Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Nefessiz dedi ki:

  Bundan 2 yıl önce birini sevdim çok sevdim htta onsuz bir dakikam bile geçmiyordu onsuz nefes alamiyordum oda aynı şekil seviyordu beni çok açık belliydi onunla evimizin cocugumuzun hayalini kuruyordum o ne yaptı bana hayatımın kazığıni atti meğerse evliymis bir kızı varmış bunu duyunca dünyam başıma yıkıldı kendime gelemedim yediremedim kendime bunları duyunca tek bir sözüm oldu ona ” Allahindan bul bana yaşattığın bin katını sen yasa dedim ” bunun hemen ardidan tutklandi Suan hala hapiste bende çok yara bıraktı keşke beddua etmeseydim keşke Suan nerde olduğunu ne yaptığını bilseydim çok kotu bir duygu allah kimseye yaşatmasin ben ilk defa birini çok sevdim bu kadar onun için döktüğüm gözyaşlarını bir ben bilirim birde allah o gittiğinden beri beni nefessiz bıraktı Suan bile yaşayan bir ölü gibiyim yaşıyorum ama dünyayla hiçbir bağım yok ben ben değilim kendimi kaybettim kendime gelemiyorum bir türlü gerçekten seven insan sevdiğini unutamaz asla unutamaz hep yara olarak kalır allah kimseyi böyle bir durumla karsilastmsn

  1. Hasan Ayar dedi ki:

   Allah Kimseyi Aşk Acısıyla Sınamasın Çok Berbat Bişey

 2. Hasan dedi ki:

  Seni çok ama çok seviyorum paşam aramızda 1330 km olsa bile seni herşeyden herkesten çok seviyorum ve ölene kadar da seni seveceğim H & G ( 11.02.2015 ❤️ ) aşkımız hiç bir şekilde mesafeye engel olmadı olmayacakta 2 yıl sonra evlenıyoruz çok şükür güzel günler bizi bekliyoruz bebeğim az daha sabır huzurum tekrar seni çok ama çok seviyorum ❤️

  instgram : hasangullu11

  1. ceren dedi ki:

   hala cikiyomusunuz

   1. halilyildirim04 dedi ki:

    evelnmişler ben haber aldım sanane amk buda millete yürüyor burda

 3. Zeynep dedi ki:

  ♡06/07/2017♡
  Bugün tam 270 gün oldu herşeyim.Ruhum yaşam kaynağım neşem mutluluğum hayat bulduğum kaybetme korkusunu yaşadığım tek insan iyikim şeker küpüm.Bal kocişim Varım yokum son noktam.Seni çok seviyorum BeKiRiM😘

  1. Oylesine dedi ki:

   Ayrıldınız mı?

 4. Burak❤️Esma dedi ki:

  En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
  Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
  Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
  Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
  Özgürlüğümün umut sloganısın,
  Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
  Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
  Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
  Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden.. Burak❤️Esma

 5. şirin dedi ki:

