Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları, anlamlı uzun doğum günü sözleri ve etkileyici uzun doğum günü yazıları bulabilir sevdiklerinizi önemsediğinizi belirtmek için, kendilerini özel hissettirmek için bu uzun doğum günü mesajları ile mutlu edebilirsiniz.

Uzun ve Romantik Doğum Günü Mesajları

Sen hep yanımda ol da ister aşk ol, ister özlem ol, istersen derdim ol! Her ne olursan ol ama mutlaka yanımda ol! Her halinle sen ruhumun baş tacı ve kalbimin en derindeki gizli şiiri olacaksın. Senin ilhamınla yaşayıp büyüyeceğim her an. Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Ne olursan ol benimle ol. Başımın üstünde, kalbimin en derininde olacaksın. Seni sevdikçe büyüyeceğim senden büyülenerek. Doğum günün kutlu olsun meleğim! Ve o benim de mutluluk miladımdır madem, bana da kutludur elbet. Öyleyse düzeltirim sözümü: Doğum günün bize kutlu olsun sevgilim!

Sevgilim, bazı şeyler sadece sana yakışır ve senle alımlıdır. Gülmek gibi, gecede yıldız gibi ve günde güneş gibi… Ve anladım ki bütün güzelliklerin yolu sendendir ve seninle var olur. Yüreğin hepsine de kılavuzdur. Öyleyse şaşırmıyorum ömrümün bütün yollarının hep sana çıkmasına. Sen bana da ebediyen değişmez rota oldun. Bunu anladığım ve hissettiğim andan beri hep düşündüğüm gibi haykıracağım bu çok özel günde de: İyi ki doğmuşsun sevgilim!

Yüreğimin ikliminde kimseler ses çıkarmasın istiyorum, orada herkes sussun ve sessizlik sarsın her şeyi. Aşk öylece egemen olsun her şeyime. Ve Allah da şahidim olsun, her şeyin bende sen demek olduğuna; bu demek oluyor ki, senden başka hiçbir talebim yoktur bu dünyadan. Aşkın ve sen bana yetersiniz sevgilim. Öyleyse doğum gününü en derin ve en gerçek anlamıyla kutluyorum canım. Mutluluk sonsuzca senin, seninle olsun.

Bugün bir yenilgimi kutluyorum. O benim en büyük ve anlamlı yenilgimdi! Her şeyi fethetmeyi düşleyen bir deli dolu hayalperestken beni bir şeye gönüllü mahkûm etti. Öyle bir şey ki aslında artık her şey o! Ve dünya ve yaşamım şimdi sen merkezli bir gezegendir sevgilim. Sen olmasan bütün her şeyim alt üst olur. O halde bana kalan bir yenilgiyi kutlamaktır elbette: İyi ki doğdun bir tanem!

Kalbimiz midir bize emreden onu sev diye? Yahut yalnızlığımız mıdır bu yola bizi koyup dörtnala koşturan? Aşkın gerçekten sırrı nedir? Kalp ile yalnızlık birlikte mi (d)okur yoksa bu sihri de bizi çılgın bir âşığa dönüştürür? Öyle bir çılgın âşık ki yolu cennete doğrudur şimdi. Bu demektir ki her doğum günün en büyük bayramım olacak. Öyleyse hoş geldin dünyamıza ve iyi ki doğdun canım sevgilim!

Bugün canımdan bir parça olan sevgilimin, senin doğum günü(n)! Ve ben çoook uzaktayım. Ama bu kadar büyük sevdaya bütün çoklar az ve bütün mesafeler minnacıktır; çünkü sevda uzaklıkları kolayca ve hızlıca yener ve aşar. Hadi sevgilim, o zaman, şu anda gökyüzünün en yüksek noktasına bakalım bir an. Bakışlarımız o zirvede buluşup birleşsin böylece şimdi. Evet, işte bak, sevda her engeli aşar kolayca gerçekten sevdaysa… Ve aşk her yeri bizim kılar! Bugün senin doğum günün! Ve ben çok yakındayım! İyi ki doğmuşsun benim güzel büyücüm!

Doğan her canlının hedefleri olur. Sonsuzca… Nefes alan her insanın özlemleri olur. Şiddetlice… Hedef ve özlemler büyüyen çınarlar gibidir hayatımızda.  Büyüttükçe biz onları bu kez de onlar alır bizi gölgelerine. Sadık kalınan sevgili gibidir işte onlar da… Yahut gerçek sevgili, çınarlar gibidir âşığına… Ey gölgesini umduğum sevgilim; en sadık bekleyenim seni, ben. Biliyorum bir gün alacaksın beni kendi dünyana. İyi ki doğmuşsun bir tanem ve iyi ki varsın! Bak, nasıl da bekliyorum!

Sen benim için her zaman hep on sekiz yaşındasın sevgilim. En derin ve köklü sevda her an kendini yeniden doğurandır. Ve o her yeni doğumunda kendini de sevgiliyi de yeniler. Ve aşkta sonsuzluk da budur, ölümsüzlük de… Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Elli yıl da geçse yüz yıl da geçse hep on sekiz… İyi ki doğmuşsun canım hep on sekize; hoş geldin sonsuzluğa ve ölümsüzlüğe!

Okuduğu her kitap kadar bilgili, ruhuna işlemiş şarkılar gibi tutkulu, yüreğinde yer edinmiş sevgilercesine içten ve gözlerindeki renk gibi zengin ve güzel olmak senin bu evrendeki biricikliğin sevgilim. Ve o biricikliğin ki seni de beni de aydınlıklar içinde yaşatır. Öyleyse iyi ki doğdun bir tanem dünyamıza!

Her yaşadığın yıl sana huzur, mutluluk ve sağlık sunsun.  Ve üzerine doğan her güneş sana bir başka armağan getirip versin. En önemlisi de her duanda Allah sana dilediğini lütfetsin! Madem bana bunca güzelliği getirip bağışladın her şart ve durumda yanında olacağım ve hayatı seninle yaşayacağım. Nice gün, ay ve yıllara bir tanem, iyi ki doğmuşsun!

Yazdığım şiirler senden söz eder hep. Düşlediğim her mevsim seni içerir daima. Yudumladığım çayımda düşüncemsin ve bardağıma vuran nefesimde buğu… Bu kadar ve bunca içimdeysen ben zaten sen olmuşum demektir. Öyleyse iyi ki doğmuşsun hayatımın en güzel anlamı olan kadın. Nice şiir gibi yıllara bir tanem.

Senden önce yaşadığımı iddia edemem, seninle başladı her şey. Senden önce mutluluk nedir bildiğimi söyleyemem, seninle yaşanıyor her sevinç. Her güzelliğin hayatımda hem ilhamısın ve hem de odağı. Böylece varlığın varlığımın en güçlü ve en şiir yanı. İyi ki doğmuşsun sevgilim ve nice nice yıllara!

Bu dünyada ve şu sıradanlaşmış yaşamda eşsiz ve büyük bir sevgi varsa o ancak sendedir, senin yüreğindedir. Her şey ancak seninle ve senin yüreğindeki sevgiyle değişip anlam kazanır. Kendi yaşamın da bundan böyle yaşayacağın her günde ve ayda ve yılda yüreğindeki sırdan nasibini alsın diliyorum. Dünya ve dünyan yüreğin kadar güzel olsun böylece. Doğum günün kutlu olsun sevgilim ve hep mutlu olasın.

İyi ki doğmuşsun sevgilim ve iyi ki bulmuşum seni. Çorak topraklar ve kurak mevsimler gibi geçecek bir ömre nisan yağmuru gibi geldin. Karanlıkların en yoğun yaşanacağı yıllarıma bir batmaz-kaybolmaz güneş gibi doğdun sen. Ve ben haksız sayılmam doğum gününü doğum günüm saymakta. Nice mutlu yıllara sevgilim birlikte!

