Uzun Aşk Sözleri

03.02.2022
Uzun Aşk Sözleri

Bu yazımızda sevgilinize kısa sözler değil uzun aşk sözleri, sevgiliye uzun aşk mesajları, anlamlı uzun aşk yazıları göndererek sevginizi ona gösterebilirsiniz.

Uzun Aşk Sözleri

Sen büyük şehirdeki küçük evimizde benim en büyük sevdamsın bu hayatta. Şehrin kalabalığından bunalırım, soluğu yanında alarak nefes alırım! Seni sevmenin abartılı bir tarafı yok sevgilim, sen yaşamanın en doğal halisin.

Senden ayrı kaldığım günler bildiğin işkence oluyor bana, nasıl alıştıysam sana başka bir uğraş bulamıyorum hayatımda. Gözlerini göremediğim gün bil ki kör olduğum gündür sevgilim. Gönül gözüyle seni görmeyi öğrenebilirim.

Çok şey mi istiyorum ben? Her zaman yanımda olmana ihtiyacım var. Sıcacık ellerine, saçının her bir teline, gözlerinin bebeğine, dudağının öpüşüne, kucağının güvenine, kısacası eşsiz sevgine ihtiyacım var.

Seni her gün yeniden, en baştan sevmeye başlıyorum. Her gün yeniden tanıyorum seni. Başka türlü olmaz seni sevmek, ilk günkü gibi değil her günkü gibi aşığım sana sevgilim.

Sana olan hasretimi şiirlere asmışım, okudukça dolar gözlerim yaşlar akar yüreğime doğru. Özlemini sevdiğim kadın, sana geleceğim gün benim yeniden doğduğum gün olacaktır. Senin sevginle büyüyeceğim sana.

Kanadı kırılmış bir serçe gibi gelmiştim sana, her dokunuşunla iyileşmeye başladım bugünden yarına. Sen benim şifa kaynağım, kutsal kadınım; senin aşkın yüceltiyor beni göklere.

İlkbahar nasıl geldiyse sen de öyle geldin yaşamımın en güzel yerine, yüreğime isminle şiirler yazdım, gönlümde senin için şehirler inşa ettim, dünyalar geldi önüme ben sadece seni seçtim. Aklıma gelmediğin bir an olsa, inan o ana küserim.

Yüreğim bekler seni biçare, özlüyorum kokunu gördüğüm her çiçekte, yalnızlık çektiğim şu günlerde ellerim hep resminin üzerinde. Özlemim son bulsun artık, yoruluyor insan hasret çeke çeke.

Sen olmazsan yürüyemem ki ben iki adım uzağa bile, sana büsbütün alışmaktır bütün amacım yüreğinin içinde. Ölüm gelir ayırmaya kalkarsa bizi, tutacağım sımsıkı ellerini. Ayrılık sadece kötü bir kabus olsun bizim için sevgilim.

Seni sevmenin bir rengi olmalı. Bence aşkımızın rengi beyazdır. Ona hiçbir renk karışmamış, kirlenmemiş ve saf kalabilmeyi başarmış. Biz de öyle değil miyiz? Şu kirlenmiş dünyada bembeyaz kalıyoruz ikimiz.

Herkes sonsuza kadar yaşamanın hayalini kurar. Benim hayallerim ise daha büyük. Seninle birlikte her günümü sonsuz olsun diye yaşamak istiyorum. Zaten içinde sen varsan dünyanın, sonsuzluk bir hayal değil gerçeğin kendisi olur.

Sen istediğin tarafa çevir başını, sen nereye bakıyorsan ben o yönde olacağım. Seni bir an bile yalnız bırakmamak için, sana nefesinden daha yakın olacağım.

Bu kalp atıyorsa bir tek senin için, başka bir sebep aramaya gerek mi var sevgilim? Ellerinin değdiği her yerde olacaktır ellerim. Gözlerinin gördüğü her yerde belirecek gözlerim. Senin sevgini hissedebildiğim var olacak yüreğim.

