Uzun Günaydın Mesajları

Uzun Günaydın Mesajları

Uzun günaydın mesajları ile sevgiliye uzun günaydın mesajları göndererek gönlünü kazanabilirsiniz hiç bir yerde bulamayacağınız uzun günaydın sözleri. Dilerseniz sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajları , sevgiliye iyi geceler mesajları ve iyi geceler mesajları yazılarımıza gözatabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Seni sevmek nasıl bir şey biliyor musun? Güneşe dokunup yanmayı sevmek gibi… Bu yüzden her sabah doğan güneşi bekliyorum aşkından yanmak için sevgilim. Günün aydın olsun.

Gece uykuya dalarken aklımda bir tek senin resmin belirir, öyle başlarım uyumaya. Çünkü bilirim ki rüyalarımda buluşacağız, bilirim ki sabah olduğunda rüyamı paylaşacağız. En güzel rüyam benim, günaydın.

Allah’tan diliyorum her sabah güne seninle birlikte merhaba diyebilmeyi. Seninle beraber kahvaltı sofrasına oturabilmeyi… Sonrasında sabah kahvemizi içebilmeyi… Hepsi gerçek olacak biliyorum, çünkü sana kendimden daha çok inanıyorum bir tanem.

Her sabah uyandığım gibi telefonuma uzanıyorum. Acaba senden gelen bir mesaj var mı diye? Geç mi kaldım yok erkenci miyim sevgine? Kendimi düşünmeden önce seni düşünüyorum bir tanem. Günaydın.

Uyurken bile hasretini çektiğim, asla az ile yetinemediğim ve yetinemeyeceğim en kıymetli varlığım benim. Günün ilk ışıklarıyla aydınlansın odan, sevgimi hissederek uyan. Seni seviyorum.

Güneşe inat olsun, ben seninle sabahlayacağım. Güneş kusura bakmasın, seninle birlikte ısınacağım. Yastığa falan lüzum yok, ben senin göğsünde uyanacağım. Aşkımı yalnız sana adayacağım! Günaydın bir tanem.

Bir gün daha geldi ve başlıyor yaşamımda, uzun bir gecenin sonrasında merhaba diyorum sana, senin varlığın yetiyor bu gönlü canlandırmaya, ben yalnızca aşığım sana. Günaydın canımın içi, her şeyim.

Günümde bazı detaylar var güzelliğinde olduğu gibi, günlerimde coşkunluk var sana her baktığımda hissettiğim gibi, günlerimde senin özlemin var yüreğimde olduğu gibi. Her anımda yalnız sen varsın sevgili… Günaydın!

Uyanmanın en güzel tarafı nedir biliyor musun? Gerçekliğe yani sana dönebilmek! Her sabah hayatın gerçekliğine uyanıyorum, güneşten önce sen giriyorsun gözlerimin arayışına. Hep sen olacaksın sabahlarımda… Günaydınlar sevgilim!

Bu sabah bulutlardan pamuk helva yapıyorum sana, güneşten bir tutam sıcaklık alıyorum soğuk odana, kuşların cıvıldamalarını alıyorum günaydın şarkısına. Gün nasıl doğuyorsa her sabah, ben de sana doğuyorum bir tanem.

Sevgilim bil ki; güneş bütün insanlar için doğar, ay ise geceyi uykusuz geçirecekler için. Yıldızlar mı? Onlar gecenin olduğu kadar sabahın da habercisidir. Gözlerin mi? İşte onları görebilmek için doğuyorum ve doğacağım sana. Günün güzel geçsin sevgilim.

Bu sabah okşayamasam da narin saçlarını, tutamasam da pamuk ellerini, göremesem de cennet gözlerini, koklayamasam da gülden tenini, bil ki her şeye rağmen seviyorum seni. Günaydın canım.

Alarma, çalar saate ihtiyacım yok benim uyanabilmek için. Zihnimin merkezinde senin sesin, gün olur güneş doğar, senin güzel sesin ‘uyan artık’ diye kulağıma fısıldar. Bu yüzden dinç uyanırım ben her sabaha. Günaydın en güzel varlığım!

Uyanmayı pek sevmiyorum aslında… Çünkü rüyalarımdan da uyanmış oluyorum. Gözlerimi açtığımda seni göremiyorken, gözlerim kapalı olduğunda hep hayalimde canlanıyorsun. Bundan dolayı uyuyabildiğim kadar çok uyumak isterim.

Nasıl uyandın bu sabah? Senin için bir serçeyle konuştum, onu sana doğru uçurdum. Dağları, yolları, denizleri geçti senin pencereni buldu. Yanağına minicik bir öpücük kondurdu. Hissetmedin mi? Günaydın bir tanem.

Gördüğüm rüyaların sahibi yalnızca sensin, sabah olunca ismin yankılanır evimde. Güneş yavaşça doğarken yeni bir güne, bu mesajı yolluyorum en sevdiğim meleğime. Günaydınlar olsun bir tanem.

Gece olunca uzaklara dalar gider bakışlarım. Her şeyi bir kenara bırakır, yalnız sana hasret duyarım. Özlemin içimde büyürken bir bakmışım uykuya dalarım. Rüyalarımdan uyandığımda gözlerim açılır ve seni odamda ararım. Günaydın canım.

Sabah her şeye rağmen gelmeyi, güneş her şeye rağmen doğmayı bilecektir. Geceler boyu çektiğim derin özlem, bugün seni gördüğümde bitecektir. Sabahın aydın, günün şen, ömrün güzel geçsin sevgilim. Günaydın bize!

Günaydın sevgilim! Öyle bir güne uyan ki, yaşadığın her şeyden memnuniyet duy. Uyandığın sabaha gülümse, yaşam nasıl gülüyorsa senin yüzüne. Aklımda olduğun kadar yüreğimdesin bunu unutma. Günaydın aşkım!

Sevgiliye uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik; daha uzun mesajlar için sevgiliye uzun mesajlar ve sevgiliye aşk sözleri için aşk sözleri yazılarımızı tavsiye ediyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör