Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye Uzun Sözler Etkileyici

Kalbinin kapısını çaldım, orada yaşama şansı ver diye bana. Beni, dünyalardan daha değerli dünyana kabul ettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve kanımın son damlasına, hayatımın son ânına kadar sevmeye devam edeceğim. Sen yüreğimin seçtiği tek kişisin, iyi ki benimsin ve hep öyle kalmanı istiyorum. Hayatımda olduğun için sana minnettarım.

Öyle fazla şey ifade ediyorsun ki benim için, sana olan aşkımı hiçbir kelime, hiçbir şiir ve hiçbir şarkı doğru dürüst anlatamaz. Seni düşündüğümde içim içime sığmıyor, seni özlediğimde yanaklarımdan sevinç gözyaşları süzülüyor.

Aşkının gücünden güç alıyorum. Sen benim yaşama sebebim, yaşama sevincimsin. Sımsıkı tut beni, aşk köprüsünde beraber yürüyelim. Sen benim hep beklediğim, hiç vazgeçmeyeceğim, asla değer biçemeyeceğimsin. ‘Hayatımda biri var.’ Demiyorum. Sen ‘hayatımdaki biri’ değilsin, hayatımın ta kendisisin.

Masalların gerçek olabileceğine inandım sayende. Öyle güzelsin ki, tıpkı masallar diyarından gelmiş gibi. Hangi şair anlatabilir değerini? Hangi kalem yazabilir bu sınırsız güzelliğini?

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Nasıl başardın dünyanın bütün güzelliklerini yüzüne, bütün saf duygularını kalbine sığdırmayı? Seni hak edecek hiçbir şey yapamadım ama, sana lâyık olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Aşk sözcüğünün vücut bulmuş hâli sensin. Gözlerinin dururken, gölgede kalır tüm aşk şiirleri.

Çocukken tanısaymışım keşke seni. Aman küsme diye hiç saçını çekmezdim meselâ. Bütün oyuncaklarımı sererdim önüne, bakkaldan çikolatalar, şekerler alırdım sana. Oyunlar oynardık, saklambaçta sobelerdin beni. Kovalamaca oynarken, sırf sen yorulmayasın diye yalandan düşerdim. ‘Pamuk şekerim’ diye hitap ederdim sana. Şimdi bile öyle demek istiyorum. Seninle çocukluğuma dönüyorum, dünyanın tüm kötülüklerini unutuyorum. Her şey çok güzel geliyor bana. İyi ki varsın bir tanem.

Seni delicesine seviyorum, ama hiçbir zaman yorulmuyorum bu sevgiden. Yaz sıcağında bir ağacın gölgesine sığınmak gibi seni sevmek, ilk bayramlık kıyafetlerini giydiğinde hissedilen o mutluluk gibi. Öyle tarifsiz, öyle paha biçilmez.

Herkesin bir ruh eşi var derler. Benimki sensin. Geç tanışmış olsak da, ömrümün bundan sonrasını sana adamaya kararlıyım. Hiç mi hiç niyetim yok peşini bırakmaya. Belimiz büküldüğünde, dişlerimiz döküldüğünde bile beraber olalım. Asla ayrılmayalım. Sana âşığım!

Sevgiliye Romantik Uzun Sözler

Ay güneşten alıyor ya parlaklığını hani. Ben de senden alıyorum ışığımı, seninle aydınlanıyorum. Sen, ömrümün hiç son bulmasını istemediğim en güzel mevsimisin. Milyonda bir derler ya, işte sen öylesin. Seni asla ama asla bırakmayacağım. Hiç kimse geçemeyecek yerine, kimseyi senin gibi sevmeyeceğim.

Beni eksiksiz, kusursuz tamamlıyorsun sen. Hayatımdaki bütün karanlıkları bir anda söndüren bir güneş ışığısın. Sen benim kurtuluşum, hayata tutunma nedenimsin. Hiçbir şey; değil sana olan sevgimi bitirmek, bir parça eksiltemez bile.

Seninle hayatım anlam kazandı. Seninle her şey, anlatamayacağım kadar güzel. Tek bir şey dışında: Seni kaybetme korkusu. Hiçbir şeyi yitirmekten böylesine korktuğumu hatırlamıyorum ben. Sensiz tek bir gün geçirmeyi düşünmek bile çok zor geliyor bana. Varlığın bana öyle çok şey kattı ki, saymakla bitiremem. Her duamda senin adın, göz kapaklarımda resmin, kalbimde sadece senin ismin var. Aşk neymiş seninle anladım.

Senin kıvılcımınla çevresini aydınlatan bir mum gibiyim. Eskiden her şeyi boşvermişken, sen hayatıma girdiğinden beri kalbim umutla dolu ve senin için çarpıyor. Gülüşün bana ilham oluyor, sesin huzur veriyor. Sana neler borçluyum bir bilsen. Seni ne zaman sevmekten vazgeçerim biliyor musun? Öldüğüm gün.

İçimin buzlarını erittin, alev alev yanıyorum her an. Ben, o eski ben değilim artık; karamsarlıklarımdan eser yok. Sen beni hayata bağladın. Bu hayatı senin için yaşamaya hazırım. Geceleri bile, seni rüyamda görebilmek umuduyla uyuyorum her gün. Bana dünyaları vermiş olsalardı, inan seninle geçirdiğim bir an kadar değerli olamazdı.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Volkan dedi ki:

  ……Sen Ol Yanımda…

  Uyanan tüm ruhlar uyandırıldığında
  Ete kemiğe bürünüp diriltildiğinde
  Son sur seside duyulduğunda
  Bir sana uyanayım sen ol yanımda

  Yapılan tüm ameller görüldüğünde
  Amel defterleri dürüldüğünde
  Tüm samimi duygular görüldüğünde
  Sen yazsın her sayfada sen ol yanımda

  Yazdığında tevhid kalemleri tüm doğruları
  Akla gelen tüm şüpheler ve soruları
  Tüm taşlı tozlu yolları zorlukları
  Bir seninle yürüyeyim Sen ol yanımda…
  Volkan.sofu

 2. Aşık bir adam dedi ki:

  GÖZLERİNE BAKIP KALEMLERDEN DÖKÜLEN CÜMLELERLE HAYALİMLE YAŞLANMAK GÖKYÜZÜNÜ GÜNEŞİ Bİ GÜLÜŞÜNE SIĞDIRMAN PEKİ İLK BAHARDA AÇAN YAPRAK GİBİ SONBAHARDA DÖKÜLEN YAPRAK GİBİ. DÜNYANIN GÜNEŞİ OLMADAN KARANLIK OLDUĞU GİBİ KALBİMDE SENİN KALBİN OLMADAN KARANLIK VE YALIZ OLUYOR GÜNEŞİM OLDUĞUN GİBİ HAYALERİMİ TEK KALEME DÖKÜP BİR ÖMÜR ALIN YAZIM YILARIMIN SAHİBİ GÜLÜŞÜYLE SOL YANIMI İLK BAHARA ÇEVİRRN BİR GÜNEŞ GİBİ KALBİMİN SANA OLAN HAYRANLIĞI MİSALİ GİRDAP GİBİ GİRDİN SANKİ GÖNLÜME TEMEL KAZDIN DİPSİZ BİR KUYUNUN İÇİNDE LABİRENTE GİRMİŞ ÇIKMAMIŞ GİBİ SENDE BENİM KALBİMDEN ÖMRÜMDEN HAYALERİMDEN AKLIMDAN YÜREĞİMDEN. ÇIKMIYIRSUN HANİ DERLERYA SEVEN BİR DRFTERLE KAĞIT GİBİ. PİRİSİ OLMADAN DİĞERİDE DOLDURAMAZ VEYA YAZAMAZ SENDE BENİM KALBİMİ DOLDURAN KALEMİM SİN SEN BENİM HERŞEYİM KAKBİMİN SAHİBİ SOL YANIM 🌹❤

 3. Şeyma dedi ki:

  Kalbimin en derin en kuytu koseleri de sen diyor aldigim her nefeste sen diyor.Sen olmadan hayatımın nasl gectigi benim nasl oldugum hepsi birbirinden onemsiz ben otursam saatlerce senin gozlerine baksam seni dizime yatirip saclarinla oynasam ve bir omur sana bebek gibi baksam benden baskasini gormesen hic de fena olmaz degilmi?
  Yoldan gecen birinin gozleri sana degecek diye cok korkuyorum
  Baska bir kizi ben sanacaksın diye odum kopuyor
  Evet cok kiskaniyorum belki haddinden fazla ama ne yapayım cok seviyorum
  Omrumun sonuna denk birakmayacagima yemin ederim en guzel 2 yılımın sahibi🌹

 4. MMMMM dedi ki:

  04/12/2018

 5. Meltem dedi ki:

  Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹🌸 Dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹 Leyla’nın aşkı Şiirinin sevgisi benim 💖sana olan aşkımın 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹hayatıma anlam ❤️katan adam , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸01.01.2019 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸41 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 41 günler nice 41 🌸yıllar 41 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver Beyim💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️rabbime emanet ol BİDENEM🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM🥰♥😘

  1. Ferdi dedi ki:

   Bu çok güzel eline sağlık

 6. Meltem dedi ki:

  Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹🌸 Dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹 Leyla’nın aşkı Şiirinin sevgisi benim 💖sana olan aşkımın 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹hayatıma anlam ❤️katan adam , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸01.01.2019 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸41 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 41 günler nice 41 🌸yıllar 41 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver Beyim💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️rabbime emanet ol BİDENEM🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM🥰♥😘

 7. Havva dedi ki:

  Ve sen Adam sen benim güneşim olup üşüyen yüreğimi ısıttın🌞 Her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen gülduürdün yüzümü💑 Ne zaman sinirlensem ne zaman icimde fırtınalar kopsa sığındığım tek liman sen oldun❤ Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum hayatım seninle anlam kazandı. 💕 Ben ilk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü dedim ya sen benim güneşim oldun insan Güneşini niye kaybetmek istesinki kaybederse eğer hep karanlıkta hep boşlukta olur insan sen hiç gitme Ali’mm.❣Sen hayatıma öyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin. 🙈 Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte.🌹 Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim.💙 Yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür ellerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oldum sana ne kadar saçma dimi zamanında çok büyük konuşmuşum ben aşık olmam diyerek sanada dedim defalqrca ben aşık olmam sevemem diye ben aşkı bilmem diye sen bana bilmediğim bişeyi iliklerime kadar hissettirdin adam.💗 Şimdi ise adın geçse bi yerde kalbimin ritmi bir anda değişiyo bana ne yaptın bilmiyorum ama iyiki diyorum bazen iyiki çıktın karşıma iyiki hayatıma girdin belkide sen hayatıma girmeseydin ben akıllanmazdım… Evet bazen soğuk davranıyorum sana kızıyorum, küsüyorum, trip atıyorum sen onların hiçbirine aldanma ben seni canımdanda çok seviyorum demek isterdim ama benim canım sen olmuşsun Adam benim kalbimde canımda Dünyamda sen olmuşken nasıl daha fazla sevebilirimki seni♥🌍 Evet bazen çocukluk yapıyorum boş yere küsüyorum sana bazen üzmek istemesemde üzüyorum özür dilerim hepsi için 😏
  Herşeyden çok kıskanıyorum seni benide anla evet saçma olabilir hatta belkide çocukluk ama bazen motorundan bile kıskanıyorum seni napayım 🙄😂
  Sen benim yaşamam için tek sebep olmuşken tek nefes kaynağım sen olmuşken beni nefessiz bırakıp gitme adam dayanamam… 💜
  Biliyomusun seninle tanıştığımız ilk gün daha dün gibi aklımda hiç konuşmamıştık bile o gün nerden bilebilirdimki o zamanlar bu kadar içime işleyeceğini nerden bilebilirdim bu kadar vazgeçilmez olacağını… ♾
  İyiki varsın sevdiğimm seni çok ama çok seviyorum ❤💓

 8. Havva dedi ki:

  Ve sen adam Hayatıma anlam kattığın, bendeki bütün güzel duyguların kilitli kapısına yaklaştığın ve bütün kilitleri kırdığın için teşekkür ederim. Aşk, ancak bu kadar güzel olabilirdi. Seni ve sana ait şeyleri anlatmak kolay olmuyor, hep eksik kalıyor cümlelerim. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını
  hissedercesine sevmek istiyorum. Ölümsüz aşk olmalı bizimkisi. Allah bize daha fazla nefes vermeli. Böylesine güzel duygular, nefes bitince sona ermemeli. Aşk bize daha çok nefes vermeli sevgilim. Aşk bizi daha çok sevmeli. Aşk her şeyden önce seni sevmeli. Sana layık olmaya, sana ruhundan katmaya söz vermeli. Senden daha güzel kimse taşıyamaz aşkı..

  HAYAT’IMMM 😍

  KALB’İMMM ❤

  GÜNEŞ’İMMM 🌞

  DUA’MMM 🙏

  ŞÜKÜR SEBEBİ’MMM 🙌

  GELECEĞ’İMMM💑

  DÜNYA’MMM🌍

  SONSUZLUĞ’UMMM ♾

  BANA İYİ GELEN TEK İLAC’IMMM 💊

  HER GÜNÜM HER SAATİM HER DAKİKAM 📆🕛

  DİLİME DOLANAN TEK ŞARKI’MMM 🎤🎶

  AY’IMMM 🌙

  EN GÜZEL ZAMAN’IMMM ⏳

  YUVA’MMM 🏡

  KALBİMİN TEK ANAHTARI 🔐

  RABBİMİN BANA VERDİĞİ EN GÜZEL HEDİYE 🎁

  Ve sen adam sen benim gülüşünde cenneti yaşadığım tek huzur bulduğum insansın hadi diyosun ya bana bişey olsa gidermiyim diye?

