Romantik Sözler

03.02.2022
Romantik Sözler

Romantik sözler yazımızda sevgiliye romantik sözler, romantik aşk sözleri, romantik mesajlar, romantik sözler facebook, romantik sevgi sözleri bulabilirsiniz. Anlamlı sözler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Romantik Sözler

Seninle dünyanın her yerinde yaşamak istiyorum, farklı ülkelerde, farklı insanların, farklı dertleri ile aşkımızı ısıtmaya hazırım. Ve ben senin olduğun her yerde sana daha da aşığım bir tanem.

Üzmesin bizi insanların kötü söylemleri. Biz, biz olalım ve başka hiçbir insanı hayatımızın içerisine alarak değer vermeyelim. Çünkü zamanla sana olan aşkımı herkesler kıskanacak ve ben bu kadar sakin olamayacağım.

Seninle hiç olmadığı kadar mutlu ve huzurluyum sevgili. Gözlerine takılan düşlerim, ömrüne iliklenmiş yüreğim ve gözlerine esir düşmüş bir kalbim var bebeğim.

Sensiz yaşamak istemiyorum artık bu hayatta. Evrende senden bir başkası için çarpamaz artık bu yürek ve ben hiç olmadığım kadar aşığım sana bir tanem.

Seninle zamana yolculuk etmek istiyorum, geride ne bıraktıksak tek tek bakalım ve bir kez daha bir birimize aşık olalım. Zira yolda bıraktıklarımız bizim bugünkü mutluluğumuzun ana temelidir.

Hayat bir drama sahnesi ve ben bu sahnenin en baş rolündeki karakterim. Her ne kadar hüzne boğulsam da sana olan özlemim, hasretim, sevgim ve aşkım hiçbir zaman tükenmeyecek sevgili.

Gel seninle bir ömür mutlu olalım, çocuklarımızın ismini koymaya çalışırken tatlı tartışmalara ve olmadık anda gözlerimizle birbirimize kilitlenelim. Sonra hayatın adını yalan koyup, birbirimize sarılalım ve hiç bırakmayalım.

Dünler öfkelidir yarınlara. Nedeni ise seni her geçen gün daha da seveceğime düşman olmasındandır. Ben hiç olmadığım kadar aşık ve sersemim bu aralar senin ruhuna. Seni seviyorum sevgili, senden olan her anıma düşkünüm.

Seninle geçirdiğim her güzel anlarım, yarınlarıma bir umut ve garanti belirtisidir aşkım. Seninle bir olmak ve aynı yöne bakmak kadar bu dünyada güzel bir şey yok.

Sevgimiz büyük olabilir sevgili, ama her daim bunu herkeslerden saklamak ve gizlemek gerek. Ben nazara inanırım ve seni nazarlardan saklamak için ömrümü adarım sevgili.

Utanıyorum, söyleyemiyorum ve hiç olmadığım kadar çocuksuyum bu aralar. Sana olan düşlerim ve gülüşlerim ancak seninle var olmakta ve yalnız seninle yaşamak ister bu yürek.

Bir kalem düşün sevgili, hiç tükenmeyen ve sürekli senin adını yazan bir kalem. Benim yüreğime batırılmış ve mürekkebi bitmeyen kanımla yazılan ismin. Ancak ve ancak Rabbim seni alabilir benden ve ben hiç ummadığım kadar vurgunum sana seviyorum seni hiç yaşayamadığın kadar.

Belli ki aşkımızın bakım saati gelmiş, gel şu güzel gözlerine biraz daha bakayım. İlk karşılaştığım bankta bekliyorum seni bir tanem, yollarına ise o çok sevdiğin sonbahar yapraklarını serptim.

Bizim aşkımızı kıskanan illa birileri vardır. Onlara inat sevgimizi daha da güçlendirelim. Zira şuan bile sana olan sevgimin miktarını ne kantarlar ölçebilir, ne de herhangi bir termometre aracı.

Ne demiş şair, “Senin kendimden bile sakınıyorum, öyle seviyorum ki sağ gözüm sol gözümü, sol gözüm ise sağ gözümü kıskanır oldu bu aralar”.

Bir divane aşığım kırık yıkık sokaklarında. Sana olan sevda çemberim ısıtacak her ikimizi de, gel bana sevgili mavi düşlerle.

Ne seni unutabilir bu kalp, nede senden bir başkasını sevebilir bu yürek. Kanaatim sanadır sevgili, bağlılığım sana.

Daha fazla romantik sözler için sevgiliye uzun mesajlar, seni seviyorum sözleri ve anlamlı aşk sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz. Eğer sitemizi beğendiyseniz 5 yıldız verebilir ve yorum yapabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Eyüp💘 medine dedi ki:

  Seninle bir kış akşamında tanışmıştık. İşte o an üşüyen bedenim ısınmış hatta terlemiştim. Sanki bir yerlerden güneş doğmuş da yazın sıcağında kalmış gibiydim. Biliyor musun ben sadece senin olmadığın kışlarda üşüdüm. Sen benim içimi ısıtan güneşim oldun her zaman. Seninle olduğum zaman mevsimlerin tadını almaya başladım. Çünkü sen bana hayat verdin, mutluluk verdin, huzur verdin. En önemlisi de ne biliyor musun sen bana hayallerimi verdin. Bütün hayatımda hayallerimde sendin. İşte bu yüzden diyorum ki seni benden daha fazla sevecek kimse olamaz. Çünkü kimsenin hayalleri bu kadar vazgeçilmez olamaz.

 2. Azat dedi ki:

  Herkes aşk nedir bilemez, ilk aşık olanda, çok acemilik çeker,acemi aşıklara.

 3. Servi dedi ki:

  Cok guzel.👍👍👍

 4. Songul dedi ki:

  Senii seviyorummmmm

 5. g dedi ki:

  Sevdim

 6. hasan dedi ki:

  idare eder

 7. Volkan Başakcı :D dedi ki:

  aşk öyle birşeyki tatmak isteyen eklesin beni

 8. Bir kişi dedi ki:

  Aşk bir şudur iç iç kudur 😁😁

 9. SELİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN dedi ki:

  ADAAM GİBİ ŞEYLER YAZIN KARDESIM

  1. Eyüp💘 medine dedi ki:

   Ne istersin yazalım 😉

 10. fatih dedi ki:

  hulya

 11. Melek.Ç dedi ki:

  Cok guzel cok beyendim

  1. Ömer dedi ki:

   Dimi

   1. Yavuz dedi ki:

    Gerçekten çoook güzel yaa

  2. HULYA dedi ki:

   YAPMA YAAAAA

  3. Anonim dedi ki:

   Gerçekten çoook güzel yaa

   1. Jeren dedi ki:

    Hayir guzel degil

   2. hasan dedi ki:

    idare eder