Oğluma Doğum günü Mesajı (Erkek Evlada Doğum günü Mesajları)

Oğluma Doğum günü Mesajı (Erkek Evlada Doğum günü Mesajları)

Anneden, babadan erkek evlada doğum günü mesajları konumuzda, oğluma doğum günü mesajı olarak ne gönderebilirim diye düşünen ebeveynlerin beğenisine sunduğumuz, birbirinden güzel erkek çocuklarına sms olarak gönderilebilecek, whatsapp’den ya da sosyal medyadan iletebileceğiniz evlada özel sözler ve doğum günü kutlama mesajlarını bulabilirsiniz.

Oğluma Doğum Günü Mesajı Olarak Ne Yollasam Diyen Anne Babalara Özel

Yakınınızda da olsa uzağınızda da evlat insana kalbi kadar nefesi yakın daima ama bu güzel ve özel gününde, oğlunuzun yeni yaş gününde kendisini değerli ve sevilmiş hissettirmek istiyorsanız, erkek evlada yollanabilecek en güzel doğum günü mesajları yazımızdaki en etkileyici ve anlamlı yaş günü mesajları ve sözlerinden bir kaçını seçebilir, oğlunuzu mutlu hissettirebilirsiniz.

Doğum günün kutlu olsun evlat! Bugün birkaç yıl önce hayatın en büyük mucizelerinden biri hayatımıza geldi: bir oğul. Sizi sevdiğimizi, sizlerin sevinç kaynağımız ve en büyük gururumuz olduğunu söylemek isteriz, umarım hayatın size daha çok neşe ve mutluluk katacağını umuyoruz. Seni seven anne baban tarafından büyük bir kucaklama ve tebrikler gönderilir.

Mutlu oğul, doğumgünü! Bu günü birkaç gün önce hala hatırlıyorum, biraz korktuğumuz halde, mutluluğumuz doluydu. Bugün her şeyin genç bir adam olduğunu görmek için buna değdiğini söyleyebilirim, en iyi dileklerim senin için istediğim her şeyi ifade etmek için çok az şey. Seni seviyorum

Bir çocuğun bu doğum günü sözleri benim içimden geldi. Çocuk bezi değiştirdiğimizde dün olduğu anlaşılıyor, şimdi kendi kendine yetiyorsunuz ve bilmenizi istediğimiz her şeye rağmen, ihtiyacınız olduğunda her zaman orada olacağımızı biliyoruz. Umarız yaşam, biriken deneyimlere daha uzun yıllar devam etmenizi sağlar. Sana sarılmamız gerek.

İyi ki doğdun aslan parçası, âlemin kralı olman dileğiyle! Nice senelere.
Herkes duysun bir yiğit doğdu, hepimizi sevince boğdu, mutluluğumuz düşmanlara koydu, iyi ki doğdun oğlum.

Tebrikler, evlat! Bir yıl daha hayatınıza geliyor, minnettar olmayı unutma, herkes bir yıl daha yaşayamaz, hayatınızın her anından zevk almayı unutmayın, gerçekten hızlı olduğu gibi. Hiç bir şeyim kalmadı, mutlu yıllar diliyorum ve aklında olan her şey bir gerçek olur.
Doğum günün kutlu olsun evlat! Bugün kutlanacak bir gün, anne babanın seni sevdiğini hatırla, nerede olursanız olun kalbimizde. Çok şey kutlayın, arkadaşlarınızla anların tadını çıkarın ve ailenizle görüşün. Büyük bir kucaklama.

Tebrikler! Bir yıl daha sona eriyor ve hayat devam ediyor, sahip olduğunuz şey için minnettar olmayı unutmayın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için savaşmaya devam edin, hayat basit değil, ama bizim için değerlidir. Bir çocuk için bu doğum günü özleminde kucaklamaları ve toptan öpücükleri gönderiyoruz.

Bugün hayatınızın harika bir günü, her yıl geliyor, fark edilmeden gitmesine izin vermeyin! Hayatın yoluna koyduğu her şey için teşekkür etmek ve kutlamak için bir gün.

Tebrikler oğlum, hayattaki en iyisini diliyoruz. Umarım bir çocuk için bu doğumgünü kartını sevmişsindir. Seni seviyorlar: ailen.

