Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler mesajları facebook, sevgiliye iyi geceler mesajları anlamlı sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderilebilecek en anlamlı ve güzel iyi geceler mesajları ile sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri, romantik sözler, etkileyici sözler, aşk sözleri ve duygusal sözler göndererek de mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye uzun iyi geceler mesajları, sevgiliye anlamlı iyi geceler mesajları. 

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Geceler karanlık olsa da, aydınlık bir sabaha uyanacağız. İyi geceler bir tanem.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Sen iyi geceler demediğin için kötü geçen gecelerim var benim… İyi geceler her şeyim.

Uzaktan sarılıyorum sana, öyle uyuyorum… İyi geceler, tatlı rüyalar sevgilim.

Uykuyu seni görebilmemi sağladığı için sevdiğim doğrudur. Gecen güzel olsun sevgilim, iyi uykular.

Uyuyunca her şey geçermiş. Bir tek sen geçme. Hep kal… Tatlı uykular canım.

Her sabah yeni bir umut değil mi yaşama? Umuduma sarılıp uyuyorum ben… İyi uykular bir tanem.

Aklımda sadece senin düşüncen var. Başka bir şeyi düşünerek uyuyamam. Seni rüyamda görebileceğimin farkında olmam uyumama yardımcı oluyor. Yoksa sabaha kadar gözlerim seni arar gecenin karanlığında… İyi geceler sevgilim.

Yıldızlarda aradım gözlerini. Ay yansıdı birden yüzüme. Nerede hayal ediyorsam orada oluyor varlığın. Seni sevmek geliyor içimden her saniye. Uykumda, uyanıklığımda… İyi geceler sevdiğim.

Gözlerimi kapatıyorum artık. Bir daha bu gözler açıldığında, çevresinde aradığı ilk görüntü sen olacak. Tatlı rüyalar sevgilim.

İyi geceler sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Sabah uyandığımda aklıma ilk gelecek insanın sen olduğu gerçeğinin farkında olmam ve gülümseyerek gözlerimi kapatmam… İyi uykular sevgilim.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

Yıldızları toplayacağım senin için bu gece. Saçlarına taç yapabilmek için. Gecen iyi olsun canım.

Bu gece de sensiz uyuyacağım. Her gece olduğu gibi… Yanımda olmadığın seni hissetmediğim anlamına gelmiyor. Ama yanımda olsaydın daha bir hissederdim varlığını. Olsun, bu sefer de olsun. Birlikte kuracağımız hayat artık yakın, biliyorum bunu. Beraber uyuyabileceğimiz zamanlardan gelecek. O anlara kadar seninle rüyalarımda uyumaya devam edeceğim. En güzel geceler olsun sevdiğim.

İyi geceler bir tanem… Her sabah uyandığımda kalbim küt küt atıyor. Sanki sana bir şey olmuş da, ben sana yardım edememiş gibi. Senden ayrı kalmak benim için böyle bir durum işte sevgilim. Her gece bu korkuyla uyuyorum.

Sevgimizin ışığı gecenin karanlığı yırtıp geçebilir. Aydınlık için güneşe değil birbirimize ihtiyacımız var bir tanem. İyi uykular ikimize de.

İmkanı olsa rüyamda bile mesajlaşmak isterdim seninle sevgilim. O kadar çok istiyorum seni. İyi geceler sevdiğim.

Sensizliğin izlerini taşıyor gece bütün siyahlığında. Odanın her noktasında bir belirti ve bir karartı… Sen olmadan gecenin anlamı gece gibi karanlık oluyor sevgilim.

Aynı sabaha farklı yerlerde uyanacağız. Ama aynı gözlerle bakacağız günün ilk ışıklarına. Tatlı uykular canım.

Seni sevmeyi yaşıyorum ben. Rüyalarımda bile. Senin olmadığın tek bir an bile yok zihnimde. Sen varsan ben daha çok oluyorum sevgilim. İyi geceler olsun.

İyi geceler, gecelerimin rahat geçmesi sağlayan kadın.

İyi geceler yıldız gözlü kadınım. Senin ışığın aydınlatıyor odamı sadece. Senin hayalin beliriyor imgelerde.

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Yarın seni görebileceğim düşüncesiyle uyuyorum şimdi. Sana kavuşabileceğimi bildiğim için rahat olacak bu sefer uyku, başka türlüsü güç. İyi geceler sevdiğim kadın.

Yıldızlar özenecek gözlerinin ışıltısına bu gece… Tatlı uykular bir tanem.

Geceler iyi geçiyorsa seni hissettiğim için sevgilim. Yalnız uyumuyorum sanki! İyi gecelerimiz olsun hep.

Her sabah gözlerime doğacağın fikriyle geceleri uyuyabiliyorum. Çünkü açtığım gözlerimi ilk seni arıyor baktığı her yerde. İyi geceler sevgilim.

Düşümde ve gerçeğimde sadece sen varsın hayatımın anlamı. Senin kokun, senin sesin var. Hep olacak… İyi uykular iki gözüm.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye gönderebileceğiniz daha fazla iyi geceler sözler için iyi geceler mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.