İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler sözleri, iyi geceler mesajları facebook, iyi uykular sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliniz için gönderebileceğiniz harika iyi geceler mesajları burada bulunuyor. Sevgiliye iyi geceler mesajları ile onu harika hissettirebilirsiniz. Kısa iyi geceler mesajları göndererek kalbini tekrardan çalabilir ve etkileyici iyi geceler sözleri ile özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca günaydın mesajları yazımıza da göz atabilir sevgiliye uzun mesajlar ve aşk sözleri konularından da sevgiliye gönderilebilecek en güzel mesajları bulabilirsiniz.

En Güzel İyi Geceler Mesajları

Farklı kişilere, farklı alt mesajlar vermek için gönderebileceğin iyi geceler dileme sözlerine birlikte göz atalım;

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı

Çığlıklarım gecelere feryat olur, gündüzlerim ise bir dilim umut. Seni bu yarının gündüzüne gebe düşen bu gecede çok seviyorum, yarınlarımda olman dileği ile seni çok seviyorum. İyi geceler canımın içi.

Bir damla mutluluk sarar içimi, kıpırdar ve yanar kor ateşlerde. Seni her zamankinden daha çok seviyorum bu gece, iyi geceler bir tanem.

Dünüm geri de kaldı ve bugünümde geceye karışıp gidecek. Yarınlarda hep seninle olmak dileği ile, iyi geceler biricik sevgilim.

Aşkım ve gururum, canımın ta içi. Bu gece de sensiz ve sessiz geçmekte. Yarınlarda birlikte olmak dileği ile seni canımdan çok seviyorum iyi geceler.

Bu gece yastığa kafanı koyduğunda umduğun tüm düşlerin gerçek olsun bir tanem. Benli yarınlara uyanman dileği ile iyi geceler papatyam.

Minik kuşum üşürsün şimdi sen, yorganını da atıyormuşsun zaten üstünden. Sana bir kucak dolusu sarılma gönderiyorum tut ellerinden ve sarıl ört üstünü. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi geceler.

Haykırışlarım bir gün elbet son bulacaktır, geceye inat sabahları senin sevginle uyanmak dileği ile. Sen ümidim, umudum ve yarınlarımsın iyi geceler tatlı belam.

Yarın yine ne cadılıklar yapacaksın çok merak ediyorum. Bir ömür başımın etini yemeni istiyorum canım aşkım. İyi geceler esmer çikolatam.

Rabbim bu gecenin hatırına yarın yüzünü bana bahşetsin. İçim senle dolsun, yüreğim senle taşsın istiyorum sevgili. İyi geceler, Allah rahatlık versin ömür bahçem.

Nicedir uyuyamıyorum. Sensiz geçen bu gurbet akşamlar ayaza çalar her seni düşündüğümde. Üşürüm, düşünürüm ve seni düşlerim. Hayatımın anlamı, seni canımdan çok ama çok seviyorum geceler hep iyi olsun sana tatlı rüyalar.

Umudumsun, yeminimsin sevgili. Her sabahın gecesine pusu atıyorum sensizliğe dair ne varsa hepsine inat. Yarınlarda el ele olmamı dileği ile Allah rahatlık versin civcivime, iyi geceler.

Canım papatyam, ömrümün baharı, sultanım ve her şeyim. Seni bu gecede haddimden fazla seveceğimden şüphen dahi olmasın. İyi geceler ömrümün sultanı.

Canım bebeğim, seni ne kadar çok sevdiğimi ve istediğimi biliyorsun. Bunlara nazaran erkenden uyuyalım ve çabuk kavuşalım. İyi geceler canımın içi.

Gece yattığımda tavanı değil,seni izlemek istiyorum..

İyi geceler mutluluk. İyi geceler karanlık geceme aydınlık olan sevgilim. İyi geceler en sevdiğim. İyi geceler gözümden sakındığım, kırmaya korktuğum, kıyamadığım. İyi geceler en büyük hasretim. İyi geceler son aşkım. Üşüyosundur şimdi… Usulca yanına sokulduğumu, seni sıkıca sardığımı, dudaklarından kalbine doğru öptüğümü hayal et. Soğuk ellerini sıkıca tutmuşum bırakmıyorum, “Ben bu eli bırakmak için tutmadım.” diyorum. Nefesim soğuktan buz tutmuş bedenini ısıtıyor, dudaklarım en sevdiğim yerin olan boynunda. Isırıyorum, acıdan bağırıyorsun yine. Dinlemiyorum bile. Kulağına eğilip seni ne kadar sevdiğimi söylüyorum. Uyuyorsun sonra, üstümüzü örtüyorum. Sabah oluyor, kalkıyorsun, baş ucundayım, gülümsüyorum sana. “Günaydın sevgilim.” diyorum… “Öpüyorum en güzel yerinden” ..