Dünyadaki en güzel şey nedir biliyor musun? Bir tek sensin sevgilim. Dünyanın en güzel şeyini sana sunmak isterdim ama seni sana nasıl verebilirim? Onun yerine seni sevmekten vazgeçmeyecek olan yüreğimi veriyorum sana.

Sigaram gibi tütüyor gökyüzüne doğru gözümde hasretin. Melekler şahidimdir senin için ağladığım gecelere, senin de yüreğin şahit olmalı seni ne kadar çok sevdiğime. Yarından yakın olacak belki, buluşacağız ömrümüzün güzelliğinde.

Aşkların en asili bütün engellere rağmen yare koşmaktır, sevginin en değerlisi paylaşılan derin duygulardır, geleceğin en doğrusu seninle kurulacak olan hayattır… Dünümdün, bugünümdesin ve yarınım olur musun sevgilim?

Odalarda ışıksız kaldığım geceler boyu yalnız seni düşledim, senin hayalin benim nefes almamı sağlayan bir kudrettir. Hayallerimdeki aşkın karşılığı sadece sensin, ben beyaz atlı bir prens olurum sen ise dünyalar güzeli bir prenses.

Uzun aşk sözleri yazımızın da sonuna geldik bu sözleri değer verdiğiniz insana gönderin. Bildiğiniz gibi yılanı bile güzel söz deliğinden çıkarır siz sevgilinize uzun aşk mesajları göndererek onun aklını başından çıkarabilirsiniz.

Eğer daha fazla sevdiğinizi hissettirmek istiyorsanız sevdiğinize kısa mesaj değil sevgilinize uzun aşk mesajları gönderin. Ayrıca güzel sözler sitemizdeki aşk sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, seni seviyorum sözleri, romantik sözler ile sevdiğiniz kişiye onu ne kadar uzun süre seveceğinizi hissettirebilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. 06.24.18 dedi ki:

  Herkez güzel şeyler yazmış ben güzel laflar edemem ama denerim ;
  Ruhumu bedenimden azat etmek istiyordum, nefes sayım bitsin ve bir an önce melekler beni başka bir dünyaya taşıyıp, buradan kurtarsın. Artık yaşamak denen şey bana anlamlı gelmiyordu. Gözlerim ya bileklerimde geziyordu, ya da boğazımda. Çekmecede bir bıçak, dolapta koca bir halat vardı. Ya kesecektim bileklerimi kanım akacaktı, ya asacaktım kendimi kanım donacaktı. Son sigaramı keyifli içmek için dışarı çıktım. Bir sigara içimlik ömür biçmiştim kendime. Sigaramı yaktım ve havayı dumanla doldurdum. Çektim, çektim ve çektim. Son bir nefeslik kaldı. Eve doğru yönelmiştim, tam kapıdan içeri girecektim ki burnuma bir koku takıldı. Kapattım gözlerimi, çektim rüzgarla burnuma dolan kokuyu. Kafamı çevirdiğimde seni gördüm. O an hayat yeniden başladı benim için, hayatta ilk defa yaşama sevinci hissettim. Sen benim intiharla gelen yaşama sevincimdin. Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin… Seni sevmek ruha iyi gelen en iyi ilaçtır. Yüreğimde açan gülleri her gün sulamak boynumun borcudur. Bir gün beni fark etmen dileğiyle…

 2. cansu dedi ki:

  seni cok ama cok seviyorum aşkmm iyki varsin ve iyki benimsin sen mükemmel birisin yoldaşımmm😍😍😍😘😘(Ahmet)😘😘😍😍

  1. ahmet dedi ki:

   Harbi la

 3. cansu dedi ki:

  seni cok ama cok seviyorum aşkmm iyki varsin ve iyki benimsin sen mükemmel birisin yoldaşımmm😍😍😍😘😘😘😘😍😍

  1. kızımsıbiri dedi ki:

   seni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmertcan

 4. cansu dedi ki:

  Seni çoookkk seviyorum aşkımmm herseyim iyki varsın yoldaşım kalbimin sahibi😍😍😍(Ahmedimm)