  Ben bi daha böyle soru duymak istemiyorum ben senin kalbini sevmişim adam o kalp bana attığı sürece ben hep seninleyim bunu unutma gerekirse başımın üstünde taşırım ben seni yeterki o kalbin bana karşı atmayı bırakmasın sevdiğimmm😍♾

  Hani bazende sinir olduğumda kavga ediyoruz ya gerçi biz sürekli kavga ediyoruz herneyse o zaman sinirle saçma sapan cümleler kuruyorum takma beni.. Benim her cümleme sinir olma beni her seferinde alttan alma ben sana kızıyosam sende bana bağır çağır bakma bana benim öfkem bi anlıktır ben senin seni seviyorum cümlenle bile yumuşuyorum canımın içi ❤

  Sonra hani bazen soruyosun ya kavga ettiğimizde ayrıldın mı diye?
  Ben senden bu soruyuda duymak istemiyorum artık.. Ben seni kalbime kilitlemişim adam bu kalp sadece senin için atıyo benim kalbim zaten sen olmuşsun söylesene yaşayabilirmi insan kalbi olmayınca? Yaşayabilir miyim ben sen olmadan? Sen benim nefes kaynağım olmuşken gidebilirmiyim ben senden adam insan nefes alamazsa ölmezmi? Sen benim en özelimsin… 🌹

  Korkuyorum bazen sen bana en güzel hediyesin elimden alıcaklar diye korkuyorum… Ya bigün kalbi başkası için atarsa diye korkuyorum.. Ama biliyorum beni ne kadar sevdiğini gitmiceksin benden hiç bunuda biliyorum…

  Mesela bugün görüntülü konuşurken ne dikkatimi çekti biliyo musun?
  Hani konuşurken gülüyosun ya o gülüşünü görünce bende gülüyorum istemsizce ben boşuna demiyorum gülünce kendimi cennette hissediyorum diye senin gülüşün bende en güzel cennet ve şunuda farkettim benimle konuşurken o gözlerin parlıyo ya ben senin en çok bu huyunu sevdim işte bana atan kalbini sevdim… Ben seninle birgün değil bir ömür varım adam sen iyiki varsın… 💑

  🖤SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM Ali’mmm🖤

 9. Anonim dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤elif❤❤❤❤nazmi❤❤❤❤❤❤
  💕💕💕28,01,2019💕💕💕

 10. İBRAHİM❤️ FAHRİYE 04.10.2017 dedi ki:

  Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Bilmediğim Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹Rüyamda Saçlarını okşayınca🌸 dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹Mecnunun aşkı Ferhat’ın sevgisi benim 💖sana olan aşkının 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹Saatler geçsede ❤️cevap vermeni❤️ bekleyeceğim hayatıma anlam ❤️katan kadın , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸04.10.2017 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸5 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 5 günler nice 5 🌸yıllar 5 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver hatunum💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖iki adimda 💖💖yapabildigin saçlarının telini opmeyi💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️yaprağım rabbime emanet ol iyi geceler❤️ tatlı rüyalar balıma 🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ❤️

  1. Tuna dedi ki:

   Helal beee

  2. Dilan Çelik dedi ki:

   Biliyor musun ne güzel demişler sevdiğinin sevdiği olmak, ona baktığında tüm kötü şeylerini unutmak. Ne güzel gözlerinin içine içine, uzun uzun bakmak.  O kadar güzel seviyorum ki, tertemiz safça o kadar huzur buluyorum ki, tüm sıkıntılarım dertlerim yok oluyor sadece yüreğinde gögüsünün üzerine yatınca. Bazen gitmek yok olup kaybolmak istiyorum seninle, kimsesiz sessiz sakin, öyle yerlere gitmek istiyorum ki ; seninle ama yapamıyorum, neden bilmiyorum ama sensiz de yapamıyorum hep yanımda ol baş ucumda ol, hep sev beni hiç bir yere gitme yamacımda oll, sevmelerinle, okşamalarınla deli et benii..
   Yalnızca sen ol istiyorum ellerimi sen tut, gözlerimi, burnumu, çenemi, dudaklarımı yalnızca sen öp, yalnızca sen hisset kalbimdeki sesi ve seni. Sadece sen hisset sana aşık olduğumu, deliler gibi sevdiğimi sensiz yapamadığımı,
   Bazen kopuyoruz ya hani söyleyemesemde bunu sana bazen saatlerce telefona bakıyorum yazdı mı acaba , yada aricakmı diye. Kafamın içinde o kadar güzel şeyler canlandırıyorum ki ; hayal ama güzel olan çok şey var kafamda.
   Ki, ben çok korkuyorum sana zarar gelicek biz bir daha görüşemeyeceğiz diye öyle kötü oluyorum ki bazen yutkunamıyorum kimi zaman, ne yapsam da beni kötü değil hep iyi hatırlasa bazen nasıl belli etsemde ona çok bağlandığımı ona deliler gibi aşık olduğumu görmeyince nasıl özlediğimi nasıl hissettirsem acaba diye hep düşünüyorum. Bak bugün arabadayken çok kötü oldum keşke dedim konuyu hiç açmasaydım içim titredi bir an gidiceksin herşey biticek diye kalbim sızladı beni unutucaksın diye yutkunamadım ne diceğimi unuttum. Sana bakamadım bile mutlumuydum evet yanında çok mutluydum ama keşke o konuyu açmasaydım da dedim. Pişman oldum, ben ilklerimi hep seninle yaşadım sadece sen dokundun bak ben erkeklerle arama babam gittikten sonra mesafe kattım yani kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim ya da ne bilim aşık olmadım, neden bilmiyorum ama galiba kimseye güvenemedim çünkü kız çocuklarının ilk aşkı babasıdır derler benim o olmadı benim ki sen oldun. Ve bu bir ömür öyle olsun diyorum .
   Ve bazı huylarımı da değiştirmek istiyorum gereksiz şaka yapmicam. Pek fazla gülmicem yerine göre değişicem . Huysuzluk yapıp seni sinirlendirmicem çoğu zaman durgun olmayı da bırakmaya çalışıcam anladım ki benim yaptığım şakalar senin ciddiye aldığın şakalar oluyor şaka bile olmuyor o yüzden seni üzmek istemem basit saçma sapan nedenlerden dolayı güzel bir hikayemiz varken bitsin istemem . Bitmesin hikayemiz, düşün o zamanlardan bu zamanlara geldik deli dolu yaşattın hayatı bana sen gülmeye alıştırdın. Kimi zaman babam, annem, abim, ablam, herşeyim oldun. Ilk kez bir adama aşık olurmuş kızlar ve ondan başka bir adama aşık olamazlarmış benimde öyle oldu galiba.
   Her yerde sen varsın oturuyorum sende oturuyorsun uzanıyorum sende uzanıyorsun tv izliyorum sende izliyorsun yemek yiyorum sende yiyorsun , yürüyorum sende yürüyorsun bana geliyorsun bende sana uyanıyorum sende uyanıyorsun , çalışıyorsun ben de senin gibi çalışıyorum . Birlikte yapıyoruz herşeyi, kimi zaman çekip gidiyorum koşuyorsun, kolluyorsun beni, başına birşey gelmesin yolda tek kalmasın kimse laf atmasın kimse birşey demesin. Aman ha sakın üşümesin  diye düşünüyorsun.
   Ve ben çok seviyorum beni böyle düşünmeni çok hoşuma gidiyor o çıtırımdan kalan en özel şey sen olacaksın bunu unutma.💙

   1. Anonim dedi ki:

    ❤13.10.2020❤olcak ama olmuyo

  3. Emirhan akça dedi ki:

   Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹🌸 Dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹 Leyla’nın aşkı Şiirinin sevgisi benim 💖sana olan aşkımın 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹hayatıma anlam ❤️katan adam , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸01.01.2019 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸41 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 41 günler nice 41 🌸yıllar 41 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver Beyim💖💖
   Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen EMİRHAN AKÇAkokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
   Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı EMİRHAN AKÇA diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
   Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️rabbime emanet ol BİDENEM🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM🥰♥😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️EMİRHAN AKÇA

 11. berkay♡huzun dedi ki:

  10♡02♡2017

 12. Kadir dedi ki:

  Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

  1. Hhhhh dedi ki:

   Kimsin

  2. Kkkhhhjjjj dedi ki:

   Kimsin

 13. Anonim dedi ki:

  04.04.2018

 14. Ebru dedi ki:

  Iyı günler arkadaşlar ben birçok medyum tarafindan dolandirildim ama sonunda sonuç aldığım ErcAn hocama guvendim ve arkadaşlar onun sayesinde yuvam kurtuldu ercan hoca 05457927122 çok güvenilir biri arkAdaşlar

  1. Anonim dedi ki:

   hadılen ordan hocalaramı kaldık artık sen ye bokları sonra hoca kurtarır

 15. Anonim dedi ki:

  💓💗💓💗💗08.10.18😘😍😘😍😍💓❤💓❤💓❤💕💓💓08.10.18💗💖💗💖💗💞💗💗💖
  T💖H.

  1. Gamzelinizzx♡ dedi ki:

   ❤22.03.19❤
   Seni seviyorum…

 16. Aynur💓Fırat dedi ki:

  💓♾Seni çooooooooooooooooook ama çoooooooooooooook seviyorum.♾💓
  ❤️FIRATAŞK❤️ 🔒05.08.2014🔑

 17. H❤M dedi ki:

  Aşkın Tarihi😻💕05.05.2018💕

 18. Fatih dedi ki:

  Hacerim sevgilim hayatim seni ilk gordugumden beri hayatimda o kadar guzel seyler olduki sen geldin hayatim duzeldi sen geldin mutluluk geldi sen geldim ben oldum biz olduk olmassa olmazim oldun iyki seni sevmisim iyki seni seviyorum hayatim can yoldasim iyki hayatimdasinn..💜💙❤
  14/05/2018

  1. bariş dedi ki:

