Uzun Seni Seviyorum Sözleri

03.02.2022
Uzun Seni Seviyorum Sözleri

Uzun seni seviyorum sözleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun seni seviyorum mesajları ve uzun seni seviyorum yazıları bulabilirsiniz. Sevgiliye daha fazla sözler için seni seviyorum sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, uzun aşk sözleri ve aşk sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Uzun Seni Seviyorum Sözleri

Umutsuzluğa düştüğüm en zor anımda beliriverdin birden yanımda. Senin varlığın sayesinde bütün zorlukların üstesinden gelmeyi öğrendim, hayatımdaki en değerli öğretmen oldun benim için. Seni seviyorum, çünkü seni sevmenin anlamını her gün yaşıyorum kalbimde.

Sensiz kalmanın düşüncesi bile ürpertiyor içimi. Sen olmadan geçen her saniye bir kıyamettir benim için. Kıyametim, cehennemim ve cennetim sensin. Her ne olursa olsun senin gözlerine bakmaktan bir an olsun bile vazgeçmeyeceğim.

Seni sevmeyi anlatmanın bin bir türlü yolu olabilir. Hangi cümleyi söylesem şimdi sana, benim sevgimi tam olarak ifade etmeyebilir. Konuşmayı öğrenen bir çocuk gibiyim seninle, dilimden dökülen ilk sözcükler sadece senin sevgine aittir.

Gönlümün sol yanındaki sevgili! Aklımın derinliklerine yerleştirdim seni, aklım bir türlü almadı… Aldım yüreğime koydum seni, sevmelere doyamadım… Ömrüme kattım seni, ölümsüzlük nedir onu anladım.

Yalana ihtiyaç duymayan bir aşk bendeki, hiç kimseler anlayamaz içimde yaşattığım sevgini, derdime en büyük derman yalnızca sensin sevgili, melekler şahidim olsun ki ilelebet seveceğim seni.

Seni öyle bir seviyorum ki; yaşamdaki bütün engelleri tek tek aşıyorum, yorgunluk nedir hiç bilmiyorum, geceler karanlık olsa da yıldızlarla aydınlanıyorum. Sıkıntılar çıksa da karşıma senin aşkın ilaç oluyor bana. İyi ki varsın ve benimlesin sevgilim.

Beraber ıslanamıyorsak yağmasın bu yağmurlar yeryüzüne. Beraber ısınamıyorsak doğmasın güneş gündüzlere. Beraber koşamıyorsak yarınlara, söyle bana bu gelecek bu kader niye? İçinde sen varsan ömrümün, seni seviyorum diyecektir kalbim öleceğini bilse bile.

Bir Nazım Hikmet şiiri gibi seviyorum seni, Cemal Süreya şiiri gibi özlüyorum güzelliğini. Mesafeler girmiş olsa da aramıza, biliyorum gün gelecek buluşacak ellerimiz. Sonsuzluk olacak adımız, şiirlerimiz yayılacak dilden dile. ‘Seni seviyorum’ olacak gönlümün sözleri.

Çöllere düşsem de susuzluk değil sensizlik ağırlaştırır bedenimi, buzullara düşsem de soğukluk değil sensizlik dondurur yüreğimi, dünyanın dışına düşsem de nefes alamamak değil sensizlik öldürür beni. Seni öyle bir seviyorum ki, yaşamım sadece senin ellerinde belli ki.

Ölüm o kadar kolaydır ki sevgili, zor olan şu dünyada yaşayabilmek değil mi? Aldığım her nefeste senin için tutunuyorum yaşama, verdiğim her nefesi özlüyorum çünkü içinde sen varsın daima. Seni sevmekten başka bir şey bilmem ben, aşktan başka cahilim dünyaya.

Buzdan gecelerin dondurucu soğuklarında beni ısıtan sadece senin aşkındır sevgilim. Sıcacık kalbini hissedebiliyorsam yüreğimde, şifa dolu gözlerinden alabiliyorsam bakışlarını, duyabiliyorsam kuşların senin hakkındaki konuşmalarını, benim gönlüm zaten ölümsüzlüğü yaşıyordur.

Ellerini tutamadığım zamanlarda kendimi eksik hissediyorum. Gözlerine bakamadığım zamanlarda kendimi kör hissediyorum. Sesini duyamadığım zamanlarda kendimi sağır hissediyorum. Sensizliğe dair kocaman bir hiçlik varsa önümde, ben asla kendimi bulamıyorum. Kayboluyorum bulunmamak üzere.

Seni sevmekle başlayacak her şey, seni seviyorsa şen olacak bu yürek. Şiirlerde, şarkılarda, kitaplarda arıyorum senin varlığını, ayrı kaldığımız her bir saniye benim için dünyadaki en büyük acı. Seni çok seviyorum.

Sen bana gelmeden önce içimdeki boşluk beni yutacak kadar büyümüştü. Tam yok oluyorken kendi karanlığımda, yolun sonunda bir ışık görmüştüm senin gözlerinden parlayan. Işığa doğru koştuğumda aydınlanmıştı zifiri karanlık. Seni sevmek beni hayata bağlıyor sevgilim.

Seviyorum seni, büyüyebilmek için yağmurun yağmasını bekleyen çiçekler gibi. Seviyorum seni, yürüyebilmek için cesaretini toplayan bir çocuk gibi. Seviyorum seni, kendi varoluşumu keşfettiğim günden beri. Seviyorum seni çünkü hayat kelimesinin eşanlamlısı sensin sevgili.

Ey gönlümün biricik sultanı, ey hayatımın en derin anlamı; haydi bir kez daha gel bana uzaklardan, buluşalım sonsuzluktan oluşan yolların ortasında. Birleşerek büyüyelim bu dünyaya, sevgimiz sarsın bütün evreni adı aşk olsun yayılsın dilden dile.

Sevmek güzel şey tamam da, seni sevmek nasıl bir şeydir böyle? Güzel kelimesi sanki hiçbir anlam ifade etmiyor senin eşsiz varlığın karşısında. Sana söyleyebileceğim bütün sözcükler yarım kalacak şimdi, sen çoktan en bütünümsün kalbimin.

Seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik. Duygusal sözler ve romantik sözler ile sevgilinizin gönlünü çalabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Anonim dedi ki:

    ne dion ağ

  2. Anonim dedi ki:

    Sevgi gzl ama bizi amlamadılea