O uyuduğu an, biterdi gece bizim için. Belki de o yüzdendir şimdilerde sabahların gelmeyişi

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Sitem Dolu İyi Geceler Mesajları

Şimdi ona sarılıyorsun sen, onu kokluyorsun, onu öpüyorsun. Ne yaptı seni hakedecek? Uğruna ölmeyi göze aldı mı? Seni severken sırf seni sevdiği için milyon tane hata yaptı mı? Seni unutmak için aylarca çaresiz dolandı mı ortalıkta? Ben yaptım. Ben yaptım işte. Hem ben seni çok sevdim, her şeyimi verebilecek kadar çok. Hani gel desen, ardımda kalan kimseyi 1 saniye bile düşünmeyecek kadar çok. Sonuç? Onunlasın. Şimdi sana sahip olan o. Sana aşkım diyen, seni seviyorum diyen, sana doya doya sarılan o. Ben mi? Ben yastığıma göz yaşlarımı akıtmakla meşgulüm. Seni deli gibi sevdiğimi tekrar etmekle, içimdeki yarayı binlerce kez deşmekle meşgulüm. İyi geceler sevgilim.

Ve her geceye seni yazarak, seni düşünerek kapıyorum gözlerimi. Uykulu gözlerinden, delisi olduğum çenendeki o sevimli çukurdan öperim sevgilim. Iyi geceler.

Biz ölüme meydan okuyan çocuklardık usta, Başımıza sevda denen illeti saldılar.

Bugun bitti yarina dek ALLLAHAISMARLADIK…

Yine geç kaldı bu akşam, merak ettim aradım nerdesin dedim, dönülmez akşamın ufkundayım, otobüs bulursam gelicem dedi. Salak yaaa yine kaçırdı son otobüsü.

Yoruldum artık gözlerimi kapattığımda kalbimin acısı dinecekse bir daha uyanmamak isterdim bu hayata ..başımı koyduğum omuzun sahibi yaralarımı dindireceğini bilsem bugün evet derim sana. Keşke dendiği gibi iyi geçse geceler ya da ben uyuyup uyanmasam bir daha.

Sevgiliye Özlem Dolu İyi Geceler Dileme Mesajı

Yarın güneş ilk senin üzerine doğsun çünkü benim için dünyanın en güzeli sensin. Öyle bir ömür geçir ki ne sıkıntılar uğrasın sana nede kötülükler, hep mutlu ol sen. Yüzün gülmezse bile gözlerinin içi her daim gülsün. Aşk kapından ayrılmasın. Tüm aşk şarkıları sana söylensin. Kelebekler baş ucunda durmadan dans etsin. Her daim mutlu ol, iyi geceler tatlı rüyalar gülüm.

Nerdesin, nasılsın, neler yapıyorsun bilmiyorum ama ara sıra seni rüyamda görüyorum.

Şimdi yat uyu, kovdum hayaletleri yatağından uyu Koydum güzel düşleri başucuna uyu Söktüm geceden karanlığı,çaktım yerine yıldızları Sen yeter ki, sen yeter ki Rahat uyu

Hamdolsun bizi öldükten sonra yeniden dirilten Allah’a, dönüş ancak onadır. Arkadaşlar bu sabah duasıdır her sabah okurum ve size de tavsiye ederim.

Dolunaylı gecelerde dışarı çıkma sevgilim , ay kıskançlıktan ikiye bölünmesin.

Bilmiyorsun ama ben her uyuduğumda ruhum hep senin yanına geliyor.

Güneş çekti elini eteğini. Yine karanlığa büründü her yer. Bir ay var gökte o benim. Seni izliyorum. Ilıktan bir rüzgar perdeni aralayıp yüzüne değerse o benim. Sana dokunuyorum. Bir yastığa baş koyuyorsan o benim göğsüm. Saçlarını okşuyorum. Üstünde bir şey örtüyorsan o benim. Sana sarılıyorum. Ve her gece dolunay yükseldiğinde seni daha çok seviyorum. İyi geceler herşeyim.