Bütün günlerimi seninle yaşadığım için kendimi her gün kutluyorum. Sadece tanımak bile seni nice kutlamayı haklı çıkarır ömrümde.  Çünkü seninle yaşadığım için ve seni tanıdığım için kendimi çok şanslı sayıyorum.  Sen inanılmaz bir güzelliksin ve ben seni hiç ölçülemeyecek denli çok seviyorum.  İşte tam da bu nedenlerle seni hep mutlu görmek, gülümsediğini hep görmek istiyorum. Ve seni sonsuza kadar mutlu edip gülümsetmek üzere bütün varlığımı adamak istiyorum. İyi ki doğdun en güzel armağanım!

Bugün senin doğum günün sevgilim. Ve sana da bana da asıl hediye sensin. Çünkü sen ruhunla ve varlığınla beni âşık ettin kendine. Ve o aşkla ben de değiştiriyorum yaşamlarımızda ne kadar basit, sıradan ve renksiz şey varsa. Hepsi de hem anlamlı, derin ve renkli oluyor böylece. Bir sonsuz şiir mevsimine giriyoruz. Dileğimiz ve duamız bu mevsimin sonsuzluğudur. İyi ki doğdun ve her şeyi değiştirdin sevgilim.

Bugün senin doğum günün. Ama hediye asıl benimdir. Çünkü kendimi bu dünyadaki en bahtiyar insan sayıyorsam bu senin sayendedir, senden dolayıdır. Dün de bugün de ve yarınlar da seninle güzel oldu, oluyor ve olacak bana. O halde bir kere daha kutlarken doğum gününü ve sunarken armağanını, biliyorum ki asıl bayram ve kutlama benim içindir: Çünkü sen bana doğmuştun bugün. Teşekkürler sevgilim.

Bir tanem, bu kadar anlamlı bir günde bunca uzağında olmak ne denli zor geliyor, bilsen. Lakin yine her şeyi değiştiriyor ve güzel kılıyor sevgin. Mesafeler ve onun iyiden iyiye büyüttüğü özlemin aşkımızın gerçekliğini bir kere daha haykırıyor yüzümüze. Böyle bir sevmek olmasa mesafeler bunca dokunur muydu ki bize? Her durumda mutluluk oyunu için gerekçem olan sevgilim, iyi ki doğdun ve iyi ki bunca çok seviyorum seni! Nice mutlu ve böyle yıllara!

Doğduğun gün hayatım bayram olmaya yönelmiş. Seni sevmek böyle bir şey… Ve doğum günün yaşamın başladığı gün olmuş. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun bir tanem. Nice mutlu yıllar sana.

Sana bu cümleleri bu özel gününde gönderiyorum. Çünkü bir kere daha söylemek istiyorum: Seni çok seviyorum. Birbirimizden uzaktayız ama biliyoruz ki biz bu dünyada birbirine en yakın olan iki kişiyiz. Bu aşkımızın da güvenimizin de ve özlemimizin de asıl nedenidir. Öyleyse varlığıyla bütün uzaklıkları yok eden sevgilime nice mutlu doğum günleri ve nice seneler diliyorum.

Benim için sen harika bir insansın. Ve ben de o mucizevi varlığın yanındayım. Sevgilim senin varlığından, her yaşta biraz daha büyümenden, güzelleşmenden ve bunları izleyebilmekten ötürü daha bir mutlu ve sana sevgi doluyum. Bu cümlelerimi de sana olan sonsuz ve güçlü aşkın bir göstergesi ve ilanı olarak kabul etmeni diliyorum. Sana ‘İyi ki doğdun!’ demek en çok benim ödevim, biliyorum. İyi ki doğdun sevgilim!

