Tebrik Mesajları

03.02.2022
Tebrik Mesajları

Tebrik mesajları yazımızda başarı tebrik mesajları gibi mesajlar bulabilir ve başaranlara başardıkları iş için tebrik mesajları gönderebilirsiniz 

Başarı sözleri yazımızdan da ilham alarak, başarılarından ötürü tebrik edeceğiniz kişilere göndereceğiniz mesajları zenginleştirebilirsiniz.

Tebrik Mesajları

Bir şeyleri başarabilmek, elbette zordur. Sonuç itibari ile kolaya kaçtığın her şey, basit neticeler doğurur. Hak ederek geldiğin yeni görevinde başarılar diler, çok daha iyi yerlerde görmeyi istediğimi tüm kalbimle bildiririm.

Zaferler, zafere sahip çıkanlarındır. Muvaffakiyet ise, muvaffak olacağına inananlarındır. İnanarak çıkıp başardığın bu yolda, çok daha önemli bir konumda olabilmen dileğimle..

Hayatta hiç kimse, başarıya tırmanan merdivenleri elleri cebindeyken tırmanamaz. Şayet şuan ki konuma ulaşmış isen, belirli başarıları sağlamış ve çok çalışmış olmanın bir neticesidir. Yeni görevinde seni bütün kalbimle tebrik eder, çok daha büyük başarıların üstesinden geleceğine inandığımı belirtmek isterim.

Zorlukların üzerine gitmek, başarının en temel ilkesidir. Zorlukların üstüne ne kadar üstün bir dirayetle gidilirse, başarı kaçınılmazdır. Yeni terfinin hayırlı olmasını dilerim.

Hayatının hiçbir alanında başarılı olamayan insanlar, başkalarının başarılarını kıskanma yoluna giderek kendisini teselli etme yoluna başvururlar. Sen ise bu başarıya ulaşmak için, tırnakların ile kazıyarak çalıştın ve elde ettin. Sonuna kadar hak ederek ulaştığın bu başarını, en içten dileklerimle kutlar, yeni başarılara imza atmanı temenni ederim.

Eylem olmadan vizyon belirlemek, başarı yerine başarısızlıklar getirir. Vizyonu olmayanın yapacağı eylemler ise, boş yere vakit geçirmektir. Eğer ki eyleme dayalı bir vizyona sahip isen, dünyayı bile değiştirecek güç ve kudreti kendinde bulabilirsin. Disiplinli bir çalışma ile elde ettiğin başarını tebrik eder, yeni başarılara ulaşmanı dilerim.

Bir başarıda gösterilen ciddiyetin payı büyüktür. Çalışmak ve yapılan işi ciddiye almak, başarının gelmesi konusunda kaçınılmaz bir olgudur. Yeni görevinde başarılarının devamını diler, başarılarının artan bir ivme ile devam etmesini temenni ederim.

Hayatında belirli bir amaca ulaşmak için hareket etmeyenler, akan bir nehrin üzerinde bilinçsiz bir şekilde kaybolup giden saman taneleri gibidirler. Bir başarıya ve amaca ulaşmak için çaba sarf edenler ise, eninde sonunda mutlak başarıya ulaşanlar kervanına adını yazdıracak kimselerdir. Başarılarının artarak devam etmesini temenni eder, yeni görevinde kolaylıklar dilerim..

İnsanlar verdikleri doğru kararlar çerçevesinde, büyük adımlar atabilirler. Doğru karar verebilmek ve bunun için çaba göstermek, kaçınılmaz başarılara neden olacaktır. Aldığın doğru kararlar ve çabaların neticesinde elde ettiğin başarını kutlar, yeni görevinde daha büyük başarılara imza atmanı dilerim.

Cesaret edip adım atarak, küçük başarılar elde edebilirsiniz. Her başarı, atacağınız ilk adımda gizlidir. Ancak gayret gösterilen başarıya ulaşmak için, tüm adımları atmalısınız. Başarıyla sonuçlanan attığın her adımın, bundan sonraki görevinde de devam etmesi temennisi ile ile, yürekten kutlarım.

Başarıya ulaşmış insanların bulunduğu mevkiler, bir anda gelinmiş mevkiler değildir. O mevkilerin ve başarıların sahibi, diğer insanlar geceleri uyurken, azimle bir şeyler başarabilmek adına gece gündüz çalışıyorlardı. Başarının bir tesadüf olmadığına inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Karşılaşılan engeller ne kadar büyük olursa, elde edilen başarıda o ölçüde değerlidir. Başarmak adına aştığın tüm engeller, sana başarının anahtarını verdi. Elde ettiğin terfinin, artarak devam etmesini dilerim.

Elde ettiğin başarının, büyük bir azim ve dirayetin sonucunda olduğunun idraki içerisindeyim. İnanıyorum ki yeni ve daha büyük başarılar için, aşamayacağın engel yoktur. Yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim.

Tebrik mesajları yazımızın sonuna geldik, yeni doğan bebek tebrik mesajları yazımızda dikkatinizi çekebilir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.