Sevgiliye Güzel Sözler

03.02.2022
Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler yazımızda sevgiliye güzel mesajlar gönderebilir bu yazılarla sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye güzel sözleri sevgilinize söylediğiniz taktirde sevgiliniz size daha fazla bağlanacaktır. Ayrıca sevgilinize seni seviyorum sözleri ve sevgiliye uzun mesajlar göndererek onu sürekli düşündüğünüzü hissettirebilirsiniz.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilim, dünyalar önüme serilse ben yine seni seçerim, seni isterim. Çünkü içinde sen olacaksan hayatın, başka bir dünya da bulunur ansızın. Dünyam, evrenim, kainatım… Nefes alıyorsam bu senin kutsallığın.

Ah şu güzel gözlerine bir kez daha bakabilseydim, sonsuzluğun çeşmesinden kana kana su içer gibi… Ah şu gönlüne bir kez daha güzel sözler diyebilseydim, yeniden doğup konuşmayı öğrenen bir çocuk gibi…

Dağları geçtim, denizleri aştım, şehirleri gezdim, dünya bitti ben seni göremedim. Melekler mi aldı götürdü seni göklere? Geriye bir tek orası kaldı görmediğim. Şimdi hazırlık yapıyorum uçabilmek için, kanatlarım var benim yüreğimde.

Aşk benim için ölümsüz olabilmek gibi bir şeydir. Çünkü aşık olan kişi ölümü göze alabilmeli ama yaşamanın değerini de iyi bilmeli. Ölümsüzlük ancak böyle mümkün olur ey sevgili.

Şiirler okudum, baktım onların içine sen bir türlü bulunmuyorsun. Şair olabilmek zor şey olsa gerek, seni kelimelerle anlatamadıklarına göre! Şimdi ben sana hangi sihirli sözcüğü söyleyebilirim şair olmadan? Sadece sevebilirim seni hiçbir sınır tanımadan.

Dünya büyük bu doğru, ama aşkın daha büyük benim içimde. Her sabah kalktığımda kahvaltıdan önce sen geliyorsun aklıma. Bu yüzden demlediğim çayın kokusunda senin tadın var sevgilim.

Yıldızları sayıyorum o kadar çoklar ki… Seni yıldızlara benzetirdim ama senden sadece bir tane var. Bu yüzden güneşim olmanı istedim. Sonradan fark ettim ki, güneşi görebilmem için önce karanlığı yaşamam gerekir. Karanlıklar içinde doğmalısın sevgilim.

Bazı insanlar vardır, onlar sayesinde inancın artar yaşamda. Benim inancıma inanç katan yalnız senin varlığın sevgilin. Varlığına yokluk olmak ne mümkün? Sen varsan ben de varım fani dünyaya.

Saçlarını okşadığım zamanı hatırlıyor musun? Ya ellerini tutarak nasıl ısındırdığımı seni? Kucağıma uzandığında sana söylediğim onca güzel şeyi? Bunları unutmak benim için imkansız, senin için imkansızlık nedir söyle sevgili?

Kendime kızıyorum sadece. Ne yaptıysam kendim yaptım, ne ettiysem kendim buldum. Sana hiçbir suç yükleyemiyorum. Seni sevmekten vazgeçmedim ancak seni sevmenin yolunu da bir türlü bulamadım. Şimdi hayal kırıklıklarını topluyorum belki birleştirebilirim diye.

Nabzım normalden hızlı atıyor, kalbimi hiç sorma… Göğsüm kafesine sığmıyor, nefesim ciğerime yetmiyor, ayaklarım sürekli koşmak istiyor. Aşık olmanın etkilerini bu denli hissedebileceğimi düşünmezdim, şimdi ise aşkından kırılıyorum.

Kendime geçerli bir meslek buldum sonunda. Yapabileceğim daha iyi bir iş düşünemiyorum. İşimin adı ‘seni sevmek’. Seni sevmeye devam edersem kendi işimin patronu olabilirim. Böylece evleniriz ve çocuklarımız olur. Torunlarımızı bile sevebiliriz.

Dünyada onca kötülük varken senin saflığın inanılmaz bir mucize. Mucizelere inanmayan ben, şimdi her sana baktığımda yeni mucizeler keşfediyorum. Seni sevmek Allah’ın varlığına inanmak gibidir. Böyle bir güzelliği hiçbir bilim adamı açıklayamaz.

Çok şey istemiyorum aslında; hep beraber olalım, aynı filmlerden ve kitaplardan hoşlanalım, evimizde bir sürü kedi besleyelim, akşam yemeğinde hep patates kızartması yiyelim, seni her öptüğümde gülelim eğlenelim. Valla çok değil.

IMDB puanı düşük saçma aşk filmlerini izlemekten hoşlanan biri olsaydın ne yapardım bilmiyorum. Allah’tan kültür düzeyin yüksek, seyir keyfin kaliteli, gönlün tam benlik. Seni her gün daha fazla seviyorum sevgili.

Çiçekler solmaya mahkumdur fakat solana kadar güzelliklerinden ödün vermezler. İnsanlar da solmaya mahkum ölüm kapılarına dayanınca, önemli olan güzel yaşamak değil mi? Ben seninle ‘güzel’ yaşamak istiyorum. Ötesi yok sevgilim.

Kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakalım. Hayat bunları düşünerek pişmanlık yaşamak için çok kısa. Eğer mutlu olmayı başarabilirsek ne kadar uzun. Bu yüzden gülücükler yüzünden eksik olmasın, kalbinde kalbimi hissedebileceğin ömürler bizimle olsun.

Eğer diktatörün biri çıkıp da “Onu sevmeyeceksin! Yasaklıyorum!” deseydi, inan bütün ülkeyi ayağa kaldırıp isyan çıkarırdım. Senin için ölümüne isyan etmeyi göze alıp, aşkımızı bütün dünyaya yayardım. Şimdilik o kadarını yapamıyorum, anla işte.

Sadece seni seviyorum demekle olmaz ki… Bunu herkes söylüyor bir şekilde. Ben seni kelimelerin şahitliğinde değil yüreğimin enginliğinde seviyorum. Sıcaklığını hissedebiliyorum ya ben kendimden geçiyorum, sana geliyorum.

Seninle ilk buluşmamızı hatırlıyorum da, birlikte sinemaya gitmiştik. Film gerçekten çok kötüydü, ama sen çok güzeldin… Şimdi daha da güzelsin sevgilim!

Sevgiliye güzel sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası güzel söz için güzel sözler sitemizdeki aşk sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.