Sen geldin. Arkandan baharlar geldi. Kuşlar ve çiçekler geldi. Sen güldün. Sonrasında ağaçlar, denizler ve dağlar güldü. Sonra sen beni sevdin. Senden sonra beni bütün her şey de sevdi. Dünya ve zamanın bir işaretini beklediğini böylece anladım. O işaretle ki her şey sihirli bir yürek değmişçesine değişiverdi. Ve yaşamak başlı başına bir şarkı gibidir şimdi sayende. İyi ki doğdun bir tanem, nice mutluluk dolu senelere!

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajı ve sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Aynı kategorideki sevgiliye doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza göz atabilirsiniz. 

Sevgiliye Yollanacak En Güzel İyi Ki Doğdun Mesajları

Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Ne olursan ol benimle ol. Başımın üstünde, kalbimin en derininde olacaksın. Seni sevdikçe büyüyeceğim arkandan. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Gülmek sana yakışıyor sadece, yıldızlar geceye olduğu kadar bir de yüreğine… Mutlu olmanın bir sürü yolu olabilir, bu yolların hepsi yalnız sana çıksın sevgilim. Senin değerini her saniye daha çok anlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım.

Göz hapsinde tutuyorum seni, sevgini göremediğim yerler olmasın diye. Kalbime hapsettim seni, her atışında bunu hisset diye. Cennet bakışlım, melek yüzlüm; doğum gününde mutlu ol, ol ki yarınların güzel olsun.

Kalbimin diyarında kimseler konuşsun istemem, herkes sussun. Kimse karışmasın aşka. Allah şahidimdir ki hayatta başka bir dileğim yoktur senden başka. Doğum gününü kutlarım sevgilim, mutluluk seninle olsun.

Seven insanın hedefleri olmalıdır, aynı sonsuzluk gibi. İnsanın hasreti olmalı, hasretle büyüyen ağaçlar gibi. İnsanın bir aynası olmalı, baktığında yüreğini görebilmeli aynı senin gibi. İyi ki doğdun bir tanem.

İşte bugün beni ailem kadar iyi tanıyan ve kalbimi almayı seçen kadını kutluyorum. Bana olan güvenine, aşkına, tutkuna ve her şeyine teşekkür ediyorum. Sen olduğun sürece ben eksik kalmayacağım. Ben olduğum sürece sevgine layık olacağım. İyi ki doğdun.

Yürek midir insana onu sevmelisin diyen yoksa tek başınalık mıdır bunu dizginleyen? Nedir bu sevmek denilen; yağmurlara su olmak mı, yoksa yağan yağmurda ıslanmak mı? Cennet kokulum benim, nice senelerin olsun.

Bugün senin doğum günün ve ben senden uzaktayım. Uzaklık çok önemli olmasa gerek, öyle değil mi sevgilim? Bak yıldızlar ne kadar uzak görünüyor bize, aslında ne kadar yakınlar… Çünkü ikimiz de aynı gökyüzünde aynı yıldızlara bakıyoruz. Doğum günün yıldızlar kadar parlak olsun sevgilim.

Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Üzerinden otuz yıl geçse de bu değişmeyecek. O masum güzelliğine zaman etki edemeyecek. Nice yeni yaşlara, mutlulukla canım.

Okuduğun kitaplar kadar bilgili, aklındaki şarkılar kadar tutkulu, yüreğindeki sevgi kadar sıcak, gözlerindeki renk kadar güzel olmaya devam et sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Yeni yaşında huzur, mutluluk ve sağlık üzerinden eksik olmasın. Her ne istiyorsan hayatında Allah onu sana bağışlasın. Sürekli yanında olmaya devam edeceğim, seni asla bırakmayacağım sevgilim. Nice senelere.

Bugün senin doğum günün, doğduğun gün… Seni doğuran anneyedir teşekkürüm. Çünkü annen olmasaydı ben seni nasıl bulurdum? Biricik gözlerinden öpüyorum sevgilim, yeni yaşında mutluluk sana ait olsun.

Mutlu olmak senin ellerinde… İnanmalısın buna, çünkü hayatta karşına bin bir türlü zorluklar çıkacak ve sen hepsini başarıyla geçeceksin sevgilim. Ben yanında olduğum sürece asla düşmene izin vermeyeceğim. Doğum gününü kutluyorum.

Yazdığım bütün şiirler hasret kokar, düşlediğim gerçeklerde bir tek sen… Demlediğim çayda sevgin, bardağımda nefesin var. İyi ki doğmuşsun hayatıma anlam olan kadın, iyi ki varsın. Nice güzel senelere bir tanem.

Sen benim olmadan önce ben sanki yaşamıyordum, sen doğmuşsun ya ben de seninle birlikte doğuyorum. Varlığın bana güç veriyor, sen hep var ol güzel ol. Nice mutlu yılların olsun.

Şu dünyada eşi benzeri bulunmayacak kadar büyük bir sevgi varsa o ancak yüreğindedir. Yaşamının bundan sonrası yüreğin kadar huzurlu geçsin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Hep mutlu ol.

Yüreğimi sana emanet versem onu alır korur musun? Dilimden dökülen kelimelerdeki aşk, yaşamımdaki cennet, benimle bir ömür boyu bütün olur musun? Nice yaşlara güzel kadın.

 

İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanıyabilmişim ben seni. Yağmur gibi yağdın kurak hayatıma, güneş gibi açtın karanlık yalnızlığıma. Kelimeleri birleştirdin, anlamlı bir cümle oldun alın yazıma. Doğum günün, gelecek güzel günlerin habercisi olsun.

 

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye uzun mesajlar aşk sözleri, romantik sözler ve duygusal sözler yazılarımızdaki güzel sözleri de sevgiliye doğum günü mesajları olarak gönderebilirsiniz. 
Uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.
Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye doğum günü mesajları kısa, sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü mesajları anlamlı, sevgiliye doğum günü notları, sevgiliye doğum günü yazıları ve sevgiliye doğum günü güzel sözleri bulabilirsiniz. Daha fazlası için sevgiliye uzun doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza bakabilirsiniz.

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları

Seninle birlikte bütün mevsimleri tek bir günde yaşamaya razıyım. Bütün yılları ise bir ömrün içinde… İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin sevgilim.

Yanında ben olduğum sürece hayatın istediğin gibi olacak. Buna söz veriyorum. Seni çok ama çok seviyorum, mutlu yılların olsun.

Dünyanın en güzel gülüşüne sahip olan insanı, hep böyle gülebilmeni isterim ömür boyu. İyi ki doğdun, hep gülmen dileğiyle.

Seninle geçen her gün fazlasıyla değerli benim için. Bugün olduğu gibi… Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün gökyüzü daha bir aydınlık, denizler daha bir huzurlu, kuşlar daha bir neşeli… Bugün sana ait. Sen de bugüne. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin sevgilim.

Tek bir gerçeğe inanıyorum ben. Sadece sana. Bugün inandığım gibi… İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanımışım seni bir tanem.

Senin doğduğun gün, aslında benim kaderimin çizildiği gündür. Sen bana gelen bir armağansın göklerden. Seninle olmanın en güzel yanı seni sevmekten bir an olsun bile vazgeçemem. Seni ömrüm boyunca seveceğim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Yürek midir insana sev diyen, yoksa yokluk mudur körükleyen? Nedir bu sevmek; bir gaz lambasına ateş olmak mıdır, sönmeyecek bir ateşe değmek mi? Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbimi sana mektup atsam, açıp okur musun? Dudaklarımın ucundaki kelimelere ömrüm olur musun? İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Sarıl bedenime, tut ellerimi. Beraber koşalım yarınlara. Hiç yorulmadan mesafelerce… Birlikte ulaşalım o nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

Sana doğru yeniden doğmak isterim. Seni bir ömür boyu yaşamak isterim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Mutlu olsun doğum günün, dertler uzak kalsın. Sevinçler yaşa ömrün boyunca, acılar sana ulaşamasın. İyi ki doğdun.