 5. Anonim dedi ki:

  Aşkım HUMAYIM seni cok seviyorum ömürlük yarim benim iyki varsın iyki rabbim seni bana benide sana verdi iyki biz bize sevdirdi sen hep benimol aşkım seni cok seviyorum cocuğumuz olursa sana benzesin neden bana benzesin dersende sen cok güzel cok tatlı cok güzel kalbi bi insan sın sen benim herseyim aşkım benim gamzelim 😍❤️😍😉😘❤️

 6. Burhan dedi ki:

  Seni cok ama cok seviyorum minik kusum
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 7. Tuğba dedi ki:

  Seviyorum

  1. admin dedi ki:

   pek uzun olmamış ama açıklayıcı ve net 🙂 bence yeterli de 🙂

 8. Anonim dedi ki:

  Gözler açıldı yeni güne
  Gönül incindi öten bülbüle
  Olsun dünya halidir bu
  Aydınlık oldu çepeçevre

 9. Koyardı ya dedi ki:

  İçimdeydin bilmezdin
  Bakardın görmezdin
  Geçerdin dönmezdin
  Acırdın hissetmezdin
  Sen buydun böyleydin
  Ben kabullendim işteydin
  Sandım ki benimdin
  Bir duydum ki elindin
  Kısmetmiş ne söylensin
  Kadermiş kabul edilsin
  Bu da bana koyar hani

 10. musaaaa dedi ki:

  seni çok seviyorum❤❤❤ tuğçemmm ❤❤❤

 11. Serkan dedi ki:

  Gülşah seni çok seviyorum aşkım ❤️❤️❤️
  Gülşah❤️Serkan

 12. Hasan dedi ki:

  Aşkların en asili bütün engellere rağmen yare koşmaktır, sevginin en değerlisi paylaşılan derin duygulardır, geleceğin en doğrusu seninle kurulacak olan hayattır… Dünümdün, bugünümdesin ve yarınım olur musun sevgilim?

 13. Esmerss dedi ki:

  O benim herşeyim

  1. Devrim dedi ki:

   Kım

 14. Esmerss dedi ki:

  ? O benim ilkimm o benim herşeyimm..o benim gülüşlerimin asıl sebebi..o benim ömürlüğümm..o adam BENİM ???{S}

 15. Hayalim dedi ki:

  Sonsuzluk seni çok seviyorum

 16. Erentugce dedi ki:

  Aşkım seni seviyorum hayatim

 17. Erentugce dedi ki:

  Eren sana aşığım hayatimmm

 18. Anonim dedi ki:

  Sevmek suc ise cezam idam.osun cezam idam ise sevigim celaldim olsun sevoigim celaldim ise adi CİVAN olsun adi CİVAN ise canim ona feda olsun

 19. KELAMİ NURSABAH ÖZHAN dedi ki:

  SEVMEK HİÇ GİTMEYECEKMİŞÇESİNE HER ŞEYİYLE HER HALİYLE SEVMEK VAZGEÇEMEMEK …..

 20. Damla dedi ki:

  Seni ömrümün sonuna kadar sevicem aşkımm benim

 21. MÜLTECİ dedi ki:

  BEN DE DİYORUMKİ KARDEŞŞ ONU ÖMRÜMÜN YETEMİYECEĞİ KADAR ÇOK SEVİYORUM

 22. MURAT❤️YILDIZ dedi ki:

  MELEĞİM HAYATIM SULTANIM SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️ YILDIZIMMMM❤️❤️

 23. cansu dedi ki:

  Seni Çok Seviyorum huZur YuVam M£HM£T’im

 24. Berna dedi ki:

  Yeminderim cok sewiyorum seni hanzom????

 25. Adem duygu dedi ki:

  Seni çok ama çok seviyorum bal dudaklı kahve gözlü sevgilim Adem

 26. Emre hilall dedi ki:

  Allahım bize uzun ömür mutluluk sevgi saygıyı eksik etmesin seni seviyorum kadınım ?

 27. Anonim dedi ki:

  Aşk parçam ???bal dudak aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ?? muhamedim❤

 28. ibrahimcivelek@hotmail.com dedi ki:

  ben çok aşk……….den

  1. Şefto dedi ki:

   Sen nedir sinla şeftü