Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye Uzun Sözler Etkileyici

Kalbinin kapısını çaldım, orada yaşama şansı ver diye bana. Beni, dünyalardan daha değerli dünyana kabul ettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve kanımın son damlasına, hayatımın son ânına kadar sevmeye devam edeceğim. Sen yüreğimin seçtiği tek kişisin, iyi ki benimsin ve hep öyle kalmanı istiyorum. Hayatımda olduğun için sana minnettarım.

Öyle fazla şey ifade ediyorsun ki benim için, sana olan aşkımı hiçbir kelime, hiçbir şiir ve hiçbir şarkı doğru dürüst anlatamaz. Seni düşündüğümde içim içime sığmıyor, seni özlediğimde yanaklarımdan sevinç gözyaşları süzülüyor.

Aşkının gücünden güç alıyorum. Sen benim yaşama sebebim, yaşama sevincimsin. Sımsıkı tut beni, aşk köprüsünde beraber yürüyelim. Sen benim hep beklediğim, hiç vazgeçmeyeceğim, asla değer biçemeyeceğimsin. ‘Hayatımda biri var.’ Demiyorum. Sen ‘hayatımdaki biri’ değilsin, hayatımın ta kendisisin.

Masalların gerçek olabileceğine inandım sayende. Öyle güzelsin ki, tıpkı masallar diyarından gelmiş gibi. Hangi şair anlatabilir değerini? Hangi kalem yazabilir bu sınırsız güzelliğini?

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Nasıl başardın dünyanın bütün güzelliklerini yüzüne, bütün saf duygularını kalbine sığdırmayı? Seni hak edecek hiçbir şey yapamadım ama, sana lâyık olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Aşk sözcüğünün vücut bulmuş hâli sensin. Gözlerinin dururken, gölgede kalır tüm aşk şiirleri.

Çocukken tanısaymışım keşke seni. Aman küsme diye hiç saçını çekmezdim meselâ. Bütün oyuncaklarımı sererdim önüne, bakkaldan çikolatalar, şekerler alırdım sana. Oyunlar oynardık, saklambaçta sobelerdin beni. Kovalamaca oynarken, sırf sen yorulmayasın diye yalandan düşerdim. ‘Pamuk şekerim’ diye hitap ederdim sana. Şimdi bile öyle demek istiyorum. Seninle çocukluğuma dönüyorum, dünyanın tüm kötülüklerini unutuyorum. Her şey çok güzel geliyor bana. İyi ki varsın bir tanem.

Seni delicesine seviyorum, ama hiçbir zaman yorulmuyorum bu sevgiden. Yaz sıcağında bir ağacın gölgesine sığınmak gibi seni sevmek, ilk bayramlık kıyafetlerini giydiğinde hissedilen o mutluluk gibi. Öyle tarifsiz, öyle paha biçilmez.

Herkesin bir ruh eşi var derler. Benimki sensin. Geç tanışmış olsak da, ömrümün bundan sonrasını sana adamaya kararlıyım. Hiç mi hiç niyetim yok peşini bırakmaya. Belimiz büküldüğünde, dişlerimiz döküldüğünde bile beraber olalım. Asla ayrılmayalım. Sana âşığım!

Sevgiliye Romantik Uzun Sözler

Ay güneşten alıyor ya parlaklığını hani. Ben de senden alıyorum ışığımı, seninle aydınlanıyorum. Sen, ömrümün hiç son bulmasını istemediğim en güzel mevsimisin. Milyonda bir derler ya, işte sen öylesin. Seni asla ama asla bırakmayacağım. Hiç kimse geçemeyecek yerine, kimseyi senin gibi sevmeyeceğim.

Beni eksiksiz, kusursuz tamamlıyorsun sen. Hayatımdaki bütün karanlıkları bir anda söndüren bir güneş ışığısın. Sen benim kurtuluşum, hayata tutunma nedenimsin. Hiçbir şey; değil sana olan sevgimi bitirmek, bir parça eksiltemez bile.

Seninle hayatım anlam kazandı. Seninle her şey, anlatamayacağım kadar güzel. Tek bir şey dışında: Seni kaybetme korkusu. Hiçbir şeyi yitirmekten böylesine korktuğumu hatırlamıyorum ben. Sensiz tek bir gün geçirmeyi düşünmek bile çok zor geliyor bana. Varlığın bana öyle çok şey kattı ki, saymakla bitiremem. Her duamda senin adın, göz kapaklarımda resmin, kalbimde sadece senin ismin var. Aşk neymiş seninle anladım.

Senin kıvılcımınla çevresini aydınlatan bir mum gibiyim. Eskiden her şeyi boşvermişken, sen hayatıma girdiğinden beri kalbim umutla dolu ve senin için çarpıyor. Gülüşün bana ilham oluyor, sesin huzur veriyor. Sana neler borçluyum bir bilsen. Seni ne zaman sevmekten vazgeçerim biliyor musun? Öldüğüm gün.

İçimin buzlarını erittin, alev alev yanıyorum her an. Ben, o eski ben değilim artık; karamsarlıklarımdan eser yok. Sen beni hayata bağladın. Bu hayatı senin için yaşamaya hazırım. Geceleri bile, seni rüyamda görebilmek umuduyla uyuyorum her gün. Bana dünyaları vermiş olsalardı, inan seninle geçirdiğim bir an kadar değerli olamazdı.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Emre dedi ki:

  HÜLYAM SONSUZUM SENI ÇOOOK SEVIYORUM PRENSESIM SENİ ÇOOOK ÖZLEDIM TEZ ZAMANDA YANIMA GELIRSIN SENI COOOOK SEVIYORUM HÜLYAm
  ❤12.04.2018❤

 2. Selokutlu5 dedi ki:

  Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 10 marttan öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Alnindan öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..! ♡

  1. Fatih yigit dedi ki:

   Ne deli yazmissin be reis icim ciz etti huylarfa ayni bende ssverim sacla oynanip uyutulmayi ah ulen cok ozledim be

 3. Eda ünlütürk dedi ki:

  Ya şimdi anlatmaya kalksam belki yetersiz olur ya abi benim sevgim sanki aşk yada hasret yada tutku biliyorum onla tanisali 4 ay oldu çıkalı ise 14 gün abi o kadar çok baglandimki ya sanki o var heryerde geceleri ruyamda gündüzleri hayalimde seviyorum hemde deli gibi tabiki oda beni seviyo her namaz kilisinda ona nasip olmami diliyo rabbimden o kadar çok mutlu ediyoki beni sanki benim hayatıma hiç kimse girmemiş dogdugumdan beri sanki o varmı yanımda çok guveniyorum kiskanmiyorum çünkü onun bana güveni sonsuz benim ona guvenim sonsuz rabbim aramıza fitne fesat sokmasın ben bunu sadece diliyorum ALLAH’TAN ❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍💓💝💘❤🍁

 4. Anonim dedi ki:

  Hayalim can esim omrumm ball kocamm benim gulusune kokusuna sesine tenine her bir zeresine asik oldugum adamm ❤❤💞😘😘 cokk asigim.sana her seyimm benimm balll yarimmm ask kokulumm huzurumm seni cokkkkk seviyorumm💞 seviyorumm iste gozlerinde kayboluyorum sesinle huzur buluyorumm kokunu hissedebilmek.icin her seyimi verebilecek duruma geliyorum yanimda degilken karanliktaymisim gibi hissediyorum 😞yanimda oldugun zaman dunyam donuyor dunyanin en mutlu insani oluyorum tum saatleri durdurmak istiyorumm zaman gecmesin bitmesin istiyorum sana sarilip saatlerce kalmak istiyorumm Avuc iclerim üşüyor ellerini ozluyorum birinin elleri ozlenir mi ben parmak uclarina kadar ozluyorumm seni gormeyi saatketce yuzunu izlemeyi simsicacik kalarinda uyuyup misss kokunu icime cekmeyi omrum boyunca orda kalmak istiyorumm 💞❤❤ kekse kelimesi cikmiyor agzimdan hep iyi ki dokuluyor dudaklarimdan iyi ki girmisin hayatima😘 iyi tanimisim seni😘 iyi ki varsin 😘 iyi ki benimsin😘iyi ki benim sevgilimsin❤Gulmen mutlu olman icin elimden gelen her seyi yaparim ben her seyi sende ogrendim sevmeyi sevilmeyi benim her seyim en icimm oldun 😘💞 gulusunu☺ yuruyusunu 😍kalbini ❤sesini 😘 sakalarini 💞uyandiginda saclarinin aldigi sekli 😚yuzunu 💋yuzunde olusan her haraketi ayri ayri sevdimm 😘😗😗 Kalbimm soll yanimm Canimin ici canim kocamm mutlulugumm huzuru boynunda buldugum hayatimdaki en ozelim iliklerine kadar asik oldugum adamm😘 ilk askim sonum solum sonsuzum seni cokkk seviyorumm😘❤💞Herşeyim senin o kalbini öperim ben ya bal aşkım benim sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum ki bunu anlatamam TATLI DİLLİM CANIM BİRİCİK SEVGİLİM SONSUZ AŞKIM SEVGİLİMM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM…♥♥

 5. HİLAL 8 SERHAT dedi ki:

  Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz yere ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Önce birlikte bi hayat kurduğumuzu düşünelim aynı evde yaşadığımızı. Her gece aynı yastıa baş koyup her sabah birbirimizin sesiyle uyandığımızı mesela.Şimdi düşün ki bu evde bişeyler eksik.Bi bebeğimiz olsun.Hastane koridorundaki heyecanını düşünüyorum bi bebeğimiz olduğunda yaşayacağın o heyecanı. Mükemmel bi baba olacağına o kadar eminim ki. Aynı evde birlikte hiç bıkmadan yaşayacağımız günler var. Sen ki omzunda ağlayacağım tek adam sevdiğim güvendiğim yılmadığım tek adam.Seninle konuştuğum her dakika aklımda gitme korkun var.Ama istemiyorum bunu.Lütfen sen sadece benimle kal bana ait ol.Biz hep biz olalım. Yaşlanalım unutalım her şeyi. Ama birbirimizi asla. Nasıl şimdi birlikteysek ölene dek birlite olalım. İyi günde de kötü günde de beraber olalım.Birimizden biri vefat etsin diğeri de ardından. Anlatmak istediğim ölüm bile ayırmasın bizi. Seni çok seviyorum bitanem iyi geldin iyiki geldin iyiki varsın.

 6. BATMANLI dedi ki:

  11 KASIM 2015 🙁 1 OCAK 2018 🙁

 7. Zeynep demir dedi ki:

  Beni gözlerimin içine baktığında kendini kaybedecek kadar çok sevsen, nefes almak olsam senin için, “seni seviyorum” demek yetersiz bir cümle olsa ve bensiz bir yaşam hayal edemiyor olsan, işte o zaman anlarsın beni. Gülen gözlerin gözlerimin tam içindeyken, kalbimi kalbinde hissettiğinde, sanki soğuk bir kışı geride bırakmışsın da ellerimde bahara kavuşmuş gibi ısındığında biz mükemmel bir çift olacağız. Ben hazırım sevgilim. Seninle bir olmaya, hayatımı sana adamaya ve seninle uzun, dönüşsüz bir yola çıkmaya hazırım. Seni dünyada sahip olduğum ve olabileceğim her şeyden çok seviyorum.Recebim

 8. Melisa dedi ki:

  ♥️22.04.16♥️
  Melisa & Furkan💕👫

 9. Ayşegül dedi ki:

  Milletin 17’yası olur ben 16’yaşimsın be adam şuan 20 yaşındayım ve hala hayatımdan sen varsın ve bundan sonrada dilerim ki hep sen olursun.. 14’06’14 ❣❣ Necati Ayşegül ❣❣

 10. Serkan dedi ki:

  💒Sıraca’da bir evimiz olsun
  🎵🎶Adiyman erzurum türkümüz olsun
  Duran sular şelale misali coşsun
  🎉Çevremiz mutlulukla bakışlarimiz sevgiyle dolsun
  ♻️Düşürsünler bizi dillerden dillere herkse deli ile manyağın sevdasini konuşsun…
  💞13💞02💞2018💞
  Seniiiii
  Çooooookkkkk
  Seviyorummmmm
  😍Ömrüm
  😘nefesim
  🤗huzurummm
  😊sencimm
  💞yarim
  🤗bitanemm
  💞MUTLULUGUM
  😍YARİM
  ŞÜKÜRLER OLSUN SENI KARIŞIMA CIKARAN RABBIME…ŞUKURLER OLSUN SENI BANA BENI SANA SEVDIREN SONSUZ GÜCÜ OLAN ALLAH’A…
  NIYET ERMIŞTIK ALLAH RIZASI ICIN BIRBIRIMIZI SEVMEYE NIYET ETMEMIZI NASIP ETIGI GIBI RABBIM KAVUŞUP OMUR BOYU MUTLU HUZURLU SEVGI GUVEN DOLU OMURÜ SENINLE YASAMAYI NASIP ETSIN AMİİİNNNN
  02😘😘25

  1. Hatice dedi ki:

   3 ayi gecti çıkıyorum birbirimize cook uzağız ama cok seviyoruz birbirimizi

  2. Yusuf dedi ki:

   Sıla canım sen beni sevmesende ben seni sevecegim y.d s.k

  3. Âdem dedi ki:

   13💛💙09💛💙17
   Herşeyim Seni Çok Seviyorum Kadınım 😍

 11. hasan ve hilal dedi ki:

  askındasevginin de degerini bilin zamanı iyi degerlendirin tum askılar HASAN VE HİLAL

 12. B&G dedi ki:

  Sana gelen yolların hepsi cennet yolu gibi.Ve sen o yolun sonundaki cennetimsin. Kalbime yeniden can veren canımsın. Attığın güzel mesajları yüz kere okusanda yüzündede yüzümü güldürensin .Ve sen benim geleceğim olacak çocuklarımızın ANNESİSİN

 13. Anonim dedi ki:

  Canımın içi derim ben hep ona ibrahimm seni o kadar çok seviyoRum ki nasıl anlatsam bilmiyoRum böyle senş görünce sesini duyunca kalbim öyle hızlı atıyor ki dilim kitleniyor sadece sen konuş zaten ben hep seni dinlerim jiç susturmam hiç bıkmam hayatım ömrümm❤ 28.01.2018 pazar günü hayatımın değiştiği gün hayatıma hayat kattığın gün

 14. sıla ismail dedi ki:

  bızım tarıh 03.04.2018

 15. Gerek yok dedi ki:

  Merhaba benim olmayan ama bana ait olan eski aşk… Özlemişim sana yazmayı.. Özlemişim gözlerine dalıp hayaller kurmayı… Gerçi hiç uzun bakamadım  o gözlerine …Sevdiğim….Çok özledim lan seni. Aylar oldu sesini duymayalı. Aylar oldu gözlerine bakmayalı.. Zaten senin girmeye amacın yoktu olan yine bana oldu. Her zaman  ki gibi.. Ben kapılarımı kapattım önce görüşünün gitti gözlerimin önünden. Gözlerini kaybettim hafızamdan… sesin gitti yavaşça… En sona kokun kaldı. Hani şu beni uyuşturan uykumu getiren  kokun…O hiçbirşeye değişilmicek gül bahçesinden seçilmiş kokun..Herşeyini özledim gülüşünü bakışını ..Sevmeni bile özledim ben senin..Sensiz hayatım eksik..Hayatımı tamamlayan ama hep yarım kalan bir sen🙈..Ben seni hep sevdim gülüm🌹..Hep sana inanmak istedim ama olmadı işte,inanamıyorum..Hergece yatarken seni düşünüyorum..İnsan yatarken me düşünürse o hep aklında kalırmış ya,sen benim aklımdan hiç çıkmadın ki hemde hiçbir zaman:)..Sen gidince kime uzun yazı yazıcam,kimse sevgilim,bitanem,aşkm GÜLÜM dicem diye düşündüm hepte üzüldüm her gece ağlıyorum seni düşünüyorum🙈..Sana bişey diyimmi sevdiceğim.Kimse seni Benim kadar sevemez ve çekemez bu hayatta..Sen bende hep bi farklılık yarattın hayatıma mutluluk kattın (..Sen belki eski aşkımsın ama hiç eskimedin kalbimde..Kalbim sadece sana ait canımıniçi bunu çok iyi biliyorum artık..Ben bu hayatımda hiçbirzaman eskime yazmadım hiçbir zaman peşine düşmedim ama onlar eski sen ama sen hep kalbimde bi yerdeydin ve hep orda kalıcaksın benim olsanda olmasanda..Hep orda duracaksın..Ben seni hep sevdim ve hiç sevgim azalmadı he çok ama çok az soğudum senden bana yaptıklarından dolayı ama her geçen gün artık eski sevgiyi kazanıyorum sana karşı🙈..Ben sana kaç gündür atıcm bunu ama atamıyorm..Hala çok korkuyorum ya sevmiyorsan beni özlemiyorsan..Sakın beni yanlış anlama ama..Napiyim ama nasıl inanıymki ÇOK ÖZLEDİM BE GÜLÜM🌹

 16. gizem dedi ki:

  Hayatımın anlamı ömerimm 1 yıl 5 ayım 💓
  Seni çokk ama çok çok seviyorum paşamm😘😘
  💓💓12.12.2016💓💓

 17. Rabia dedi ki:

  BEN SANA HERŞEYİM DİYEREK BASİTLEŞTİREMEM SANA OLAN AŞKIMI
  SEN BENİM HERŞEYİMİ HERŞEY KELİMESİNE SIĞDIRAMAYACAK KADARLIĞIMSIN

  Aaaa aşkmı, şimdi burda anlatsam aşkı
  Aşk küser bana çünkü yazılacak kdr az olmamı
  Yaşatılmalı ömürlüğünle bir ömür
  İşte bende anlatamıyorum seninle yaşıyorum aşkı
  ÇÜNKÜ SENDİN AŞK
  AŞK SENDİN CANIMM ❤ RabCan❤

 18. Oğuz Çiçek dedi ki:

  07.07.2015 ❤
  Ben hayata zeynebim le tutuldum bu hayatta en çok onu sevdim bir güldü beni kendisine bağımlı yaptı tutuklu oldum kadınıma ben bu hayatta bir kadına sahip oldum ona sahip çıktım onu korudum onla eylendim onunla gezdim dolaştım annemle babamla tanışırdım ben kadınımı çok seviyorum allahım onum eksikliğini bana göstermesin bana .