Geleceğe birlikte yürüyeceğiz, birlikte ağlayıp birlikte güleceğiz. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun ve benimlesin sevgilim.

Sen doğduğun zaman gökyüzünde bir yıldız daha belirmiştir kesin. Yıldızların kadar uzun yaşa sevgilim. Mutlu yıllar.

Sen çatlamış dudağıma bir yudum su, zihnime berraklık duygusu, hayatıma aşk tutkusu oldun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Güneşin bile buz tuttuğu yerlerde benim alevim yanmaya devam edecek. Sadece senin için. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bir insanın hedefleri bulunmalı, sonsuzluk gibi… Bir kişinin hasreti olmalı, hasretle açacak çiçekler gibi… Bir insanın değerlisi olmalı, sadece senin gibi… Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum sanki. Senle birlikte bir kez daha doğmuş gibiyim. İyi ki varsın, iyi ki doğdun sevgilim.

Suya yazı yazmak gibi bir çaba olacaktır sensizliği anlatabilmek. Yokluğunda kurduğum hayalleri büyütüyorum şimdi. Her şeye rağmen seninleyim bu gününde. Doğum günün kutlu olsun.

Beraber geçirdiğimiz günleri çoğaltmak adına önümüzde yaşanacak koca bir ömür var. Birlikte mutlu olabileceğimiz bir evimiz… Seni her şeyden çok seviyorum sevgilim. Doğum gününde mutlu ve huzurlu olmanı dilerim.

Ben seni bu kalpte hissettiğim kadar varım aslında. Senin sevgin beni canlı tutuyor bu hayatta. Senle tazeleniyorum yaşama karşı. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun.

En güzel şiirimsin bu hayatta, eşi benzeri olmayan kelimelerle donatılmış. Sana karşı hissettiklerimi sen de bana karşı hissediyorsun biliyorum. Birlikte bir ömür mutlu olacağız, söz veriyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

Senden önce ve senden sonra diyerek hayatımı ortadan ikiye ayırıyorum. Aklımda sadece senin yer almanı, sadece senden sonrasını hatırlamak istiyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğduğun güne teşekkür ediyorum. Sen olmasaydın ben seni nasıl bulabilirdim ki? Kim bilir şimdi nasıl bir halde olurdum? Bunu düşünmek bile garip geliyor bana. Hep benimle ol, mutlu ol sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Ayrıca sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirmeniz için aşk sözleri, duygusal sözler, sevgiliye uzun mesajlar ve seni seviyorum sözleri yazılarımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. asık polanyalı dedi ki:

  en sevdiğim aşk sözleri polanyadan takip ediyorum

 2. Ugurm dedi ki:

  Yüreğimde öyle bir yer actın kı ıyı mı kotu mu bılemıyorum. O kadar sevıyorum kı bazen kendımı bıle unutuyorum. O kadar kavgamız oldu ama yınede bırbırmızı bırakmdık.senı cok sevıyorum ugurum dogum gunun kutlu olsun. Nıce benlı yaşlara. 17.05❤

 3. Y dedi ki:

  Yüreğimin ikliminde kimseler ses çıkarmasın istiyorum,orada herkes sussun ve sessizlik sarsın her şeyi. Aşk öylece egemen olsun her şeyime. Ve Allah da şahidim olsun, her şeyin ben de “sen” demek olduğuna. Bu demek oluyor ki

 4. Ögulsah dedi ki:

  İyi ki doğmuşsun sevgilim ve iyi ki bulmuşum seni. Çorak topraklar ve kurak mevsimler gibi geçecek bir ömre nisan yağmuru gibi geldin. Karanlıkların en yoğun yaşanacağı yıllarıma bir batmaz-kaybolmaz güneş gibi doğdun sen. Ve ben haksız sayılmam doğum gününü doğum günüm saymakta. Nice mutlu yıllara sevgilim birlikte!