   Kalbime ??girsen sana olan sevgimi görsen ??sensiz nasıl nefes ??alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir?? aşkın nasıl var olduğuna ??şaşarsın. Senin için ??dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Eğer bir gün ayrılcak olursak işte o gün benim nefesim ??kesilir işte o gün benim ??ışığım söner işte o gün?? ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim ??sen benim yaşam ??kaynağım sen benim ??havam suyumsun kalp atışımsın. Senin ??kokunu içime çekince ??dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ??bir kokusu içime doluyor ??aşkın nasıl var olduğunu ??sevginin böylesine nasıl?? büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin ??karanlığında ??boğuluyorum. Gözlerine ????baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak ??için ne kadar ??büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. ???? Dünyayı avuçlarımın ??arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. ??Aşkının içinde ??boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ??buluyorum. ??Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın ??anlamı sana ??sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın ??anlamı bu. Bana gerçek ??aşkı yaşattın ??bana ??gerçek sevgiyi ??öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım ??TEŞEKKÜR EDERİM.??hayatıma anlam ??katan adam , hayalimdeki ??insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ??kısa sürede ??birine bu kadar bağlanmak İnan ??çok güzel bir duyguymuş ??bana bunu tattırdığın için sana ??minnettarım . ??Bundan sonraki hayatımı ??seninle geçireceğimi düşünmek farklı ??bir mutluluk veriyor ??bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ??güzel ??günlerim ??olacaksın biliyorum ??hissediyorum , hissetmemek elde ??değil sana olan ??duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ??benim için dünyalara ??bedel . Belki sende ??aynı duygular içerisindesin işte ??bizi birbirimize ??bağlayan tamda bu ?? Senden öncekiler ??umrumda ??dahi değil sonum olarak kalacaksın . ??İyisiyle kötüsüyle ??herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, ??hazırdım ??11.10.2018 ??den beri .. Günlerin bu denli ??hızlı geçmesini ??bekleyen bir adam var karşında ne kadar ??zor olsada ??benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda ??sana kavuşmak ??var . Sana dokunmak hisssetmek ??elini ellerimde ??bulmak teninin kokusunu bilmek evlenmek var .. O ??gün geldiği ??zaman birdaha senden kopamayacağımıda ??unutma . Sadece ??187 gün Herşeyinle herşeyim oldun ??nice 187 günler nice 187??yıllar 187 asırlar geçireceğimizi ??unutma ilk günki ??gibi sana sadık kalacağımı aşkla ??kalacağımı ömür boyu ????bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ???????????? ????ya çok özledim ????seni nerdesin uyan o derin uykudanda ????bi cevp ver Beyim????
   Bitanem????ömür törpüm??Seninle geçen ??her anim çok kıymetli??Ben seninle bir başka oluyorum??Kalbim bi başka atıyor sanki??Öyle ??bir şey ki bu karşı koyamıyorum??Sevdikçe daha çok sevesin geliyor??Seni böyle içime sokasim geliyor??orda ??yasamani istiyorum??Sadece bende ol??Şimdi sen kokulu ??kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ??olmuyor??sana destan yazsam dahi az ??????????
   ????Sen beni ne güzel seviyorsun öyle????yıldızları sayarcasina????Şimdi uyuyorsun ??seni izlemeyi çok istiyorum????Yanında olup masum yüzüne bakmayı????kipriklerine ??dokunmayı??elini sımsıkı tutmayı??hele oksijen misali ????kokunu asla gecemem…????Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ????kattı diye????Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar??bana arkamdaki ??seccade de namaz kılan kişinin senin olmani ??nasip eder??????????
   Öptüm hayallerinden??sıktım guluslerinden ????( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ????şuan senin için ????bunları yazdıgımı ??hissetsen ve uyansan ve sadece?? iki kelime söylesen ??valla çok mutlu olurdum??Rüyanda bana rastla olur mu ??rabbime emanet ol BİDENEM??HERBİŞEYİM????SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM??¦??

  2. Ömer arsalan dedi ki:

   Günaydin en kiyetlim❤
   Günaydin en gercegim❤
   Günyadin en sevdigim❤
   Gunaydin sevgilim❤
   Gunaydin askim❤
   Gunaydin balim❤
   Gunaydin kaymagim❤
   Gunaydin kadinim❤
   Gunaydin bebegim❤
   Gunaydin kalbim❤
   Gunaydin kalbimin yarisi❤
   Gunaudin okudugum en guzel şiir❤
   Gunaydin sonmeyen atesim❤
   Gunaydin dunyam❤
   Gunaydin hayatim❤
   Gunaydin en guzel ruyam❤
   Gunaydin cennet kapimin anahtati❤
   Gunaydin tahtimin sulatani❤
   Gunaydin gunesim ❤☀
   Gunaydin aydinligim❤
   Gunaydin gokyuzum❤🌈
   Gunaydin ask tanem❤
   Gunaydin kelebegim❤🦋
   Gunaydin papatyam❤🌼

   Gunaydin sevdigim gunaydin sana gunaydin diye bilmek nekadar guzel bi duygu biliyomusun sen seni kendim kaldirmak cok isterdim seni kendim uayndirmak cok isterdim insallah o gunleride gorecez sevgilim sana gunaydin demeyi sana iyi geceler demeyi okadar cok seviyorum ki anlataman yazarken yuzumde hic gulumseme eksilmiyo cunku gulumsememin sebebine yaziyorum cunku sevgilime yaziyorum cunku askima hayatima bebegime gunesime yaziyorum cunku ben onu cok seviyorum cunku ben seni cok seviyorum sevgilim seni cok seviyorum hayatimin tek gercegi benim tek gercegim benim tek kadinim benim tek sevgilim benim tek askim seni cok seviyorum gunaydin askim ❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘❤😘

