Seni Seviyorum Sözleri

03.02.2022
Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözleri yazımızda sevgiliye kısa ve öz seni seviyorum mesajları, seni seviyorum sözleri facebook, seni seviyorum yazıları bulabilirsiniz. . En romantik aşk sözleri ile sevgilinize sana aşığım diye haykırın

Seni Seviyorum Sözleri

Yazı gelince benim olacaksın, tura gelince senin olacağım.Anlaştık mı? Seni her hâlükârda seviyorum.
İmkânsızım olsan bile seni seviyorum ve seveceğim.

Bir sızıltı kopar içimde sesim sesine değdiğinde, nicedir sevdalara yelken açmam. Sende buldum ben aşkı sevdayı, sende buldum ben gerçek olmayı. Seni seviyorum güzel gözlüm bir ömür benim ol.

Seni sevmenin en ağır halini yaşıyorum bu günlerde. Hasretin daha ağır basıyor sevdamın derinliğine çık gel artık sevgili her neredeysen seni seviyorum, aşığım sana.

Seni seviyorum demeler vardır. Kimi zaman sevmenin karanlığında kaybolan, kimi zaman ise yaşatırken aydınlatan. Sen hep aydınlatan sevmelerle yanımda ol sevgili, sana hasret ve tutkunum ben.

Nerden geldiğini bilmediğim gecelerde saklıyorum sevgimi, ağır sancılı gecelerde benliğimle yanında olduğum sevgimle her dem aşığım sana bir tanem.

Bir gün çıkagelsen bana, son durağın oradaki pastaneye. Her zaman ki buluştuğumuz park veya seninle güldüğümüz sokaklara. Çık gel sevdiğim aklımın odaları işkenceye çevirdi düşlerimi.

Boş vermişim artık bana bakan boş gözleri, sevgi ile bakan gözlerine dalmışım ben. Ömrü sefamı senin kollarında yaşamak istiyorum her dem.

Aşkımın en virajlı hasretinde bırakıyorum gururumu, sensiz yaşanmayacak yerlerde aradım mutluluğu. Gördüm ki bir sen daha yok bu dünyada ve beni seven olmadı sen kadar.

Gözlerine baktığımda çocukluğumdaki yaramazlıklarım, babama sarılmam ve anneme olan özlemimde düşledim aşkımı. Seni seviyorum güzel yarim, gel beraber mutlu olalım.

Divane bir aşığım sevgi sokağında ve seni seviyorum ile başlaya cümleler ile isyan ediyorum gecemin zifiri karanlığına.

Sevdamın eşiğinde intiharlar kokuyor yalnızlığıma dair. Ben gecelerimin efkarıyla düşlüyorum seni, kimse bilmez ne denli bir hasret içerisinde sana yandığımı ey yar.

Hasret çeken sevdalara inat yine senli uykulara dalıyorum bu sonbahar gecesinde, kimsesiz umutlarıma sere serpe vuran sevdalarım yankılanıyor kulağımda.

Çocuksu masum bakışlarınla bak bana, sevdalar dolansın yüreğime senle yeşeren her bir fidana. Özlüyorum seni sevgili, her neredeysen çık gel bana.

Sensizlik vurunca düşlerime, hep yarım kalan umutlar sancı eder yüreğimde. Seni özlediğim sokaklar bile sırılsıklam aşık sana, yürüyüşüne ve gülüşüne.

Benim sevdalarım bir bülbülün ötüşü kadar hüzünlü, bir serçenin gözyaşı kadar narin. Seviyorum seni güzel aşkım, sensiz yaşamak istemiyorum.

Bir bebeğimiz olsun Senden bir parça benden bir parça İkimizde birbirimizin canıyız ya bir can olmalı bir candan çıkmalı cünkü biz bir bütünüz ya önce kucağına alışına bakmalıyım ama aynı zamanda senin kucağındayken özlemeliyim onu belkide senden kıskanmalıyım hem onu senden hem de seni ondan benim SANA OLAN AŞKIM böyle işte.

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, akşamları balkona çık gözlerini kapat rüzgar benim yerime öpecek seni.