  Cok ozledim seni askim nerdeain napyosun bilmiyorum birakip gittin beni seni bukadar cok severken neden yaptin bunu bana ben sensiz yapamam edemek detken sensiz kaldim vazgecemiyorum senden olmuyu alllah kahratesin yapamiyorumm ben sana inandim guvendimm sen nptin benden gittin sen nasil kiydin bana nasl vazgectin benden icim paramparca kalbim cok agriyo dayanamiyorum her dakika aklimdasin cikmiyosun kenfimi mutlu saniyorum ama deyilimm hersey yalammis bilseydim seni bu kadar cok sevmezdim baglanmazdm asik olmazdmm senin benden gidecegene asla inanmazdmm ya ama sen nptn biraktin terk ettin hicbisey olmamissacina keske allahim keske hic sevmeseydin diyorummm dayanmiyorum bu aciyaa gulusun gozlerin cikmiyo aklimdan sarilisin kokun unutamiyorumlannn unutamiyrumm nasl dayanacam ben sana biilseydim beni terkedecegini sana bu kadar baglanirmiydimm yaa canim cok yaniyo goz yaslatim sel olup akacagini bilseydim asik olmzdm sana senin beni bukadar uzecegin aklima glmzdi bile unutucam bitirecem onu diyorum ama olmuyu cikmiyo aklimdan kalbimden ne yapsam nere ye gotsem ordasin yasnamisliklarimiz cqnimi cok yakiyo hani bana beni birakmayacagini soylediginde sana nals imammisim sana niye guvenmisimki senin beni sevmememenin hissi okadar aciki seni unutamiyorumm cunku cok seviyorum seni ben kendimi sana adadim sen ne istersen yaptim sende bana soz verdin ama durmadn sozunde her aksam sensizle sabahladimi hatirliyorumm agliyorumm dusunuyorum niyr yapti bana bunu hicmi sevmedi hicmi deyer vermedi bu kadar mi onemsizum onun icin demekki oyleymisim terk etti bi basima birakip gitti cik gel allah askina biktim sensizlikten nefes alamk istemiyorum sensiz yasamak cehennem gibi geliyo kqlbin cok agriyo askimm sana askim demeyi sesini duymayi okadar ozlemisimki kurban olurum ben sana hic pisman deyilim yasadiklarimizdan cunku seni hala cok seviyorum delilerce belki suan sen baskasiyla birliktesin oyle olduginuda biliyorum nefes alamiyorum kendimce biseyler yapmaya calisiyorum ama hemen geciyo hefedim sni unutmati deniyorum ama olmuyo seni canimdan bile cok sevdim yazik deyilmi bize niyr yaptin bunu aglamaktan biktim sikldmm cevremdeki insanlarada bunu yasatmaktan yoruldum onlqr icin gulmeye calisiyorum ama genede olmuyo bana bunu nasl yasattin sen hala inanamiyorim askin oyle bir kaplamiski kalbimi ruhumu vazgazmek mumkun deyil sana son defada olsa sarilmayi okadar cok istitorum ko suaannn o sicakligi hossetmek ostiyorum tekrar senin bana cerdigin mutluluguda mutsuzluguda kimse vermedii baskasiyla denemk istedim ama olmuyo kimse senin baltigin sevdigin gulusun gibi huzur vermiyor sende kaldim kimseye acamiyorum gonlumu unutmak istiyorum olmuyoo ben hersey sen ol itedimmm kendimi unuttum senleyken cok kirik kalbim guvenim yok aryik en kotusude kullanilmislik hissi bitiriyi beni cok agra zoruma gidiyoki ben oyle sevdim ki seni ama sen oylece birakip gittin beni  hic merak ettinmi beni acaba nsl npiyo unuttumu beni okdar kotuyumkii bunu bilemessin seni cokk seviyorumm vaxgecemiyorummm okdar denedim unutmyi ama olmuyoo senden gitmek istedikce daha cok aklima geluyorsunn allahim neden boyle oluyoo bekliyorum aramasini ama aramiyoo okdar ozledimki sesini gulusunu lutfen biz tekrar bir araya gelelim ben dayanmiyorum boylee ya canimi al allahim yda bana onu geri ver bir tarafim eksik yasamk istemiyorumm nolur allahim tekrardan beni c ok sevsin cok ozledim sarilmayii

 6. Emre Can dedi ki:

  Emre 😍 Gamze
  07😊12😊2016

  1. Anonim dedi ki:

   herkesın bır sevdı sevgılısı var ne guzel

 7. Emre Can dedi ki:

  Gamzem biricik Aşkm Seni Çok Ama Çok Seviyorum
  “Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek

 8. Yeliz dedi ki:

  Seni çok seviyorum ömerimmmmmm

  1. ömer tarduş dedi ki:

   ömerde sana hayran

 9. Davut dedi ki:

  Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya
  05.12.2017 ?Melikem?

  1. Melike dedi ki:

   Meliken sana kurban olsun askim

 10. Hakan ???hüsna dedi ki:

  Seni cok SEVIYORUM Hüsnammmn

 11. Anonim dedi ki:

  seni cok seviyorum osmanım ıyıkı hayatımdasın sevgilim benım aşkım kalbım canımın içi btanecik aşkım

 12. Emir81 dedi ki:

  Aşkım piremsesim kadinim dunyam seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam sen benim bu dünyadaki tek varligimsin seni herşeyden herkesten çok seviyorum iyi ki varsın birtanem nida❤emir 01.01.2018 ??