  1. Zehraa dedi ki:

   25♡02♡2018💕
   Zehra❤Ramazan
   Bulut
   Seni çok seviyorum ömrümün yettiği yere kadar da sevicem…

  2. Ada Şimşek dedi ki:

   Vayyyy beeee helal olsun

 19. Anonim dedi ki:

  Yazık laa

 20. Bahar dedi ki:

  14♥️04♥️2018 seni seviyorum denizim♥️

  1. Pınar dedi ki:

   Bizim tarihimiz de 10.04.2018

  2. Fevzi dedi ki:

   Bizim tarihimizde 12.04.2018

   1. Sema dedi ki:

    22.12.2013
    31.10.2018 💍💍

  3. Yağmur dedi ki:

   Bizim tarihimizde 03.10.2016

   1. Serife dedi ki:

    Aşkın tarihi ❤❤❤❤07.11.2018❤❤❤❤Mücahit& Şerife

    1. Esma dedi ki:

     EMRE&ESMA
     01.10.2018💕

     1. Esma dedi ki:

      Seni cok seviyorum hemde cokkkkk seviyorumm 💕💋

  4. Nihst dedi ki:

   Nisan ayı neymiş öyle
   😘07🌹04😍2018😘

  5. Isna dedi ki:

   26.10.17 sonsuz sevdam

   1. sema dedi ki:

    bizim tarihimizde 26.10.17 idi ama daha dun okuldan eve geldigimde bitti mesaji atmis☹☹

  6. Hilal dedi ki:

   Bizim tarihle aynı 😊😊14/04.2018

 21. Nur dedi ki:

  Kısa bir şiir; SENİ SEVİYORUM. ♥️

 22. Zekiyeömer dedi ki:

  08.12.2016❤❤ÖMERİMM❤❤
  olcusu yok ki tarifi hic yok sanki rabbim bni seni sevim siye yaratmis sadece sen baska kimse degil insan nasil yemege suya ihtiyac duyar bnde oyle sana ihtiyac duyuyorum seni sevmek beni yasatan nefes almami saglayan sey gibi sanki bir an sevmeyi biraksam soluksuz kalacakmis gibi hissedyorum askim bem seni cok seviuorum hemde cok bnu cok icten ve yuregimden koparak soyluyorum ve emin ol ilk defa birine seni seviyorum derken ama bak her defasinda da kalbim duracak gibi carpiyor heycanlaniyirum sana olan sevgim asla azalmaz aksine gunden gune an be an artiyor ve artmaya da devam edecek ta ki son nefesime kadar sen benim ruhumsun nefesimsin hayattaki tek gercegimsin ben sadece senin yaninda ben oluyorum sanki hep birlikte yanyanaymisz gibi sen bensin bende senn o kadarrr ve bu asla degismicek seni cok cok seviyorum ve hep sevicemmm 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. anan asdfghjkl dedi ki:

   allah ayırmasın

  2. Abuçi dedi ki:

   Ömer Bu kızı kaçırmaa Gardaşş(allah ayırmasın )💓💓

 23. Maigül dedi ki:

  Ben sevdiğim kadını kaybettim ve nedenini bilmiyorum.
  Ne ters gitti, neden beni bu kadar doldurdu, neden sürekli kızgındı bana , neden sürekli hakaret ederek benim bam telime bastı, neden öfkesini üstüme saldı ve neden öfkemi üstüne salmama izin verdi bilmiyorum.
  Aşık olduğum, sevgiyi hissettiğim tek kişiyi kaybettim ben.
  Onunla geçirdiğim zamanlar, hayatımın en güzel zamanlarıydı.
  Gerçek aşk kaybedildiğinde hayat anlamını kaybedebilir. Boşlukta kalırsın ve yaşamak istemezsin. Ama bilemezsin yaratıcının sana oynadığı oyunu. Ölümün kıyısından dönebilir. Bu dünyaya neden geldiğini keşfedebilirsin.Çok nadirde olsa aşkını bulma yolculuğu zamanı ve acıları yenebilirsin.
  Düşünürsün etrafa bakarsın, etrafına bakarsın düşünürsün, en son kalbini dinlersin. Ya bir zamanlar gökyüzünde hiç yıldız olmasaydı diye düşünürsün. Ya yıldızlar zannettiğimiz gibi olmasaydı diye düşünürsün. Ya o uzaklardaki yıldızlar güneşin yansıttığı ışıklar değilde meleklere dönüşen bizlerin kanatları olsaydı diye düşünürsün. Aşk hepimize seslenir meleğim. Duymak istiyorsan duyarsın, dersin ki bu dünyanın arkasında bağlantılı olduğu bir dünya daha var ve ben aşkı orada yaşıyorum. Hepsi aslında harika ve hareketli olan bir planın parçasıdır. Aşkın sihiri dört bir yanımıza dağılmıştır. Sadece bakmamız, görmemiz, hissetmemiz ve inanmamız gerekiyor birtanem.
  Maigülüm, Okyanus Bakışlım, Rüyalarımın Prensesi, Kadınım, Nefesim, Sultanım, Aşkım, Herşeyim;
  Merhaba aşkın en sek hali. Bana neden bu kadar çok seviyorsun diye soruyorlar onlara bunu açıklayamıyorum ben nasıl anlatılır bu duygu bilmiyorum. Benim her zerremin senin her zerrene aşık olduğunu anlatamıyorum açıklayamıyorum bunu anlatmaya hiç bir kelime bulamıyorum ki…
  Senin için kendimden vaz geçerken bir an bile düşünmedim ben. Şimdi ise pişmanlıklar içindeyim ben. Senin yanında olamamak, seninle ilgilenememek, sana olan sevgimi şu anda sana anlatamamak. Dilimin ucunda binlerce kelime biriktirip söyleyememek. Zormuş karşında susmak Maigülüm. İçinde fırtınalar koparken dünyaya gülümser gibi yapmak ve yanında olmamak çok zormuş gerçekten.
  Sen benim elimi ayağımı titrettiğin zaman bende senin elini ayağını titretebilmeliydim gül kokulum ben aşkı böyle sevdim seninleyken. Bunun için savaştım her zaman ben senin karşında. Bunun için sustum zaman zaman ve içime attım, bazen de sana söyledim ya anlatamadım sana bunları ya da sen anlamak istemedin bunu bilemiyorum.
  Unutma ki meleğim;
  Benim de korkularım var, benim de arızalarım var, benim de sorunlarım var, ben de acı çekebiliyorum, benim de enkazlarım ve güvensizliklerim var ne de olsa bende bir insanoğluyum.
  Hiç bir yere ait olamadım ben. Hep denedim olmadı. Sonrasında ise kaçmalar başladı. Şartlardan kaçıyordum, Kendimden kaçıyordum, Ailemden kaçıyordum, benimle dost arkadaş olmaya çalışan herkesten kaçıyordum. Hep bende bir sorun var insanlara bu kadar güvenme, sevgi verme, iyi olma doğruları değil yalanları söyle, günü kurtar hiç bir zaman geleceği düşünme planlama dedim durdum , hep kaçtım taki senle karşılaşıp seninle yemek yediğim o akşama kadar.
  Seninde benim gibi arızalı olduğunu fark ettim ben sonra dedim ki kendime yanında ben mantıklı olabiliyorum, boyun eğebiliyorum, sevgimi sunabiliyorum, sevgi alabiliyorum ben olabiliyorum bazen de arızalı olabiliyorum, bu öyle çok hoşuma gitti ki delicesine sana anlatamam. Seninle beraber uyumlu olduğumuzu gördüm.
  Sakın birbirimiz için yanlış kişiler olduğumuzu söyleme meleğim. Biz başka hiç bir kimse için doğru insan değildik ve sadece birbirimizde var olabilirdik.
  Yara izi olan kalplerde iyileşebilir meleğim, zamanla o izler değişir, biraz yumuşarlar ve sonunda da sadece sevginin ışığı altında kaybolup giderler bunu yapabilmem için sana sevgimin ışığını sunabilmem için bir fırsat daha ver bana lütfen.
  Geçmişte yaptığımız bazı hataların geleceğimizi değiştirmesine lütfen izin verme bunu düşün geleceğimizi nasıl olurdu diye. İnsanlar değişebilir ve ben bunun için kendimde kontrol edemediğim bazı noktalarım için çaba gösteriyorum gerçekten seninde o çabayı göstereceğine kesinlikle inanıyorum inanıyorum ki biz birlikte bunu göreceğiz o geleceğe beraber gözlerimizi açacağız.
  Bu sorunlar beni çileden çıkartmışlar ilişkimizde , gerçekten çok yormuş, kalp kırıklıkları ve hüzünler arasında tutmuş ve bilinç altıma attığım bu sorunlar sana söyleyemedikçe büyümüş durmuş sonrasında bende senin kısa kısa veya bazen sürekli olarak benim üstümde kullandığın öfken sonucu sana karşı açıkça seninleyken kendimi savunmak için savaşabilmek için aynı silahı kullanmaya başlamışım canavara dönüşmüş öfke ye istemeden de olsa yenik düşmüşüm ve bu silahı sana karşı kullandığımı fark bile edememişim ve bunun benim sana olan sevgimi gölgelediği için senden çok özür dilerim meleğim.
  Daha ilişkimizin başlarında nam-ı diğer cicim aylarımızın içerisindeyken işte bu sorunları yaşamak beni her zaman kalp kırıklıklarının içerisinde bıraktı. Ben herşeyde seninle olmayı tercih ederken senin tercihlerini başka yönlerde kullanman beni üzüntülerin arasında boğdu. Hep bunları anlamanı bekledim senden yeni bir ilişki yaşarken ve insan her şeyi sende yaşamayı umut ederken sen her şeyi bir sorun ettin en başından itibaren veya bir sorun haline getirdin keşke hiç sorun etmeden özgürce içinden geçenleri yaşayabilseydin!…
  Her seferinde hiç anlamadığım bir biçimde benim sana olan arzumu ve sevgimi yıkmaya uğraştın ben de seven adam çekip gitmez dedim savaştım zaman zaman gözyaşlarına boğuldum karşında veya sen yokken olmadığın anlarda. Sen onları bile anlamadın zannettin ki ben ağlak ve güçsüzüm hayır onlar sadece senin acılarının dışarıya atılırken çıkardığı sessiz çığlıklardı senin kendine gelmeni sağlar dedim ama sen onda bile kendine gelemedin.
  Artık düşünme sırası sende meleğim ben yaptığım hataları her gün düşünüyor terapiye gidiyor ve pişmanlıklarımı acı bir biçimde yaşıyorum sen yoksun hayatımda şu anda ve ben bundan dolayı yaşayabildiğim hayatın içerisinde sadece bizim için ayakta durmaya çalışıyorum.
  İlişkimizde sevgi yönünden her şeyi vermeye çalıştım sana hatta senin değiminle mucuk mucuk oldum üst düzeye çıkarttım sevgimi sen istemesende seninde istediğini sandığım için belki hata yaptım bunu bilmiyorum ama bunu sen bana ikna etmiştin bana ben zannetmiştim ki buna hazırdın bana yazdığın o babam öldüğünden bu yana ilk defa katıla katıla hıçkıra hıçkıra ağladım demen aşığım demen benim gerçekten aşkı ve beni istediğini sanmama beni ikna etmişti buna inandığım içinde sınırsızca verdim sana sevgimi belki de bu kadar çok kolay kırılmamın başlangıcı oldu bilemiyorum sadece bildiğim tek bir şey var şu anda kafamda ki deli gibi dönen bir söz terapistimin bana söylediği gerçekten değer vermeseydiniz hayatı günü gününe yaşayıp önemsememiş olsaydınız sizin bu kavgalarınız olmazdı siz hayatınızın son noktasını aşkınız Aylin ile atmışsınız size bu kadar ağır gelmesi sözlerinin sizin onunla alakalı bir gelecek planlamanız, hayal kurmanız ve o hayallerin onun tarafından yıkılması. Sizin onu hayatınızın en güzel yerinde ağırlarken ve buraya kimseyi yaklaştırmazken ve koyduğunuz o yerde aşkınızdan başka yoksa kimse ve bu duyguları yaşarken siz aşkınız tarafından kırılmıyorsanız sizin bu şekilde bir yoğunluğu yaşama imkanınız yok aslında. Her kadının istediği bir şeyi de aşkınız Aylin’in istememesi de biraz garip geliyor demesi sürekli olarak kafamın içerisinde dönüp dönüp duruyor ve düşünüp duruyorum acaba neden diye neden?
  Asla ama asla olmaz deme , asla yapmam deme . Aşık olmanın huyları , saçma eylemleri, kırıcı sözleri dahi takılmaz, dinlemeye tahammül etmediğin müzikleri dinlersin, ömrüm boyunca gitmem dediğin yerlere sevdan ile seve seve gidersin, bundan da arkadaş mı olur dediğin insanlara sırf sevdiğin okyanus bakışlın istediği için selam verip güler yüz gösterirsin onlarla dost olmaya çalışırsın. Kendindeki değişime, yaşadıklarına anlam vermezsin.
  Yüksek bir binanın zirvesinde durmak gibiydi seninle yaşadığım aşk benim için. Dünya yıkılsa umrumda olmazdı sen yanımda olduktan sonra sensiz her olan bütün dünya bütün her şey benim için anlamını yitirmişti. Varlığın ile beni o binanın en tepesine çıkartan sen bir sözünle de ile yere indiriyordun., hatta sırtımdan aşağı itsen bile yer çakılana kadar aklımda olan tek şey senin gözlerin sırtıma yasladığın göğsün, ellerinle dokunduğum kalbim oluyordu. Yere çakılınca da onları bilinç arkasına atıp tekrardan tırmanmaya başlıyordum bir gülümsüyordun dünya duruyordu benim için bir güzel söz söylüyordun ben gene o binanın en tepesindeydim hatta bazen sıkı sıkı sarılıp öpüyordun o zaman da sanki bütün o dağları ben yarattım gibi hissediyordum farkına varmadan sürekli içeriye atıp atıp duruyordum.
  Ay bile seni kıskanır hayatım demiştim bir gün sana hatırlıyor musun? Çünkü sen bir yıldızın ışığı gibiydin benim için yaşamımda da sürekli olarak parlamaya devam etmeni istiyorum eğer sen de istersen. Hiç bir mesafe bizi ayrı tutamaz. Çünkü aşkın gerçek sevgisi asla bitmez, sonsuza dek canlı kalır. seninle o gece yolda yürürken göz göze gelip mühürlendiğim zaman gibi her şey değişti benim için bir anda beni bu gezegende ayakta tutan yerçekimi değil sen oldun.
  Birlikte olmaya devam edemeyeceksek bazen yaratıcıyı sorguluyorum acaba neden karşılaşmamızı istedi veya bizi neden orada bir araya getirdi.
  Belki ben senin hayatının bir bölümünde yer aldım ama sen benim hayatımın tamamıydın ben hiç kimseye senin gibi bakamadım senin bana baktığın gibide kimse bana bakmadı ben de hissetmedim kimsede bakışların ardında o kalbimin en soğuk noktasının bile titremesini keşke senin kalbini de ben titretebilseydim o soğuk yerlerdeki buzlar alevlerin közü ile kavrulsaydı ve özgürlüğe ulaşabilseydiler.
  Kaç gündür susuyorum elime telefonu bile almıyorum . Eğer susarsam beni sevmeyi hiç bırakmayacakmışsın gibi geliyor oysa sustukça ben sana deli gibi susuyorum, içim çağlıyor ve deliriyorum sana karşı kadınım. Birlikte değilsek hayatın ne değeri olabilir ki benim için diyorum. Belki çok güzel bir zekaya sahip olmak hoş bir duygu gibi gelebilir ama ben bu zekaya değil de senin kalbine sahip olup ömrümü gözlerinin içerisinde yaşlandırma eğilimi içerisindeydim.
