Seni Seviyorum Yazıları

Seni Seviyorum Yazıları

Seni seviyorum yazıları yazımızda güzel ve anlamlı seni seviyorum yazıları, sevgiliye gönderebileceğiniz etkileyici seni seviyorum 2017 yılına ait yazıları bulabilirsiniz.

Seni Seviyorum Yazıları

İnsan en iyi bildiği işi yaparsa mutlu olurmuş. Dünyada benden daha mutlu biri yok o zaman, çünkü seni benden daha çok seven birini bulmak imkansız.

Sana sahip olduğum için bulduğum şansı, hayatımın dört bir yanına katıyorum. Seni sevmenin üstünde daha büyük bir şans olamaz.

Aşık Veysel’in uzun ince yolundaki Nil nehri büyüklüğünde bir sonsuzlukla seviyorum seni.

Senden önce yaşıyor muydum? Belki biraz… Aldığım her nefesi ciğerime çekiyordum. Şimdi aldığım nefeslerin çekildiği tek yer yüreğim. Senden sonra daha bir yaşıyorum ben.

O büyük gün geldiğinde ilelebet suskunluğa gömüleceğiz. O yüzden nefes aldığım her saniye ‘seni seviyorum’ diye haykırmak istiyorum.

Ölümden daha kuvvetli olan nedir bilir misin? Ölümü göze alabilmektir. Ölümü gözüme, seni yüreğime alıyorum sevgilim.

İçimdeki engin yangını başlatan ufacık bir kıvılcımdı. Şimdi söndürmeye seller, yağmurlar yetmiyor. Yüreğime dokunan her bir kıvılcımına duacıyım bir tanem.

Seni elimden geldiği kadar değil, içimden geldiği kadar seviyorum. İçimin bu denli büyük olmasına hiç mi hiç şaşırmıyorum. Çünkü ben seninle büyüyorum.

İstemem adım kitaplarda geçsin! Yüzlerce yıl öyle yaşamaktansa, seni sevdiğimi haykıracağım fazladan birkaç saniyeye bile razıyım.

Görmek için bakmaya gerek yoktur bazen. Ben seni sevmeyi ezberim haline getirdim. Seni sevmenin bütün hallerini ezberledim.

Bana şu hayatta tanınan en büyük ayrıcalık sensin sevgilim. Senin gözlerin, senin sözlerin, senin kaderin…

Hayat bazen acı, bazen tatlıdır. Önemli olan hayata nasıl baktığın ve hayatı nasıl yaşadığındır. Eğer içinde senin gülüşün olan bir hayat varsa, o hayat sonsuzluktan oluşan bir cennet parçasıdır.

Seni seviyorum. Çünkü asırlardır uyuyan bu kalbi canlandırmayı başardın. Canlanan kalbimin her bir zerresinde senin izlerin var sevgilim.

Bana harfler, sözcükler ve cümleler bırakmanı istiyorum. Okudukça sana dönüşmek için. Okudukça seni daha çok sevebilmek için. Okudukça sana teslim olabilmek için.

Kuşun vatanı gökyüzüdür, senin vatanın benim yanım. Vatanımı koruyabilmek için sonuna kadar savaşacağım.

‘Seni seviyorum’ sözü duvara değil kalbe yazılır. Alın yazısına, yaşama, mutluluğa ve güzel olan her şeye yazılır.

Beni bilirsin, başladığım hiçbir işi yarım bırakmak istemem. Bu yüzden seni her saniyenin içinde seviyorum. Yarım kalmasın birlikte geçirdiğimiz zamanların değeri diye.

Seni seviyorum yazılarının sonuna geldik daha fazlası için seni seviyorum sözleri, sevgiliye uzun mesajlar ve güzel sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. value dedi ki:

    Aşk Sozleri