Sevgiliye İltifat Sözleri

03.02.2022
Sevgiliye İltifat Sözleri

Sevgiliye iltifat sözleri yazımızda, sevgiliye iltifat sözleri anlamlı, sevgiliye iltifat kelimeleri, sevgiliye iltifat sözleri kısa, duygusal iltifat mesajları bulabilirsiniz.. Sevgilinize söylediğiniz her iltifat ile kendinize bir kez daha aşık edebilirsiniz. Sevgiliye iltifat sözleri aşağıdadır.

Sevgiliye İltifat Sözler

Dünyanın 7 harikasına gerek yok, benim harikalarımın en başında sen geliyorsun aşiretimin kraliçesi.

Dünya nedir diye sorsalar 3 nefeslik bir heves, kısa süren bir film sahnesi derim. Seni sorarlarsa, aldığım her nefes ve sonu gelmeyen bir aşk sahnesi derim.

Duygularım hep sansüre uğramış bir çocuğun gözyaşı kadar derindir, ne zaman seni görsem çocukluğumun en derin ücralarında çok istediğim o leblebi tozunu satın almak gibi heyecanlandırıyor benliğimi.

Bu dünyada hiçbir şeyden korkmayan ben, senin o bebek yüzün ve çocuksu gülüşünden korkuyor. Aslında tapıyorum bu hallerine, fakat kaybedeceğim diye amansızca korkuyorum sevgili.

Masallar elbette ki güzeldir, çocuklar dinler ve bu şekilde uyur. Biz büyüklerin masalları ise uyutmayan cinsindendir. Her gece özlem duyulan yarin silüeti vurur tavanı dökülmüş duvarların en uç köşesine.

Herkesler için dünyada en tatlı ve en güzel birey olabilirsin, bunu kıskanabilir ve kafayı yiyebilirim. Ha sorarsan ki senin için neyim, sen benim için apayrı bir dünya ve evrende eşi benzeri olmayan bir yıldızsın.

Her kıskançlık iki aşık arasında çatışma sürecini başlatır. Aslında her ikisinde de fazlasıyla var olan kıskançlık sonradan bunları birbirine bağlar. Ben seni gördüğüm her sokakta kıskanır, her gözden sakınırım.

Uzağımda, yakınımda ve hatta burnumun dibine kadar indiğinde bile ben sana her daim aşkımı sonsuzluk çerçevesinde barındırıyorum. Ve o ne güzel bir duygudur ki senine kafa kafaya verdiğimiz inadı dünyada vermiş olduğu kararlarda birbirimizi seviyor olmamız.

Ne garip bir duygudur ki seni seninleyken özlemek. Kokunu deliler gibi içime çekmek ve gözlerimi gözlerinden ayırmamak. Sevdamıdır, aşk mıdır, hasret midir bilmem ama ben sana ilk günkü gibi vurgunum sevgili.

Aşk sana benzer, umutlar sana hitaben yazılmış. Karakterimin en bilinmeyen duygusu olan aşık aptal halimi bile senle yaşarken aklıma koyuyorum. Kör kütük sarhoş olmak istiyorum gözlerinde ve sana çalmak istiyorum tüm umutlarımı.

Ne güzel bir bakışın var, oysaki deliler gibi kıskandığım bakışlarını üzerimde tuttuğun her an sevdayla mırıldanıyorum yarınlara. Seninle olmak güzel sevgili, yanında olmak ve ölene kadar gözlerine bakmak.

Ne meçhul bir aşktır benimkisi ah bir bilsen sevgili. Gözlerinde tutuklu kaldığım nezaret saatlerinde, hiçbir göz altı olmamıştı bu kadar derin ve serin. Ömrüme müebbet eyle kendini sevgili, zira senin gibi cezama can kurban eylerim.

Biliyor musun ömrüm, şu ayrıldıktan sonra birbirine laf sokup ortamı daha da geren zavallılara hem anlam veremiyorum hem de acıyorum. İnsan canının cananına ters eyler mi kendini. Ve o nasıl bir akıldır ki, ters düşer sevdasına.

Vukuatlarım sana çıkan umut zindanlarımın kapılarını kırmaya meyilli bu gece. Firar etmek istiyorum yalnızlığımdan ve yüreğine teslim olmak istiyorum sevgili. Her dem tüttürdüğüm sigaramın dumanına karışıp havayla bir olup ciğerlerine dolmak istiyorum. Seninle nefes alıp, seninle ölmek istiyorum.

Şarkılar mırıldanıyorum kimi zaman nakaratlarını bile karıştırdığım şarkılar. Sonra sana uyak düşüyorum. Pencerende bir kuş, yüreğimde bir tutam aşk kokmak istiyorum.

Kadınları anlamak zor derler, size bir sır vereyim. Eğer ki bir kadın hem güzel, hem de mütevazi bir kişiliğe sahip ise. O kadın güzel olduğundan çok insani bir karaktere sahiptir anlamına gelir ve böyle kadınları sevin, hatta evlenin.

Her anne kendine benzemesini isteyen bir kız çocuğu doğurmak ister, sanırım annen fazladan düşünmüş seni bir tanem. Maşallah hünerin bol, aşkında bol senin can özüm.

Sevgiliye iltifat sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgilinize daha fazla güzel söz için aşk sözleri, doğum günü mesajları, günaydın mesajları, duygusal sözler, romantik sözler ve iyi geceler mesajları yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. selcan dedi ki:

    hic begenmedim

    1. piskopat dedi ki:

      şunu bak : : : : : : Tepsi Tepsi Baklava Götüne girsin oklava 🙂