 19. Fatihh dedi ki:

  14/05/2018
  Hacerim sevgilim canim cennet kokulum seni cok seviyorum iyki benimsin iyki hayatimdasin iyki varsin olmassa olmazim zor zamanimda gelip ayaga kaldiramim hayatim canim can yoldasim seni çok seviyorum💜❤

 20. Halil dedi ki:

  Ben ilk görüşte aska inanmazdım takı gözlerine bakıp kendimi gore Ne kadar Fatos
  Hayat öyle bisey ki öyle bi zamanda geldinki bana O zmn ları düşündükçe tekrar tekrar gelmeni istedim öyle güzel geldin bana aşık mı sen sevgimi sen mutlulukmu sen huzur mu yine sen herseyde sen ne içersin deseler fatos derim nereye gidiyosun deseler fatos a derim nerden biliyosun deseler fatos derim Her söyledikleri sorunun cevabına fatos ❤derim öyle seviyorum kiz öyle asigimki ❤❤❤13.07.2017❤❤ mutluluğu tatigim elini tutup gözlerine bakıp öptüğüm o gün O saatler analadimki o gece ben tek tutuklamışım sana O geç ay bi tutulmuş ondan bile kıskandım seni sevgilerimle can parçam herkesler bilsin halil fatosu seviyor❤

 21. Suat'ın Hazal'ı dedi ki:

  22.01.2018❤️
  Aşk 3 harf iken bana 4 harf… varlığına her gün şükürler ettiğim adam askerim❤️ senicokseviyiorum ❤️ iyi ki varsın paşam😍❤️

  1. Eyupmedine dedi ki:

   Rabbim tez zamanda kavustursun inşallah

 22. İlknur dedi ki:

  Oktay’ım
  Seni o kadar çok seviyorum ki anlatmaya ne kelimeler ne sözcükler yeter sen bu hayatta benm basima gelen en güzel seysin iyiki seni tanıdım iyiki karsima ciktin senin bana geldigin gün ben doğdum biz doğduk 28.05.2017 tarihinde biz geldik aşk geldi iyiki de geldi. Biliyorum ki ikimiz de birbirimizi çok özledik ama napalim kilometrelerce uzağımda olsan da aynı gökyüzünü paylaştıgımız sürece birlikteyiz. Sen bana ne yaptin bilmiyorum beni kendine nasil aşık ettin beni benden alıyosun sen çok başkasin kalbimin tek sahibi seni çok seviyorum iyiki varsın ömrüm can parçam daha fazla sey yazmak isterdim ama buraya sığmaz ben kalbime zor sığdırdım sana olan aşkımı
  SENİ ÇOK SEVİYORUM VAZGEÇİLMEZİM❤❤

 23. Kadir yılmaz ek dedi ki:

  Sen benim hiç bitmeyecek hikayemsin evet birbirimizi uzduk ama sonsuza kadar söz verdik seni herşeyden çok seviyorum hepte sevcem seni daha çok mutlu etmek için herşey yapcam 22/12/2017

 24. ebru dedi ki:

  herseyim benim birtanecik sevgilim seni kirdigim için çook ama cok özür diliyorum birdaha asla böyle bir hata yapmiycam lutfen beni affet
  ALİHANIMM❤

  1. Alihan dedi ki:

   Sen kimsin ebru

 25. A-E dedi ki:

  EMRE <3 ASENA
  02/09/2016

 26. Anonim dedi ki:

  (Yaprağım)Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Bilmediğim Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹Rüyamda Saçlarını okşayınca🌸 dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹Mecnunun aşkı Ferhat’ın sevgisi benim 💖sana olan aşkının 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹Saatler geçsede ❤️cevap vermeni❤️ bekleyeceğim hayatıma anlam ❤️katan kadın , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸09.07.18 🌸dan beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸5 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 5 günler nice 5 🌸yıllar 5 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver hatunum💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖iki adimda 💖💖yapabildigin saçlarının telini opmeyi💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…
  Aramızda ❤️❤️kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir ❤️uçta❤️Ama kalplerimiz yan yana❤️dipdibe❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️yaprağım rabbime emanet ol iyi geceler❤️ tatlı rüyalar balıma 🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ❤️

