Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye Uzun Sözler Etkileyici

Kalbinin kapısını çaldım, orada yaşama şansı ver diye bana. Beni, dünyalardan daha değerli dünyana kabul ettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve kanımın son damlasına, hayatımın son ânına kadar sevmeye devam edeceğim. Sen yüreğimin seçtiği tek kişisin, iyi ki benimsin ve hep öyle kalmanı istiyorum. Hayatımda olduğun için sana minnettarım.

Öyle fazla şey ifade ediyorsun ki benim için, sana olan aşkımı hiçbir kelime, hiçbir şiir ve hiçbir şarkı doğru dürüst anlatamaz. Seni düşündüğümde içim içime sığmıyor, seni özlediğimde yanaklarımdan sevinç gözyaşları süzülüyor.

Aşkının gücünden güç alıyorum. Sen benim yaşama sebebim, yaşama sevincimsin. Sımsıkı tut beni, aşk köprüsünde beraber yürüyelim. Sen benim hep beklediğim, hiç vazgeçmeyeceğim, asla değer biçemeyeceğimsin. ‘Hayatımda biri var.’ Demiyorum. Sen ‘hayatımdaki biri’ değilsin, hayatımın ta kendisisin.

Masalların gerçek olabileceğine inandım sayende. Öyle güzelsin ki, tıpkı masallar diyarından gelmiş gibi. Hangi şair anlatabilir değerini? Hangi kalem yazabilir bu sınırsız güzelliğini?

Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Nasıl başardın dünyanın bütün güzelliklerini yüzüne, bütün saf duygularını kalbine sığdırmayı? Seni hak edecek hiçbir şey yapamadım ama, sana lâyık olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Aşk sözcüğünün vücut bulmuş hâli sensin. Gözlerinin dururken, gölgede kalır tüm aşk şiirleri.

Çocukken tanısaymışım keşke seni. Aman küsme diye hiç saçını çekmezdim meselâ. Bütün oyuncaklarımı sererdim önüne, bakkaldan çikolatalar, şekerler alırdım sana. Oyunlar oynardık, saklambaçta sobelerdin beni. Kovalamaca oynarken, sırf sen yorulmayasın diye yalandan düşerdim. ‘Pamuk şekerim’ diye hitap ederdim sana. Şimdi bile öyle demek istiyorum. Seninle çocukluğuma dönüyorum, dünyanın tüm kötülüklerini unutuyorum. Her şey çok güzel geliyor bana. İyi ki varsın bir tanem.

Seni delicesine seviyorum, ama hiçbir zaman yorulmuyorum bu sevgiden. Yaz sıcağında bir ağacın gölgesine sığınmak gibi seni sevmek, ilk bayramlık kıyafetlerini giydiğinde hissedilen o mutluluk gibi. Öyle tarifsiz, öyle paha biçilmez.

Herkesin bir ruh eşi var derler. Benimki sensin. Geç tanışmış olsak da, ömrümün bundan sonrasını sana adamaya kararlıyım. Hiç mi hiç niyetim yok peşini bırakmaya. Belimiz büküldüğünde, dişlerimiz döküldüğünde bile beraber olalım. Asla ayrılmayalım. Sana âşığım!

Sevgiliye Romantik Uzun Sözler

Ay güneşten alıyor ya parlaklığını hani. Ben de senden alıyorum ışığımı, seninle aydınlanıyorum. Sen, ömrümün hiç son bulmasını istemediğim en güzel mevsimisin. Milyonda bir derler ya, işte sen öylesin. Seni asla ama asla bırakmayacağım. Hiç kimse geçemeyecek yerine, kimseyi senin gibi sevmeyeceğim.

Beni eksiksiz, kusursuz tamamlıyorsun sen. Hayatımdaki bütün karanlıkları bir anda söndüren bir güneş ışığısın. Sen benim kurtuluşum, hayata tutunma nedenimsin. Hiçbir şey; değil sana olan sevgimi bitirmek, bir parça eksiltemez bile.

Seninle hayatım anlam kazandı. Seninle her şey, anlatamayacağım kadar güzel. Tek bir şey dışında: Seni kaybetme korkusu. Hiçbir şeyi yitirmekten böylesine korktuğumu hatırlamıyorum ben. Sensiz tek bir gün geçirmeyi düşünmek bile çok zor geliyor bana. Varlığın bana öyle çok şey kattı ki, saymakla bitiremem. Her duamda senin adın, göz kapaklarımda resmin, kalbimde sadece senin ismin var. Aşk neymiş seninle anladım.

Senin kıvılcımınla çevresini aydınlatan bir mum gibiyim. Eskiden her şeyi boşvermişken, sen hayatıma girdiğinden beri kalbim umutla dolu ve senin için çarpıyor. Gülüşün bana ilham oluyor, sesin huzur veriyor. Sana neler borçluyum bir bilsen. Seni ne zaman sevmekten vazgeçerim biliyor musun? Öldüğüm gün.

İçimin buzlarını erittin, alev alev yanıyorum her an. Ben, o eski ben değilim artık; karamsarlıklarımdan eser yok. Sen beni hayata bağladın. Bu hayatı senin için yaşamaya hazırım. Geceleri bile, seni rüyamda görebilmek umuduyla uyuyorum her gün. Bana dünyaları vermiş olsalardı, inan seninle geçirdiğim bir an kadar değerli olamazdı.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Anonim dedi ki:

  biz zamanlar seni seviyordum a…….

 2. Müslüm dedi ki:

  Bebeğim ne olur bilemem ama seni kapıya da koysalar dışarı da atsalar paran olmasada hep yanındayım ben bunun bil olur mu bir sorunun olduğunda da yanındayım ben iyi gününde de kötü gününde de varım gitmem senden asla vazgeçmem hem seni kapıya korlarsa bende gelirim yanına umrumda değil bizimkiler sen ol yeter bana basın sıkınca ben varım elimden geleni yaparım bebek benden uzak durma benden birşey saklama yeter elimden geleni hatta fazlasını yapmaya çalışırım ben bebek dert etme sen onları da sen bir şekilde biraz para biriktirmeye bak olur mu bebek bende birşey harcamam biriktiririz birlikte çalışıyor olsam öyle yardım edicem ama o yok be kusura bakma bebek saçmaladım gibi biraz ama şunu bil ben herşeye rağmen yanındayım bebek gitmem senden asla sende biraz olsun onlara ılımlı yaklaş babandan iyilerdir hiç yoktan dimi ama

 3. Enver Kibar dedi ki:

  Ben sadece seninle mutlu bir yuva kurmak istedim bir sürü güzel anı biriktirmek seninle dünyayı gezmek ağladığında seni teselli etmek üzgün olduğunda güldürebilmek korktuğunda sarılabilmek hasta olduğunda baş ucunda beklemek acaba iyi mi kötü mü şuanda ne yapıyor diye endişelenmek düştüğün de kaldıran el ağladığında yaslanacağın omuz olmak istedim tatlı kavgalarımız olsun ama birbirimize hiç küsmeyelim birbirimizi hiç bırakmayalım birbirimizi kıracak sözler kullanmayalım gözlerimi açtığımda sadece sen ol karşımda tatlı bir gülümsemeyle günaydın de oda mı aydınlatan güneşim ol istedim sen benim için dikenli bir güldün hani derler ya gülü seven dikenine katlanır diye sen benim SON(GÜLÜM🌹)dün ne kadar çok sevsemde seni hiç o güle dokunmama izin vermedin sen ne zaman elimi uzatsam tutmaya kalksam seni hep dikenlerin battı elime canım acısada vazgeçmedim bir kere bile düşünmedim seni aklımdan çıkarmayı ellerim kan içinde kalsada sımsıkı tuttum ben seni belki dedim bu sefer olur bu sefer dedim güle kavuşurum o güzel kokusunu içime çekerim dedim ama olmadı sen beni sonbaharda ağaçta kalan tek bir yaprak gibi yanlız bıraktın senin gidişinle bende bıraktım rüzgara direnmeyi o son yaprak gibi bende savruldum gittim ben seni çok sevdim be Songül seni herşeyden herkezden kıskanacak kadar yerine başkasını koymayacak kadar saçının tek teline zarar gelmesin istemeyecek kadar senden başkasını düşünemiycek kadar benim Dünyam sendin seninle nefes alıyordum ağaçlar seninle çiçek açıyordu kuşlar senin için ötüyordu rüzgar senin kokunu getiriyordu bana sen uyandığında güneş giriyordu penceremden içeri yaşamak güzeldi seninle söylesene bana tek kişilik miydi bu şehir sen gidince bomboş kaldı seni çok özlüyorum 😞😞😥😪

 4. Yağmur dedi ki:

  Senden uzak gecirdigim 5.ayim her gecen gun ölüyorum sahte gülümsemelerimle, kalbim hergecen gun yavas yavas yok oluyor sensizliginle sadece 5 ay oldu ama ben dayanamiyorum sen geri gelmezsinde bunu biliyorum tek carem ölmek onuda yapamiyorum çaresizim sana ihtiyacim var ama senin bunlardan haberin yok benim yavas yavas öldugümden haberin yok olmasinda ben yalniz yaşadim yalnizda ölücem

  Sen yeterki mutlu ol sevdigim adam 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Seni seviyorum minik öküzüm❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 5. Sbhttn dedi ki:

  🖤29.03.2020🔒

 6. Recep dedi ki:

  Senin varlığınla hayata tutunan, senin bir gülüşünle hayata tutunan, senin bir seni seviyorum demenle hayata tutunan biriyim ben. Senin sayende hayatı daha çok sevdim senin sayende herşeye olimi baktım, ilk defa bu kadar mutu oluyorum ben. Heyecan bende var hep sana karşı.
  sen;
  benim aklımda sen, fikrimde sen, düşümde sen, hayatımda sen, hayalimde sen, evimde sen, başımı yastığa koyduğumda sen, başımı yastıktan kaldırdığımda sen, yolda yürürken sen, evde otururken sen, saz çalarken sen, müzik dinlerken sen, canımda sen, kanımda sen, damarımda sen, ömrüm sen, hayalim sen hayatım sen…
  sen benim ;
  Sırdaşım, sen benim gözyaşım, sen benim gülüşüm, sen benim tek düşündüğüm, tek düşüm, sen benim gülüm, sen benim ömrüm, sen benim şiirim, sen benim sözüm, sen benim şarkım, türküm, özüm, sen benim Ömrüm ömrüm

  SeN benim tek sevdiğim, sen benim son sevdiğim,
  SeN benim ekmeğim, suyum, aşım,

  SEN BENİM HERŞEYİM ❤️

 7. Murat bey dedi ki:

  Bu gün yine seni anlatmaya çalışacağım ama seni hiç bir kelimeye esir edemiyecegim öyle bir yerin varki kalbimde anlat anlat sayfalar kıtalar dolar ve yine seni anlatamam çünkü okadar eşsiz benzersizsinki kalbimde öyle farklı ve güzel bir yerdesinki her kesten gizli bir yerde saklıyorum melek yüzlüm bir Ağustos günüydü elerimiz elerimize gözlerimiz gözlerimize baktığı gün seni ilk tanıdığım gün kalbinin sesini dinledigim gündü işte o gün hayatım bambaşka olduğu gündü bambaşka bir Murat’ın doğuş günüydü karanlık yolarima ışık olduğun gün dü ve o gün okadar seni sevdimki okadar sana aşık oldumki deliler gibi o minicik kalbini sevdim o ter temiz kalbine dokundum ve her şey in yalan olduguna inandım bu dünyada en doğru karar senin oldugunu anladım iyki geldin iyki varsın bu bomboş harabe eve iyki sahiplik yaptın bu ürkek kalbimde yeniden bir çınar yetiştirdin her dal uzadıkça bizim sevgimizde ömürlük oluyor her gün yeni tomurcuklar veriyor sevdiceğim anlayacağın senden öncede sen kalbimdeymişsin hep var mişsin vaktini bekliyor muşsun babam hep derdi oğlum senin kaderin kırk kapinin arkasindada olsa bir gün seni bulacak buna inandım aramizdaki mesafe lerden inandım bu söze elerin elerimde gözlerin gözlerimde olmasada bu kalp seni hep seviyor nasıl yanımda oldunmu ben nasıl davranıyor sam sen yokende öyle davranıyor um bn sana hiç sevgilim demedim hep sevdigim dedim çünkü sevgililer hemen bitiyor sen bitme diye sen hep kal sen hep bu kalbi doldur bu kalp senin kaşın gözün için sevmiyor bu kalp senin o ufacık minicik ter temiz kalbine aşık iyki varsın 👼 melek yüzlüm iyki varsın ❤️🤗
  MERYEM ❤️ MURAT 25 08

 8. Aley dedi ki:

  Seni çok seviyorum çaça

 9. Kadir öz dedi ki:

  Sevdiklerinizin Değerini Bilin

  Toprak Aldığını Geri Vermiyor.

  03.04.2020 seni cok ama cok seviyorim iyiki varsin hayatimda kardes sevdiklerinizin kiymetini bilin kardesm topark aldigini geri vermiyor ona gore belki bn icimdekileri anltamm cunki kelimeler yetm3z yani o derece

  MERVE KADIR ❤🌸

 10. Kemal dedi ki:

  Dün kalbini kırdığın kişinin
  Bugün öldüğünü duysan,
  “Ama ben haklıydım” tesellisi,
  Avuturmuydu seni ?
  Kırma o kalbi haklı olsanda.

  Seni Çok Seviyorum Çirkinim
  E ❤ K

 11. BURHAN AYIŞIĞI 15.01.2020 dedi ki:

  “HATUNUM”❤
  15.01.2020 VE TAKVİMİN EN GÜZEL YAPRAĞI BU SENİN BANA AİT OLDUĞUN GÜN SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ SESİNİ DUYAR DUYAMAZ ELİM AYAĞIMA DOLAŞIYOR VARLIĞINA ŞÜKÜR EDİYORUM SEN BENİM EN GÜZEL İYİLİĞİM SEN BENİM HERZERREMSİN SENİ BANA VERENE KURBAN OLURUM HATUNUMM BENİ HİÇ BIRAKMA SIMSIKI TUTALIM BİRBİRİMİZİ BEN SENİ SEN BENİ HEP SEV HEP BİRBİRİMİZE AİT KALALIM.❤
  AŞK SENİNLE SEN BENİMLE GÜZELSİN
  GÜLÜŞLERİNE ERİYİP DELİ OLDUĞUM KADIN VARLIĞINA SÜKÜRLER OLSUN ❤
  SOLUM SONUM SONSUZ MUTLULUĞUMSUN❤
  KALBİMİN EN GÜZEL BAHARI SENİNLE GEÇIYOR İYİ Kİ DE GEÇİYOR❤🙈😙

 12. Onunla başladı dedi ki:

  Hayatımınn anlamı herşey seninle güzel seninle anlamlı SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️❤️SUDEFURKAN❤️❤️❤️❤️26.03.19 🌺🌺🌺💏💏

1 5 6 7