Özür Mesajları

03.02.2022
Özür Mesajları

Özür mesajları yazımızda etkileyici özür mesajları, sevgiliye özür dileme mesajları, anlamlı özür sözleri ve uzun özür mesajları bu yazımızda bulabilirsiniz. Sevgilinizle tartıştınız mı, kavga mı ettiniz. Büyüklük sizde kalmalı ve aşağıdaki özür mesajları yazılarımızdan bir tanesini seçip ona göndermelisiniz. Sevgiliniz ile barışırsanız sevgilinize Aşk sözleri, sevgiliye uzun mesajlar ve anlamlı sözler yazılarımızı okuyarak kendinize daha fazla aşık edebilirsiniz.

Özür Mesajları

Sen gidince anladım hatalarımın ne denli yanlış ve uçsuz bir girdaba beni sürükleyeceğini. Ne olur geri dön, yarım bıraktığımız şiiri tamamlayalım. Özür dilerim bir tanem.

Hatalar maalesef hayatınızdaki kişiyi kaybettiğinizde kendini göstermeye başlar. Ne kadar affetseniz de kendinizi, yazdığınız her şiirin mısrası düğümlenir boğazınıza boğulursunuz.

Ben seni kaybettiğim gün anladım hatamı ve bensiz koca bir ömrü yaşamak istemiyorum saçma sapan bakışlar altında. Ne olur geri dön, seviyorum seni.

Hatalarını bilen her insan dönüş için fazla beklememelidir. Pusuda duran çakalların yemi olacak sevdanızı ertelemeyin ve gidip gözlerine bakarak sevdiğinizi söyleyin.

Özür dilerim hayatımın en anlamlı konusu. Sensiz yaşamak zormuş, seni sensizken yaşamak daha da zormuş. Özür dilerim.

Hayatımın en anlamsız hatası sana bağırmak oldu sanırım. Her ne kadar özür dilesem de bir ömür hatırlayacaksın bunu, belki bunu düzeltemem ama daha güzel günleri yaşatabilirim, özür dilerim.

Salıncakta düşlediğim yarınlarımın kadınısın. Çocuk gibiyim bazen barışmak istemesem de yetişkinlik hat safham kalbimin büyümesine uyak düşüyor. Özlüyorum, özür dilerim.

Saçma sapan hayatlarımızın hatalarına maruz kalan düşlerimiz var. Bunları ancak ve ancak kırdıklarımızı kazanarak yaramıza sürebiliriz. Her ne kadar gurur çerçevesine karşıt bir anlam taşısa da özür dilemek. Güzel insanlardan bunu esirgemeyiniz.

Aklım kalbime yine yeni düştü gecenin zifiri karanlığında, anladım ki sensizlik demi hiç bana göre değil. Hem bilirsin ben demli çay sevmem J.

Ne yaptığını bilmeyen bir kuş düşün sevgili, yuvası 5 dakika önce kartal tarafından dağılmış eşini arayan bir kuş. Koskocaman dünya da nerede olduğunu bilmeden cesurca gökyüzüne yükselişi. İşte bu denli bir özlemle bekliyorum seni, neredeysen çık gel özledim seni.

İnsanlar hataları ile olgunlaşır derler, bana sen yettin sevgili. Seni kırdığım günden beri hep sol yanım boşluğa düşüyor, dön gel özür dilerim sevgilim.

Hayat acı kahve tadı verir her hüzün’e boğulduğumuz saatlerde. Sevgili uzak, Allah yakın bize. Vardır bir sebebi bu ayrılığın elbet. Düşüşlerde olur, yükselişlerde özür dilerim ben yine sana uyak düştüm sevgili.

Kainatta tek bir kişiye vurulmak ve onu kırmak kadar tatlı, aynı zaman’da acı bir dem yoktur hayatta. Ben seni sevdim ve ancak senle yaşayabilirim. Özür dilerim.

Biliyorum hatalıyım, fazladan kurduğum saçma şüpheler seni benden aldı götürdü. Fakat unutma sevgili zamana ne bırakırsan o daha fazlasını alır götürür senden. Sevgimi götürmeden dön gel sevgili, özür dilerim.

Ağlamanın teselli olacağını bilseydim, sana gözyaşlarımdan biriktirdiğim okyanusları hediye ederdim. Özür dilerim.

Özür mesajları yazımızın da sonuna geldik.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. SadeceEnes dedi ki:

  O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
  Bırakın soğusun cesedim.
  Ben canımdan çok sevdim..!!
  Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
  Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
  Son kez gelsin görsün beni!
  Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
  Susturmayın ağlasın!!
  Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
  Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
  ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
  Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..