Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

03.02.2022
Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Sevgiliye seni seviyorum sözleri yazımızda aşkınızı ve duygularınızı en iyi şekilde anlatabileceğiniz sevgiliye seni seviyorum sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum, ama nasıl? Cenneti yaşayıp cehenneme razı olan bir melek gibi, ateşlerde erimeyi göze alan bir buz kütlesi gibi, ölümün düşüncesini umursayan bir fani gibi…

Kendi sesimden, kendi tenimden, kendi varlığımdan daha çok seviyorum seni. Çünkü seni sevdikçe tamamlanıyor bütün eksik kalan taraflarım. Beni bir bütün haline getiriyorsun.

Biliyor musun? Köprücük kemiğini süsleyen birkaç benek için bile seni sonsuza kadar sevebilirim. En ufak detayları büyük bir heyecanla yaşayabilirim.

Sevmeyi çok yanlış anlamışsınız. Sevmek dediğiniz, bir insanın en ufak kusurundan dolayı onu yüzüstü bırakmak değildir. Onun kusurunu beraberce örtebilmektir.

Seni her şeyden fazla seviyorum. Öylesine kurulan cümlelerle değil, ölesiye kurulan cümlelerle seviyorum.

Sesinin her bir frekansını öpmek, koklamak istiyorum. Teninin her bir santigrat derecesini ellerimden kalbime aktarmak, yüreğimi ısıtmak istiyorum. Seni sevmenin her halini yaşamak istiyorum.

Ömrümün en güzel mevsimi olmaya var mısın? Kıştan yazdan öte, sonbahardan ilkbaharda öte, ne soğuğa ne sıcağa gebe, sadece benimle bir ömür olmaya var mısın?

Önemli olan seni seviyorum diyebilmek değildir. Önemli olan o cümlenin bütün sorumluluklarını taşıyabilmektir. Ben kendimi senden sorumlu hissediyorum, senin sayende bütün bir dünyadan sorumlu.

Yüreğimi en güzel sende hissettim. İçinde bulunduğum şehrin güzelliği, senin o şehirde olup olmamana bağlıydı. Yüreğim de, şehrim de şen çocuklar gibidir.

Sadece bir kere sana sarılsam ve zaman o an dursa. Sonsuzluğu senin kollarında yaşasam, zaman akmaya hiç başlamasa.

Özlemeyi falan bıraktım ben artık, seni arıyorum her yerde. Seni sevmeyi bırakamam ben bir tek, aradığım seni bulamasam bile.

Lafı fazla uzatmayı sevmem bilirsin. Aşk doğru, söz açık olmalı. Seven büyük, sevilen daha büyük olmalı. Seni her şeyden daha sonsuz seviyorum.

Avucumun içini öpüp ‘benim yaşam alanım burası’ diyerek elimi kalbine götüren bir kadına nasıl aşık olmam? Aşık olduğum kadın, seninle bir yaşam alanını büyütüyoruz şimdi.

Beni üzdüğün, kırdığın zamanları bile özlüyorum. Seninle ettiğimiz kavgaların bile geri gelmesini istiyorum. Seni sevmenin getireceği ne varsa kabul ediyorum.

Sen kocaman bir dünyasın, dönmelisin. Bana doğru dönmeye devam edersen daha iyi olmaz mı? Ben sana yörünge olurum. Senin geldiğinde yönlere yön olurum.

Başarabilseydim eğer, cennet kokunu ekerdim toprağa çiçeklerin yerine. Kokunu her aldığımda sarhoş olacaksam, ayılmayı bir saniye bile düşünmem.

Bazen ‘hoşça kal’ demen gereken zamanlar vardır. Bazı şeylere veda etmek gerekir. Ne kadar acımasız bir durum olsa da kaçınılmazdır. Ben de senin yokluğuna ‘hoşça kal’ diyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki, sadece sana kaçınılmaz oluyorum.

Tanrı’nın yarattığı en büyük gizem şiirdir. Şiirden anlamayanlar sevmeyi bilemez, gizemden anlamayanlar görülmeyeni görmeyi bilemez. Ben senin gölgene yazdığım şiirlerden senin gizemini buluyorum.

Sevgiliye seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için seni seviyorum sözleri ve sevgiliye uzun mesajlar yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.