Romantik Mesajlar

03.02.2022
Romantik Mesajlar

Romantik mesajlar yazımızda sevdiğiniz birisine romantik olduğunuzu hissettirebilmeniz için aşağıdaki mesajlardan bir tanesini göndermeniz yeterli olacaktır. Her romantiklik ona süprizler yapmak değildir. Romantik bir yazı, romantik bir söz ve romantik mesajlar sizi sevdiğinizin karşısında değerli kılar.

Romantik Mesajlar

İkimiz de maviyiz. Birimiz okyanuslar kadar, birimiz gökyüzü kadar… Şimdi aramızdaki köprünün altından okyanus, üstünden gökyüzü geçecek. Senin yağmurunun bana değdiği kadar seni seviyorum.

Öyle bir gülümsüyorsun ki, sanki baharın gelişinin habercisi oluyorsun. Sen her gülümsediğinde bir kuş havalanıyor bulutlara doğru, sen her gülümsediğinde yeşeren yapraklardan ışıldıyor güneşin tutkusu. Sen yaşamın kendisisin sevgilim.

İyi hissetmediğim günlerde hislerimi bir anda değiştirebilecek sihirli kelimelere sahibim. O kelimelerin sana ait olması, benim şu hayattaki en büyük şansım olsa gerek.

Ben senin gözlerini göz kirpiklerinden kıskanan bir deliyim. Bu yüzden benim sevgimin şakası, kıskançlığımın sınırı olamaz. Senin her bir hücrene aşığım ben.

Kitap okurken senin ismin satırlarda karşıma çıkacak diye heyecanlanıyorum. Senin sevgini o kadar çok benimsemişim ki, sadece ismini hissetmem benim elimi ayağıma dolaştırmaya yetiyor.

Sensizlik gitsin, sen gel olur mu? Aklıma, yüreğime, gönlüme, bahçeme, evime… Nereye istersen iste, yeter ki gel ve benim ol.

Fazlasıyla yorgun hissediyorum. Hiçbir şeyi bilmek ve düşünmek istemiyorum. Sadece senin dizlerine uzanarak sonsuza kadar öyle kalmak istiyorum.

Kokundan yayılan huzurla uykuya dalmanın getireceği sabahı hayal ediyorum. Hayal gücümün sonsuzluğunda senin izlerini takip ediyorum.

Bir başkasıyla gülmektense, senin omuzlarında bir ömür ağlamayı tercih ederim. Çünkü ben seninle mutsuzluğa bile varım. Yeter ki yanımda sen ol, gerisinin adı hayat zaten.

Hiçbir şey olmamış gibi davranamam. Ancak her şey seninle var olmuş gibi davranabilirim. Bu bir davranış bozukluğu değil, aslında davranış şiiridir. Senin var ettiğin her kelimede, kurduğun her cümlede yaşayabilirim.

Eğer gözümden dökülen yaşların sebebi sensen, inan ki o gözyaşlarını toplayıp bir deniz haline getirebilirim. Senden gelen her şey kabulüm, ben sadece sana bir kabulüm.

Çaydan öğrendiğim ilk öğreti: “Beklediğin her şey bir gün soğuyacaktır”. Bekletmesen ya beni? Soğumaktan değil, buzul çağına girmekten bahsediyorum! Seni sımsıcak, seni bir güneş kadar çok özledim.

Yürüdüğüm sokakların sana çıkmama ihtimaline bile aldırmıyorum. Senin için yürüdüğümü bilmen benim için yeterli. Yetmeyen tek şey sensin. Sana yetişene kadar yürümeye devam edeceğim. Gerekirse çıkmaz sokaklardan gizli geçitler çıkaracağım.

Şöyle düşün; devasa büyüklükteki bir labirentin içindeyiz ve ikimiz de en uç noktalardayız. Birbirimizi bulabilmemizi sağlayabilecek tek şey inancımız. Birbirimize inanmazsak eğer, labirentin içinde sonsuza kadar kaybolacağız. Gözlerinde kaybolmaya benzemiyor işte…

Bunca hiçlik içinde her şeyim olmaya var mısın? Kurak çöllere yağmur, dünya huzuruna barış, kırık kalplere merhem götürmeye var mısın? Sen varsan ben de varım!

Romantik mesajlar yazımızın sonuna geldik. Bu yazıdaki mesajları beğenmediyseniz. Romantik sözler, aşk sözleri, duygusal sözler ve seni seviyorum sözleri yazılarımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.