 13. ASYA dedi ki:

  seni çok seviuorum ins hep beraber oluruz son nesesimizde bile yanyana oluruz .kalbim sonsuza denk senin için atacak .bitanem Bial han yorulmaz

 14. Gamze dedi ki:

  22.02.2016 M&G sonsuzluğum❤

 15. ceylan dedi ki:

  Uyku tutmadı ya çok özledim seni nerdesin uyan o derin uykudanda bi cevp ver hatunum
  Bitanem, ömür törpüm. Seninle geçen her anim çok kıymetli. Ben seninle bir başka oluyorum. Kalbim bi başka atıyor sanki. Öyle bir şey ki bu karşı konulamiyor. Sevdikçe daha çok sevesin geliyor. Seni böyle içime sokasim geliyor, orda yasamani istiyorum. Sadece bende ol. Şimdi sen kokulu kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama olmuyor, sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN kalbimde.
  Ben sana mülteciyim. Kaçak göçmüşüm yüreğine. Sen beni ne güzel seviyorsun öyle, yıldızları sayarcasina. Şimdi uyuyorsun seni izlemeyi çok istiyorum. Yanında olup masum yüzüne bakmayı, iki adimda yapabildigin saçlarının telini opmeyi, kipriklerine dokunmayı, elini sımsıkı tutmayı, hele oksijen misali kokunu asla gecemem…
  Aramızda kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir uçta. Ama kalplerimiz yan yana, dipdibe. Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme kattı diye. Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar, bana arkamdaki seccade de namaz kılan kişinin senin olmani nasip eder.
  Öptüm hayallerinden, sıktım guluslerinden ( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke şuan senin için uyanık olduğumu hissetsen ve uyansan ve sadece iki kelime söylesen valla çok mutlu olurdum. Rüyanda bana rastla olur mu mutlu geceler HERBİŞEYİM.

  1. Anonim dedi ki:

   Uyku tutmadı ya çok özledim seni nerdesin uyan o derin uykudanda bi cevp ver hatunum
   Bitanem, ömür törpüm. Seninle geçen her anim çok kıymetli. Ben seninle bir başka oluyorum. Kalbim bi başka atıyor sanki. Öyle bir şey ki bu karşı konulamiyor. Sevdikçe daha çok sevesin geliyor. Seni böyle içime sokasim geliyor, orda yasamani istiyorum. Sadece bende ol. Şimdi sen kokulu kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama olmuyor, sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN kalbimde.
   Ben sana mülteciyim. Kaçak göçmüşüm yüreğine. Sen beni ne güzel seviyorsun öyle, yıldızları sayarcasina. Şimdi uyuyorsun seni izlemeyi çok istiyorum. Yanında olup masum yüzüne bakmayı, iki adimda yapabildigin saçlarının telini opmeyi, kipriklerine dokunmayı, elini sımsıkı tutmayı, hele oksijen misali kokunu asla gecemem…
   Aramızda kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir uçta. Ama kalplerimiz yan yana, dipdibe. Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme kattı diye. Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar, bana arkamdaki seccade de namaz kılan kişinin senin olmani nasip eder.
   Öptüm hayallerinden, sıktım guluslerinden ( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke şuan senin için uyanık olduğumu hissetsen ve uyansan ve sadece iki kelime söylesen valla çok mutlu olurdum. Rüyanda bana rastla olur mu mutlu geceler HERBİŞEYİM.

   1. Herşey dedi ki:

    Sen bir dahisin

 16. Can dedi ki:

  Hayırdır herkezin kopya çekme yeri olmuş burası ?????

