Uzun Aşk Sözleri

06.11.2020
Uzun Aşk Sözleri

Bu yazımızda sevgilinize kısa sözler değil uzun aşk sözleri, sevgiliye uzun aşk mesajları, anlamlı uzun aşk yazıları göndererek sevginizi ona gösterebilirsiniz.

Uzun Aşk Sözleri

Sen büyük şehirdeki küçük evimizde benim en büyük sevdamsın bu hayatta. Şehrin kalabalığından bunalırım, soluğu yanında alarak nefes alırım! Seni sevmenin abartılı bir tarafı yok sevgilim, sen yaşamanın en doğal halisin.

Senden ayrı kaldığım günler bildiğin işkence oluyor bana, nasıl alıştıysam sana başka bir uğraş bulamıyorum hayatımda. Gözlerini göremediğim gün bil ki kör olduğum gündür sevgilim. Gönül gözüyle seni görmeyi öğrenebilirim.

Çok şey mi istiyorum ben? Her zaman yanımda olmana ihtiyacım var. Sıcacık ellerine, saçının her bir teline, gözlerinin bebeğine, dudağının öpüşüne, kucağının güvenine, kısacası eşsiz sevgine ihtiyacım var.

Seni her gün yeniden, en baştan sevmeye başlıyorum. Her gün yeniden tanıyorum seni. Başka türlü olmaz seni sevmek, ilk günkü gibi değil her günkü gibi aşığım sana sevgilim.

Sana olan hasretimi şiirlere asmışım, okudukça dolar gözlerim yaşlar akar yüreğime doğru. Özlemini sevdiğim kadın, sana geleceğim gün benim yeniden doğduğum gün olacaktır. Senin sevginle büyüyeceğim sana.

Kanadı kırılmış bir serçe gibi gelmiştim sana, her dokunuşunla iyileşmeye başladım bugünden yarına. Sen benim şifa kaynağım, kutsal kadınım; senin aşkın yüceltiyor beni göklere.

İlkbahar nasıl geldiyse sen de öyle geldin yaşamımın en güzel yerine, yüreğime isminle şiirler yazdım, gönlümde senin için şehirler inşa ettim, dünyalar geldi önüme ben sadece seni seçtim. Aklıma gelmediğin bir an olsa, inan o ana küserim.

Yüreğim bekler seni biçare, özlüyorum kokunu gördüğüm her çiçekte, yalnızlık çektiğim şu günlerde ellerim hep resminin üzerinde. Özlemim son bulsun artık, yoruluyor insan hasret çeke çeke.

Sen olmazsan yürüyemem ki ben iki adım uzağa bile, sana büsbütün alışmaktır bütün amacım yüreğinin içinde. Ölüm gelir ayırmaya kalkarsa bizi, tutacağım sımsıkı ellerini. Ayrılık sadece kötü bir kabus olsun bizim için sevgilim.

Seni sevmenin bir rengi olmalı. Bence aşkımızın rengi beyazdır. Ona hiçbir renk karışmamış, kirlenmemiş ve saf kalabilmeyi başarmış. Biz de öyle değil miyiz? Şu kirlenmiş dünyada bembeyaz kalıyoruz ikimiz.

Herkes sonsuza kadar yaşamanın hayalini kurar. Benim hayallerim ise daha büyük. Seninle birlikte her günümü sonsuz olsun diye yaşamak istiyorum. Zaten içinde sen varsan dünyanın, sonsuzluk bir hayal değil gerçeğin kendisi olur.

Sen istediğin tarafa çevir başını, sen nereye bakıyorsan ben o yönde olacağım. Seni bir an bile yalnız bırakmamak için, sana nefesinden daha yakın olacağım.

Bu kalp atıyorsa bir tek senin için, başka bir sebep aramaya gerek mi var sevgilim? Ellerinin değdiği her yerde olacaktır ellerim. Gözlerinin gördüğü her yerde belirecek gözlerim. Senin sevgini hissedebildiğim var olacak yüreğim.

Dünyadaki en güzel şey nedir biliyor musun? Bir tek sensin sevgilim. Dünyanın en güzel şeyini sana sunmak isterdim ama seni sana nasıl verebilirim? Onun yerine seni sevmekten vazgeçmeyecek olan yüreğimi veriyorum sana.

Sigaram gibi tütüyor gökyüzüne doğru gözümde hasretin. Melekler şahidimdir senin için ağladığım gecelere, senin de yüreğin şahit olmalı seni ne kadar çok sevdiğime. Yarından yakın olacak belki, buluşacağız ömrümüzün güzelliğinde.

Aşkların en asili bütün engellere rağmen yare koşmaktır, sevginin en değerlisi paylaşılan derin duygulardır, geleceğin en doğrusu seninle kurulacak olan hayattır… Dünümdün, bugünümdesin ve yarınım olur musun sevgilim?

Odalarda ışıksız kaldığım geceler boyu yalnız seni düşledim, senin hayalin benim nefes almamı sağlayan bir kudrettir. Hayallerimdeki aşkın karşılığı sadece sensin, ben beyaz atlı bir prens olurum sen ise dünyalar güzeli bir prenses.

Uzun aşk sözleri yazımızın da sonuna geldik bu sözleri değer verdiğiniz insana gönderin. Bildiğiniz gibi yılanı bile güzel söz deliğinden çıkarır siz sevgilinize uzun aşk mesajları göndererek onun aklını başından çıkarabilirsiniz.

Eğer daha fazla sevdiğinizi hissettirmek istiyorsanız sevdiğinize kısa mesaj değil sevgilinize uzun aşk mesajları gönderin. Ayrıca güzel sözler sitemizdeki aşk sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, seni seviyorum sözleri, romantik sözler ile sevdiğiniz kişiye onu ne kadar uzun süre seveceğinizi hissettirebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör