Sevgiliye Romantik Sözler

03.02.2022
Sevgiliye Romantik Sözler

Sevgiliye romantik sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz romantik sözler, sevgiliye romantik sözler ve sevgiliye romantik mesajlar bulabilirsiniz.

Sevgiliye Romantik Sözler

Ben ki aşkımı, gökyüzünün sır dolu gizemine gizledim. Kimse bunu fark etmedi. Kah göz yaşı olarak bulut bulut yağdım.. Kah sıcacık yaz günlerine inat, serinleten bir yağmur oldum. Yağan yağmurların, aslında benim göz yaşım olduğunu hiç kimse anlayamadı. Sen bile..

Kalbimin derinliklerinde umulmayan yaralar var iken, sevgiyi en derinden hissettiren bir gülüşü aradı şu gözlerim. Ey güzeller güzeli! Sen hangi düşlerde, hangi alemde isen artık gel. Dayanılmayacak bir hasretle gülüşünü özledim..

Bazısına göre bir ateştim ben cayır cayır yanan. Bazısına göre ise göklerde bir yıldızdım hep tüm ihtişamım ile parlayan. Kimisi bir çiçeğe benzetti beni hiç solmayan. Ancak ben senin nazarında, bir su olmak isterim. Her zaman muhtaç olunan.

Sana on binlerce gülüm dersem, bilirim ki güller solar. Sana ömrümün tamamını vermek isterim, ama bir gün bende öleceğim. Sana sadece sevgimi verebilirim, çünkü sonsuza kadar süreceği için.

Sevgiyi göstermek gerek, sadece söz yetmez. Sevgi ise gözlerde başlamalı, sadece sözler yetmez. Sevgi o kadar büyüktür ki, kalbe hapsedilemez. Sevmelisin sende benim gibi, hesap kitap bilmez.

Bir yıldız seç gök yüzünden bu gece. Gözlerin gibi can alıcı ve ışıl ışıl olsun. Birde benim için bir yıldız seç. Parlak olmasa da olur. Sana yakında dursun yeter.

Kalkta gel ne olur, hangi uzak yerdeysen. Erimeden karlar. Gel bir defa gör ki, daldaki beyazını soğuğunu havanın. Duy sesini, her gece içimi titreterek yağanın. Havanın sensizliğini ve sessizliği duy. Karlar erimeden gel ne olur.

Seni çok sevdim. Yıldız yıldız parlayan gözlerinin hatırı için sevdim. Bal damlayan sözlerin için sevdim. Beni benden alan gülüşlerin yok mu? İşte onun içinde bir ayrı sevdim. Kendimi sana öyle adadım ki, başka bir şey görmez oldu bu gözlerim.

Aşk denizinde yürüyorum. Gözlerim kapalı, umarsızca gidiyorum. Kendimi kaybettim, hiçbir şeyi önemsemedim. Ben pek süslü cümleler kuramam ama, emin ol ki seni çok seviyorum.

Her sabah seninle bir güneş doğar içimde. Her gülümsemen, o güneşin sıcaklığını yansıtır kalbime. Hiç batmayan o güneş ile, daima ısınırım. Bir şeyin kaynağında sevgi var ise, batar mı ki bu hayatta?

Soğuk havalar beni hiç üşütmedi biliyor musun? Senin sıcaklığın her zaman ısıttı beni. Tertemiz aşkının sıcaklığıydı beni ısıtan. Vazgeçemem senden asla, sensin benim kaderime yazılan.

Sana o kadar muhtacım ki.. O tatlı sesine, bal damlayan diline, tertemiz yüreğine. Sana öylesine muhtacım ki, ellerimi tutan ellerine, bana benliğimi hissettiren tenine. O kadar seviliyorsun ki, istiyorum ki bu aşk olsun ölümüne.

Dudakların kurursa bir gün; sana okyanusu getirebilirim. Eğer bir gün üşürsen; sana gökteki güneşi indirebilirim. Bir gün sevgisiz kalırım diye korkma; dünya döndükçe seni sevebilirim.

Sevgiliye romantik sözler yazımızın sonuna geldik. Romantik sözler, sevgiliye uzun mesajlar ve aşk sözleri yazıları da dikkatinizi çekebilir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. hayat yılmaz dedi ki:

  herkesin yaptıkalrı kendine herkes kendi eliyle yapıyor siz isteyin ister kâğıt olursunuz ister kalem…

 2. hayat yılmaz dedi ki:

  aslında herkes kendi eliyle ediyor siz istemezseniz böyle şeyler olmaz isteyin yazılan gibi olsun isteyin yaşayan gibi…

  1. Anonim dedi ki:

   Yok

   1. admin dedi ki:

    ne yok? Sevgiliye söylenecek güzel sözler mi yok? 🙂

 3. mihriban kartal dedi ki:

  keşke herşey yazılanlar gibi olsaydı

  1. Aşkım oran dedi ki:

   Keşke