Tanışma Yıldönümü Sözleri

Tanışma Yıldönümü Sözleri

Tanışma yıldönümü sözleri yazımızda sevgilinizle tanışma yıldönümünüzü kutlama sözleri bulabilir bu yıldönümü sözleri ile sevgilinizi veya eşinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden harika tanışma yıldönümü sözleri’ne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tanışma Yıldönümü Sözleri

Sana senden daha yakın bir yerde yaşadığımı biliyor musun? Kalbinin her atışında benim yüreğimin sesi var! Canına can oluyorum ya, benden mutlusu olabilir mi dünyada? İyi ki kalbindeyim bir tanem.

Sen yanımda oldukça umutsuzluk nedir bilmiyorum; doğan her yeni günün umudunu senin sevginle taşıyorum. Seneler geçse de üzerinden, ilk tanışmamızdaki heyecanımı yanımda taşıyorum. Seni her şeyden çok seviyorum.

Seninle geçirdiğim vaktin hesabını tutuyorum. Saatler, dakikalar, hatta saniyeler… Hepsinin bir önemi, hepsinin bir anlamı var. Hepsi senin varlığına bağlanıyor sevgilim.

Birlikte geçirdiğimiz zamanın değerini bilerek yaşamak isterim. Senin gözünden düşecek bir damla yaş için ayağına okyanusları getiririm. Sen hiç üzülme, hiç ağlama. Tanıştığımız günkü gibi hayranım sana.

Sakın düşünme seni izledikçe gözlerim bundan usanacak, bedenim bu diyardan gitse de ruhum hep seninle kalacak, dünya üzerindeki son sözüm ‘seni seviyorum’ olacak.

Geride kalan yıllara baktığımda unutulması imkansız hatıralar görüyorum. İlk günümüzden bugüne kadar ne yaşadıysak hepsi başım üstüne! Senin olduğun hatıralar her zaman aklımın en derininde.

Seni gördüğüm ilk gün bana attığın bakışın hayatımı tamamen değiştireceğini tahmin bile edemezdim. Bir insanın başına en güzel ne gelebilirse sen bana onu yaşattın sevgilim. Yaşamaya da devam edeceğiz.

Sevgimi sana layık kılabilmek için her günümde; senin merhaban, senin günaydının, senin iyi gecelerin oldum. Sadece sana ait olunca, ben aslında sen oldum. Sonsuza kadar olacağım.

Zamanı durdurmak istediğimde baktığım gözlerinin aşığıyım. Ben sadece senin gözlerinin içinde yaşamaya razıyım. İlk günümüzden, son günümüze kadar!

Bir avuca sığan yüreğimle, dünyalara sığmayan sevgimle sana tutundum. Sen, canımın en içisin. Sen, canımdan öte bir canın sesisin. Yıldönümlerimiz hiç bitmesin!

Gülümsemeni görmek beni şanslı hissettiriyor. Değil bu dünyada, keşfedilse başka dünyalar daha, senden güzel gülümseyen birinin olma ihtimali yok. İlk günümüzdeki gülümsemenle hatırlayacağım hep seni sevgilim.

İsimlerimiz yan yana gelince bile heyecanlanan ben, seni her gördüğümde nasıl sakin kalabilirim? Seni ilk günkü gibi yüksek tempoda sevmekten vazgeçmeyeceğim.

Dünyanın en güzel yeri odamdı, seninle tanıştım ve dünyanın en güzel yeri senin yanın oldu. Senin varlığın nerede can buluyorsa, ben o varlığa can katmaya devam edeceğim sevgilim.

Saçının her bir teline, teninin her bir zerresine, yüreğinin en derinine aşığım. Bugünün anlam ve önemi, başka hiçbir günde yaşanmayacak kadar büyük. Çünkü hayatıma girdin ve bana hayat oldun. Seni seviyorum yaşam kaynağım.

Sen yanımda oldukça, yaşım seksen dahi olsa yirmisinde hissedeceğimi biliyorum. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgim, seninle olduğum her saniye daha çok artıyor.

Ben seninle her mevsimde bir baharım. Cennet kokulu diyarların habercisi sensin sevgilim. İlk günümüzde başlayan bu serüven sadece bu dünyayla sınırlı kalmayacak. Ruhumu sana teslim ettim.

Tanışma yıldönümü sözleriyazımızda birbirinden güzel tanışma yıldönümü sözleri paylaştık. Daha fazlası için tanışma yıldönümü mesajlarıyıldönümü mesajları, evlilik yıldönümü mesajları ve sevgiliye yıldönümü mesajları yazılarımıza bakabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör