Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye Uzun Sözler Etkileyici

Kalbinin kapısını çaldım, orada yaşama şansı ver diye bana. Beni, dünyalardan daha değerli dünyana kabul ettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve kanımın son damlasına, hayatımın son ânına kadar sevmeye devam edeceğim. Sen yüreğimin seçtiği tek kişisin, iyi ki benimsin ve hep öyle kalmanı istiyorum. Hayatımda olduğun için sana minnettarım.

Öyle fazla şey ifade ediyorsun ki benim için, sana olan aşkımı hiçbir kelime, hiçbir şiir ve hiçbir şarkı doğru dürüst anlatamaz. Seni düşündüğümde içim içime sığmıyor, seni özlediğimde yanaklarımdan sevinç gözyaşları süzülüyor.

Aşkının gücünden güç alıyorum. Sen benim yaşama sebebim, yaşama sevincimsin. Sımsıkı tut beni, aşk köprüsünde beraber yürüyelim. Sen benim hep beklediğim, hiç vazgeçmeyeceğim, asla değer biçemeyeceğimsin. ‘Hayatımda biri var.’ Demiyorum. Sen ‘hayatımdaki biri’ değilsin, hayatımın ta kendisisin.

Masalların gerçek olabileceğine inandım sayende. Öyle güzelsin ki, tıpkı masallar diyarından gelmiş gibi. Hangi şair anlatabilir değerini? Hangi kalem yazabilir bu sınırsız güzelliğini?

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Nasıl başardın dünyanın bütün güzelliklerini yüzüne, bütün saf duygularını kalbine sığdırmayı? Seni hak edecek hiçbir şey yapamadım ama, sana lâyık olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Aşk sözcüğünün vücut bulmuş hâli sensin. Gözlerinin dururken, gölgede kalır tüm aşk şiirleri.

Çocukken tanısaymışım keşke seni. Aman küsme diye hiç saçını çekmezdim meselâ. Bütün oyuncaklarımı sererdim önüne, bakkaldan çikolatalar, şekerler alırdım sana. Oyunlar oynardık, saklambaçta sobelerdin beni. Kovalamaca oynarken, sırf sen yorulmayasın diye yalandan düşerdim. ‘Pamuk şekerim’ diye hitap ederdim sana. Şimdi bile öyle demek istiyorum. Seninle çocukluğuma dönüyorum, dünyanın tüm kötülüklerini unutuyorum. Her şey çok güzel geliyor bana. İyi ki varsın bir tanem.

Seni delicesine seviyorum, ama hiçbir zaman yorulmuyorum bu sevgiden. Yaz sıcağında bir ağacın gölgesine sığınmak gibi seni sevmek, ilk bayramlık kıyafetlerini giydiğinde hissedilen o mutluluk gibi. Öyle tarifsiz, öyle paha biçilmez.

Herkesin bir ruh eşi var derler. Benimki sensin. Geç tanışmış olsak da, ömrümün bundan sonrasını sana adamaya kararlıyım. Hiç mi hiç niyetim yok peşini bırakmaya. Belimiz büküldüğünde, dişlerimiz döküldüğünde bile beraber olalım. Asla ayrılmayalım. Sana âşığım!

Sevgiliye Romantik Uzun Sözler

Ay güneşten alıyor ya parlaklığını hani. Ben de senden alıyorum ışığımı, seninle aydınlanıyorum. Sen, ömrümün hiç son bulmasını istemediğim en güzel mevsimisin. Milyonda bir derler ya, işte sen öylesin. Seni asla ama asla bırakmayacağım. Hiç kimse geçemeyecek yerine, kimseyi senin gibi sevmeyeceğim.

Beni eksiksiz, kusursuz tamamlıyorsun sen. Hayatımdaki bütün karanlıkları bir anda söndüren bir güneş ışığısın. Sen benim kurtuluşum, hayata tutunma nedenimsin. Hiçbir şey; değil sana olan sevgimi bitirmek, bir parça eksiltemez bile.

Seninle hayatım anlam kazandı. Seninle her şey, anlatamayacağım kadar güzel. Tek bir şey dışında: Seni kaybetme korkusu. Hiçbir şeyi yitirmekten böylesine korktuğumu hatırlamıyorum ben. Sensiz tek bir gün geçirmeyi düşünmek bile çok zor geliyor bana. Varlığın bana öyle çok şey kattı ki, saymakla bitiremem. Her duamda senin adın, göz kapaklarımda resmin, kalbimde sadece senin ismin var. Aşk neymiş seninle anladım.

Senin kıvılcımınla çevresini aydınlatan bir mum gibiyim. Eskiden her şeyi boşvermişken, sen hayatıma girdiğinden beri kalbim umutla dolu ve senin için çarpıyor. Gülüşün bana ilham oluyor, sesin huzur veriyor. Sana neler borçluyum bir bilsen. Seni ne zaman sevmekten vazgeçerim biliyor musun? Öldüğüm gün.

İçimin buzlarını erittin, alev alev yanıyorum her an. Ben, o eski ben değilim artık; karamsarlıklarımdan eser yok. Sen beni hayata bağladın. Bu hayatı senin için yaşamaya hazırım. Geceleri bile, seni rüyamda görebilmek umuduyla uyuyorum her gün. Bana dünyaları vermiş olsalardı, inan seninle geçirdiğim bir an kadar değerli olamazdı.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Abdullah.c dedi ki:

  Aşkım seni okadar çok seviyorum ki seninle olduğumda yüzüm güler sen olmadığında yaşamak bana haram olur seni okadar çok seviyorum ki hayatımda ben böyle bir sevgi yaşamadım böyle bir aşk yok sanıyordum ama yanılmışım seni ne kadar çok sevdiğimi biliyosun sen başkasını sevsen de ben yinede seni ölene kadar seveceğim

 2. polat dedi ki:

  bu mesaji bana kopyalayip atarmisiniz LÜTFEN

 3. Ayşegül​Mahmut dedi ki:

  29/02/2016
  Mahmut Ayşegül
  Seni herşeyden çok seviyorum gönlümün efendisi ❤❤❤

 4. buse dedi ki:

  Bende

 5. Beyza Mahmutcan dedi ki:

  Seni okadar çok seviyotumki mahmutcan keşke sana soyleyebilsem sen benim avuç dolu duamsın seni çok özlüyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur

 6. Firer ? dedi ki:

  Seni olunceye kadar sevecegim askim ask cicegim sevdigim benimle kal olene kadar sevgilimm ? seni sevdigimi hic unutma her gun yeniden sevgilim ol

 7. banu akdere dedi ki:

  sensiz geçen her gün benim için değersiz anlamsız anlarsın ya aşkım beni bıraktın biliyorum ama hiç mi özlemiyosun ben seni her gece rüyalarımda görüyorum sen beni görüyor musun sevgili sen benim hayatımın anlamıydın bırakma beni nolur kadir nolursun

 8. Nimet köroğlu dedi ki:

  Bu satırlarda seni anlatmak için yazıyorum sevgilim..♥
  Herşey de haklısın biliyorum belki ilkim değilsin belki ilk defa seni sevmedim bi başkasını sevdim ama sonunda iyki sana rastladım seni öyle çok seviyorum ki anlatamam ♥?
  İyiki girdin hayatıma,iyiki tanıdım seni … Senden öncesini düşününce kendime kızıyorum daha önce seni görmediğim için senin farkına varmadıpım için kendime kızıyorum aşkım?
  Seninle hiç ayrılmasam hep seninle kalsam hep beraber olsam seninle
  Hatta keşke küçükken çıksaydın karşıma
  Beraber oyunlar oynasaydık oyuncaklarımızı paylaş saydık Keşke her şey seninle başlasaydı♥♥♥
  Tartışmalarımız hep oyuncaklar yüzünden olsaydı mesela evcilik oynasaydık beraber Sen eşim olsaydın ben de senin eşin ????????
  Birinci sınıfa seninle başlasaydım mesela A B C yi Nasıl öğrendini görseydim beraber okula gitseydik annelerimiz komşu olsalardı Ben her akşam size gelmek için tartşaydım annemle size gelseydik hep beraber seninle otursaydık oyunlar oynasaydık çok güzel olurdu ?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Seni öyle çok seviyorum kiii
  Anlatamam sana bitanemm
  ??????????İyiki varsın seni çok seviyorum ♥♥♥
  ♥♥hayatıma iyki girdin iyki tanıdım seni ♥♥

  1. Ahmet dedi ki:

   Kardesim super olmusa helal llshn ?

 9. Hicran-?Emreye dedi ki:

  Aşk parçam ??bal dudaklı aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ❤?biliyor sun bunu tabi ??çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen pazardasın biliyorum  ve işin var ondan girmiyorsun wpye??
  Ama oyle olsada haber ederdin ?? olsun bu sabahta böyle bende sana uzun mesaj yazayım dedim????
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ?????gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ??bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece wpde konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ????
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın ne diyeceği belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ??eline tutmak sıcaklığını hissetmek????huzur verişini hissetmek ??bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ?????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ????sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ??yanımda olmanı özledim? Seni özledim ?Seviyorum seni özlüyorum seni ??aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ❤içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ??
  Senden isteğim var ?Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız olaBiliyorum ona say ??son alarak ekleyeyim bir şey daha❤
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???❤senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ❤❤???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ❤???benim tek aşkum??emooşumm seviyorum seni bil kafana kazı ? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ???❤sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ??seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ❤❤????

 10. Zeynep Zeyno dedi ki:

  Doğanım Kurban Olduğum seni çok seviyorum birdaha sözünden asla çıkmayacağım söz valla ama senden arkamdan iş çevirme nolursun bisey varsa bana söyle beraber yapalım ne zaman dediğim biseyi yapmadım ki ufak tefek şeyker için kendimizi üzmeye kırmaya deymez Kurban Olurum İnşallah Ben sana ölürüm???

  1. Anonim dedi ki:

   Geri dün baba

 11. Buse dediki dedi ki:

  Hacı geri dön

 12. Duygu dedi ki:

  Efe seni seviyorum…

  1. Efe gunay dedi ki:

   Allah allah??

   1. Elif dedi ki:

    Ulan arkadas askaskaks

  2. Emre dedi ki:

   Duygu bende seni seviyorum sksjsjss

 13. isimsiz dedi ki:

  Çok seviyordumm ayrıldık

  1. Rabia dedi ki:

   Geçiyor

   1. Umut dedi ki:

    Cidden o acı geçiyormu ?

    1. Özlem dedi ki:

     Geçmiyor

     1. Tayfun dedi ki:

      Öylede böylede bir şekilde geçiyor

  2. Serhat dedi ki:

   Geçmiyor izi ömür boyu silinmez hele de çok seviyorsan

 14. İnstagram:hacibekirbey dedi ki:

  Aşk bir sudur iç iç kudur ??

 15. Zgr zlş d dedi ki:

  Birtanecik sevgilim benim seni çoook ama çok seviyorum herşeye rağmen ve ne olursa olsun seveceğim … sana bazen küsüyorum darılıyorum hatta kızıyorum ve daha kötüsü ayrılıyorum ama sanmaki isteyerek yapıyorum . Ayrıldığımızda sen orda 1 ağlıyorsan ben 1000 ağlıyorum hem ayrıldığımız için özlediğim için hemde seni ağlattığım için? inanırmsın sevgilim hiç bile istiye ayrılmadım senden zaten ben senden kaç kere ayrıldımki . 2 kere. Onların iksindede empati kurdum sevgilim aklıma senin ayrıldığın sabahlara kadar ağladığım günler geldi.benim miniğim daha fazla ağlamasın kıyamam gözyaşlarına dedim o güzel gözleri kızarmasın birtanemin dedim. Evet çok ağladım zamanında niye dayandım çünkü seni çok sevdim ben kimseyi sevmedim bu kadar yaz tatilinde sabahın yedisinde kalkıp tüm gün mesaj bekleyecek kadar akşam yemeği yemeyip sırf senin messengera girme saatin diye ben 4 ay hatta 5 ay doğru düzgün akşam yemeği yemedim iyiki yememişim birgün akşam yemeği vaktinde mesaj beklerken sevgili olduk biz ışte o zaman çoğu engeli aştık ışte o saatte sen benim ben senin oldum seni sevdiğimi en iyi facebook biliyor hergün her saat başı acaba girdi mi veya yeni fotoğraf attımı diye baktığımı yada arama motoruna sürekli senin adını yazdığımı. Aşkım ben seni sana köle olacak kadar çok sevdim telefon elimde gece yatağımda yorganın altında senin fotoğrafını öpüp telefonu kalbime koyup sırf sana sarılmış gibi beraber uyumuşuz gibi fotoğraflarına sarıldım sabaha kadar kalbim radyosyona maruz kaldı senin aşkıın bana neler yaptırdı bir allah birde ben biliyorum

 16. Ebru dedi ki:

  Aşk parçam ???bal dudak aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ??biliyor sun bunu tabi ?? çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen neredesin bilmiyorum uyuyor olabilir sin ? veya baban evde ondan girmiyor sun
  Ama o olsa da haber ederdin ?? demekki uyuyor sun ?olsun bu akşam böyle bende sana uzun mesaj yazayım sabah okursun ???
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ???gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ?bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece sanalda konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ?
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın nereden çıkacağı belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ?eline tutmak sıcaklığını hissetmek ????huzur verişini hissetmek ?bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ??sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ?yanımda olmanı özledim
  Seni özledim
  Seviyorum seni özlüyorum seni ????aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ?içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ?
  Senden isteğim var ☝?
  Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız ola biliyorum ?ona say ???son alarak ekleyeyim bir şey daha
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ????benim tek aşkum????hayin seviyorum seni bil kafana kazı ??? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ?????sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ???seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ????

 17. BÜŞRA KARATAŞ dedi ki:

  KALBİMİN SAHİBİ ANAMIN DAMADİ HERŞEYİM İLOMM ♥SEN BENİM GÜNDÜZ DOĞAN GÜNEŞİM GECE AY’IMSIN SENİ ÇOK SEVİYORUM İLOMM ♥?

 18. Aleyna dedi ki:

  Bu satırlarda son kez bahsedecegim sana olan kırgınlıklarimdan. Brnim bir kalbim oldugu gerçeği aklina geldi mi hic? Kaburga kemiklerini kirarcasina sarilirken, operken delice carpan bir kalbim vardi, fark etmedin degil mi? Fark etsen bu kadar kırıp dokmezdin. Uzerine titrer kiyamazdin. Oysa ne kdr cocuktum ben seninle. Ve asıl onemli olan bir kiz cocugunun babasina duydugu güven gibi nasil da guvenmistim sana.
  Düşünüyorum da alay eder gibi sevmissin beni, hic kiymet bilmeden. Yıkıp dokerek, dagitarak sevmissin. Seni unutmaya nerden baslayacagim bilmiyorum. O kdr cok ve o kdr guzel sevmisim ki seni, seninle ilgili doyamadigim hicbirseyi silmeye kiyamiyorum. Kiyilmiyor. Suan sana ihtiyacim var, sesine, sarilmana, kokuna. En onmliside bize ihtiyacim var. Ozleniyor be aramizda ne gecerse gecsin ozleniyor. Nefret ederek uykuya dalip cok severek uyansan da ozluyorsun. Ozleniyor. Umursamaz tavirlarini ve beni gormezden gelislerin hele ki hic edislerin dayanabilme gucume cok fazla geldi.
  An geliyor beni senden vazgecmek zorundan biraktigin icin en agir hakaretleri etmek istiyorum. Sana karsi oyle bi kirginligim var ki ne yaparsam yapayim bi kirginligi hafifletemiyorum.
  Ve bir gun ara beni istiyorum. Oyle telefonla degil sefkatimi ara sicakligi ara sevgimi ara. Benimle kaybettigin huzuru hic kimsede bulama. Ben her gecen seninle olmayi dileyip sensiz uyanmalarimla kaldim hep. Peki sen ozlemedin mi hic beni? Gecenin bir yarisi yatagin bir ucuna oturup aramak istemedin mi? Aklina gelmedim mi? Olmadik bi anda “o olsa boyle olurdu” demedin mi? Doldu mu boslugum? Unuttun mu beni? Ben unutmadim bama artik dokunmuyor beni gormezden gelislerin. Cok iyi biliyorum beni sevmedigini. Artik yokum sende. Bir an geliyor bir seyler yikiliyor icimde. Ben bir günümun her zerresine seni paylastirirken sen nsl bu kadar kolay ve bu kdar çabuk unutabildin hayret ediyorum. Bir daha kimseye güvenmiyecek olmamin en onemli tecrubesi oldun sen bana. Hala nsl iyi olunur bilmiyorum ama tun iyiyimleri yamafim dilime. Soranlara iyi oldugumu soyluyorum yapmacık cumlelerimle. Bana ne olursa olsun gitmiyecek gibi davrandigin ve bu kdr acimasiz bir sekilde gittigin an vazgectim. Ve sen seni tum kusurlarinla ve hatalarinla sevebilicek birini kaybettin. Ama ben senin icin bir kayip sayilmam. Bir sureligine yanlizligina eslik ettim hepsi o kdr. Bir zamanlar en ciddi ortamlarda bile adin gectiginfe cocuk gibi gulumserken simdi adın gozlerimin dolmasina sebep oluyor. Sanki butun hislerimi sende harcamis gibiyim. Bu zmana kdr kimse senin biraktigin izleri bırakmadı bende. Hic uzulmedin mi benim icin? Hic mi anlamadin acimi? Yine ne hissettigim ne dusundugum zerre umrunda degil biliyorum. Kabullendim ve alistim ztn merak etme. Bize dair anilarin yasandigi yerden tekrar gecerken tarifsiz bir uzuntu çöküyor icime. Iste oradi tam olarak enkaz yeri. Ve ben her defasinda o enkazin altindan cikip hayatima devam etmeye calisiyorum. En cok sana ihtiyacim oldugu zamanlar da ne kdr yanliz hissettirmissin bana gerci haberin bile yok bunlarfan. Varsin ama yoksun. Olmadigin her gun daha da bitiyorsun. Seni ne kdr cok sevdigimi sana anlatmak icin cok ugrastim. Ama olmadi. Sonra anlafim ki insan kaybedecek kdr sevmemeliymis. Ve ben senden sonra baska birini bu denli sevebilecgime inanmiyorum. Acilar gecer biliyorum. Kimi zaman uzer gecer kimi zaman mahveder gecer belki geçmesi uzun surer ama bir gun mutlaka gecer. Acilar sonsuza dek surmez sadece onlarla yasamaya alisirsin. Benim acim da henuz gecmedi. Yani hala unutabilmis degilim seni. Sen nsl unuttun beni? Neler gecti aklindan? Neler dusundun bilmiyorum. Hayatimin en guzel gunlerinfe yarim kaldim ben. Yarim birakildim. Sen beni uzdun kirdin yordun. Baslarda alinganlik ediyordum bu duruma sonra bir baktim ki tum bunlara alismisim. Haksizliga alistirdin kirik bir kalple sevmeye alistirdin simdide yokluguna alistiriyorsun. Cok zormus insan guvendigi birine kardi guveninin bosuna cikmasi. Beddua etmiyorum sana ama yasattigini yasa. Berbat bi hayat yasa demiyorum sana ama vana yasattigin her sey icin pisman ol istiyorum. Arkandan sevdim agladim ozledim. Belki bir gun gelirim aklina dusunursun uzun uzun. Belki bir gun bana yaptigin haksizliklar glir aklina nefret edersin kendinden. Kendini suclarsin. Sucla da ztn. Sonucta herseyi mahveden sensin. Bizim katilimizsin. Bizi yok edensin. Eger seninle bir seyler yasamamis olsaydık paslastigimiz bir seyler olmasaydi bu kdr derinfen ve icten uzulmezdim. Kendime uzuluyorum senin yuzunden. Ben sana kimseye emanet etmefigim kalbimi icinde en saf en temiz duygularimla verdim. Bu kdr sessiz kalmaya vicdanin nsl el verfi? Uzuluyorum. Gecip gifen zamana sarsılan güvenime kirilan umuduma uykusuz kaldığım gecelere o gecelerde akittigim gozyaslarima ve senin yuzunden aglarken senin hicbirsey olmamis gibi hayatina devam etmeni mutsuzum dedigimde alisirdin dedigini seviyorum dedigimde unutursun dedigini asla unutmayacagim. Ruyalarimda seni gorup nasil mutlu uyandigimi hic bilmedin. Bir zamanlar simsiki sarilmasaydin inandirmasaydin alistirmasaydin kendine yabi bu kdr sevdirmeseydin bu kdr acimazdi canim. Allah buyuk uzuldugun kadar uzul. Yarim biraktigin kadar yarim kal. Fazlasini istemiyorum bak. Bana yasattigini yasa yarim kalmisligi hice sayilmisligi ve hayal kirikligini.
  Hayatını mahveden birinin yasini tuttugunfa umarim anlarsin hissettiklerimi. Ama bir gun Mutlaka beni hatırla. Eger bir gun uzulursen beni uzdugun gibi o zmn dusun biraz beni. Ve suan hayatinda olan hic kimseyle kiyaslama beni. Sen bana cok buyuk bir ders verdin. Sevdigim kadar sevilmeyecegimi…

  1. Alican dedi ki:

   Helal sana on numara yazmissin

  2. Qwerty dedi ki:

   Çook güzel yazmışsın vallaha helal olsun. Okurken duygulandım resmen:(

   1. yagmur dedi ki:

    Ewt çok guzel yazmissin sozler cok anlamli

  3. Emre çetinkaya dedi ki:

   Helal olsun kardeşim

  4. İsimsiz dedi ki:

   Helal kardesim duygulandim:)

  5. Anonim dedi ki:

   Masallah tek kelime ile mükemmel fakat insanları hak ettiğinden fazla sevmeyeceksin

 19. Oğuzhan demirkıran dedi ki:

  Oyyy ballım hayata güzel bakmamın sebebi geleceğimi süsleyen yarim çiçeğim herseyim bende sana boyle alıştım alışkanlıklarım sana kalbimden bi zincir uzatmış ölene kadar kilit vurmuş ne yanı olene kadar mı Hayır oldugumuzde toprak paslandırsa bile çürümez

 20. tugba dedi ki:

  Öyle bir günde geldin ki gelmediğin her güne değdi sevgilim seni en iyi ben tanıyorum seni başka kimse tanıyamaz ömrüm nefesim huzurum tek mutlulugum seni seviyorum sol yanım

  1. Esra dedi ki:

   Hayat çok acımasız ne yapman gerektiğini zamanında yapcan yada kaybetmeyi göze almaktır

 21. Büşra dedi ki:

  Yasinim kömür gözlüm sana kıyamıyorum sana dayanamıyorum az biraz uzak kalsak seni özlüyorum hep benle yanımda ol istiyorum ? ol istiyorum sana hep sarılmak hiç bırakmamak istiyorum Gönlüme bağladım ben seni bırakamam ki sevdim, bağlandım sildim geçmişi seninle var oldum YASİNİMM ben senun sevduğun kadin oldum Sen ise benum SEVDALUĞUM sun seni çok seviyorum bitanem çocuklarının gelecekteki annesi CANIMIN İÇİ CAN ÖZÜM
  ????????

  1. Yasin dedi ki:

   Eyw ?

 22. Erdem dedi ki:

  Aşk bir sabunsa köpürt beni pakizemmm ????

  1. Ada dedi ki:

   Geri zekali

   1. Hshshs dedi ki:

    Sjshjzbznzjsja haykiridm mq

   2. Yakup dedi ki:

    Dikkat Et S**mesin Seni Pakizee ???

    1. Anonim dedi ki:

     Yakup iyidi bu ??

 23. Samed dedi ki:

  Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim ❤ senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaallah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum ?kalbim bana kızgın küs olmanı kaldırmaz bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsamda uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ve ben küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım şimdi senin için de öyle bana bitti yok benle olmaz falan deme ? ben bunu düşünmekten dahi korkuyorum ben alıştım karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden biz hep gelecekle ilgili konuşcaksak böyle değil mutlu olabilmeyi güzel yuva kurabilmeyi düşleyelim ?‍?‍?‍? zaten ikimizin de istediği bu dimi biliyorum bazen çocukça davranıyorum ama ne yapım ben de böyleyim ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam ben seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum ? aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum sensizliği kimsesizlik gibi görüyorum sanki sen olmasan nefes alamam boğulurum diye korkuyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum seninle vakit geçirememekten sana bakamamaktan korkuyorum sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum uzun lafın kısası ben ölümden değil sensizlikten korkuyorum beni hic bi zaman sensiz bırakma olur mu yanımda uyumanı istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyusunu seyredebilirim bitanem ? sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi nefes alıp verişini dinlerim oyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel olur senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım ☺ sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim sadece yanımda uyu bir ömür senin bir kokun var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var hiç bilmedigim mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi senin bir kokun var aşkım içime çekmeye doyamayacağım düşünsene son nefesim senin kokuna bağlı olduğunu o zaman ölmem ki ben sonsuz olurum cennet her istenilenin olduğu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye onu ibadetim haline getirdim diye günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki senden uzak kalmayayım hani diyosun ya aşkım bana artık uzun mesaj atmayı kestin diye aslında ben sana kırılmıştım bu konu yüzünden ama dayanamadım çünkü sen benim geleceğim hatunum eşim karim annemin biricik tatlı gelini cocuklarimin anasısın seni coooooooooooooooook kocaman seviyorum ❤

  1. Anonym dedi ki:

   Bayıldımm sözlere

  2. DipNot* ayrıldılar dedi ki:

   Ayrıldılar ?

  3. Egemen dedi ki:

   İnanmayın kendisi Yazmamış Ben bu sözleri Ayri Ayrı sitelerde gördüm . KENDİNİZ OLUN

   1. Anonim dedi ki:

    Hklisin

   2. Anonim dedi ki:

    Evet kendisi yazmamiş bende baska siteden gordum

 24. Anonim dedi ki:

  ❤❤❤❤

  1. Altug ❤senam dedi ki:

   Ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatılmaz yaşanır sevgilim Kendimi boşlukta karanlıkta bulurken sen elimi tutun ve beni aydınlığa çıkardın karanlık yolda ışığım oldun kendimi çaresiz hissederken çarem oldun benim her ne kadar zorlu süreçten geçsek de sen bana o güveni o sevgiyi verdin sana sonsuz teşekkürler ediyorum papatya kokulum iyi ki seninle tanıştım iyi ki bu güzel günleri seninle yaşıyorum iyi ki benimsin hepte oyle kalacaksin sonum olacaksın ne guzseldir son olmak kalıcıdır Sonsuzdur çünkü o Sonsuz güven sonsuz aşk sonsuz mutluktur
   Hiçbir güvensizlik ihtimali yoktur hep senindir hiç gitme ihtimali vermeden seversin Korkusuzca elini tuttuğunda gözlerine baktığında biraz daha aşık olursun Aslında ilk olsun diye değil son olsun diye seversin herkes ilk olur ama bir kişi son olur bebegim inan bana oda sensin senammm❤❤ adında huzur buldugumm sen benim hem ilk askim hemde sonumsun benim senden baska yolum yok Sen benim her şeyimsin Sevdiğim seveceğim sevdiceğim sevgilim Gecenin bi yarısı romantizm yapmak yoktur bende ama konu sen olunca akan sular duruyor Kalbimin ritmi değişiyor kafam duruyor suratımda salak bi gülümseme oluşuyor Aşık olunca herkes kelebekler uçuştuğunu söyler içinde Bende mi? Ben degisiyim biliyorsun bosuna öküz demiyorsun bana ?Benimkinde filler tepişiyor içimde bi yıkım bi deprem oluyor Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum Bana şapşal sıfatlar takmanı seviyorum Aşkım demeni seviyorum Sen aşkım deyince bişeyler kopuyor içerde Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor onu tamamlıyor eksiği kapatıyor Sen benim eksiğim Eksikliğimsin Beni tamamlıyorsun beni mutlu ediyorsun Seni her şeyden kıskanıyorum Çünkü sen benim her şeyimsin Benimsin diyorsun mesela bazen Eriyorum Nasıl seviyorum sahiplenmeni anlatamam Bana iyi ki tanımışım seni diyorsun mesela İyi ki sana aidim İyi ki sen benimsin İyi ki tanışmışım seninle İyi ki yazılmışsın kaderime İyi ki seni çok seviyorum Benim seni sevdiğim kadar sen de beni seviyorsun bunu biliyorum Seni sevmeyi seviyorum Aşkımsın benim her şeyimsin İyi ki benimsin bitanem İyi ki varsın Sen hayatıma girdiğinden beri her şey yolunda gidiyor Bütün yollar sana çıkıyor zaten Seni çok seviyorum sevdiceğim sevgilim iyi ki varsin Gülüşüne aşık olduğum kadınım Dün Yaptığım aptalcaydı bunu biliyorum kac kere yapmayacam dedim ama yaptim bana olan en cok korktugum sey geldi basima bana inancini kaybettin albayim napayim ben oyle okuz birisiyimki sacinin bir teli icin canimi verecegim bayan artik benden kusku ducayacak bu oyle cok canimi yakiyorki onun icin herseyi yapmaya hazirim ben albayim affetmiyecek beni omur boyu biliyorum bunu olsun be albayim ona bile raziyim affetmesin yanimda olsun yeter albayim ben onun bi omur herseyine raziyim ama sunu biliyorumki albayim bidaha asla yapmayacam cunku yaparsam iyice kaybedecem ve kaybedersem ben yasayamam onsuz be albayim yasayamam yedigim her lokma bana zehir olur ictigim her su boğazımda kalir cunku o benjm yasama kaynagim be albayim Özür dilerim cennet gözlüm özür dilerim melegim kadinimm herseyimm Beni affeder misin canjma can katanim burda herkezin onunde ozur diliyorum affet beni askim bidaha olmayacak inan birtanem inan
   ^^” 01.10.2016 “^ tarihinden sonsuza dek seninim ben canözümmm…
   Senammm ??
   Not: Bu öküz seni ömür boyu hep sevecek cocuklarimin biricik güzel annesi senamm❤