  Hala her sabah uyandığımda istediğim ilk ve tek şey senin kokunu içime çekip seni uyandırıp gözlerine bakmak ve yüzünü görüp günaydın demek evet ben bunu deli gibi istiyorum. Dünyada herkesin parmak izinin farklı olması kimsenin sana benim gibi kimsenin de bana senin gibi dokunamayacağını bilmenin en büyük kanıtıdır ben her sabah sana sarılmış gibi uyanıyorum ve ismini sayıklıyorum olduğum yerde boş duvarlara.
  Hayatta sen zor olan şeylerden birini yaptım ben birinin beni sevmesine izin verdim. Merak ya işte çok merak acaba sen bana bu cesareti gösterdin mi bana karşı seni severken o koyduğun sürekli kalkanları kıraken deli gibi yorulmamı seyrederken sürekli bir kalkanın ardında bana yeni bir kalkan çıkartman bu izni verdi mi acaba diye kafamda dönüp duruyor. Ben bir okyanusu dudaklarından öptüm aşkım senin o okyanus bakışlarında kaybolurken okyanusun ortasında ne olacağımı bilemeden kala kalacağımı bilerek ben seni öptüm arafta işte bu kadar deli gibi sevdalıydım ben sana.
  Oluyor bu, Hayat işte olabiliyor hatalar ve karşılığında pişmanlıkları çekiyoruz. İnsanlar kusursuz değildir, hata yaparız, tökezleriz, takılırız, bazılarımız yıllarca esir olarak tutulur. Sonra da hayatta mutlu olabilmek için ikinci bir şans elde ederiz ve bu fırsata sıkı sıkıya tutunuruz. Aldatılmış olsak da, olmasak da tutunuruz. Çünkü artık neyin önemli olduğunu biliyordum ben. Neyin kıymetli olduğunu biliyordum ben. Kim ne düşünürse düşünsün bu hayatta ufacık bir mutluluğa tutunmaya değer olacağını biliyordum ben artık.
  Senin yanında her şeye yeniden baştan başlama fikri ilk başta beni çok korkuttu. Yeni bir ev, yeni bir aile, yeni dost olmaya çalışacağım insanlar, yeni bir iş, senin için bütün hayatın mükemmel olmasını sağlamaya çalışmak beni korkuttu içten içe delicesine ama sonra anladım ki sen bana korku değil cesaret veriyormuşsun meğer her şeyde. Benim için cennet bahçesinde yaşamaktı en başta sen zannettin ki her şey sex ben sana bunu anlatamadım insanın sevdiği kadını sürekli olarak arzulaması suç değildi ki bunu anlatamadım bunun sadece aradaki o güzel ten uyumunun olduğunu anlatamadım, seni tekrardan kadın olarak hissettirmenin suç olduğunu düşünmedim ben yada sürekli olarak seni seviyorum demenin inançsızlığın göstergesi olduğunu düşünmedim ben içimden ne geliyorsa onu yaşadım ben, senin yanında heyacanlanmanın ve bunun sonucunda sakarlığımın artmasının bunun sonucunda olan şeylerde kalp kırılmasının gerektiğini düşünmedim ben senden kıymetli bir şey yok diye düşündüm o şarap döküldüğünde veya bira döküldüğünde senden daha çok üzüldüm ama hiç bir zaman kalp kırmayı düşünmedim olsun aman ne olacak sevdiğimden kıymetlimi diye düşündüm bunun suç olduğunu düşünmedim ben. Tüm cevapları bilmeme gerek yok fikrine alıştırdım kendimi ama bunun sonucunda bilgisiz ve aptal diye nitelendirileceğimi düşünmedim ben. Sadece seni çok sevdiğimi, senin de beni çok sevdiğini kızımızla birlikte her şeyin üstesinden üçümüzün geleceği fikrini benimsedim ama bunda da onun benim kızım olduğunu düşünmenin suç olduğunu düşünmedim ben.
  Ben sadece seninle bir ilişki yaşamaya çalıştım biri ile birlikteyken danışmadan kendi başına karar verme hakkın yok dedim sen karışamazsın buna dedin, biri sana mesaj attı bende cevap verdim bunu da sır gibi saklarım diyemezsin bunu paylaşmak zorundasın dedim kızdım adama da kızdım sen ondan özür dilerim dedin diyemezsin bir ilişki yaşarken öyle bir hayatın olmayacağını anlamadın sen. Hayatını biri ile paylaştığın zaman onunla konuşmak zorundasın hem de her şeyi anlatmak zorundasın, onunla beraber düşünürsün, onunla beraber karar alırsın, ona sözlerinle sadık olursun, o bekar özgürlüğün olmaz artık.
  Hayat korkutucudur. Sen bir anda o gün soğuktan ölebilirdin senin yanında yaşaman için ben savaş verirken, ben de ölebilirdim bir yerde bulunmamış olup hastaneye götürülmemiş olmasaydım. Ama hayat çok kıymetlidir. Bizi mutlu eden her şeyi yaparak geçirmeliyiz onu, sınır koymadan yaşamalıyız. Mesele hayatını bankada masa başında, yatak odasında veya elinde bir kadeh rakı ile bir plajda geçirip geçirmemen değildir. Geri dönüp hayatına baktığın zaman önemli olan tek şey; Hayatını sevdiğin insanla birlikte sevdiğin bir gün geçirdin mi? demektir. Sevdiğin insanla beraber hiç mutlu muydun ? demektir.
  Bu güzel, bazen korkutucu, karmakarışık hayatın tadını sevdiğinle birlikte çıkarttın mıdır? demektir. En önemli şeylere tutunmak için sevgide ve aşkta elinden geleni yaptın mı acaba? demektir. İlişkiler karmakarışıktır. Oyun oynarken yaralanabilirsin veya kenarda durup hiç bir şey yapmadan da yaralanabilirsin. Gerçek aşk herşeyi atlatır. Kavgaları atlatır. Tartışmaları atlatır. Fiziksel ve ruhsal bütün yaralanmaları atlatır.
  Senin yaptığın kötülükler de bile ben senin omuzunda ağlamak istedim her zaman. Bazen tam uyanıkken bir hayal görmeye başlıyorum hiç uyumasamda uyuduğumu görüyorum ve bir sabah uyanıyorum saçların parmaklarıma dolaşmış vaziyette sen çözmeye uğraşırken seni öpüp tekrardan gözlerimi kapatıp uykuya dalıyorum sonra hayal gerçekte yer buluyor hıçkıra hıçkıra katıla katıla ağlıyorum yanımda sen yoksun diye. Merak edicek olursan evet özlüyorum seni hem de yıldızlar kadar, hem de gökyüzü kadar, aldığım nefes kadar özlüyorum seni kadınım.
  Senin saçının, kaşının hatta ve hatta kirpiklerinin her telinde bir başka mucize yatıyor. Sen kadınım, sen hayatıma girdiğinden beri içimde kuruyup gitmekte olan ağaçlar şimdi renk renk çiçek açıyor.Ve sen kadınım, sen benim hayatımda olduğun sürece içimde büyüyen ağaçların dalına kuşlar, çiçeklerin üzerinede bal arıları konmaya devam edecek.
  Bak sana diyorum! Bu sokaklar bizim için var. Seninle el ele yürümek için var. Seni sinir edip yalandan elimi bırakmaya çalışasın diye var. Bütün bitkiler biz nefes alabilelim diye var. Ve öpüşmek için boş ve karanlık ara sokaklar var… İkimiz sarılırsak bir oluruz; buna inan… Bırak biz yaramaz çocuklar olalım seninle. Nasılsa bitecek aldığımız nefes. Ama seninle bitsin her şey; seninle başladığı gibi… Yorulursak uyuruz sarılarak. Bir tek ayrılığa gelemem. Sen hep benimle kal. Gündüz güneşim, gece mehtabım ol. Benden ol, bizden ol… Sen gel hep sol yanımda ol…
  Aşk bir garip yolculuktur. Birlikte yürümektir. Birlikte nefes alabilmektir. Ondan vazgeçmemek, vazgeçememektir. Aşk aslında insanı bambaşka biri yapan bir duygudur. Ben bunları sana aşık olduğumda öğrendim. Ben aşk nedir sende gördüm. Ben senden ayrı kaldığımda nasıl nefesimin kesildiğini sende anladım. Ben aslında tüm duyguları sende tattım. Şimdi düşünüyorum da sen olmasan aslında bende olmam. Nefesim oldun, ruhum oldun, mutluluğum oldun. Beni ben yaptın. Sana olan aşkım bana yaşamayı öğretti. İşte bundan dolayı aşk bir garip yolculuktur. Sen olmasan ben yolda kalırım. Sen olmasan ben çaresiz olurum. Beni çaresiz, beni nefessiz, beni sensiz bırakma bir tanem.
  Ben neden üzüldüm biliyor musun çünkü ben sen gittiğinde ömrümü, hayat arkadaşımı, sırdaşımı, dostumu, iyi yanımı, en huzurlu zamanlarımı geçirdiğim kadınımı kaybettim ondan dolayı bu kadar üzüldüm ve dayanamadım.
  Sen birini sevmeyi ne sanıyorsun, öyle karşısına geçip seni seviyorum demek mi sevmek.
  Sen onun karşısına geçip onu mutlu etmeye çalışmıyorsan, senin için önemli bile olsa bir şeylerden vazgeçmiyorsan neye yarar sevmek.
  Bence birini sevmek onun yüzünü gülümsetebilmektir.
  GÜL AŞKIM HADİ GÜL AŞKIM Gülümsemenin sende mucizeler yarattığını hatta gülümsediğinde sol yanağında oluşan gizli gamzenin sana çok yakıştığını, saçını sağ tarafına doğru düşmüşken elinin tersiyle alıp sola doğru yatırmanı ve teninin kokusunun ne kadar muhteşem olduğunu sakın unutma bunlar seni özel yapan şeyler…
  Seni hep izlerdim meleğim sende bana sinir olurdun ya işte onun sebebi sadece benim bildiğim bir şey olsun diye idi. Sırtındaki xxxxxx tane beni o sebepten saydım ben geceleyin sen uyurken… Hayatına giren herkes senin hakkında bir şey biliyordu genel şeylerdi bunlar saçının rengi, gözlerinin rengi, nasıl güldüğün, bakışlarının nasıl olduğu, belki de benim gördüğüm gizli gamzeni bile gören biri veya birileri olmuştu hayatında ama o sadece bana aitti sadece benim ve ben sana anlattığım için senin bildiğin bir şeydi…
  Bu arada doğumgünü hediyen bende istediğin zaman getirebilirim sana senin için hazırlatmıştım zaten onu senin için senin parmağına uygun olarak hazırlattırdım hep sana sürpriz demiştim ama doğumgünü hediyen şimdiden hazır demiştim hatırlarsın bunu kesin olarak. O hediye sana benim bir aile yadigarımdı seni o kadar çok seviyorum ve istiyordum ki bana beni yetiştiren insanlardan hatıra kalan tek şeyi anneannemin evlilik yüzüğünü ölene kadar parmağından çıkartmadığı yüzüğünü sana ilk doğumgününde hediye edecektim. Ağustosun ondokuzu pazara denk geldiği için ben kendi iznimi ona göre ayarlamıştım zaten yirmiside bayram olduğundan bayramla birleştirip seni sadece bizim olacağımız bir yerde tatile götürmek ve sonrasında da sana o yüzüğü vermek gibi bir niyetim vardı zaten senden başka birinin de parmağında görmek istemiyorum onu o senin için hazırlandı seni çok seviyorum meleğim unutma bunu oldu mu saçlarında papatyalar varken unutma bunu.
  Çiçeklerimizi sulaması için her zaman kontrole gidiyorum bahçıvanla görüştüm onların solmasına gönlüm razı gelmedi, ilgilendim onlarla sürekli olarak açmayan papatyalar bile açtılar görmelisin ne kadar güzel olduklarını senin gibiler onlarda masum kırgın ve hüzünlü…
  Sen benim sen de ilk tattıklarıma hiç inanmak istemedin anlamadım bende sorguladım gecelerce gene bulamadım sebebini anlatamadım o ten uyumunu, sevgiyi, sıcaklığı, arzuyu, horlamanın bile bana ninni olarak gelmesini, gözlerine bakıp gözlerimi kapatıp kalp atışlarının tınısıyla gecenin karanlığınada kaybolup seninle rüyalarda buluşmak üzere kaybolduğuma sen hiç inanmadın.