Bir oğul için doğum günü mesajı
Doğum günün kutlu olsun! Mesafeler bu özel günde sizi tebrik etmemizi engelleyemeyecek, size büyük bir sarılmaya yol açacak ve size hayatın izin verdiği sürece güvenebileceğiniz bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Senin için başka bir doğum günü, bu dünyada büyüyebileceğimiz bir sevinç daha. Hayat gülümsedi ve yapmaya devam edecek, tereddüt etmeyin. En iyi dileklerimiz size eşlik ediyor. Tanrı size çok daha uzun ömürlü bağışlar verebilir!

Mutlu oğul, doğumgünü! Rabbinize, sizin ve sizin için kutsamalarla dolu bir yıl için teşekkür etmeyi unutmayın, kutlayın ve hayatta kalmaktan mutluluk duyun. Seninle gurur duyuyoruz. Size büyük bir kucaklama gönderiyoruz

Her geçen gün seninle gurur duyuyorum. Dürüstlük ve dürüstlük sahibi olduğunuzu kanıtladınız ve bir baba için, oğlunun kusursuz değerlere sahip olduğunu görmekten daha büyük bir gurur yoktur. Size çok mutlu bir doğum günü diliyorum ve bu yolda devam edersiniz. Seni çok seviyorum evlat.

Beklediğimiz gün, küçük oğlumuzun erkeğe dönüşeceği gün geldi. Tebrikler, evlat, umarım çok mutlu olursunuz ve hayatınızın tüm hedeflerini gerçekleştirirsiniz. Doğum günün kutlu olsun!

Sağlıklı ve mutlu büyüdüğünüzü görmek her zaman en öncelikliydi. Artık yaşlandığınız için, sizi güldürmek en çok arzu ettiğim şey ve bu kutlamayı başarmayı umuyorum. Tebrikler tatlım, harika bir adam oldun.

Umarım bu özel günde, ana amacımız olduğu için sevildiğinizi ve korunduğunuzu hissedersiniz. Aşkımız her zaman seninle olacak, evlat. Seni çok seviyoruz ve size harika bir doğum günü diliyoruz.

Bir çocuğun büyümesini izlemek, hayatta daha güzel bir şey yoktur. Bugün size ne kadar sevdiğimi ve mutluluğunuza ne kadar önem verdiğimi söylemek için size bu mesajı yollamak istiyorum. Tebrikler, tatlım, yıllardır büyümeye devam etmeyi umuyoruz.
Bazen seni azarlamama rağmen, annenin seni ne kadar çok sevdiğinden asla şüphe etmeyin. Mutlu yıllar, evlat, umarım gününüz rakipsizdir.

Anladığım andan itibaren senin baban olacaktım, seni sevmeye başladım. Sen benim en değerli hazinemsin, evlat, ve keşke her zaman mutlu olmanı diliyorum, bugün senin doğum gününde. Mutlu günler

Annen olduğum gibi seni korumak ve seni izlemek için her zaman orada olacağım. Seni seviyorum oğlum ve seni her zaman seveceğim. Bu özel günde birçok tebrikler.
Bir çocuğun sevgisi, bir annenin sahip olabileceği en büyük şeydir ve seninkilere sahip olmak için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun evlat, umarım hediyelerimizi beğenirsin.

Başarısızlıklarınız benim başarısızlığım, başarıların benimdir, çünkü sonuçta, sen benim bir parçamsın. İşte bu yüzden bugün doğum gününüzü bu özel şekilde kutlamak ve size en büyük gururunuz olduğunu söylemek istiyorum. Seni seviyorum oğlum. Tebrikler.
Hayat iyi zamanlardan ve kötü anlardan oluşur. Her zaman burada olacağımı ve nerede olduğum her yerde bir evin olacağını bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun kralım, umarım bu gün senin için çok özeldir.
Harcadığınız zamanı harcayın, bu günü, doğum gününüzü her zaman hatırlayacağım. Söylemek istiyorum, zaten biliyorsun, seni çok seviyorum ve sana herşeyi vereceğim. Bugün umarım doğum günü partinizde harika zaman geçirirsiniz ve her zaman çok mutlu olursunuz.
Benimle burada olduğunuzdan, hayatımın artık sıkıcı olduğunu hissediyorum, her gün farklı, özellikle de enerjisel ve isyankar doğanız nedeniyle. Günlerimi aydınlattığın için çok teşekkür ederim hayatım. Doğum günün kutlu olsun
Seni ne kadar çok sevdiğimi söylememi istemediğini bilmeme rağmen, özellikle bugün doğum gününüzü kutladığımız günlerde sana söylememe ihtiyacım var. Hayatın bana verdiği en büyük armağan sizsiniz. Gününüzün tadını çok ve çok, birçok tebrikler.

Bugün doğum günün ne? Oğlum git, ne sürpriz! Bilmiyordum, hastanede 12 saat beklemek bir şey değildi. Doğum günün kutlu olsun, büyük adam!

Size özel bir doğum günü mesajı yazmak istedim, ama nereden başlayacağımı gerçekten bilmiyorum. Hayatım boyunca seni izledim ve mutlu olduğun için endişelendim ve bunu başardığımı düşünüyorum. Bugün, en çok ihtiyaç duyanlara yardım eden, kârlı ve dürüst bir adam oldun. Seninle gurur duyuyorum oğlum. Doğum günün kutlu olsun

Hayatım boyunca yaptığım her şeyden, en iyisi olduğuna inanıyorum. Tebrikler tatlım, umarım bu özel günün tadını çıkarırsınız.
Ne yaparsan yap, seni her zaman seveceğim. Tabii ki, dünyanın en güzel oğluna sahip olmak ve onunla birlikte yeni bir doğum gününü kutlayabilmek için şanslıyım.
Doğum günün kutlu olsun, oğlum, o kadar küçük olmasına rağmen, her gün hayalleriniz için savaşırken bir ilham kaynağı oluyorsunuz. Bu yüzden bugün sizden dinlenmenizi ve bizimle, ailenizle, bu özel doğum günü gününü kutlamanızı rica ediyorum.
Bugün en büyük dileğim, özel gününüzde çok mutlu olmanız ve bu harika doğum günü gününüzde arkadaşlarınızla eğlenmeniz. Ailenin sana taptığını unutma. Doğum günün kutlu olsun, küçük bir tane

Sevgili oğlum, senin benim için çok önemli olduğunu ve seni hep aklımda tuttuğumu bilmeni istiyorum. Bu yüzden bugün size çok güzel bir doğum günü dilemeyi diliyorum. Tebrikler canım, umarım harika zaman geçirirsiniz!

Doğum günün kutlu olsun evlat! Yaşlanıyorsunuz ve her gün tarafımı terketmeniz için daha az düşünmeme çok üzüldüm. Yine de, senin ve hayatında aldığın yol için çok mutluyum. Seni seviyorum canım.

Mumları üflerken bir dilek tutmayı ihmal etmeyin çünkü eğer yapmazsanız, boşa harcamış olduğunuz bir dilek ve tekrar kurtaramazsınız. Tebrikler, oğlum, özel günün tadını çıkar.

Sen doğduğun günden beri bu evde hiç sevinç yok. Sen bizim küçük büyük hazinemiz tatlım. Tebrikler, umarım doğum gününüzü beklediğiniz gibi olur.

Tebrikler! Yaşlanıyorsunuz ve sizden harika şeyler bekliyoruz. Evet, bugün günün tadını çıkarın ve arkadaşlarınızla rahatlayın, yarın eve geleceksiniz! Seni seviyoruz evlat.
On yaşında, on beş yaşında ya da otuz yaşında olmanız fark etmez, her zaman bütün gün kucaklayabileceğim küçük oğlum olacaksın. Umarım doğum gününüzde harika zaman geçirirsiniz ve pek çok armağan alırsınız, bunu hak ediyorsunuz!

Hayatın bana verebileceği en büyük hediyesin ve bunun için çok minnettarım. Bu yüzden doğum gününüzün çok özel bir gün olmasını ve sizi seven arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmesini istiyorum. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Doğum günün kutlu olsun! Her gün, sorumlu bir oğul, iyi ve kusursuz değerlere sahip olduğum için teşekkür ediyorum. Harika bir adam olacaksın ve ben sana eşlik edeceğim. Seni seviyor baba.

Benim en büyük dileğim, her gün bir gülümseme ile ayağa kalkıp, başka biriyle birlikte uyuyorsunuz, çünkü bir baba, oğlunu mutlu görmekten daha mutlu bir şey yapmaz. Bu yüzden bugün çok mutlu olacağım çünkü umarım doğum gününüzde çok keyif alırsınız. Tebrikler tatlım!

Oğlum Seni bilmeni isterim ki sen benim kötü anlarımın ışığısın ve her zaman seni hep aklımda tutuyorum. Hayatın sayesinde biraz daha güzel. Tebrikler tatlım seni seviyorum.

