Sevgiliye Duygusal Sözler

Sevgiliye Duygusal Sözler

Sevgiliye duygusal sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en duygusal sözler ve sevgiliye duygusal mesajlar bulabilirsiniz.

Sevgiliye Duygusal Sözler

İlk aşkım olmasan bile, son aşkım olarak sonsuza kadar kal. Senden öncesini yaşamadım saymak çok kolay. Böylesine güzel bir aşk için, bir ömür vermeye değer. Seni sevmek o kadar güzel ki, Dillenipte nazara gelir.

Aşkımın yüceliğini dağlar bilemez. Sevgimin büyüklüğünü kimsenin aklı almaz. Hayatımda birde sen varsın canım aşkım. Dünyada hiç kimse böyle sevemez.

Ne seninle yaşananları unutmak için herhangi bir çaba var şu seven yüreğimde, nede sana olan sevgimi körükleyen bir rüzgar.. Ne sensiz ayakta kalabilecek kadar güçlüyüm, ne de seni kaybetmeyi göze alıp buna dayanacak bir kalbim var.

Adın dilimde bir hece, bakışların yüreğimde sitemli bir bilmece, bilmiyorum bu uykusuzluk çektiğim kaçıncı gece? Seni düşündüğüm gecelerde yanan, sokak lambaları aşkımın şahidi olsun.

Sevmenin en şereflisi birken bir çok olandır. Sevginin en güzeli paylaşılarak verilen emektir. Aşkların en şereflisi, sınırsız bir şekilde çıkarsız olarak paylaşılan yürektir.

Görücü usulü bir aşk olsun bizimkisi.. Gördükçe göresimiz gelsin, görmeyince ölesimiz..

Eğer ki yağmur damlaları seni seviyorum gibi bir anlam taşısaydı, seni nasıl sevdiğimi sorsaydın bir gün. İnan ki bunu anlatabilmem için, her gün gece gündüz yağmur yağması gerekirdi.

Sensiz olmayı dinlemek, sessizliği dinlemek kadar zor bir tanem. Ama en zoru da, sensizliğin verdiği sessizliği dinlemektir.

Gülmek için mutlu olmayı bekliyorsan, yanılıyorsun. Belki de mutluluk senin gülüşünde saklıdır.  Ağlamayı aklından bile geçirme ve her zaman gül. Zira senin gülüşün ile hayat bulan bir sevenin vardır.

Sana olan hasretim tüm ömrüm boyunca sürse bile, ne sana olan bu aşka bedduam, nede sana olan kinim var. Akıl almaz dertler çektirsen de sen bana, seni sonsuza kadar sevmeye büyük yeminlerim var.

Talan oldu gönül bahçem yersiz yuvasız sensiz. Hayatın bir anlamı olmadığını anladım sensiz. Kara topraklar bana mezar olsun kefensiz. Dünyaları verseler, yaşamam mümkün değil canımın içi benim sensiz.

Hayatımın en güzel baharı sen ol diyerek, yanan yüreğimin feryadı dinsin artık diyerek, bu hayatta bir tek seni severek, açılan güllerimi seninle dermeye geldim.

Gözlerin hiç dolmasın düşündüğünde beni. Ben üzmek için değil, sonsuza kadar mutlu etmek için sevdim seni. Güller açsın yüzünde, üzülme gül yeter. Biz birbirimize sımsıkı sarılalım, gerisi ne gam ne keder.

Denizleri mürekkep, sahraları kağıt yaptım. Her köşe bucağa adını yazdım. Hepsinden önemlisi bir tanem, ben seni yüreğimin derinliklerine kazıdım.

Sevgiliye duygusal sözler yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için sevgiliye romantik sözler, sevgiliye uzun mesajlar ve sevgiliye güzel sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.