Biz çok sevdik birbirimizi, çok kavga ettik, çok ayrıldık ama anladık ki ben onsun o bensiz çok zor. Evlenmeye karar verdik, insan sevgilisiyle ayrılmışken onunla evlenir mi? Tamam dedim, çünkü birbirimize ne kadar kızsakta ayrı yapamıyoruz, ailem istemedi aylarca ama asla vazgeçmedim peki sonuç? Şükürler olsun 2 aylık sözlüyüz inşallah hepiniz de bizim gibi mutlu olursunuz.

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…

Bazen düşünüyorum da, ben seni sevmeye başlarken besmele mi çekmedim acaba? Bi türlü doyamıyorum seni sevmeye.

Seversin, hayal edersin, sevgisini dilersin. Cesaretini toplar yanına gidersin ve çekinerek dile getirirsin sevgini. Çok şey söylemek istersin ama hiç bir şeyi doğru düzgün söylemeyi beceremezsin. Çünkü heyecanlanmışsındır karşısında. Karşılık alamadığında yıkılırsın, yüreğin yangın yeri olur artık. Söndürmeye çalışırsın ama beceremezsin. Kızarsın kendine neden bu kadar çok sevdim diye ama senin elinde değildir sevmek, çaresizlik tüketmeye başlar seni içten içe. Başkasını sevdiğini öğrenir, ona şiirler yazdığını duyarsın. Burkulur yüreğin, paramparça olur benliğin. Saygı duyarsın sevgisine ama içten içe tükenmeye devam eder kahrolursun. Susarsın, içinde en derin fırtınalar koparken. Yıllar geçer sessizce ama bir onu bitiremezsin içinde. Hayali her tarafını sarar bırakmaz seni. Susmaya devam edersin, sessiz ve uzaktan seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi. Hepsi gökteydi hepsi parlıyordu ama ben güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir rüzgar gibi hayat bazen durgun, bazen olabildiğince hızlı, hayat benim için sensin rüzgarı ise sevgin, bazen hızlı bazen durgun, her şeye rağmen sevgi dolusun, seviyorum seni bebeğim, benim Olur musun?  Uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi. Kaldırmaz dünya dili, seni çok seviyorum bebeğim, unutma bu sözlerimi..

Hani diyorlar ya sen benim öbür yarımsın diye, öyle değil işte, ben baştan aşağı tepeden tırnağa senim.

Bakıyorum herkes yorumda seni seviyorum yazmış, bende içimdekileri döktüreyim dedim… Bende seni çok seviyorum ama sen başka bi kolda ben başka biriyle evliyim. Hiç istemediğim ve hiç sevmediğin biriyle evlenir misiniz, evlenmezsiniz. Ya ben acıdan ağlamaktan yoruldum. Her şeyden … ama onu çok seviyorum imkansız seni unuttum sanma unutmadım, hala deliler gibi çok seviyorum.

Ezberlediğim bütün kelimeleri unuttum güzelliğin karşısında, sadece basit ama değerli iki kelime yazabiliyorum. Seni Seviyorum.

Yıllardır kavga ettik barışık. Özür diledk birbirimizden. En sonun da benim oldun cok şükür Allhıma.. Seni her şey den çok ama çok seviyorum.

Sonunu düşünmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin.. Seni çok seviyorum.

Biz sevdik ama karşılık beklemeden, bizi sevenler hep karşılık bekledi.

Ask sevgi öyle bişey ki kelimelerle ne kadar ne söylesen anlatılmaz. Seni öyle seviyorum ki, her söylediğim söz yanında sönük kalır, iyi ki sevmişim seni bitanem benim.

Sen yıldızlar gibi parlak ol, geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ Aşkım, Seviyorum.

Ne öImek nefessiz kaImaktır, ne de yaşamak nefes aImaktır. Yaşamak ; SeviImeyi hakeden birine yaşamını harcamaktır..

Aşk sadece üç harfli bir kelime değildir.İçinde senin ve onun adı yazılmıştır kitapta. Kitapta dediysemde gönül kitabında.

en hep seni düşündüm, hep seni sevdim ama sen değerimi anlamadın ama senle bi geçmişimiz var unutulmaz ben hep seni sevmeye devam edeceğim SENİ SEVİYORUM.

Sevenler sevmeyi iyi bilir; Kalp dediğin atıyor zaten, Marifet ritmi değiştirebilendedir.

Seni severken ağlamayı sevdim Senin yanında gülmeyi sevdim, Seninleyken ben seni özledim. Seni Seviyorum derken Titreyen Yüreğimi o halimi sevdim Bebeğim Seni Çok Seviyorum.

mudumu senle açtım ben acılarımı senle unuttum sevmeyi sevilmeyi senle öğrendim saf temiz sevdim ben seni senden de beni sevmeni istedim çok şey mi istedim.

Uzaktan koruyup kolladığını bilmek onun gücünü üzerinde hissetmek. Herkese karşı seni hissettirmeden koruduğunu bilmek güzeldi. Seni seviyorum hayatımın anlamı…

Bazen göstermekte yetmiyor sevgilere. Yaşamak anlamak gerekir duyguları, birlikte paylaşmak birlikte ağlayıp susmaktır sevgi.. Sevgi bazen umuttur. Bazen acı, bezen ise en güzel duygudur.. Önemli olan ise iki kişinin bu sevgiyi ebediyen paylaşmasıdır…

Sen benim herşeyimsin, sensiz hayat düşünemiyorum seni çok ama çok seviyorumm benim için çok değerlisin.

aatIer geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yaInıIığımı payIaşıyorum kaIbimIe, kaIbim anIatıyor seni ben dinIiyorum sevgiyi, Odamda SessizIiğin Müziği KaIbimde Sen GözyaşIarımda resmin, Seviyorum Seni…

Güneşin doğduğuda bir gerçek baktığıda Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiğide ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek SENİ SEVİYORUM. Bir bebeğimiz olsun, Senden bir parça,benden bir parça, İkimizde birbirimizin canıyız ya, Bir can olmalı, bir candan çıkmalı Çünkü biz bir bütünüz ya Önce kucağına alışına bakmalıyım Ama aynı zamanda senin kucağındayken özlemeliyim onu, Belkide senden kıskanmalıyım, Hem onu senden,hem de seni ondan, Benim SANA OLAN AŞKIM böyle işte.

Kalbimin damarlarındaki kanımsın…yaşadıkça canımsın…çilekeş gecelerimin zindanısın… Ömür boyu bitmeyecek aşkımsın….şiirlerle yazıp bitiremediğim sayfalarımsın… Cennet bahçelerimde ki gül dalımsın….gecelerimi aydınlatan ayışığımsın… Seni sevdiğimi saatlerce düşünüp anlatamadığım duvarlarımdaki yazılarımsın… Hep bir özlemle çarpacak kalbimsin… Bitanem sen benim alın yazımsın…

Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum.

Sen Benim Bazen Sabrım Bazende Sabırsızlığımsın Hamd’ım Şükrüm Göz Bebeklerinde Öldüğümsün Sen Benim Sabah Güneşim Akşamda Karanlığımsın Gözlerimi Gözlerinden Alamadığımsın Her zaman okuyup yazdığım güzel duamsın Rabbimin Emaneti Vazgeçmediğim Vazgeçilmezimsin İlkim, Tekim, Sonum, Sonsuzluğumsun bitanem.

Cennetten geldin sanki dünyama Seninle yeniden doğdum meleğim Feda olsun canım senin uğruna Kalbimin sahibi oldun meleğim. Bir bakış bir gülüş dünya serveti Senden başka bir şeyin yok ki kıymeti İnan ki benim sensin cennetim Ebedi gönülde kaldın meleğim. Bakınca yüzüne bin ümit doğar Sen yoksan kalbim inan kan ağlar Dileğim seninle geçsin yıllar Geldin ya yüzüm güldü meleğim.

Bir aşk parladı seninle içime, karanlık gecelerimi parlatan tek aydınlık. Bir korku geldi içime kaybetme korkusu, bi sakınma geldi gözüme seni kendimden bile sakındım, bir şüphe düştü içime gerçekten seviomu, bir melek indi gökyüzünden bu melek farklıydı ne iyliğime hakim oldu ne kötülüğüme o melek kalbimin tek sahibi oldu.

Öyle bir duygu ki tatmayan bilmez, yakar içten içe, gören göz görmez, akar deli dolu dur durak bilmez, bir yağmur sonrası sel olmak gibi.. Seni seviyorum prensesim.