  Ben her gece bir elimi kalbine, diğer elimide göbeğine koyarak uyudum bir mucize olsun diye dua ederek uyudum sen zannettin ki ben baba olma eksikliğini hissediyorum bana dedin kaç gece git baba olmak için birini bul onunla yaşa ama sen anlamadın ki ben kızımızı havaalanında uğurlarken ona sarıldığım zaman bile senin kokunu duydum meleğim. Sana benzemeyen, kıvır kıvır saçları olmayan, senin gibi mimikleri olmayan, senin o büyüyen karnını göremediğim, aşerdiğin zaman o senin istediğin herhangi bir şeyde bana aşkım şunu canım çektileri duymadan geçireceğim bir hayat istemiyordum ben bunu anlamadın sen bir mucize olsaydı eğer olsaydı senden olması için dua ettim yoksa da ne yapalım dedim hayat her zaman her noktada tam olamaz ki ben geç buldum keşke daha erken davranıp onu daha önceden hayatıma soksaymışım diye kendime hayıflanıp durdum ama bunu bile anlamadın sen veya anlamamazlıktan geldin. Aslında sadece şunu düşünsen bile anlardın sevgimin sana karşı ne kadar sonsuz olduğunu kardeşin ne kadar çok baba olmak istiyor babalığı yaşıyor ama gene de kendi kanından olsun diye çaba gösteriyor bir erkek için o duyguyu yaşamak paha biçilmezdir ama ben seni seçtim bunun yerine aileme bile inşallah kızkardeşim size bir torun verir benden ümidi kesin bile dedim…
  Yanlışlarımız oldu sevgilim ikimizinde oldu ben sana kesin cümleler koyamadım hatam buydu benim bir kere bile şunu diyemedim yahu ne arkadaşları biz daha ilişkimizin başındayız biraz kendimize doyalım sonra arkadaşların bilmem kaç senelik oradalar biraz da senin keyfini ben çıkartıyım beraberliğimizin keyfine beraberce varalım diyemedim sana. Bir sinema bile benim için değerliydi diyemedim benim gitmek istediğim filmlere haydi biz kızlarla gidiyoruz dediğinde sesimi çıkartmadım beraberce gidebilirdik sen öğle yemekleri öğleden sonra kahvelerini arkadaşlarınla geçirip sonrasında sevgilinle geçireceğin zamanlara fırsat ayırabilirdin ama olmadı hep ben kızlarla çıkamıyorum eğlencelere gidemiyorum ben şunu yapamıyorum ben ben ben ahhh o benlere biz diye başlamanı o kadar arzu ederdim ki sana söylemedim hatalıyım işte.
  Sonrasında adam dediki hatun beraber şöyle sallana sallana bir güneşin batışını beraber izlemeye çıkalım yürüyüş yapalım. Yahu bir kerede bu laf denince olmaz çok yorgunum çıkmasın ağzından her daim bu laf söylenince evde ölümüne yapılan bir temizlik ve aşırı yorgunluk sonrasında evde oturup uyuma modu yahu ben sadece bir yürüyüş istedim sen evin ağzından girip burnundan çıktın bana söyle ben sana yardım edeyim hepsini bir güne sıkıştırma bak hayatım kolun ağrıyor yapma meleğim yok söz dinlemek yok ve süper laf söyleyip kalp acıtmalar millet şu anda manikür ve pedikür yaptırıyor saç yaptırıyor ben bahçe yıkıyorum yahu allah belasını vermesin o bahçenin git yahu bırak o bahçeye kıran girsin git sen keyfine bak diyemedim ya yuh bana vallahi yuh bana bunu her seferinde kendime söylerim ve bunlar karşısında susmak ve laf söylememek aslında buda benim en büyük hatam oldu bu olay karşısında sözümü dinletememek sana…
  Sonrasında kalktın bana tecavüzcü dedin ve bana dedin ki benim bedenim benim vucudum buna dokunmak için izin alacaksın yahu insan sevgilİsine erkeğim kocam dediği kişiye böyle bir şey der mi ben bunun karşısında da içime attım buda benim büyük hatalarımdan biri oldu…
  Damatlık ben ne yapayım damatlığı ayıptır söylemesi nereme ne edicem ben o damatlığı neden saklıyım ayrıca anlatamadım sana hiç ama hiç haberimin bile olmadığını ben sana en iğrenç sırlarımı açıkladım neler yaşadığımı bile anlattım ben bunu neden saklayayım hiç aklına gelmedi mi acaba bu adamın bunla ilgisi yoktur diye ben senin geçmişten kalan her şeyini sakladığını yok şunu şurada giydin bunu burada giydin bunu hangi sevgilin sana neyi hediye etti diye bir şey bile sormadım sana ve sana hiç o şekilde ağır laflar ve hakaretler etmedim ve hiç bir şekilde senden bir şey saklamadım ben senden korkmuyordum ki ben sana deli gibi aşık seni deli gibi seven delinin tekiyim neden öyle bir şeyi sana karşı saklayayım damatlık bu yaktım gitti aslında buda büyük hatam dı benim hiç laf dememek ve sürekli özür dileyip altta kalmak hiç suçum olmadığı halde….
  Sevgililer gününde gelen o mesajda hemen sesimi yükseltmem lazımdı sustum gece bozulmasın diye ama nasıl olurdu başka bir erkekten gelmişti o mesaj ve sevgilimin bana göstermesi gerekiyordu bekledim güvenip bekledim yahu dangozun biri bana mesaj atmış bilmem kaç sene peşimden koştu bende yüz vermedim diyeceğine, ben ona cevap verdim erkek arkadaşım var diye bana söyleyip mesajı gösterseydin alllah derdim off be daha ne isteyeyim dünyada benden şanslısımı var derdim sonrasında ben adama telefon açıp adama giydiriyorum sen bana ben onu arayıp ondan özür dilerim diyorsun allah aşkına bu söylenir mi yahu daha sonra da ağız değiştirip benim sevgilim var diye mesaj attım diyorsun meleğim mesajları siliyorsun sonra ben demeyecekmiyim acaba sana bir mesaj silindiyse acaba şimdiye kadar kaç mesaj silinmiştir yahu ben beş yaşında çocuk muyum sence acaba bir düşünür müsün sen fakat ben gene sevgime sığındım oldu bitti hatalar olabilir ileride düzelicek ben buna inanıyorum dedim gene hatalıyım orada gene hatalıyım işte.
  Sonra sen dedin ki gençlerle olursun benim gözüm senden başkasını görmüyordu sen bunu bile anlayamadın sabah seni uyandırmaya çalışan sevişmeye çalışan bir adam akşam eve gelince seninle sevişmeye çalışan bir adam dışarıda senin elini tutmaya ve gezmeye çalışan bir adam bir ortama girince sana dokunmaya ve öpmeye çalışan bir adam sürekli hayatında sen olan bir adam sen bunu bile anlamadın bu adamın son noktası olduğunu seni izlemekten bile keyif alan bir adam olduğumu saatlerce sana sessizce baksa bıkmayacak bir adam olduğumu anlamadın. Hep bir yerde bir sorun, yok elini tutamam annen yaşındayım yok utanırım çıtırı alıp geziyor derler, bilemem ne derler, zırt derler, pırt derler. Yahu bırakıp sınırsızca yaşayalım bu aşkı diyen sen sonra gene her yere sınır koyan sen ve daha sonrasında salak olan ben, buna engel olamadığım için hatalı olan ben. Evet burada da hatalı idim seni durdurmadım engel olmadım ne söylüyorsun kendine çeki düzen ver yoksa bu iş olmaz diyebilen olamadım hatalıyım bu konu da haklısın…
  Sonra kalkıp gecenin körü uykudan uyandırmalara kızmalar bağırmalar çağırmalar yahu bütün gün senin ev senin hayat senin istediğin zaman uyu istediğin zaman kalk sana ne karışan var ne de sana herhangi bir laf diyebilecek olan neden bunu yapıyorsun sağdaki kanepeye mi yattın solda ki kanepeye mi yattın diyen yok gündüzleri sana. Gece uyandığımda uyandırsam seni kalksan bana öyle uykulu uykulu baksan, sana sarılsam öpsem, kahve getirsem biraz laflasak birer sigara içsek ne olurdu ha kalp kırmaktan daha önemli değil miydi evet önemliydi ama gene ben karışmadım gene sustum ve içime attım gene hatalıydım. Yahu pazar günü gideceğimiz hiç bir şey yok tavşanlar gibi sevişsek ne olurdu ne olacaktı sonradan temizlik yapsak olurdu bence daha sonra iki elden yapabilirdik veya yapmazdık hangi mecburiyetimiz vardı yoktu hiç bir şey yoktu ama gene laflar bahaneler ve bir sürü acı.
  Her daim eve gelirken yok telefon et demeler insan kendi evine gelirken neden telefon eder yahu isterse gelir isterse gider sen zannediyor musun ki ben seni izlemek istesem yapamayacağımı mı zannediyorsun veya sana güvenmediğimi düşünüyorsun. İsteseydim rahat bir işim var derdim ki ben bugün bir kaç saat yokum denilen tek şey okey olurdu sonra gelirdim izlemek için bir sürü yer vardı oraya geçerdim oradan bakardım ne haberin olurdu ne de başka bir şeyi bilirdin ama yapmadım her daim sana güvendim bunu da anlamadım buda hataydı bunu sana anlatamadığım için hatalıydım veya gerizekalı gibi acaba ne saklıyor diye düşünmediğim için tabi ki hangisi bilmiyorum…
  Her daim bir telefon kırma çabası içersinde oldun ayrıca bakmadım dediysem inandıramadım sana bir türlü yahu bakmak istesem sen deli gibi horlarken ben çoğu zaman zaten az uyku uyuduğum için bazı geceler hari o zamanlar ölü gibi uyuyordum giderdim alırdım telefonu ne gelmiş ne gelmemiş bakardım sonrasında da yerine bırakırdım ama yapmadım sende bana sürekli saklayanların da karşısındaki salağa inandırmak için söylemiş olduğu bir sürü fasafiso laf söyledin bana bir inandırma çabası içerisinde çabaladın durdun. Ben bir ilişkiye girdikten sonra herkesle o ilişkiyi keserim atarım felan filan sen beni facebookta ilişki pozisyonuna bile sokmadan instagramımdaki kızlar yüzünden sinir ve kıskançlık krizleri geçiren sen ve ben sana hiç bir şey demeyen gene ben yahu ben daha senin takipçilerin kim facebookta kimler var arkadaşların kim bilmeyen gene ben bir gün senden facebook şifresini bilgisayarda açalım dedim sen bana dedin ki yok bilmiyorumda benim şurada kayıtlıda mailimi hatırlamıyorumda yok su damladıda yok cemre düştüde yok siyahtı yok beyazdı gibi sürekli bahaneler daha sonrasında ise bilgisayardan girilmiş bir facebook görüntüsü sayesinde benim aklanmam.
  Sonrasında sanki bilmiyorum gibi mail adresini bilgisayarda kapatmalar bu sayade ne yaptığımı geçmişi bilemeycek diye bilgisayarın geçmişini silmeler aşırı komik davranışlar daha önceden de aşırı derecede ıslanma ve boşalmayı araştırmanı biliyordum merak işte ne yaparsın ütü yaparken karşına mal gibi bir şey öyle salak bir sex oyuncağı çıkınca acaba ne oldu diye merak edip bakıyorsun işte bunları sana söylememem hataydı benim bunlara gülüp geçmem ve benim aşkım sevgimden dolayı bir laf dememelerim hatalarımdı işte benim.
  Bana eski sevgilinin adını söylüyorsun sonra onunla çıktığın gezileri anlatıyorsun senin süper über arkadaşın benim karşımda o kadar saygısızca sizin çıktığınız gezilerin ne kadar süper olduğunu anlatıyor ben aklıma gelmediği için bir süpürge aldım diye dünyanın en kötüsü oluyorum doğru diyorsun o gün o masayı bırakıp çıkmam gitmem lazımdı yapmadım hatalıydım senin sevgilinin vize ile gitme probleminin olduğunu biliyorsun yok mavi tur yok şu yok bu diyorsun senden beklerdim ki bizim o zamanlar başka planlarımız var bizi bu planlara dahil etmeyin inşallah seneye tekrardan öyle bir şey yaparsak bizde katılırız aranıza diye ama yok sen zaten beni orada yok sayıyorsun yahu biraz saygı demeliydim ben yahu biraz saygı demeliydim ama gene ben sustum ve içime attım gene buda hatamdı benim…
  Hep benden ispat istedin de hiç neden kendin vermedin diye sordun mu kendine ben şimdi bir sordum neden istemedim diye sonrasında cevabımıda buldum sevdin mi gerçekten aşık olup sevdin mi inanacaksın güveneceksin ve koşulsuz sınırsızca arkana bakmadan sevdiğinle el ele koşacaksın hayatta belki de bu sebepten dolayı ben hiç ispat istemedim senden ve hep sana inandım…
  Arkadaşlarım dedin ağladın kucağıma uzanıp ben senin saçlarını okşarken hiç düşündün mü acaba hayatlarında birileri olmuş olsaydı ne yaparlardı ben sana ufak bir örnek veriyim hani Petek Hanımın hayatına bir beyefendi girmişti Seymen Bey ve onunla tek başlarına sinemaya gitmişlerdi kimseye bakmadan sadece gitmişti işte biraz da bizi düşündüm sadece senin yapmadıklarını neyse boşver seni yanlız bırakacaklarını biliyorum bende benden duymamış ol sen en iyisi….
  Yatak sular seller gibi oldu ben çarşaf yıkamaktan ütü yapmaktan helak oldum dedin durdun sular seller gibi olsa ne olacak biz o günleri bir daha mı yaşayacağız zamanın geriye çevrimi var mı acaba hiç düşündün mü bir daha o anların keyfini yaşayabilecek miyiz bırak koyver gitsin diyemedik ama buda benim hatamdı seni deli gibi istemek seni kadınım olarak görüp sana kadınlığını hissettirtmek benim hatamdı haklısın…
  Meleğim sen beni erkeğin olarak gördün mü hiç acaba merak ediyorum gerçekten düşün ve bana bir cevap ver yatakta gördün belki hayvan olarak bile gördün ama dışarıda bütün kararları sen aldın beraber aldığımız bir karar oldu mu bir yere giderken sen ne dersen onu yaptık bunda da hatam vardı benim bir ilişki böyle yürümez hayatım demeliydim evet buda benim hatalarımdan biriydi
  Gece klubünde arkadaşlarının yanında en keyif alan hayatla dalga geçen ve oynak olanın sen olduğunu söylemem lazımdı bunun dışında da hayatım senin bir erkeğin var artık böyle ol ama benim yanımda ol bensiz olunca burası dünyanın en boktan ülkesi az oynak karı görünce herkesin siki çadır kuruyor ve masanın en oynağına asılıyorlar tamam belki sen buna müsade etmezsin ama ben bunu duyarsam çok üzülürüm ve kaldıramam demeyi sana anlatmam lazımdı bundan önceki bekar hayatının olmadığını sana anlatmam lazımdı bekar hayatında bunlara izin vermesen bile bunları yaşamak istemediğimi o adamın masanın kenarında göz ucuyla sana bakmasının bile benim tüylerimi diken diken ettiğini seni deli gibi kıskandığımı ve bundan keyif alarak seninle olmayı seçtiğimi seni deli gibi sevdiğimi anlatmam lazımdı ama bunu nasıl kırmadan sana anlatacağımı bulamadım ve sana bunu anlatamadım buda benim en büyük hatalarımdan biriydi.
  Evet belki mali gücüm yeterli değildi ve doğru diyorsun arkamda hiç bir şey bırakmadan gelmiştim en azından kuyruk yoktu beş kuruşum yoktu ve eşekler gibi çalışıyordum kazandığım bütün parayı evimize yıktım ben her şeyi gidermeye çalıştım sana dedim ki benim yettiğim yere kadar ben götürürüm sonrasında bana destek olursun hayatım ben senin suratın buz gibi kestiği zaman cüzdanında o parayı bulduğun zaman sana ne demek istediğimi anlatmış olmayı diliyordum ve bunu anladığını düşünüyordum fakat sen hamam işletimcisi yaptın beni elektrik sayacını kendime bile bağladım ben çamaşır bulaşık hepsinin de derdine düşünce diyemedim sana bunu söylemeninde bir adabı vardır diye buda hatamdı benim uzatırsın faturayı hayatım bak bu kadar elektrik gelmiş öde bir tanem dersin su faturası bu gelmiş öde hayatım dersin dersinki ben adam olarak onu ödeyemez isem o zaman laf söylersin keşke o zaman bana deseydin ben bu hayatta sürekli olarak senin başına kakacağım bunları senin aldığın nefesi sana dar edeceğim ben deseydin işte benim bunda bile bunu ben sana demiştim sende kabul etmiştin diyip sana bir laf söylememem gene benim hatamdı bir ilişkinin nasıl olması gerektiğini sana anlatamamışım ben her şeyi baştan konuşma olayı olmasına rağmen sana anlatamamışım hatam büyük haklısın hayatım diyecek bir şey yok…
  Sordun bu evde kaç karı siktin bunların hatırası için mi beni buraya getirdin benim üzerimden oyun mu oynuyorsun ben gene yahu kadınım ne diyorsun ben hayatımda sana gelene kadar kapalıydım dedim inandıramadım seni bırakmalıydım çıkmalıydım kapıyı çarparak oturup düşünmeni sağlamalıydım ben ne diyorum diye tek başına kalmalıydın yalnızlığınla ve söylediğin cümlelerinle hayatı ve geleceği düşünmeliydin bensiz olmayı düşünmeliydin ne kadar acı verici olduğunu düşünmeliydin bu şekilde olunca yanlızlıkla hayatını idame ettireceğini düşünmeliydin seni sevmekten başka derdi olmayan bu adamı bile yok ettiğini delirttiğini sana göstermemlazımdı bunu yapmamanı anlatmam lazımdı beceremedim ben yapamadım seni yanlız bırakamadım kıyamadım sana buda benim en büyük hatalarımdan biriydi.
  Aslında Cost Benefit açtığın hayatta benim en büyük hatam ise sana destek olmaya çalışmaktı benim yan gelip yatmam keyfime bakmam hiç bir işin ucundan tutmadan öküz gibi kendimi semirmem lazımdı gene yapmadım buda hatam bence haklısın hayatım benim hatalarımdan biride bu bence…
  Gerçekten sevdin mi diye soramıyorum kendime biliyor musun… Çünkü ben inandım her zaman beni sevdiğine beni önemsediğine sana güvendim her an her zaman. Kendi kendime sen duymadan uyurken ağladığım çok gece oldu benim senin görmediğin.
  En çok nerede kırıldım biliyor musun? Tabi ki bilmiyorsun gözyaşlarımı tutmakta zorlandığım en zor yer kızımızın balkonda bana söylediği o cümleydi ben olsaydım çoktan kaçıp giderdim o beni o kadar acıttı ki sana anlatamam… Sonrasında ya çok sabırlı adamsın ya da annemi çok seviyorsun dedi ya orada işte biraz toparlandım ve hıçkırıklarıma mani olarak seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya çalıştım ona…
  Hani Ayça’nın doğum günü olurda gidersin beraberce yemek yersin yahu sen artık hayatında birini taşıyan bir insan olarak eski kocana hayatında bir kapıyı artık açık bırakmamalısın demeyi beceremedim sana bunu deli gibi anlattım sonunda o doğumgününe gitmeyi düşünmeyerek biraz olsun anladığını anladım ama gene söylediğin adamın hali ne oldu seninle tanışınca lafı ile gene sen koydun son noktayı göğsüme gene sana anlatamadım buda benim en büyük hatam oldu sana karşı sevgimden sustum sustum ve yutkundum ve lokmalar hep büyük geldi bana.
  Ve o tablo bana göstermeliydi nerede olduğumu ben gene anlamadım buda en büyük hatamdı o tabloyu alıp camdan aşağıya sallamalıydım ama yapamadım kıyamadım sana senin orada gözlerini doldurmana dudak bükmene kıyamadım ben ama kıymalıdım bu evde sen yaşamıyorsun ben yaşıyorum dediğin zaman kıymalıydım sana gene hatalıydım gene çekildim geriye o tabloya her gece baktım durdum üzüldüm bir daha baktım durdum gene hatalıydım gene bekledim durdum.
  Kızımızın arabada giderken sana söylediği cümleden anlamalıydım aslında senin gözünden hayatın benim için nasıl olduğunu görmeliydim duymalıydım bunu fakat ben gene gözümü kapatıp kulağımı kapatıp durmamalıydım harekete geçmeliydim buda benim hatamdı sen bizim evimiz demeyi bile içinden geçirmeden yaşanılmazdı benim evim benim eşyalarım derken sustum düzelicek alışacak dedim evimiz için ben her gün her zaman bir mağazaya girdiğim zaman beraber içeceğimiz aynı kadehten baktım dikkat ettim buna beraberliğin bize nasıl yakıştığını anlaman için ama sen bunu bile onu aldığım zaman anlamadın bunu sana anlatamamakta benim büyük bir hatamdı.
  Ben bu aşka geç kalmadım tam vaktinde bu aşkın içindeydim. Ama sen hep arkadan gelmeye çalıştın ama geç kaldın Ben ben ben çıktı hep içinde bir ben ben. Sana öfkeni bırak dedim aşkı sınırsızca yaşıyalım dedim sen hayır dedin olmaz dedin eğer sen biraz daha öfkeni bırakıp az ben diyebilseydin biz gerçekten biz olabilirdik belki meleğim, belki de bu kavgalar öfkeler olmazdı, tartışmalar oldurdu tatlı tatlı kapışmalar ama bu öfkenin yakması olmazdı be meleğim ikimizde de bu öfke keşke olmasaydı diye düşünmediğim bir an bile kalmadı okyanus bakışlım her an bunu düşünüyorum.
  Hatalarım sadece ilişkimde senin için, aşkım için ve sevgim için verdiğim özverilerimdi benim. Gene olsa gene yaşasak pişman olmadan gene veririm sana bu özverilerimi ama bu sefer konuşarak sana anlatarak içime atıp atıp içimde biriktirerek değil her şeyi anlatarak haykırarak hiç değilse bundan sonra bir şey birikmeyecek çünkü en büyük hatamı da anladım özverilerimin ne olduğunu sana anlatmamak senin öfken karşısında kendimi savunmak için benden çıkan ve berbat olarak hissetiğim o anlar. İşte bu benim öfke nöbetlerimin sana karşı olan çıkışı olmasın ve içimde bir şey kalmasın diye sana bunları anlatmak istedim meleğim.
  Ben senin benim için yaptıklarını hiç bir zaman unutamam hemde hiç bir zaman çok nadir olan bir şeylerdi benim için. Vicdanım bu konuda çok rahat en azından sana yalan söylemedim, sevgimi sınır koymadan yaşadım seninle çoğunlukla mutlu ve huzurlu oldum gözlerim tekrardan güldü. Seni çok sevdiğimi sakın unutma nefesim ve eğer istersen ben varım geleceğimizi düşün gerçeklerin yanında hayalleride kur biraz aklında, düşün nadir olan sevgimizi ve birbirimize olan arzumuzu isteğimizi karşı koyulamayan çekimi yeni baştan sıfırdan geçmişin kötü anılarını unutarak gerçekten tüm gerçekliği ile bu hayatı istiyor musun bir düşün. Ben bunu çok düşündüm ve istiyorum seni, ne olursa olsun senin yanında olmayı sen bana engel koymadıkça sonsuzluğu o zamanlarda bile ruhumla ve düşüncelerimle yanında olmayı seçiyorum meleğim.
  Artık sen düşün
  Bu ilişkide gelecek yılları istiyor musun?
  Beraber yaşlanmayı istiyor musun?
  Birbirimizi affetmeyi istiyor musun?
  Hayatında olmamı istiyor musun?
  Tüm gerçekliği ile bir ilişki yaşayarak sınırlar koymadan ilişkinin gerektirdiği gibi ilişkimizi yaşayarak birbirimize önem vererek çevreyi insanları arkadaşları düşünmeden birbirimizin kıymetini bilerek birbirimizi kırmadan acıtmadan sadece sevgiyi düşünerek sınırlar çekmeden birbirimiz için orada olduğumuzu bilerek yaşayabilir misin?
  Düşün sadece hemen cevap verme sadece düşün ben senin için burdayım ve bekliyorum seni…
  Ben her doğan güneşe senin adınla sesleneceğim ve sana aşık olarak uyanacağım bunu sakın unutma bu kalp sadece senin için çarpıyor meleğim ben seni kalbimle çağırıyorum eğer sende beni kalbinle çağırmayı istersen. Seni her zerremle seviyorum kadınım…