Bir kadın için senin gibi bir oğlunun annesi olmaktan daha güzel bir şey yoktur. Başardığınız her şeyden ve elde edeceğiniz her şeyden çok gurur duyuyorum. Her zaman annenizin size hayran olduğunu ve her zaman ihtiyacınız olan her şeyde size yardım etmek için burada olacağınızı unutmayın. Doğum günün kutlu olsun
Sadece seni gördüğümde mutluyum, evlat. Tebrikler, umarım bu gün sizin için çok özeldir ve asla unutmazsınız. Seni seviyoruz, ailen.

Zamanın uçtuğunu ve yolunuza çıkan her fırsattan yararlanmanız gerektiğini unutmayın. Sen çok özel bir insansın, evlat, asla unutma. Doğum gününde iyi vakit geçir. Seni çok seviyorum

Görünüşe göre dün doğduğun gündü, canım ve bugün yaşlanıyorsun. Bütün bir adamsın ve hem annen hem de bu günün senin için çok özel olmasını istiyorum. Eğlenün ve bu eşsiz ve tekrarlanamaz günün tadını çıkarın. Doğum günün kutlu olsun
Bir annenin çocuğuna karşı hissettiği aşk gibi daha saf bir şey olmadığını bilmeni istiyorum. Ne olursa olsun her zaman senin yanında olacağım. Seni çok seviyorum, evlat, tebrikler.

Annen olmaktan daha büyük bir gurur yoktur, evlat. Sen bir kişide çok kolay bulunmayan sempatik, dürüst ve dürüst bir adamsın. Sen benim en büyük hazinemsin. Seni seviyorum oğlum, çok tebrik ederim.

Umarım bu tebrik kartı zamanında gelir, evlat. Sizi çok özledik ve sizinkine mumları üflemek için evinizi dört gözle bekliyoruz. Doğum günün kutlu olsun hayatım, dünyadaki her şeyden daha fazla getiri istiyoruz!

Baban ve ben bugün sana iyi günler diliyorum. Siz bizim tılsımınız ve hayatta yaptığımız en iyi şeysiniz, bu yüzden her zaman mutlu olmanızı ve tüm hayallerinizi gerçekleştirmenizi istiyoruz. Doğum günün kutlu olsun, hazine.

Zaman nasıl geçiyor! Ben hala senin beşikten ağladığında seni kollarında tutup seni bir yürüyüşe çıkarmamı hatırlıyorum. Sen hala hiç olmayı sevmedin. Bugün siz zaten arkadaşlarınızla bir yürüyüşe giden bir adamsınız, ne kadar hızlı büyüdünüz! Bugün sizi tebrik etmek istiyorum ve hep mutlu olmanızı dilerim. İhtiyacınız olan her şey için daima ailenizi alacağınızı unutmayın. Doğum günün kutlu olsun evlat.

Bana böyle iyi ve eğitimli bir oğlan verdiğin için Tanrıya şükürler olsun. Hayatın bana verebileceği en büyük hediyesin ve ben her zaman minnettar olacağım. Bugün doğum gününüzde iyi vakit geçirmenizi ve sizi seven ve sizi seven arkadaşlarınızla boş zamanlarınızı geçirmenizi istiyorum. Tebrikler, evlat, annenin ihtiyacın olan her şey için daima burada olacağını asla unutmayacağım.
Umarım bir baba olduğunuz zaman, annenizin ve ben size vermeye çalıştığımız değerleri nasıl aşılayacağınızı bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun oğlum, sen zaten bir erkeksin.
Doğum günün kutlu olsun! Bugün doğum günün olduğu için çok özel bir gün. Umarım dansa çıkıp eğlenirsiniz, hak ediyorsun! Her gün çok sıkı çalışıyorsunuz, bu yüzden tatilinizi durmadan güldürmek için kullanın. Tebrikler tekrar, evlat, seni seviyorum.
Mutluluk dolu bir hayatım olsa bile, gerçek aşkın seninle tanışana kadar ne olduğunu keşfetmedim, oğlum. Dünya gezegeninde olabilecek aşkın en büyük işaretisin. Tebrikler, oğlum, umarım her zaman çok mutlu olursun ve bir gün baba olmanın bu güzel hissini yaşayacaksın.

Yakışıklı oğluna yeni yaş günü için kutlama mesajı gönderen anne ve babalar kızıma doğum günü mesajı yazımızla da ilgilendiler

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.