Sen benim her gece uyumadan önce duam, her sabah uyandığımda yanımda görmek istediğim aşksın.

Benim biricik eşim hayatımın aşkı nefesim ömrüm..

Neyse zeytin gözlüm ❤ Seni haddinden fazla Seviyorum ? Sen VAZGEÇİLMEZİMSİN ? Sen Benim ÖMRÜMSÜN ? Sen Benim HAYATIMIN KADINISIN ? Sen Benim TEK SEVDİĞİM OLACAKSIN ?❤ ANNEMİN GELİNİ OLMANI İSTİYORUM O KADAR CİDDİYİM ESMERİM ? ZEYTİN GÖZLÜM ???? NEYSE sanki çıkıyormuşuz gibi konuştum İYİ GECELER TATLI RÜYALAR SANA TATLI KIZZZ

Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi.

Ah be gönül, gözünden akan yaşları sileceğine, silmesine sebep olanları hayatından sil…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Herşeyim..

Şimdi sen uyurken ben sensiz uyumak nasıl bir şeymiş onu öğreneceğim ve sen uyurken ben yine sensiz olacağım ama unutma be gülüm sen benden ayrı olsan da nefesimiz aynı, kapımız aynı zamanda atıyor Biricik sevgilim.

Umutlara ışık saçan, umutsuzluğun olmadığını anlatan. Ne sevgimle aynı büyüklüktesin, bilemedim sevgim mi büyük olan sevgilim mi? Yaraya merhem olan, sardıkça acıyı tattıran. Geceye gündüz olan, gündüzüme güneş olan. Saçının kokusuna bağımlı kaldığım. Ya sen bana gel yada dur ben alayım seni. Ya kaderime yazılı ol, ya da yazdığım hikayeme kahraman. Şimdilik seni görmek için uyuyorum. Pek sevmezdim aslında uykuyu, sen girene kadar rüyama. Şimdi bizim evin aşağısında ki sokağın başında bekliyor olacağım, hadi sen de yat, rüyalarda buluşalım.

Herkes iyi geceler diyor da, geceler sensizken gerçekten o kadar iyi mi bilmiyorum..!

Hadi gel bir şeylerimizi takas yapalım, mesela gülüşünden ver, ömrümden al..

O kimsenin dokunamadığı yerlere kadar ulaştı, kimsenin kırmadığı yerleri paramparça yaptı. Sonrasında bir özür dilerdi. Herşey düzelir sanardı. Aslında içimde yıkık bir şehir vardı. Nasıl gizleyebilirdim ki.?

Sevdiğinize sarılarak uyuyamıyorsunuz ama bir yastığı sevdiğiniz insan yerine koyuyorsunuz. Sarılıyorsunuz.

Evet, sensiz biraz zor uyurum ama gözlerimi açtığımda seni görmek ümidiyle kapatacağım

İyi geceler güzel gözlüm, gözlerin kapandı sanki, ayın ışığı söndü, her taraf karanlığa büründü. Meğerse gecelerimi gözlerinin ışığı aydınlatırmış gecemi, karanlık sardı şimdiyse bana karanlığın korkusuyla uyumak kaldı. Kapatıyorum gözlerimi rüyama gel ve beni aydınlıklarla süsle, ışığınla sar kapla, güzelliğinle güzelleştir, sevginle bağla, rüyalar utansın, senin güzelliğinle seni seviyorum. ???

İyi geceler Allah’a emanet ol görüşürüz inşAllah. Ööppttüümmmmm muahhh Rabbim seni korusun hayırlı bi sabaha uyanman dileğiyle.

Gözlerimden yaş yerine yine sen aktın, tutmak istedim sen hayır dur bırak aksın dercesine kulağıma fısıldıyorsun. İşte o zaman şah damarım kesilmiş gibi oldum, ne gidişine ne de gözümden akan yaşa engel olabildim. Demek ki buraya kadarmış son bir sözüm var ne olursa olsun nerde olursan ol sen yine bendesin..

iyi geceler bitanem değişini özledim desem geri döner misin? Dönmezsin biliyorum dön desem döner misin asla dönmezsin demi

Artık uyku düzenim bozuldu hayatım Sakın yanlış anlama seni özlemek bile be kadar tatlı biliyomusun Şimdi sen kim bilir hangi rüyaya daliyosun ama ben senden başka kimseye hiç bi uykuya dalamıyorum… Seni o kadar seviyorum ki anlatamam… Yaşıyorum ama ben bile farkında değilim sen varsın diye yaşıyorum Bi türk için bayrağı neyse Namusu neyse Kitabı neyse Benim için de sen O’sun sen yoqsan benim hiç bi anlamım Yoq seni yine çok seviyorum neden biliyomusun bi başka dakikaya daha girdik bi tanem bana verebileceğin en büyük hediyeyi verdin sen kalbin bende ona çok iyi bakıyorum için rahat olsun o benim de kalbim BİZİM KALBİMİZ İyiki varsın İyiki seni sevmisim ve seviyorum İyi geceler canım tatlı rüyalar…

Uzun İyi Geceler Mesajları

Yazdıkların kah güldürüyor, kah ağlatıyor kah duygulandırıyor… Duyguların en güzelini en derinini senle yaşıyorum… Seni çok ama çok seviyorum duygusalım benim… Sen hep mutlu ve huzurlu uyu benli rüyalarla…

İyi geceler uykusuz gecelerimin mimarı sen rahat uyu beni rüyanda görmeni istiyorum. Uyandıģin zaman beni görme aşkıyla yanman için zira ben öyle oluyorum…Rabbimden seni istiyorum.Aminnnnn.

Gecelerin karanlığını gülüşü ile aydınlatan sevgilim güzelligi ile melekleri kıskandıran sevgilim bi bakışı ile aklımı alan sevgilim sözleri ile şairleri susturan sevgilim iyi geceler kalbımın tek sahibi seni çok çok çok seven şapsal cocuk

Seni çok seviyorum gülüm iyi ki varsın, iyi ki sevmişim yüce rabbim utandırmasın şu cuma aksamı seni seviyorum meleğimm.

Uzun zaman sonra birisine iyi geceler mesajı atıyorum. Aslında iyi geceler mesajı nasıl atılır onuda unuttum ya.. İyi geceler? Ne kadarda basit bir cümle ve bir o kadarda anlamsız. Ama şimdi sen varsın her şey anlamlı, o yüzden iyi geceler tatlı rüyalar bitanem

İyi geceler güzel gözlüm, gözlerin kapandı sanki, ayın ışığı söndü, her taraf karanlığa büründü. Meğerse gecelerimi gözlerinin ışığı aydınlatırmış gecemi, karanlık sardı şimdiyse bana karanlığın korkusuyla uyumak kaldı. Kapatıyorum gözlerimi rüyama gel ve beni aydınlıklarla süsle, ışığınla sar kapla, güzelliğinle güzelleştir, sevginle bağla, rüyalar utansın, senin güzelliğinle seni seviyorum. ???

Seni seviyorum, İyi Geceler herşeyim. Herşey senin için ….. Aşk. İyi geceler hayallerim sabah yine gürüşürüz.

Sen herşeye değersin Sen benim bitanemsin Sen iyi uyu nefesim Ben seni uyandırırım değerlim…. Canım dan çok sevdigim BAHRİYE ye yazdım onu çok seviyorum.

Müsaitsen aklım bu gece sende kalacak.

İlkimsim sonum olursun, Okuduğum duamda sen bulunursun, Bu gece gel sarıl bana, Diğer geceler hep bizim olsun Bebeğim iyi geceler.

Cancazım bu gün de bitti dua edip bi an önce yanında olmak isterim, O yüzden hemen uyuyup rüyamızda birbirimizi görelim Bu gece sabah olmasın isterdim çünkü sen rüyamdan çıkmayasın diye Birlikte olmak dileğiyle… İyi geceler hayatım

Deli dolu rüyalar görüyorum, hepsinin sonu aynı, aklım havada dolanıyorum ömrümün her anı, iyi geceler bebeğim..

Bir gün bir çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına dünyanın en güzel gülü benim diyordu o gülü aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye…bitanem…. iyi geceler…

Sana binlerce gül vermek istiyorum ama gül solar, Sana kalbimi vermek istiyorum, kalbim dura bilir Sana sadece ömrümü vermek istiyorum çünkü, Bu ömür hep seninle be güzelim, İyi geceler..

Facebook Duvarı İçin İyi Geceler Mesajları

Hiç bitmeten bir yolsun sen… Her adımda güzelleşiyor sokakların… Her nefeste bir heves doluyor içime… Dolu dizgin yol alıyorum… Kalbinin sesi yankılanıyor kulaklarımda… Nefesini hissediyorum usulca… Gözlerimin kapanmasına engel olamıyorum şimdi… Aklımda sözlerin, hayalim gözlerin, yüzümde sebebi sen olan gülümsemeler yayılıyor… İyi geceler en güzel dileğim, en tatlı sözüm, sevgilim

Her geçen günüm seninle başlar seninle biter. Hiç bitmesini istemediğim ve seninleyken zamanın durmasını. Senle yaşadığım anların hayalleri, mutluluğumla geçiyor. Gecemin en güzel yıldızı. bitanem iyi geceler

Gözümün görmediği gönlümün hissettiği o güzel yüreğine iyi bak güzel iyi geceler.

Bir gül kadar güzel ol ama dikeni kadar zalim olma… Birine öyle bir söz söyle ki, ya yaşat ya da öldür; ama asla yaralı bırakma…hayatım.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler..

Yatağım toprak, yastığım taştan olsun bitanem, yeter ki; kalbimin yeri senin yanı olsun. İyi geceler. Seni Seviyorum

Senle girmek isterdim herşeye uykulara rüyalara yeni günlere ama nasip değil msj la yetinmez yine iyi geceler kalbimin tek sahibine.

‘Birbirimize “iyi geceler” diyebilirdik; ama biz, birbirimizi hatırlatan şarkılar dinlemeyi tercih ettik.’

O uyuduğunda yapıcak hiçbir şeyim kalmadı diye düşünüp zoraki uyumakta sevdaya dahil.

Bazı kadınlar sol göğsünün altında mayın taşır.Ve oraya ilk basan adam,ayağını çekip gitmeye kalkışırsa eğer; mayın patlar,kadın dağılır;adam ölür,kadının sol göğsünde.Sonra bir daha kim gelip giderse gitsin sol göğsün altındaki kente,asla aynı etki yaşanmaz.Bir mayın bir defa patlar beyler.Bir kadın gerçekten bir defa sever ,bir şiir bir kez yazılır,bir kitap bir kez okunur gibi çürütülebilir bir tez değildir bu.Bir insan bir kez ölür türündendir. Ve sen,sana gelince eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente hüzünlü bir sesle ; ”buralar bir zamanlar hep benimdi ” diyeceksin.

Komik İyi Geceler Mesajları:

Gece gece eşine, dostuna, arkadaşlarına, sevgilisine, karısına ve kocasına biraz eğlenceli biraz geyik ve komik, gülümsetecek iyi geceler mesajları atmak isteyenler için en sevilen iyi geceler sözlerine buyrun;

Sırf birisi iyi geceler demedi diye iyi geçmeyen gecelerim filan yok benim. Döner dötümü yatarım.


İyi geceler yesin seni keçiler. He he he…

Ve… Usulca fısıldadı zaman; yat zıbar sabah kalkamıyorsun.

Taaa bizim evden sesleniyorum iyi akşamlar.

Elveda… Beni sevenler! Gözlerim ağır ağır kapanıyor… gidiyorum b …

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler.

Hey sen! Evet, evet sen! Bu mesajı bekleyen… Artık uyuyabilirsin iyi geceler.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var ? iyi geceler.

Şu arabesk rap yapanlar sevdiklerine kavuşsalar da bizde huzura kavuşsak. İyi geceler Türkiye.

Uyurken şeytan insanların yüzüne işermiş. Bu gece uyuyo numarası yap… İyi geceler.

Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma yastığıma ayıp olmasın. Herkese iyi geceler.

Ayrıca, iyi geceler mesajına “sana da” diye cevap veren öküzler ölsün! İyi geceler hadi.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “yatsın bu dünya!” Cümleten iyi geceler.

Tam uyuyacakken gelen iyi geceler mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani gelmiyor öyle bi mesaj.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan… iyi geceler.

Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler.

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, yolda yürürken kavşaklara… Bir de yüzünüze gülen yavşaklara. İyi geceler hepinize.

Hayatımdaki en değerli varlık canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Sevgili uyku: Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum. Ama seni seviyorum ne olur yuvana dön! Pijamalı bir dost…

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… Not: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. sema dedi ki:

  Seviyorum seni dolu dizgin

  1. Anonim dedi ki:

   Canım

 2. nur dedi ki:

  askım iy geceler

 3. kamil dedi ki:

  pekguzelsozlerin linki var sitende 🙂