Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye uyku mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uyku mesajları, uyku yazıları ve uyku sözleri bulabilir. Uyumadan önce sevgiliye gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Uyku Mesajları

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Dünya’nın en güzel geceleri, en güzel kızının olsun, iyi uykular sevgilim, seni çok seviyorum

Gecemin karanlığını aydınlatıyorsun gözlerinin parlaklığı ile, en güzel uykular senin olsun, ben gecemi seni düşünerek geçireceğim.

Seninle uyumak bir başka, seninle uyanacağım her güne varım. Bu mesajı sana atmak bile benim için büyük zevk. İyi geceler sevgilim iyi ki sevgilimsin.

Uyurken dünyanın en güzel kızısın, uyandığında dünyanın en güzel kızısın. Sen ne yaparsan yap sana çok yakışıyor. İyi geceler sevgilim.

Seni uyurken bile aklımdan çıkaramıyorum. En güzel rüyalarım sensin, en güzel dakikalarım sensin. Benim kadar mutlu olmanı istiyorum, iyi geceler bir tanem

Sen uyurken seni izlemek kadar keyifli bir şey yok. Rüyanda ne gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi. Beni düşünmeni isterdim rüyanda çünkü ben her gece seni görüyorum.

Uyandığında bu mesajı okuyacaksın. Seni çok seviyorum ve bugünde diğer günler gibi senin yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Her ne yaparsan yap yanındayım seni çok seviyorum.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatacak kelimeler icat edilmedi, ben uğraşıyorum ama maalesef o kadar edebiyat bilgim yok. Sana tek verebileceğim kalbim. Onunda yarısı senin olsun, diğer yarısı seni sevmem için bende kalsın. Güzel uyu sevgilim, yarını iple çekiyorum.

Uyandığın an güneş doğacak, tüm karanlıklarım yok olacak, tüm üzüntülerim son bulacak. Şimdi uyuyacaksın ve bilincin kapanacak, sadece masumiyetin kalacak. İşte ben bu masumiyet için canımı veririm. Gerek kalmaz umarım, çünkü seninle bir ömür yaşamak istiyorum

Seni sevdiğimi biliyorsun ama uyumadan önce de bil istedim. Uyurken de bil. Hep bil!

Uyumadıysan bir şey diyeceğim. Seni o kadar çok seviyorum ki, uykudan bile çok. Tahmin et yani ne kadar çok!

Nefes alış verişlerini hissediyorum, o kadar narin o kadar bebeksi ki. Ölene kadar benim yanımda nefes almanı istiyorum, öldükten sonra  da seninle var olmak…

Uyumadıysan sana bir öpücük borcum vardı, onu vereceğim. Ama bunu borçtan sayma, yarın gene isteyeceğim.

Günde 8 saat uyuduğumuzu düşünürsek haftada 56 saat yapıyor. 56 saat boyunca seni göremiyorum bu ne kadar acı bilir misin! Buna rağmen iyi geceler, seni çok seviyorum!

Uyandım tekrar uyuyacağım, seni seviyorum sevgilim. Bunu demek için uyanmıştım

Uyudun mu? Uyumadıysan sana bir sırrım var onu söyleyeceğim. Sen hayatımda gördüğüm en güzel kadınsın!

Bu gün çok güzeldi. Ama hayatımda yaşamadığım bir duygu yaşıyorum ve yarın daha güzel olacak bunu biliyorum. Çünkü sen varsın! İyi geceler.

Uyumadan önce eskiden dua ederdim, artık senin için dua ediyorum. İyi geceler hayatım.

En güzel uykumu bugün alacağım sanırım. Çünkü seni her geçen gün daha çok seviyorum.

Ben her gece dünyanın en güzel uykusunu görüyorum, bana bu güzel geceleri yaşattığın için seni çok seviyorum.

Sevgiliye uyku mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için iyi geceler mesajları ve sevgiliye iyi geceler mesajları yazılarımıza göz atabilirsiniz.YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Büşra dedi ki:

    Neyse uyku sersemi yazamam şimdi yazayım sevdiğim eşek gözlüm tatlı yanaklım güzel burunlum kepçe kulaklım bal dudaklım ben seni çok seviyorum bebeğim kalbimin ritmini değiştirenim senin bi bakışına ömrümü veririm kokuna hasretim özledim… Çok özledim kalbinin o atışını dinlemeyi yanımda mahçup olmanı ellerinin titremesini özledim öyle çok özledim ki şu yastığa her kafamı koyduğumda o güzel kokun geliyo sanki burnuma dünyanın en huzur verici kokusu sen kokun erkeğim kollarında olmak dizlerine saatlerce uzanmak istiyorum saçlarımla oynamanı ellerimi sıkmanı istiyorum kollarıma kırap girene kadar sarılmak istiyorum sana. Dünyanın en huzurlu şeyleri sendeyken ben başkasını sevemem ki… Aklımdan bir an çıkmıyosun ki… Öyle alışmış ki bedenim sana senden ayrı vakit geçirmek istemiyorum… sen benim için hiç dinlemediğim en güzel şarkısın sanki en güzel sesten en güzel yorumdan… Seni öyle çok seviyorum ki sevgilim ayağına taş değse bile benim içim yanar ben üzülürüm ben yanarım ben kahrolurum … Sana dayanamam hemde hiç… Seni herkesten çok seviyorum iyiki varsın sevgilim Günaydın herşeyim kelimesine yakışanım Recebim