Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızda kardeşe gönderebileceğiniz doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Ablaya, abiye, kardeşe doğum günü sözleri bulabileceğiniz yazımızda en güzel sözleri sizler için derledik.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir kardeşim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel kardeşim.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değilde, yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Hayatının her döneminin, mutlu ve sağlıklı olduğun bir dönem olması ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini dilediğim bir hayat sürmen temennisi ile, doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, hayat boyu gülümsemeni temenni ederim canım kardeşim.

Her yeni yaş gününe, mutluluklara koşar adımlar ile girmeni, gelecek yaşantının sana kalbindeki tüm arzularını sunmasını ve sağlıklı huzur dolu bir yaşam geçirmeni dilerim. Doğum gününü en sevgi dolu hislerimle kutlarım bitanem canım kardeşim.

Hayatının her saniyesinin, sağlıklı, mutluluk ve huzur dolu geçmesini temenni ederim. İyi ki doğdun. İyi varsın bitanecik kardeşim.

En güzel günler senin olsun. Hayatının her anı mutlulukla dolsun. Gözlerin hep güzellikler görsün. Doğum günün kutlu olsun. Ailemizin mutluluk kaynağı, güzel kardeşim.

Kalbinden sevgi, hayatından mutluluklar hiçbir zaman eksik olmasın. En mutlu günlerine erişebilmen dileğimle. Senin gibi bir kardeşe sahip olmanın mutluluğunu yaşayarak, nice mutlu yıllara erişmeni dilerim.

Canım kardeşim. Bazen yorgun, bazen coşkun, bazen hüzünlü, bazen mutlu bir yıl daha geçiyor hayatından ama olsun. Sevgilerin en iyisi ile yoğrul. Doğum günün kutlu, tüm ömrün huzurlu olsun.

Bugün seni düşünen birinin olduğunu hissederek, mutlu ol. Tüm dileklerinin gerçek olması dileğimle. Nice yıllara canım kardeşim.

Canım kardeşim. Hayatında kalbindeki tüm dileklerinin kabul olmasını ve hayatın boyunca sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğimle, nice mutlu yıllar geçirmeni temenni ederim.

Biricik kardeşim. Dilerim ki yeni yaşın sana bir ömür boyu, sağlık, mutluluk ve huzur getirir. Hayatın başarı merdivenlerini, koşar adımlarla tırmanırsın. Yüzünden gülücükler, kalbinden mutluluklar hiçbir zaman eksik olmasın. Mutlu yaşlar.

Hızla akıp giden yıllara sakın üzülme. Her geçen ve yeni yılın, ayrı bir güzelliği vardır. Geleceğini inşa edecek her yeni günün, bir önceki gününden daha güzel, dileklerine uygun ve senin mutlu olacağın şekilde geçmesini temenni ederim. Hayatın boyunca, her zaman gülmeni dilerim. Daha nice yeni yaşlara kardeşim.

Kısa bir mesaj olsa da bu gönderdiğim, sana dünya büyüklüğünde binlerce sevgi ve öpücük yolluyorum. Bilmeni isterim ki, asla unutulmazsın. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlar, nice mutlu yıllara ulaşmanı dilerim canım kardeşim.

Yağmur kadar saf ve temiz, güneş kadar sıcacık, kar taneleri kadar berrak bir ömür geçirmen dileğimle. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Benim canım kardeşim. Eğer ki bu dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik arıyorsan, aynaya bak. İyilik meleği arıyorsan, kalbindeki güzellikleri düşün. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın. Çok daha mutlu yıllara..

Dünyanın en güzel kalpli, en şirin, en tatlı, kardeşine en iyi dost olabilen kardeşi.. İyi ki sen benim kardeşimsin. İyi ki canımdan kanımdansın. Doğum günün kutlu olsun. Nice yaşlara.

Bu doğum gününde, sana dünyanın en güzel şeyini hediye etmek isterdim. Ama seni sana nasıl hediye edebilirim ki canım kardeşim?  Hayatının sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu geçmesini diler, yeni doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni her şeyden ve herkesten daha çok seven kardeşin, tüm mutlulukların senden yana olması dilekleri ile, doğum gününü kutluyor.

Hayat her zaman insanlar için fırsatlar verir. Bu fırsatları iyi değerlendirmek gerekir. Sen bana hayatın verdiği en güzel fırsatsın canım kardeşim. Ben her ne kadarda olsa böyle şeyleri anlatamasam da, sen bendeki yerini çok iyi bilirsin. Seni en kocamanından seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara kardeşim.

Kardeşe doğum günü mesajları konumuzun sonuna geldik. Arkadaşa doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımzıa bakabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. buse volkan tuncay dedi ki:

    sevgilimin yanında olmasını çok isterin canım
    kocacım seni çok seviyorum……………….