SözIerimi Aşık OIamayan AnIamaz içimdeki Derdi Aşkın ÇiIesini AğIamayan KaIp AnIamaz, Seni Sevdim DeIice içimdeki Ben Senin için AğIıyor Her Gece KaIbim Adına Hasret kaIdı Seviyorum Seni Aşkım yarım KaIdı, Adın kaIbimde YazıIı SensizIik AIdı GüzeI AnıIarımı Ama Yinede Seviyorum Seni

kalbinde ara beni bulamazsan kalbimde bekle beni…Seni Çok Seviyorum.

Sevgiliye güzel sözler arasından en güzel mesajları seç beğen yolla!

Ben hayatı rakı diye içtim kafayı meze olarak kullandım sarhoş olmak kötü dediler, ama bilmezler ki bütün sevdiklerimi Ayıkken kaybettim…

Seni ne Kadar Çok Sevdiğimi AnIatsamda KeIimeIer yetersiz KaIır Her güzeIIiğin Sonunda, Seni ANIatamaz Hiç Bir güzeIIik Seni AnIatamaz KaIbime ve Ben seni yaşıyorum hayaIinIe Seviyorum Seni Biriciğim.

Sensizliğin sonu yok ki Gözyaşlarım dinsin Gözlerim senden başkasını görmüyor ki Kalbim nasıl başkasına sevsin.

Aşk sanki bir tür hastalık gibi Kapıldınmı bir daha kurtulamazsın Acı çekersin hep onu düşünürken kafayı yersin Hele ki bide senin varlığını farketmiyorsa ölürsün.

Senin için Yaşıyorum Bu Hayatta Senin için güIüyorum Acı hayata SeninIe Huzur buIuyorum DertIi Dünyada Bir Senin için Varım Bunu AsIa unutma Seviyorum Seni.

Sana vereceğim tek emanet kalbim kaldı. İster vur ister parçala ister sakla seni seviyorum bunu unutma…

Seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgilinize gönderebileceğiniz daha fazla söz için sevgiliye uzun mesajlar ve aşk sözleri yazılarımıza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Tuzan srblk dedi ki:

  Biz geleceğin aşkları olmusuz😙😙
  TUZAN
  💞💞 TUNCAY & ZANA💞💞
  21 06 201……

 2. Gülben Aslan dedi ki:

  Ahmet seni çok seviyorum♥️♥️

 3. Alia dedi ki:

  Ali💞 Kardelen
  🔒06/12/2018🔒
  Bazen sadece özlersin diyorlar keşke sadece bazen olsa…!!!

  Her anım senin adın 🌹

 4. Yeliz dedi ki:

  Iyı günler arkadaşlar ben birçok medyum tarafindan dolandirildim ama sonunda sonuç aldığım ErcAn hocama guvendim ve arkadaşlar onun sayesinde yuvam kurtuldu ercan hoca 05457927122 çok güvenilir biri arkAdaşlar

 5. Feyza dedi ki:

  Çok seviyorum çok ❣❣

  1. jemala dedi ki:

   Seni coooook seviyorum kocacim canim askim iyiki varsin iyiki cocuklarimin babasisin seninle biz hep mutluyuz canim askim birtanem seni seviyoru

 6. dilara dedi ki:

  27❤06❤2018
  BAKİ❤DİLARA
  eşimmmm❤
  mutluluğum❤
  huzurum❤

 7. Sevdalı26 dedi ki:

  Sanırsınız o bir Deniz yanılırsınızzzz o benim güneş sistemim

 8. şirin dedi ki:

  kalbim,huzurum,nefesim,birtanem senii coooookkkk ccccooookkkk seviyorummm kokuuna asik oldugummmm❤❤

 9. şirin dedi ki:

  Bazen o kadar çok anlatmak gelıyokı içimden anlatamıyorum bazen her şeyi bakışlar anlatır ben konuda yapamıyorum o kadar asıgımkı her şeyi yaşıyorum anlatamıyorum bogazımda bir düğüm çözemyorum ben çok seviyorum her şeyden vazgeçecek kadar her şeyden kopacak kadar çok seviyorum galiba ask dedikleri bu olsa gerek durmadan yaptığımız şeyler soyleyıpte yaptıklarımız olsa gerek ben her şeyden vazgeçecek kadar sevıyorum ben ılktefa askı anlatıyorum yadıyosam en güzelini yasıyorum ben çok mutluyum çünkü sevdiğim adamın tenine dokunuyorum istediğim kadar sarılıp opuyorumben  sensiz bir saniye bile düşünmek ıstemıyorum seni çok seviyorum bıtanemmm ıyıkı varsın❤❤