 27. Merve dedi ki:

  Sen gittin ya… yoksun ya… bittim ben… ve bıktım bunları kendime tekrar, tekrar söylemekten. bıktım… bıktım hergün seni yeni baştan, en baştan özlemekten. bıktım seni hergün en baştan yaşamaktan, sevmekten… offf!…
  Sen ölüm uykusunda, günah bedelleri ile sevap ödülleri arısında gidip gelirken, bana yeryüzündeki sahte cennetler bile cehennem oldu. Senden sonra,senden arda kalan acılara kol kanat germek düştü bana hep, bu çaba büktü bileğimi, boynumu yoruldum! Hem öyle ki, kaçmak kurtulmak gibi seçeneklerin bile sunulmadığı, sunulsa bile bence kabul görmediği , tanrının yüreğime buyurduğu YENIDEN SEV emrine dahi asi gelecek kadar seninle senin gittiğin yere gittim ben. Yeniden sevdalanmak varsa eğer bunun bendeki tanımı yine, yeni baştan, en baştan sana sevdalanmak oldu. Hayalimdeki yürüşüne, hayalimdeki gülüşüne, hayalimdeki sözlerine, kısaca anılardaki SANA vuruldum yeniden. Senden daha mı az acı çekiyorum dersin?! Görsen halimi, zebani eteklerine kapanıp kul-köle olmaya razı gelirdin. Gittiğin yerden bi haberim ancak, inançlarım gereği bildiklerimce söylüyorum; yer yüzünde bir cehennem var ki işte o benim yüreğim… ahhh kimse bilmez ne ateşlerle, ne yangınlarla kül olduğumu ve küllerimin ne fırtınalarda savrulduğunu kimsecikler bilmez sevdiğim.

  Ne şimdi nede bundan önce yazdıklarım, yaşadıklarımın kırıntısı bile değilken… ifade zorluğu yüzünden aktaramadıklarımı içime atıp, yüreğimde kanserleşmesini ve sebebim olmasını bekliyorken, ben bile acılarımı yüreğimde çözümleyemiyorken, toprak bedenli bir sevgili nasıl anlayabilir ki neler yaşamak zorunda kaldığımı, ne acılara katlandığımı ve artık katlanılamaz ne acılar içinde cüzzam azaplarla kıvrandığımı… Gözlerimi kucağımda biriken gözyaşlarımda bıraktım, bıktım ağlamaktan! Ağlamak da huzur vermiyor artık, kahretsin!…

  Dahası var mı?! … Cam kırıkları üzerinde yürüyorum ölü sevgili. ayaklarım vızır vızır kan revan… acı yok… incecik bir çizgi yaşam, boşluğunda sen… ip cambazları gibi düşmeme çabasında da değilim inan, düşüşüm kurtuluşuma sebep olur umudu ile, hani bir rüzgar esse de, dengemi yitirip düşsem senin olduğun yere… umut işte… anlıyor musun? Kendimi atsam! atamam! bahane değil, bahane gibi görünen, gönülde bir RAB korkusu ki, sorma gitsin. Ölümü bilerek tercih etmiş olmanın cezasından çok, ayrı yerlerde cezalandırılmak belkide korkum bilmiyorum… Yoksa çoktan yanında olurdum, kimbilir belki de yanıbaşında… her soluk alışta “Bu son mudur acaba?” diye beklemezdim böyle. Her an ardım sıra dolaşan belalı hayalin yüzünden, deliliğimi kimse farketmesin diye verdiğim yorucu mücadeleler de biter, giderdi. Bu sırrı da saklamaktan yoruldum artık biliyor musun? Deliliğimi söylenmez sırlar katogorisinde, gönlümün kutsal emanetler köşesinde korumaktan bıktım!. Söylesem deli sanılmaktan değil, deli muamelesi görmenin ağırlığından korkarım. Uğraşamam şimdi milletin ne “dedi”si ile,ne *diyecek”i ile…

  Kısacası sevdiğim; “ne alaka!” deme sakın…
  CEM’reler düştü toprağa, BAHAR geliyor!

  1. Sudemnaz dedi ki:

   Boş koy

  2. Yaktırdın dedi ki:

   Abla ne yaptın ben sevgilin vefat falan mı etti ?

  3. Sercan dedi ki:

   Helal olsun be bu kadar guzel yorumlamışsın ki en içten tüm kalbinle

  4. Hako dedi ki:

   Ne güzel sevmişsin sen öyle..

  5. Emre dedi ki:

   Abla başın sağolsun sanırım sevdiğin kişi vefat etmiş:(

 28. Seda osmanoglu dedi ki:

  Jsksakakıa

 29. Onikiocak_aşkı dedi ki:

  İsammmm cennt gozlüm karizmatik yarim herifim biricik nişanlım seni çok ama çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorumm💞 senle uyumak okdr güzelki sana sarılıp uyudugumda bütün dertlerim kayboluyor sen benim derdıme dermansın resmen sende şeytan tüyü var galiba tek ben deilim senin yaninda hemen uyuyan küçük prensesim yani biricik gorumcem de sana sarılınca hemen uyuyor sende bsy var sen benim yanından hic gitme olur mu beni asla bırakma seni çok ama çok çok çok çok seviyorum karizmatik yarım…….💏💏💏💏💕💖❤💙

 30. DS23.04.2015 dedi ki:

  23.04.2018
  D❤S