  1. Sevgi dedi ki:

   Galiba ama bunun için var ya sözler güzel

   1. Dilek dedi ki:

    Arkadaşlar sizden bana and yardim etmenizi istiyorum

 17. Tuğba dedi ki:

  Aşık olduğum tek insan

  1. saçmalama ayten dedi ki:

   benim demi :*)

   1. Zalim meğeme dedi ki:

    Ayten seni yerim😅

 18. Davut Can Mert dedi ki:

  Yawuz SuLtan Selim MesLek Lisesinde Aşık OLmuştum Ona okuLun İlk GünLerinde Görmüştüm Ve
  ona bağlandım arkadaşımın sınıfına gitmiştim 9/G Sınıfındaydı arkadaşım bu kız kım dedım bizim sınıfta dedi adı ne dedim Berra dedi
  bana ayarlasana dedım dedi sevgilisi var o kız icin hergun arkadaşımın sınıfına gidiyodum sevgılısıyle yanyana görünce zoruma gidiyodu
  sonra dedim kendısı mutlu olsun ben onu onsuz da severım günler gecti haber geldı arkadaşımdan sevgılısınden ayrılmıştı kız
  bende teklıf yoladım kendım soylıcektım gözlerinin icine bakarak benimle cıkmasını ıstıcektım ama hayatımda kımeye teklıf yolamadıgım
  icin beceremem diye arkadaşıma dedim git soyle arkadaşım senle cıkmak istiyo de arkadaşlarımda dedi olum sen antepte ünlüsün
  büsürü kız koşuyo arkandan repcisin mankensin filimlerde oynicaksın bu kız teklıfını kabul etmese rezıl olursun okula dediler
  bende kendı kendıme dedım kabul etmese canı sağolsun ben onu onsuzda severım sonra kız teklıfı kabul eti kızın yanına gitim
  Prensesimin karşımda bi sakız ciğneyişi varkı anlatamam bana arkadaşlarımın ıcınde dedi 2 gün denıcem dedi seni
  kıza dicekim ben deneme tahtasımıyım dicektım ama kıyamadım sonra aradan 2 güün gecti sona 1 hafta gecti sonra bir ay gecti
  ve ben kraliceme baglandım kralicemde bana..’Onun Kokusunu Cekenın Nefesini Keserim’.. ❤ ALLah Bütün sevenLeri Kavuştursun❤ ÖzLem Ceken,
  aşk Olupta KAvuşamayanLar ❤ ALLah’ın IzLıyLe İnşallah KAvuşurLar ❤ ..❤ ❤ By Sensiz Rap ❤ ❤
  Cıkma Tarihi:22.11.2017 Saat:10:20 Gece Yer:Gaziantep ŞAhinbey…❤ ❤ BeDav ❤

  1. Anonim dedi ki:

   davuttttt babanı sıkımm olummmm ne ara yaptınnnn mankennnnnnnnn

  2. Yağmur dedi ki:

   Allah mutlu etsin

 19. Kübra dedi ki:

  Seni çok seviyorum tospiğim?

 20. Etkidir dedi ki:

  Serseri ruhum gene firarda
  Gencecik ömrüm gene akışta
  Ufacık aklım gene gidişte
  Zavallı gönlüm gene yanışta
  Ayaklarımdı gene dermansız
  Gözlerimdi gene karanlık
  Sendin gelip beni toparlayan

  1. Anonim dedi ki:

   işte böyle gideceksin salına salına ardına baka baka kimi bekliyorsunda bakarsın ardındademezler mi insana bir gurursuzu sevmedinki güzelim gelsin ardın o asilce sevdi asilce gitti yaptıgından kuşkunmu vardı elem içinde aglarsın görünen köy misali varmıydı gerek kılavuza şimdi yerli yersiz aglama vaktidir çevrene ne yapacagım diye sorma vaktidir ağlacağın cevabı ben söyliyim güzelim bilmiyorum diyecekler kimin gücü yeterki zamanı geri cevirmeye öyle ise sen sacede susmayı dene ilk gittigin mutlu sansınlar seni bu beni daha mutlu eder bir çaresizi sevmişim demem için git gide bildigin yere

 21. Saadet dedi ki:

  Rabbim israf edeni sevmez bilirim.. Ben seni israf etmeden seviyorum yudum yudum, doya doya.. Sen yanlızca bana kadarsın, benim içinsin, içimsin.. ?
  Açlığım, tokluğum, yokluğum.. Hayata sarılışım, hayatımı yoluna serdiğim.. Yolum, yordamım, nefesim, nefesine ömrümü verdiğim..
  Huzurum, hüznüm, kederim, kaderim..
  Sesinde kendimi kaybettiğim..
  Gülüşüyle yeniden doğduğum..
  Ah her zerresini özlediğimm…
  Her şey bitebilir, herkes gidebilir.
  Sen kal, ellerin kalsın, gülüşün kalsın, sesin kalsın.. Kahrınıda sevginide ben çekerim. Yeterki benden hiç gitmee. ?? SENİİ ÇOOOOOK SEVİYORUM YASİNİM ?

  1. Anonim dedi ki:

   Çok güzelll

  2. İso dedi ki:

   Amk kiza atiyodum az kalsin yasinim yazmis gey sanacak kiz beni aq xhxhx

   1. burak dedi ki:

    😀

    1. W371x3 dedi ki:

     09.06.18💞

  3. Hurşit Sönmez dedi ki:

   Bunu tuttum 🤷‍♂️

 22. Arda ve demet dedi ki:

  Canim ardam seni coooooooooook seviyorum

 23. kur.alsız.19 dedi ki:

  Seni o kadar çok sewiyorumki bitanem benim seni benden kimse alamz örümün son nefesine kadar sewicem seni aşk bahçem benim senin aşkından ölüyörum bu aşkı daha Leyla-mecnun yazamadı kimse yazamaz seni n tek bir tel saçına dünyalar ı yakar bitecik busem aşkımız dağlardan büyük senin o saf kalbini benimle paylaşdığın için teşekkür ederim birtanem benim aşkımsın sen benim örüme ömür canıma can yoluma yoldaş kalbime arkadaş olan aşkm benim ben senin bir nefeslik kokuna bir bir ömrümü veririm canım benim bunu sana benim seni ne kadar çok sewdiğimi bil diye yazdım. PRENS#PRENSES

 24. Ela dedi ki:

  Sizden nefret ediyorum ????

  1. Deniz dedi ki:

   Vuhuuu

 25. Hatice dedi ki:

  Seni çok seviyorum barışım♡♡

  1. Ertan dedi ki:

   Halami

  2. Burak❤️Esma dedi ki:

   En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
   Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
   Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
   Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
   Özgürlüğümün umut sloganısın,
   Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
   Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
   Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
   Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden.. Burak❤️Esma

 26. Kübra dogan dedi ki:

  Kurban olduğum doğanımm?????

 27. amine dedi ki:

  Aşkım seni çok seviyorum iyiki varsın

 28. İsmail Özcan dedi ki:

  Maziler gelince akla olur olmaz insan özler elbette sevdiğim vardı benim
  Canımdan kendimden
  Tanıdığım bütün insanlardan daha çok
  Bir sevdiğim vardi benim
  Başa akıl lazım da
  Kalpte o olmazsa aklin
  Başta olmasına da gerek yoktur aslında
  Seni sevmek doğan bir bebek misali
  Açan bir çiçek tanesi
  Doğan bir güneş gibi
  Aslında seni sevmek
  AŞK TIR ya başka bişi değil
  Her yiğidin harcı değil adam gibi sevmek
  Ağız yoluyla değil
  Kalp yoluyla sevmeli insan
  Ağızla herkes herkese seviyorum der
  Önemli olan içtenlik kalpten yürekten
  Onu soyleye bilmek işte
  Onun için K……. K…. O çok ama
  Çok seviyorum

  1. Gülcan dedi ki:

   Helal olsun

  2. Anonim dedi ki:

   Helal olsun ben bunu kitabımda cıkartırım senin de ismini yazarım super

  3. GeCe KuŞu dedi ki:

   O sevdiğin kisi kevser kaya mi

   1. Anonim dedi ki:

    orosbu kevser 9 c deki mi

 29. aslı dedi ki:

  Sözler on numara ;);)

  1. Anonim dedi ki:

   Katılıyorum

  2. Dima dedi ki:

   Aynen cok guzeler

 30. Dolunay dedi ki:

  Ulan ne güzel herkesin sevgilisi var birşeyler yazıyor ben ise isyanlardayım yine

  1. zeynep dedi ki:

   hahahhahah allah belanı

  2. İbrahim dedi ki:

   Aynen valla

  3. Caner dedi ki:

   Tesadüfe bah sen😂😂dşşkjf