 10. Tuğba dedi ki:

  Tamı tamıyla 100. Günümüzü beraber tamamladık sevdiğim ?
  14?10?17 ilk günümüz de yüzüne bakamazdım ilk adımı ben atmıştım elini tutmuştum ???
  Gül vermiştin kopartmiş atmıştım ?
  Aksam aramıştın (8)de bişey solicem diye söyle demiştim BEN ASİK OLDUM demiştin öyle bir mutlu olmuştum ki ?????
  Kalbin çok hızlı atıyordu ki …
  2.buluşmamız da ise yer kavgası ediyorduk ?????????ben güneşte beklemeyi istiyodum sende gölgede beklemeyi ????o zaman da kalbin çok hızlı atıyordu?
  Senden herşey için özür dilerim .
  Dün için , herşey için ?????…
  Seni çok seviyorum beni asla bırakma ?????????
  Her kavga edince de ayrılma düşüncesi aklımıza gelmesin ne kadar kırıcı laflar söylesek de birbirimizi çok üzssek de sinirden herşeyi yapsak da birbirimizi bırakmayalım…
  Ben tüm benliğimle , tüm kalbimle seni çok seviyorum bitancik gocacım????????????
  Sen benim ;
  herşeyim , mutluğum , derdim , üzüntüm oldun …..
  Çok seviyorum ?
  Bana asla yalan söyleme , iyiliğimi istesende herşeyi söylememezlik yapma söyle ????????
  Seni çok seviyorum ben yaa hiç ayrılmayalım biz !!!!!!!!!!! Ben sana çok bağlandım ????????�sen keske herzmn yanımda olabilsen ?
  Yanındayken kendimi o kadar çok huzurlu mutlu hissediyorum kii ?? seni seviyorum çok seviyorum

  1. Engin Atan dedi ki:

   Güzel ve zekice bir paylaşım . başka paylaşımın varsa bana ulaşabilir misin lütfen telefon numaram .whatsaptan yazarsanız sevinirim :0049015147017918 tesekkürler

 11. Devrim dedi ki:

  Merhaba bn devrim seviyorum birini ama o sevmiyor bnı

 12. Ask dedi ki:

  Allah sevenleri kavuştursun

  1. meleyim ay dedi ki:

   amin butun sevenleri kavustursun

   1. Anonim dedi ki:

    Amin

 13. Anonim dedi ki:

  allah sevenlerı kavusturur

  1. Meftuni dedi ki:

   Allah büyük umudumuz hep varda her zaman kavuşamıyorlar benim gibi bizim gibi

  2. emine dedi ki:

   amin

 14. mustafa emir atş dedi ki:

  sevdin kişinin peşinden sakın ayrılma ve guzel sozler soyle

 15. NECAT dedi ki:

  Çok seviyoruz birbirimiz kardeslerim ama ailelerimiz yüzünden bir türlü kavuşamiyoruz allah rızası icin dua edin kardeslerim

  1. İsmail'in hatunu dedi ki:

   ALLAH kavuştursun kardeşimm?

 16. NECAT dedi ki:

  Canım kardeşlerim lütfen dua edin benim için çok seviyoruz birbirimizi ama ailelerimiz yüzünden kavuşamiyoruz dua edin allah razası kardeşlerim

 17. Anonim dedi ki:

  sevdiği özlüyorum haykırıyorum seni
  çoook seviyorum

 18. KUTUP AYISI dedi ki:

  Seni seviyorum.

  1. Devrim dedi ki:

   Bnde bnı seveni severim

 19. Anonim dedi ki:

  Bir sızıltı kopar içimde sesim sesine değdiğinde, nicedir sevdalara yelken açmam. Sende buldum ben aşkı sevdayı, sende buldum ben gerçek olmayı. Seni seviyorum güzel gözlüm bir ömür benim ol.