 5. Hayatım Esrammm dedi ki:

  ♥️01.12.2018♥️ E♥️A 😍😘🌷🌹 Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.Esrammmm♥️♥️

  1. Esrabulut dedi ki:

   Ahmet beni hicbirzaman mutlu edemedi Esra olarak yazıyorum

 6. RESAT TAHIROV dedi ki:

  IYIKI DOGDUN CANIM SEVGILIM

  1. Nn dedi ki:

   Nnmmmmöçnnnnnbb

 7. Büşra ibrahim dedi ki:

  Ömrüm; hayatımın anlamı bugün snin doğum günün blki şuan bnden çok uzakta olabilirsin aramızda kilometrelerce yollar daglar olabilir ama unutmaki gönüllerimiz ve kalplerimiz bir bugün snin doğum günün şuan keşke ynimda olsaydn gözlerine uzun uzun bakıp yazarak değilde gözlerine bakarak seni seviyorum diyebilseydim sen bnim için çok değerlisin sen sadece bugün için değil hergün karşıma çıktığın ilk günden beri bnim için çok değerlisin helalim ıyiki varsın ve iyikide dogmussun

 8. ebosş dedi ki:

  Sanırım artık benimde bişeyler yazma zamanım geldi. Evet belki çok uzun zamandır birlikte değiliz ya da çok uzun zamandır birbirimizi tanımıyoruz ama bunun bizim için ikimiz için bu kadar sorun olduğunu düşünmüyorum. İnanıyorum ki önümüzde uzun yollar olucak. Bazen yorucu Bazende engellerle dolu. Gün gelicek güleceğiz gün gelicek ağlayacağız. Ama ne olursa olsun sevgimden vazgeçmeyeceğim. İnan içimde senden başka kimse yok.
  Senn benim herşeyim. Sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim. Konu sen olunca kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. İçimde sanki filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. bişeyler kopuyo içerde ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor.Sen benim eksiğim. Eksikliğim.. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyosun. Bazen kızdırıyosun ama uzun süre kızgın kalamıyorum sana. Bugün de kızgın kalamadım mesela. Nasıl seviyorum . İyi ki tanışmışım seninle. İyi ki o gece yazmışsın bana ve iyiki cevap vermişim sana. Benim seni sevdiğim kadar sende beni seviyor musun bilmiyorum. Ama seni sevmeyi de seviyorum.
  Neyse uzun lafın kısası iyiki doğdun iyiki varsın
  Hayırlı uzun ömürlerin olur inşallah😇😇

  1. Murat şeker dedi ki:

   Tamda benm düşüncelerimi yazmıssın 😃😃👍

 9. Anonim dedi ki:

  Uzun diyoruz 5 6 sıra yazmışsınız ve kötü

  1. sefjıoawry dedi ki:

   aynennnn

 10. Miran miroş dedi ki:

  Doğum günün kutlu olsun nefesinim

  1. isimsiz*-* dedi ki:

   fırat çaglı *-*

 11. burhan kenar dedi ki:

  doğum günün kutlu olsun

 12. ipek buyun dedi ki:

  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  1. bora dedi ki:

   Yüreğimin ikliminde kimseler ses çıkarmasın istiyorum, orada herkes sussun ve sessizlik sarsın her şeyi. Aşk öylece egemen olsun her şeyime. Ve Allah da şahidim olsun, her şeyin bende sen demek olduğuna; bu demek oluyor ki, senden başka hiçbir talebim yoktur bu dünyadan. Aşkın ve sen bana yetersiniz sevgilim. Öyleyse doğum gününü en derin ve en gerçek anlamıyla kutluyorum canım. Mutluluk sonsuzca senin, seninle olsun.