Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz sözler, sevgiliye sözler, sevgiliye mesajlar ve sevgiliye yazılar bulabilir ve bu mesajları sevgiliye göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Sözler

Sana bakınca, kirpiklerine düşen kar tanesinden daha hızlı eriyorum sevgilim. Gözlerinin renk panayırında kaybolmak gibi çocukça hayallere tutunuyorum.

Aşkı anlatmak için çok fazla kelimeye ihtiyaç duyulmaz. Seni seviyorum demek zaten başlı başına bir şiirdir. Önemli olan o şiirin hangi sesten geldiğidir.

Düzensiz hayatımdaki tek düzenli şey olmanın üzerine kuruyorum kendimi. Çünkü senin bana ilaç gibi gelen yanın var ya, o ilacı bütün düzensizliklerin üzerine sürüyorum. Şifa kaynağımsın sevgilim.

Yalnızlık da güzel şey, ama insan bazen sarılmak istiyor. Sarmaşık olup kalbini tamamen benim himayeme almak gibi mesela.

Senden mahrum bırakıldığım günlerin öcünü, seni çılgınlar gibi severek alıyorum. Hayata karşı intikam anlayışımda dahi sen varsın.

Öyle can alıcı bir gülüşün var ki; sanki güneşin merkezinden bir parça kopmuş, varlığımızın merkezine düşmüş. Öyle güzel, öyle cennet, öyle mucize ki…

Seni çok özledim be sevgilim. Artık gelsen bana da kaldırsak aramızdaki bütün mesafeleri. Gözlerinden öpsem, elini tutsam, kalbine değsem…

İçimin derinliklerinde bir yerde, ulaşılmaz dip bir mesafedesin. Yazsam anlatamam, uzansam yakalayamam, ağlasam unutamam, bıraksam yapamam.

Sigarayı ateşlediğim anda gelen otobüs, üst üste ateşlediğim sigaralara rağmen gelmeyen sen. Yokluğunu sembolize edebilmek için alıştığım sigaradan kurtulmak aklıma bile gelmiyor.

Tekrar tekrar izlediğim filmler, dinlemekten asla bıkmadığım müzikler gibisin sevgilim. Seni üst üste milyon kere seviyorum.

Hiç beklemediğin bir anda birine rastlarsın ve mevsimler aniden değişir. Benim sana rastlamam mevsimleri değil dünyaları değiştirdi sevgilim.

Sakın unutma; boynundaki benden göz bebeğine kadar sevdim seni. Senin bedenindeki her bir ayrıntıyı ezberledim, ezber bozan deyimlere güvenmek yerine.

Uzaydan daha boş olan insanlar tanıdığım bu hayatta, karşılaştığım en büyük mucize sensin bir tanem. Mucizelere inanmayı öğrendiğim günden beridir sana aşığım.

Onlar sadece dokunmayı bilir, güzel sözlerle kalbini kazanmaya çalışırlar. Öpüşmeyi, sevişmeyi ön plana çıkarırlar. Onlar asla seninle bir çay içmenin ne anlama geldiğini bilemezler.

Ne yaşarsak yaşayalım, nelerle karşılaşırsak karşılaşalım, iyi ki benimleydin ve iyi ki seni sevdim. Sen bana aşık olmayı öğrettin. En büyük öğrencin olmaktan mutluluk duyuyorum.

Benim için bir dua gibisin. Ne zaman senin adını ağzıma alsam içime bir huzur doğuyor. Senin sayende anladım ki, duaların birçoğu gerçekleşebiliyor.

Otobüsün kaçacağını bile bile bavulunu hazırlayabilmekti seni sevmek. Otobüsün kaçacağını bile bile arkasından elinde bavuluyla koşturabilmekti seni sevmek. Bavulda kalbim, otobüste sen vardın.

En büyük korkumu öğrenmek ister misin? Bir sabah uyandığım zaman aklıma gelen ilk şey olmaman. Güne seninle başlamadığımı fark edersem, aslında hiç uyanmadığımı fark etmiş olacağım.

Seninle parıldayan bir yıldız olmayı seçtim. Tek başıma kendimi bile aydınlatamıyordum. Şimdi beraberce gökyüzünde sonsuza kadar asılı kalabiliriz.

Mutlu insanların aslında her şeyin en mükemmeline sahip olan kişiler olmadığını fark ettim. Mutlu insanlar, sahip oldukları ne varsa kaybetmeyen insanlardır. Seni kaybetmemek için sonsuza kadar mutlu kalacağım.

Kitap gibi biriysen, imlası bozuk insanların seni okuyabilmesi imkansızdır. İkimizin de sadece birbirimizin okuyabileceği kitaplar olmamız ne büyük şans! Hem de imlası bozuk bu kadar çok insan varken!

Seninle yan yana olmak, milyarca insanın yaşadığı dünya nüfusunu iki kişiye düşürmek gibi bir şey. Oh be dünya varmış!

Senin baktığın her yerde yeni bir çiçek filizleniyor sevgilim. Yüreğimde büyüyen çiçeklerin sayısı, ülkede yetişen çiçeklerin sayısını çoktan geçti.

Seni seviyorum, fakat bir çılgın bir gibi değil. Seni gayet aklım başında seviyorum. Çünkü aklımın alabileceği derinliklerde çıkıyorsun gün yüzüne sevgilim.

Sevgiliye sözler yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye uzun mesajlar, uzun aşk sözleri, güzel sözler ve seni seviyorum sözleri yazılarımızda ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.