Kızıma Doğum Günü Mesajı ( Kız Evlada Doğum günü Mesajları)

Kızıma Doğum Günü Mesajı ( Kız Evlada Doğum günü Mesajları)

Anneden, babadan kız evlada doğum günü mesajları konumuzda, kızıma doğum günü mesajı olarak ne gönderebilirim diye düşünen ebeveynlerin beğenisine sunduğumuz, birbirinden güzel kız çocuklarına sms olarak gönderilebilecek, whatsapp’den ya da sosyal medyadan iletebileceğiniz kız evlada özel sözler ve doğum günü kutlama mesajlarını bulabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Anneden kızına doğum günü mesajı ya da babadan kızın doğum günü mesajı içeriklerini bulabileceğiniz uzun ve kısa, kız evlada söylenebilecek en güzel iyi ki doğdun temalı yaş günü mesajları konumuzda, güzeller güzeli gönlünüzün prensesi kız çocuğunuza yeni yaşını tebrik ederken söyleyebileceğiniz ya da yollayabileceğiniz çok anlamlı mesajlar bulacaksınız.

Canım kızım! Klişe ama doğru. İyi ki seni doğurmuşum. İyi ki doğmuşsun. Nice mutlu yıllara bebeğim.!

Sen doğdun evimize güneş doğdu, mutlu yıllar dünyanın en güzel kızı.
Güzel kızım doğdu, acılarım son buldu, kederlerim yok oldu, sanmayın güllerim soldu, evim çiçeklerle doldu.

Tüm dünyadaki en güzel, en cömert ve en onurlu kıza mutlu yıllar. Baban sana mutlu yıllar diliyor.
Hayatımdaki en önemli kişinin doğum gününü nasıl kutlarım? Benim için karmaşık hale getirdin, prenses! Yani, daha fazla ado olmadan, tebrikler. Seni seviyorum kızım!
Hem baban hem de bu günün senin için çok özel olmasını istiyorum. Size çok mutlu bir doğum günü diliyoruz ve tüm hayallerinizin gerçekleşmesini umuyoruz.
Bir mesajda hissettiğim herşeyi yazmak çok karmaşık çünkü bir baba olarak benim gözümün elesindesiniz. Bu yüzden size sadece seni çok sevdiğimi ve doğum gününüzün özel ve unutulmaz olacağını ümit ediyorum.

Seni doğuştan gördüm, büyüdüğünüzü gördüm ve bir kadın oldun. Seninle gurur duyuyorum tatlım. İnşallah her zaman yanınızdadır. Tebrikler, kızım.
Sensiz dünya çok daha sıkıcı olurdu, baban ve ben senin çığlıklarınız, kahkahalarınız ve ilk kelimeleriniz olmadan ne yapardık? İlk adımını attığın günü hala hatırlıyorum, ne heyecan! Umarım bu gün sizin için harikadır ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Seni çok seviyoruz, kızım, doğum günün kutlu olsun.
Yarın için bugün ne yiyebileceğinizi, kızının, örneğin sizin için aldığımız pastayı bırakın. Doğum günün kutlu olsun!
Her zaman birbirimizi anlamadığımız halde, örnek bir kız olduğunuzu ve ihtiyacım olduğunda bana her zaman yardım ettiğinizi itiraf etmeliyim. Tebrikler tatlım, hala senin kadar iyi.
Jinekologların bir kız olduğunu söyledikleri günü, o anda ne hissettiğimizi hatırlıyorum! Seninle tanışmayı dört gözle bekliyoruz, prenses, ve sana tüm sevgimizi ve sevgimizi veriyoruz. Bugün doğum gününüzü kutlamak ve o güzel günü hatırlamak istiyoruz. Tebrikler, güzel.
Bu özel günümüzden yararlanmak için en iyi yaratıcılığınızı sizlere sunmak istiyoruz. Sen istisnai bir kızsın, on bir öğrenci ve güvenebilecek bir arkadaşsın. Bu sebeple bugün size bu kutlamayı yazıyoruz, varoluş yolunuz için teşekkür ederim, böylece asla değişmeyeceksin. Tebrikler tatlım.
Seni sevdiğim gibi seni sevebilen kimse yok, kızım. Bir annenin sevgisi kıyaslanamaz. Size mutlu bir doğum günü diliyorum ve büyümeye devam ediyor ve olduğun gibi ol. Seni çok seviyorum tatlım.
Bu dünyada istediğim şey seni mutlu etmek, kızım, sen benim herşeyimsin. Umarım bu selamlamayı seversiniz ve size biraz gülümseyebilirim. Günün tadını çıkar, kızım ve sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum.

Ben dünyanın en gururlu ve mutlu annesiyim, çünkü hepsinin en güzel kızına sahibim. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Kalbimi geçiren her gün gururla dolu ve ben senin gibi bir kızı ile beni kutsadığın için Tanrı’ya şükrediyorum. Hayatın için mutluluk, sevgi, sağlık ve tüm hayallerini fethetmek istiyorum. Seni çok seviyorum, küçük kızım!

Doğum günün için çok sevinç, kızım
Bir gün kalbimi çalan kızdın ve bugün onu gururla dolduran kadınsın. Doğum günün kutlu olsun kızım! Bugün için çok sevinçler diliyorum ve hayatınızın her gün mutlu olmanın sebeplerini buluyorsunuz.

Gücünüzü ve önerdiğiniz şeyleri fethetme yeteneğinizden hiç şüphe duymadan yolunuza devam edersiniz. Sonsuza kadar benim gerçek ve sonsuz sevgim olacaksın.

Kızımın doğum günü, kalbimin kraliçesi
Bugün doğduğun anı kutlamak için bir gün ve kalbimin kraliçesi oldun. Doğum günün kutlu olsun küçük kızım!

Seni hayattaki her şeyden daha çok seviyorum ve benim mutluluğum da seninki. Ve inanın ki, aşkım: Seni mutlu görebilmek için gerekli olan şeyle savaşırdım, böylece hayal ettiğin yere gidebilirsin.

Bugün hayatında en çok sevdiklerinizle birlikte bir günler, hediyeler ve gülümsemeler diliyorum. Tebrikler aşkım!

Uzaktaki kızım için
Bugün senin doğum günün, kızımın, sadece senin için değil, benim için de özel bir tarih, çünkü hayatımın en mutlu anlarından birini hatırlıyorum.

Vücudumda varoluşunu paylaştıktan sonra kollarıma girdiniz ve kalbimde çok büyük, çok muazzam bir aşk doğdu, hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Fakat bu günün mutluluğu, biraz uzaktır, çünkü sizi kucaklamak ve öpmek için çok mutluyum, bir kez daha kızınızın mutlu ve gururlu bir annesindeyim.

Ama annemin kalbi, mutluluğunuz için hayatınız için mutlu, iyi, güvenli ve kavga ettiğinizi bilmekten mutluluk duyar. Ve mutlu olmak için, senin için istediğim her şey.

Gününüzün tadını çıkarın ve sizi her şeyden çok seven anneni asla unutma. Tebrikler, aşkım, güzel!

20 yıldır tebrikler, güzel kızım
Sevgili kızım, yirmi yıl önce seni kollarında ilk kez tuttum, küçük ve çaresiz. Bugün güzel ve harika bir kadın oldun. İyi ki doğdun sonsuz aşkın yavrularım!

Bu, anneniz olmaktan gurur ve ayrıcalıktır ve bu yirmi yıl boyunca büyümenize, evriminize, dünyaya çıkmanıza eşlik eder. Ama, şimdi bir yetişkin olmana rağmen, benim için her zaman kucağımda ağlayan ve güldüğün bebek olacaksın.

Tebrikler, kızım! Hayaller yaşamınızda asla yok olmaz, onları yapabilir ve asla hayal kurmayı bırakıp onlarla savaşmayabilir. Zorlukların üstesinden gelinmesi ve her zaman öğrenmeye dönüşmesidir.

Seni çok seviyorum, güzel kızım! Sen bir kız ve bir kadınsın. Asla unutma ki, her zaman senin için burada olacaksın, ihtiyacın olan ya da sadece olman için.

Mutlu yıllar sevgili kızım, yakın zamanda çocuk bezi değiştirdiğimiz, erken kalktığımız ve geç kaldığımız, her zaman iyi olmanızı beklediğimiz anlaşılıyor. Bugün, sahip olduğunuz kadını görmekten gurur duyuyoruz.
Gününüzü sevenler ve bugün kutladığınız insanlar tarafından çevrili güzel bir gün geçirin sevgili kızım.
Doğum günün kutlu olsun kızı! Bugün kutlamak için harika bir gün, çünkü sizi bu kadar çok seven tüm bu insanlarla bir yıllık bir ömrünüz var.
Bugün birkaç yıl önce, büyüyüp harika bir insan olan güzel bir kız doğdu. Tebrikler, kızım.
sevgili kızım için doğum günlerinin görüntüleri

Tanrı sizi korusun ve tüm hayallerinizi gerçekleştirmeye devam edin, güzel bir gün geçirin ve mutlu bir doğum günü sevgili kızınız olsun.
Bugün doğumgünü pastanıza yeni bir mum ekliyoruz, bugün yaşamak için bir yıl daha var, bu yüzden size teşekkür ediyorum. Başıma gelen en iyi şey sensin.
Evrenin tüm isteklerinizi yerine getirmeye devam etmesini rica ediyorum. Bu özel günde size en büyük başarıyı diliyorum ve mükemmel bir gün geçiriyorum.
Mutlu yıllar sevgili kızım, özel gününüzün tadını çıkarın ve her zaman ailenizle geçireceğinizi unutmayın.
Sizi en çok seven insanlar tarafından çevrelenen tüm hayallerinizin gerçekleşmesini diliyorum.
Bu özel günde sizlere hayatınızın başarıları, duyguları ve sevinçleri için en derin arzularımın olmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım!

Anne babalardan can kızlarına en içten en güzel doğum günü mesajları yazımızın sonunda, kıymetli kızının yanında oğulları olanlar için erkek evlada doğum günü mesajları yazısını da sizlere öneriyor ve kızınıza tekrardan mutlu yıllar diliyoruz.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sinan dedi ki:

    Merhaba. Sitenizden anchor text veya banner şeklinde link almak istiyorum. Siteniz uzerinde mail adresiniz yok bana dönüş yaparmisiniz?