Laf Koyan Sözler

03.02.2022
Laf Koyan Sözler

Laf koyan sözler yazımızda laf koyucu kapak sözler, laf koyan mesajlar ve birbirinden anlamlı laf koyan sözler bulabilirsiniz. Dilerseniz eski sevgiliye sözler ve damar sözler yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Laf Koyan Sözler

Bazı insanlar vardır ki. Eylem ve söylemleri kullanıcı hatasından değil, doğuştan defoludur.

Bugüne kadar bana atılan tüm kazıkları saklıyorum. Atacağınız kazıkları da saklamaya devam edeceğim. Ki bir gün bana döndüğünüz zaman, her biri birer birer lazım olacak.

Taş olsan ağırlığın kadar tartılır, çapın kadar yer kaplarsın. Yanımda olması gerekenlere baktığımda, zaten dost dediklerim yanımda.. Ha def olup gidenler mi? Salla be dostum! Onlar kimin umrunda..

Bazı dostlar vardır ki, değer verdikçe yetmez daha fazla değer vermek gerekir. Yüceltmek ve daha da yüceltmek istersin. Ancak senin gibi zavallıların ismini bir yere şifre yapsam, yetersiz karakter diye uyarı alırım..

Kendinden bahsettiğin kadar şeref dolu olsaydı hissettiklerin; şerefini üç kuruşluk etmezdi yaptığın seçimlerin.

Maalesef ki bazı kızların şövalye zannettikleri şahısların, özünde alüminyum folya ile sarılmış birer denyo olduklarını anlamaları, biraz vakit alıyor.

Öyle kızlar vardır ki; sevgilisinin parasının olmadığını düşünerek “Tokum” der.. Öyle de kızlar vardır ki, yine sevgilisinin parasının olmadığını düşünerek “Yokum” der.. Kimi gerçek sevgiyi hak eder, kimisi ise kendisini heder eder.. Sorun yok güzelim! Bizde ne gam ne keder! Herkes değerinde fiyat biçer..

Kendini bir halt sanıyorsun. Gölgesini her şeyin üzerinde gören, mamur filler gibisin paşam! Bizse o fillerin belalısı ebabil kuşlarıyız unutma.. Sen olsan da olmasan da devam ediyor yaşam!

Her fırsatta sevgiden bahsettin bana. Her fırsatta dedin ki tercihim aşktan yana. Bana artık sakın kalbimin derinliklerinde varsın deme sevgili! Senin kalbin yok geçen hanına dönmüş.. Malum kalabalık ortamlarda sıkıntı basıyor beni.

Delikanlılık aleminde iz bıraktığını zanneden bazı zavallılar, kendilerini playboy zannediyor. Oysaki kızlar aleminde, sizler birer playstationsunuz.. Uzaktan bakılınca çok komiksiniz.

Duydum ki kendini ak akçe zannedenler varmış. Unutmasın ki bende herkes, değeri kadar eder. Kişiliği ve karakteri bozukları kumbaramda biriktirir, gelecek kötü günlere yatırım yaparım. Baktım ki çok sıkışmışım. Emin ol biran bile düşünmeden harcarım..

Bazı zavallılar, kendilerine çok önemsemeye başlamışlar. Oysa ki benim gözümde, her gün kullandığım klavyede ki boşluk tuşu gibiler.. Her ne kadar klavyemdeki en fazla yeri kaplasalar da, nihayetinde boşsun işte!

Kendini çok değerli bulma! Altın adını taşıyan bir kalbin olsa da, sakın unutma! Her altının bir ayarı vardır.. Kalbin altın olsa ne yazar! Ayarın düşük olduktan sonra!

Her şeyi kafana takmayacaksın hayatta.. Boş konuşup çok laf yapanlar, moralini asla bozmamalı dostum.. Sakın unutma ki, boş tenekeden de ses çok çıkar.

Beni başkasına tercih edip gidişinin verdiği acıyı, çok çabuk atlattım.. İntikam olmaya gerek duyduğum falan yok.. Ancak şunu iyi anlamalısın ki; benim mutluluğum senin kefenin olacak.. Bensiz bir hayat senin tüm bedenini, acılar içinde saracak!

Laf koyan sözler yazımızda laf koyucu süper sözleri paylaştık.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.