   1. ertuğrul ?? dedi ki:

    S.a kardeşim on numara adamsn senden taktik almak isterim anlat bakim nerelisin nerde oturyosun. Bende sana yardımcı olabilirim mesela yengemin ve senn nereli olduğunu soylersen uyum yuzdenizi buraya yazabilirim haberin olsun 🙂

   2. Ömer dedi ki:

    Helal olsun kardem

 25. ırmak dedi ki:

  “seni sevmek bir önceki günden daha heycanlı ve daha mutluluk verici olur çünkü sen benim hayatıma nefes akciğerime oksijen kalbime sevgi oldun sen hiçbişeyime herşey oldun seni seviyorum sevgilim.”

  1. Betül dedi ki:

   Seni çok seviyorum yunusemrem

 26. Anonim dedi ki:

  Ben rojhat sen adındaki adama aşık.kim o benim olmassa olmazım herşeyim tek bisi dicem benim ömrüm boyunca hayatımda olacak seni cokkkkkkkkkk seviyorummmmmm

 27. Reşe u Reşo dedi ki:

  Erkeğimden bana;
  Askim sana biseyler dökülüyor içimden avucuma sığmıyor ama hicbirseylede tutulmuyor nede tuhaff kafamda bişeyler var diyorum kafada ne beynimde diyorum oda kaldramazdi bu kadar seni sen benim bütün dusuncelerimdesin nerden geldigin anlamadm ama nereye gidecegine karar vermsm misal kizimin annesi o günü senle yaşamak isterdim düşünsene sancılarını bagirmalarıni ben sabirsizla bekliyom parmaklarimi yiyorum tam o sırada bir ağlama sesi geliyor ikimize ait bir sess odaya geliyorum basinda bandaj elini tutuyorum bana bakiyon sonra kızımızın kucağına aliyonn küçücük ellerii beraber dokunuyoruzz sen yine gülümsüyon ondan sonra süt veriyon kizimiza ağrıyor sen susturmaya calsyon durmiyor sen sinirlenyon ne brkliyeyim diyorsun babasina cekmiss iste bitanem benim sen benim ailemsin sen benim her yanimda olacak yarimsin o kadarr güzel hisetryorsunki bana bazi değil herşeyi veee beeeennn seni cooooooooooooooooookkkkkk seviyoruuuuummmmmmm…..

  1. Seda dedi ki:

   Cohh guzwl

 28. Be nav dedi ki:

  Başım çok ağrıyor sevgili, ama benim ne haba nede iğneyle ihtiyacım var. .. bunların hiçbiri geçirmez agrimi zaten.. benim sana ihtiyacım var. .. bi kere sarılsam mesela, bi kere öpsem, bi kere elini tutsam, kokunu içime çeksem.. hiçbirşeyim kalmaz… baş ağrımın sebebi de sensizlik zaten… Bu hayatta bana diz çöktüren tek şey yokluğun, öyle seviyorum ki seni öyle özlüyorum ki .. geceleri rüyamda gündüzleri hayalimdesin sevgili… sen benim neşe kaynağım, sen benim yaşam sevincim, sen benim yüzümdeki gülümsemenin sebebi, sen benim mutlulugum,hüznüm,üzüntüm,nefesim,tutunduğum dalımsın, sen benim herşeyimsin… iyi ki varsın… vee iyiki benimlesin…. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOOOKKKKK….

 29. Samet Karadağ dedi ki:

  Sevdiklerinizin Değerini Bilin

  Toprak Aldığını Geri Vermiyor.

  1. Zeynep dedi ki:

   Seni çok seviyorum bebeğim benim canım recebim sen benim hayatım herseyimsn biricigim kadınından sana canım erkegim bnm

 30. Berk dedi ki:

  Seni sevdiğim günler en güzel günlerim, sen benim en kıymetlim en değerlimsin. Sensiz geçen günlerin bir anlamı yok şimdi. Ne var ne yoksa sensin benim için.

  1. Ela dedi ki:

   Yemin et

1 2 3 7