Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. keziban yeşil dedi ki:

  dokunamayacak kadar uzak olsanda sevebilegim kadar yakınsın bana sen askere gitiğin gün öldüğüm gündü ama olsun yine seni görme umuduyla yaşadım sevgilim iyiki varsın seni çok seviyorum iyiki varsın ve iyiki benimsin aşkımmmm…….

  1. Emir gaye dedi ki:

   Beni o kadar fazla? hasretle bekletme❤? sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir? gibi.Ben okyanusun❤ ortasında bir balıkçı , sen❤ ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan?❤ sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim? lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme❤ geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne❤ yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda❤ mıydın Gayem kadınim hatunumm❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤Gayemmm

   1. Gokhan dedi ki:

    Cok guzel bu soz helal

  2. Derya dedi ki:

   Benim de Aşkım askerde Allah askerlerimizi bela ve kazadan kurusun Rabım sevdiklerini acılarını yaşattırmasın

   1. Mucahit dedi ki:

    Sakin birakman sevdigiinizi seveni olnadimi insana hayzt bomboş

 2. beyza dedi ki:

  ben eski sevgilime tekrar birlikte olmak için birşey yazmak istiyorumm ama bulamadım yorumlarınızı bekliyoruum duygulu birşey olsun

  1. BuServet dedi ki:

   Eski sevgli….

  2. Suleyman dedi ki:

   Yapma dediği şeyleri yapma gözüne tekrar gir ?

 3. Anonim dedi ki:

  En küze cavenım

 4. Günseli ❤ Oktay dedi ki:

  Seni canımdan çok seviyorum oktayım ? allahım seni benim başımdan eksik etmesin kurban olduğum ? yokluğunu göstermesin ❤ iyikim benim ?

 5. MURAT❤️YILDIZ dedi ki:

  SENİ ÇOK SEVİYORUM HAYATIMIN ANLAMI MELEĞİM ‘YILDIZIMMMM’

 6. Metin dedi ki:

  Canımın içi annenle konuştuğumda daha çok seni tandım daha çok snei tanıdığıma emin oldum. Ama bunu çok iyi biliyorum Ve gerçekte olan birşey İnan hayatım annen çok güzel yetiştirmiş seni çünkü senin içine baktığımda tertemiz kalbini tertemiz yüreğini görüyorum ? ama bazen beni deli etmeyi biliyorsun itşe bu kötü iyi deyil ölye. Ama olsun bak annede dedi ya sen daha olgsun ?iş bana düşüyor seni yalnışlarını doğruya çevirmek bana düşer seni iyilik içine koymak bana düşer sana doğru yolu gösterip kötü yolardan vazgeçirmek bana düşer sevdiğim çünkü ben seni benle beraber akıl almanı benim lafıma bakıp hareket etmeni çok severim sana iyi yolu gösterip iyi olan neyse sayemde iyiliği öğrenmen hoşuma gider bak aşkım ben senin içinide dışınıda çok iyi bildiğim için onun için ne kadar çok uzakta olsan bile seni sevmeye razı oldum seni beklerken acı çekmeyi seni beklerken üzülmeyi seni beklerken hüzünlü olmaya emin bir şekilde tüm kalbimde istedim çünkü seni özlediğim ve sonuma sonum olacak kişi olduğuna inandığım. Kadınsın çünkü hadimden fazla güvendim sana ?? İnan yemediğim bir lokma olmasa bile hinede ilk yemek yemeyi deyilde seni yanımda isterim ölsem kollarında ölmek istiyorum kollarında can vermek istiyorum sen benim küçük dünyayın Kocaman hayalımsin anladınmı sevdiğim ♥️ okadar çok özlüyorum ki özlemekten üzülüyormki sevdiğim ama bi yanda sonumuz mutlu olacak diyede mutlu oluyorum ??çünkü kalbimi bi tek vermek istiyorum eyer olurda allah korusun birgün gitmek istersen kalbimide sök yerinden git . Hiç korkamadan ki korksan gitmezsin zaten eyer gittiğinde kalbimin bi işe yaramayacağını biliyorsun artık seni sevdiği gibi hiç kimseyi sevmediğinide biliyorsun sevdiğim ♥️ki ben Alistim sana sesine yüzünü görmeme gerek yok ki sesine alistm sensiz düsünemiyorum ve düsünmiycm beni birakmiycani biliyorum ESRAMM??♥️ nekadar uzakta olsan bile yanımda olduğun zamanlar var su sevdiğim o günler varya o günler bütün ömrüme bedel be eHatırla sevgilim nasıl derin bakardık birbirimizin gözlerine nasıl içten nasıl derinden severdik birbirimizi nasıl sakınırdık herşeyden birbirimizi sonra uzaktan Tartışınca arayıp seviyorum seni be kadın diyebilmek bile yaşamak kadar güzeldi esrammm seni çok nolur beni iyi bil hep bundan sonra beni hayatından çıkaracak şeyler hiç düşünme nolur çünkü ben seni kötülüğünü asla istemem ve hiç kimse ben kadar sana yakın olamaz senle benle olduğun gibide kimseyle yapamazsın bitmeyelim hep yaşıyalım beraber ben ve sen hep olalım sevdiğim ♥️??

  1. Özlem dedi ki:

   Esrayla tanışmak istıyorum belliki uzaktan aşk yaşıyosunuz bende öyle

   1. ferdi dedi ki:

    Benim gibi bende uzaaktan aşk yaşıyorum esra ama onun varlığı beni çok mutlu ediyor…

   2. ferdi dedi ki:

    Bende öyle uzaktan aşk yaşıyorum ama onun varlığı yeter bana

 7. Merve dedi ki:

  Ne kadar ne desemde icimdeki duyguyu anlatmaya hic bir kelime yetmez SEN BENIM EN DEĞERLIMSIN IYIKI VARSIN HUZUR BULDUĞUM

 8. nida dedi ki:

  hasan hayatta önem verdiğim tek şey sana teşekkür ederim bana böy mutlu anlar yaşattığın için seni çok seviyorum

  1. Anonim dedi ki:

   🙂

 9. Bekircan dedi ki:

  Hayat sana güzel

 10. Sevdalı kuş dedi ki:

  Hepsi birbirinden güzel

 11. zino ?✊ dedi ki:

  Sözler efsane ???

 12. Ezgi dedi ki:

  Doğukanım aşkım hayatımın anlamı kurban olduğum sen bu hayataki oksijen kaynağımsın iyiki varsın seni çok seviyorum

  1. yasin dedi ki:

   biravoo ezgii cok sirince yazmissin

 13. Semiha dedi ki:

  Satırlara nasıl başlayım bilmiyorum..
  Hangi harfler,kelimeler,cümleler seni anlatmaya yaşatmaya yeter küçük bey ?
  11.05.2012 de başlayan bir aşktı bizimkisi.
  Sen benim zamansız gelen en güzel hediyemsin. Hatırlıyomusun tanıştığımız zamanı günlerden çarşamba atletizim yarışmasına gitmiştik serviste yanima oturmuştun kiz arkadaşımla mesajlasirken sevgilin var gen kalkayım yanından ayip olur deyip ağzımdan laf almaya çalıştın ?
  Sonra bi muhabbet bi muhabbet konuşmaya başladık hic susmadık. Hersey bi anda gelişti cikmaya başladık? tabi kavga ediyoruz surekli onu giyme buraya gitme diyosun bana cok kez ayrılıklar geçti aramızdan. Ama kitlendik bir birimize bırakmadık. Unutmadığım bi anıda ilk tanıştığımız yere arabayı cekip stat da bana taktiğin yüzük? o an nasil bo heycan vardi anlatamam sana ellerim de bi titreme ayaklarım sanki yere basmıyordu sıkıca ellerimi tutuyodun bama sevdiğini anlatıp sözler veriyorduk ?
  Bak sevgilim simdi bi geçmişe ne kadar çok animiz var birlikte ?
  Sen benim çocukluğum da baslayan en güzel duamdin. Kac sene geçmiş dimi ömrüm zaman cok cabuk akip gidiyor keske seninle hala geçseydi o zamanlar çocukluğum ?tam tamına 6 senemdin sen benim..
  Özlüyorum cok özlüyorum yaşadıklarımızı cümlelerini bana bagirdiginda üzüldüğümü görünce yüzümü ellerinin arasına alıp yinede seni seviyorum demeni özledim..
  Ikimizde simdi baska hayatlarda..
  Belkide ileride ikimizde baska insanlarla olucaz. Ama unutma küçük bey insan ömrümde bir kere aşık olurmuş ben ömrümde bi kere aşık oldum oda sana. Belki başkasi hayatima girecek ama onlara aşık olamam benim tek aşkım sendin ve sendin.biliyorum gerçekten cok zor sevgilim ayni.hayatta ayni evin içerisinde seninle yaşamak yuva kurmak keske bu durumun içinde olmasaydık. Ama dua ediyorum küçük bey her dualarim da sen varsın sen ol diye senin soyadın ismimin ardından gelen senin soyadın olsun diye.
  Dualarının baş mimarı ❣
  Aşık olduğum tek insan ❤
  Yeniden rabbim seni omrume yazması duasıyla küçük bey ?
  Seni seviyorum (küçük hanımın) ?

  1. BİRGÜL dedi ki:

   Helal olsun kardeş

  2. Ali Kemal dedi ki:

   Ne yaptın be gözlerim doldu valla

  3. Hamza Güleç dedi ki:

   Ne anlattın bee helal olsun??

 14. mehmet yatmaz dedi ki:

  Seni çooooook seviyorum❤❤S❤I❤L❤A
  27❤06❤2017

 15. Tiryaki dedi ki:

  Çok sevdik Çok Seviyoruz 4 yıl olucak çok mutluyuz onu çok seviyorum böyle o kadar farklı sevyorumki hani bilmiyorum nasıl diyim anlatlmyck bi insan çünkü ne yazsam nasıl yazsam bilmiyorum hiç ama bildim tek bişy var onu dünyaya deişmem sorunlr faln oluyo ama atlatyz atltcz çünkü çok sevyrz be yanlz hiç sarılmadm ona hiç tutamdm ellerini kokusu faln hiç bilmiyorum o kadar çok sorun yaşadkki bi yerde karşılaştk bişy yapmdm ama gidip sarlmdm elini tutamdm kokusunu çekemedm sadece uzaktan öyece baka bildim olsun iyi oldunu bilim mutlu oldunu bilim hissedym yeterli bana biz çok kırdk çok kırldk msjlrınızı okudum elineze sağlık baya güzel şeylr yazanlr size diyeceğm bi kaç bişy var vakit varken daha vaktnz varken üzmeyin birbirimizi ayrlmyn daha çok sevin daha çok bağlanın ama bırakmyn sevdğnzn kıymetini bilin onu kırmayın onu üzmeyin bunu herkes için diyorum vakit varken ona sevginizi göstrn gidin sarln ellerini tutun bırakmyn zamnı boşa harcmyn zamn çok kıymetli sevdğinizn kıymetini bilin hep sevn hiç kimsenin ayrılmaması dileğyle hayrlı geceler

  Yanlış yazdım bişy varsa affola

 16. fazlı tosuner dedi ki:

  Benim bu günyadaki cennetim seni cok seviyorum
  KÜBRA

 17. Fatmanur dedi ki:

  Vakitsiz çıkalan sen ,huzuru fazla mutluluğu bol insan..Nasıl oldu da benim başımı bu kadar çabuk döndürdün
  Kapıldım gidiyorum aşkının derinliğine;senin benzersiz hislerine…artık dönmek istemiyorum geriye,bırakamam bırakamam seviyorum ayrılamam Evet biliyorum ne istediğimi senin gibi olan bi eşi;hayran bıraktn kendini hic hissetmedim böylesini uzaklaşamam uzaklaşamam özlüyorum kopamam
  Seni tertemiz seviyorum saf ve büyük, ellerini bile tutmadan gözlerine bile bakmadan üstelik sevmek dokunmak değil illaki yanında olduğunu hayal ettirdin bana sanki seninle yaşıyomuşum gibi işte ben seni böyle seviyorum yıllardır seninleymiş gibi Mehmett..?❤↗???

 18. Fatih Neval e dedi ki:

  Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum .. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya… Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim Bu HAYATTAKİ İLK VE SON Solumm & sonsuzlugumsun..sen benim Namusum Helalimsin Neval’im

  1. Gökhan dedi ki:

   Helal olsun kardes rabim omur boyi huzur versin insalah mutlu bi yuvaniz olur

 19. Mizgin dedi ki:

  Recebim sevdiğim seni çok seviyorum herşeyden çok seviyorm ilk değilsin ama sonun olacaksın❤❤???

 20. Anonim dedi ki:

  Askm kurban olurum seni verene? Allah’ın bana verdiği Cansın sen Nazlıcanımsın??
  Sen benimsin benimmm??❤
  Senin o taşıdığın küçücük kalbine canımı veririm?❤
  O tertemiz kalbinin icinde ben olduğumu bildiğim zaman okadar mutlu oluyorum orası benim evimmi gerçekten☺
  Ölürüm sana senin sevgini ölürüm senin saçının bi tek teline☺?

 21. nurgül hakan dedi ki:

  CENNET GÖZLÜM'E PAŞAM'A?
  Mutluluğum ahiretim iki cihanım can bildiğim ve her daim seveceğim..
  Hergün yeni ve yeniden hayatıma hoşgelenim..
  Mutluluğu gözlerinde bulduğum..
  Gökyüzü bakışlım..
  Tüm övgüm sana tüm hayatım sana tüm bakışım sana..
  Sen bana ben sana..
  Sen benim en büyük tutkum..
  Gözlerinle ömrüme kilit vurduğumsun..
  Sen benim adamımsın..
  Ben senin kadının..
  Ya sen ömrüme ömür diye kattığımsın..
  Kimseler ayırmasın seni benden beni senden..
  Ve Allah ayırmadıkça kimseye vermeyelim bu fırsatı..
  Biliyor musun?
  Böyle sana senin adına birşeyler yazınca yüzüme bir tebessüm geliyor..
  Kelebekler uçuyor kalbimin eteklerinde..
  Cıvıl cıvıl renk renk..
  Ve bir sen daha oluşuyor gözbebeklerimde..
  Bütün aklımdaki herşey bi anda uçup gidiyor..
  Sana odaklanıyorum..
  Ellerimi uzatıyorum ama tutamıyorum..
  Kayboluyorsun..
  Kahroluyorum..
  Usul usul başlıyorum tekrar yazmaya..
  Yazayım ki yine gel istiyorum..
  Kilometrelerce uzağımdasın biliyorum..
  Ve yine biliyorum ki bir nefes kadar yakınımdasın..
  Sevdiğimden herşeyim bu sitemlerim sevdiğimden..
  HAYATIM..
  Ben şuan yazıyorum ama sen şuan okumuyorsun bu yazıları..
  Masum masum uyuyorsun ve belkide yorulurcasına çalışıyorsun..
  Ve ben yazmaya devam ediyorum..
  Okuduğunda neler hissedeceksin bilmiyorum ama yüzünde tebessüm olacağından o kadar eminim ki..
  TEBESSÜMÜNDEN ÖPTÜĞÜM..
  Ben seninle tekrar doğdum tekrar nefeslendim..
  Tıkandım bana nefesinden verdin..
  Sen beni hep sevdin..
  Bende seni hep seveceğim..
  Çünkü sen benim iki cihanda eş diye yanımda istediğimsin..
  Sen benim eşim dostum sırdaşım..
  En önemlisi de sol yanımsın..
  İLK BAKTIĞIN YERDE İLK GÖRDÜĞÜN BEN OLAYIM OLUR MU?
  Çünkü benim şuan tuttuğum kalemde ellerin yazdığım yazıda gözlerin var..
  Telefonumun ekranın da fotoğrafın..
  Gülüşümün üzerinde gülüşün var..
  Hani seni özlemeye başlayınca hemen yastığıma sarılıyorum..
  Elbiselerime kokun sinmiştir diye yıkamak bile istemiyorum..
  Mesela gözlerimi hiç kapatmak istemiyorum..
  Tavanda kurduğum bizli hayaller kaybolmasın diye..
  Ya ben seni çok SEVİYORUM..
  Karşımda duruşunu seviyorum..
  Bana bakışını seviyorum..
  Konuşurken ki saçmalayışına ölüyorum..
  Beni sevdiğini söylemene hastayım..
  Alnımdan öpüp HELALİM deyişine hayranım..
  Yaz yaz bitiremiyorum seni..
  Sakalını sevdiğim..
  Çocuk yanım eşim ömrümün geri kalanı..
  Mutluluğumun anlamını taşıyan adam..
  Tekrar ve tekrar hoşgeldin ömrüme ve hiç gitme..
  Bizi sadece ölüm ayırsın ve başkalarına bırakmayalım birbirimizi..
  Ölüm olsun ayıran başkası haram olsun..
  Benim senden sonra ellerimi tutacağım adam ''oğlumuz..''
  Senin benden sonra ellerini tutacağım kadın ''kızımız..'' olsun..
  Oğlumuz sana benzesin..
  Kızımız bana..
  Çok çektirsin sana?
  Oğlumuzda çok sevsin senin beni sevdiğin gibi❤
  ÖMRÜM..
  Ne yaptım da nasıl bir iyilikte bulundumda sen ömrüme Rabbim'in hediyesi oldun bilmiyorum ama..
  İYİ Kİ oldun..
  İYİ Kİ benim oldun..
  ve İYİ Kİ benim olacaksın..
  VE SEN BENİM KÜÇÜK BEY KABUL OLUNMUŞ EN GÜZEL DUA'MSIN..
  RABBİME YAKARIŞLARIMIN EN MUAZZAM CEVABISIN..
  SEN BENDE CAN'SIN..
  RABBIM SENI BENSIZ BENIDE SENSIZ BIRAKMASIN..
  SENI ÇOK SEVECEĞİMMMM…
  küçücük kalbimin kocaman sevdası..
  Hakan’im

  1. ezgi dedi ki:

   Vay be Allah ayirmasin hep mutlu olursunuz inşallah ♥

   1. nurgül dedi ki:

    tesekkur ederim inanin yazdigimi bile unutmusum yeni gordum Allah razi olsun dualariniz da unutmayin bizi ❣

  2. Anonim dedi ki:

   Abla ne yazmışsnn öyLe yaa helall olsun vallaa

  3. Havin dedi ki:

   Süper olmuş Allahım daima mutluluğunuzu eksik etmesin ☺☺

 22. Enes dedi ki:

  Onu cok seviyorum

 23. Özge dedi ki:

  Haftalar oldu yazmadın neden yazmıyorsun hiç bir fikrim yok.Hayatinda belki başka birisi var ben bilmiyorum.Hayat o kadar acımasız ki kimi sevecegini bilemeden kalbin birisini seviyor.Sonra onu sevdiğini söylüyorsun.Sonra bi bakıyorsun ki başka birisi var hayatında o kadar cabaliyosun ediyorsun ama yinede kendini sevdiremiyosun.Koca hayatta ailenden başka kimsen kalmıyor hayatında.Gunlerdir ağlıyorsun onun için.Sonra kendi kendine kararlar veriyorsun Aşık olucagina adamı iyi secicem diye. Söyler misin aşk neden bu kadar acımasızsin ?

 24. Anonim dedi ki:

  Sana gelen yolların hepsi cennet yolu gibi.Ve sen o yolun sonundaki cennetimsin. Kalbime yeniden can veren canımsın. Attığın güzel mesajları yüz kere okusanda yüzündede yüzümü güldürensin .Ve sen benim geleceğim olacak çocuklarımızın ANNESİSİN

 25. MUTLUSON:) dedi ki:

  Seni cok seviyrumm askimm sen benimm en degerlimm en kiymetlimmsjn askim senden ozur dielrimm askimm yaptiklatim icin ama herseyi seni kayvetmemke icin yaptimm senj okadr cok seviyorumm ki herdeyden herkeseten kendimden bile cok askimm

 26. MUTLUSON:) dedi ki:

  Seni cokk ama cok seviyorumm askimm herdeydeb herkesten kendimden bile cok senden ozur dielrimm askimm yaptikalrimm icin askimmm bir sanas daha istiyroumm senden askimm

 27. Ali Reyhan çiçek dedi ki:

  Seni coooooooooookk seviyorum ömrüm benim kalbim sevdiğim yarim

 28. Ali Reyhan çiçek dedi ki:

  Alim ömrüm benim kalbim sevdiğim yarim solmayan sevdam en derinim cennetımin en guzel hazinesi dunyam yasam Kaynağım nefesim ol yeter ki seni cok seviyorum

 29. Gökhan dedi ki:

  Ben senlerde tutsak hayallerin kapılamayan aynalarında,
  senlerde zannediyordum
  katre sapmaz sözleri,
  hüküm kılan sevdalarda
  bumerang misali çiselmeyi…
  özlet ben kendini prangalarda,
  faşist bir geçmişin arkasından
  mateminde raksedilmiş bir parça
  yemin bekler seni…
  ürküttüyse eller
  laf anlamıyorsa dergahındaki sözler,
  ıslık çalıyorsa çehrem
  bilki! korkuyor
  bilki
  üşümüş bir melodi sokakta
  seni bekler…
  kalleş bir karınağrısıyla dolanıyor
  gözlerim…
  nacizane bir yagmurun beklentisinde
  hoyrat bir rota,
  matemim dar
  yollarım ıssız
  sayfalarım boş
  yapraklar,solmuş güneşin tek şahidi
  yagmurlu buralar…
  bir gaz lambasının beklentisinde şarkılar……..

 30. Anonim dedi ki:

  Aşkım seni seviyorum