  1. Anonim dedi ki:

   Kitap yazaydin

   1. Sümeyye dedi ki:

    Sizin gibi seven kalmış mi helal olsun 👏🌼

  2. dogan dedi ki:

   kardeş bunu bir hafta yazdın sanırım😅😅

  3. Fatma dedi ki:

   Sen adamsın

  4. Gizli dedi ki:

   Gerçekten helal olsun bazi kizlarda seven erkegin degererini bilmiyolar hayat iste 🙂

  5. ergün dedi ki:

   senin yanında ferhat kerem bunlar gibi ne kadar varsa tarihe geçmiş hepsi halt etmiş dostum emeğine yüreğine sağlık çok güzel paylaşım

  6. Anonim dedi ki:

   Acaba bu kadar nasıl yazdin yaa helal olsun sana

  7. Havva dedi ki:

   Kurhan hepsini okumadım ama bu kadar vakit ayırdığına göre sen haklisen abem allah sabır versin ama bu yazıyı yazmişsen eğer çok sabirlisen demek

  8. Murat dedi ki:

   Kardeş bu kadar yazıyı tuvalette mi yazdın 🙂

  9. Ahmwt ayçiçek dedi ki:

   Roman mi yazfin kardeş valla ilk 4 satırdan sonraa ardı gelmedi

  10. Süleyman dedi ki:

   👏👏👏👏👏
   Helal olsun adamsın adam

  11. Ahsen dedi ki:

   Vay vay güzeldi

  12. Emrah dedi ki:

   Kardeş bu yazıya ayıracağın zamanı kadına ayirsaydin şimdi yanında olurdu ☺️

  13. Viannge dedi ki:

   Sen nasıl mükemmel bir insansın böyle ne güzel yazdın🌼

  14. Mehmet Ali dedi ki:

   Abi hiç okumadım ama acı çekmeyen sevmeyen insan bu kadar uzun yazmazdı helal olsun.

  15. Anonim dedi ki:

   Hayatını anlatmış abi burda resmen

  16. Sevgi dedi ki:

   Hayatını anlatmışın abey sen

 24. sümeyye&fatih dedi ki:

  Ey yar ellerimi tutan ellerin cennete götüren rehberim olsunn… seni çok seviyorum fatihimmm :-* ♥♥♥

 25. Yağmur dedi ki:

  26.03.2018
  MAŞALLAH AMAN NAZAR DEĞMESİN👅
  BENİ SAKIN BIRAKMA HAYATIMMM💋
  SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ DAHA BUNU YENİ FARKETTİM CANIMIN İÇİ ÖMRÜM BENİ SAKİN BİRAKMA HAYATIMIN TEK GERÇEĞİ ALLAHTAN YANIMDASIN İYKİ SENİ SEVMİŞ İYKİ KIYMETİNİ ANLADIM… BANA TEK KIYMET VEREN SENDİN ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM💞SANA TAM TAMINA BU SAATTE AŞIK OLDUM… M💖Y AŞKIM MERTCANIMAA💞

 26. Başak dedi ki:

  Ben not bırakmayı beceremem, sen aklında tut olur mu ‘Seni seviyorum.’ Seni sevdiğimi belli etmek için daha ne yapayım? Afiş mi astırayım, camiden anons mu ettireyim, notere mi tastikleteyim napayım? Seviyorum işte! Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte. Ötesi de yok gerisi de. Bir gün adını anarken kesilirse nefesim, kördüğüm olup tükenirse sesim, yağmura dönüşüp ıslanırsa gözlerim, unutma son nefesimde bile yalnız seni seveceğim. Seviyorum seni. Seviyorum çünkü aşkıma en çok yakışan sensin. Seviyorum çünkü yaşamak istediğim tek gerçeksin. Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim. Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hapis ediyorum. Avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü seni ölümüne seviyorum.

 27. Anonim dedi ki:

  Ben not bırakmayı beceremem, sen aklında tut olur mu ‘Seni seviyorum.’

 28. Kübra ❤ Emircan dedi ki:

  01.02.2018 ♾
  Ben seninle sonsuzken , seninle sonum . İnsan kendinden başkasını sevecekse sevdiğini sevecek . 6 yılım ve En sevdiğim 😘 Bugün seni kırmış olsam bile , kırgın olduğunu bildiğim halde bile nasıl izin verdim uyumana onuda bilemiyorum . Yüreğim o yer , çok acıyor . Lütfen benden hiç gitme 😘😍❤ Bana hep acı veren hayat , sen varken veremiyor 😍❤ Affet özür dilerim seni kırgın uyuttuğum için . Evet hata benim ama uyumamalıydın böyle . Seni seviyorum Herşeyim 😗❤ Hep olman dileğiyle 🙏

  1. KübraTunaCemMetin dedi ki:

   güzelmiş ama sizin aşkınız bizim aşkımız gibi olmaz

 29. Güll dedi ki:

  Dilan❤Ahmet(19.12.2016)
  Seni cok sewiyom paşamm

  İnstgram celik0650

 30. Sümeyra dedi ki:

  23❤02❤2018