Hastaya Mesajlar

03.02.2022
Hastaya Mesajlar

Hastaya mesajlar yazımızda rahatsızlananlara, hastanede yatan hastalar ve hasta yakınlarına gönderebileceğiniz geçmiş olsun mesajları bulabilirsiniz.

Hastaya Mesajlar

Güneşi kıskandıracak kadar güzel olan gözlerin yine öyle parlak ve yine öyle sağlıklı olacak, inşallah. Dualarımız bunun içindir. Geçmiş olsun.

Allah sana acil ve kalıcı şifalar versin

Eş-Şafi sana şifaların en güçlüsünü ve en kapsayıcısını en acil tarafından lütfetsin.

Hastalanman bizleri ne kadar üzdüyse, iyileşmen de öylece sevindirecek; sana acil şifalar…

Kendine çok dikkat etmek hem kendine ve hem bize temel borcundur, sen bizim için çok değerlisin.

Geçmiş olsun dileklerimizle birlikte en kısa zamanda aramızda olman anlamındaki isteğimizi de sana iletiyoruz, önemle; Allah, dua ediyoruz ki, hemen şifa versin sana.

En kısa zamanda sağlığına ve neşene tekrar kavuşmanı diliyor ve bunun için Tanrı’ya dua ediyoruz.

Çabuk iyileş lütfen ve bir an önce aramıza dön, ne olur. Bizler yine seni bekliyoruz.

Bir an önce sağlığına ve aramızdaki yerine tekrar kavuşman dileklerimizle sana geçmiş olsun diyoruz.

Sana acil şifalar diliyorum.

Geçmiş olsun dileklerimi en içten biçimde iletiyor ve sana acil şifalar diliyorum.

Canım arkadaşım, umarım şu an daha iyisindir ve her geçen dakika daha da sağlıklı ve sevinçli olursun. Geçmişten daha da güzel günlerde seninle olmak bizim için de sonsuz sevinç mevsimleri olacaktır. Geçmiş olsun sana.

İyi ve sağlıklı olduğumuz günleri, zaman, bizden alsa da ara ara, daha iyi ve daha sağlıklı günler bekliyor kaderimizde bizi. Geçmiş olsun.

Her zaman odamda resmin ve kalbimde sevgin. Ne ani hastalıklar değiştirir bunu ve ne de başka mutsuzluklar. Değerin ve sevgin bütün her şeyi aşacak denli büyüktür sevgilim. Sana geçmiş olsun.

İstediğimiz her gün haberini alamasak da ve halini sorup derdini dinleyemiyorsak da kalbimiz ve dualarımız her an seninledir, geçmiş olsun sana.

En içten mesajı ve en hakiki sevgiyi ve en sıcak özlemleri sana gönderiyorum. Gelecek günler geçmiş zamanlardan kat kat güzel olsun. Dua ediyoruz bunun için de. Geçmiş olsun.

Hem arkadaşınım hem dostun. Hem hem sevgiliyiz biz hem çılgın birer âşık bize. Bu sözcüklerin ifade ettiği bu duygu ve düşüncelerin her biri madem bunca değerli bize, sakın gecikme iyileşmekte, duadayım, bekliyorum. Geçmiş olsun canım.

Acılar biter ve kapanır ya yaralar; hastalıklar da geçer gider ve başlar yine sağlıklı ve mutlu günler. Geçmiş olsun bir tanem, acil şifalar diliyorum Allah’tan senin için.

Yaşam oyununun değişik sahneleridir bazen sağlıklı ve bazen de hastalıklı günlerimiz. Ama oyun sürer ve sonraki sahneler öncekileri unutturur. Gelecek sağlıklı ve sevinçli günlerin sana da aynı sürprizi yapacak. Şimdiden geçmiş olsun sana.

Geçmiş olsun meleğim. Bu günler de geçip gidecek ve sen yine gülüp oynayacaksın. Ve biz yine birlikte olacağız. Hayatın bütün renklerini biliyor ve en çok sevdiğimiz tonları yine bekliyoruz birlikte. Geçmiş olsun sevgilim.

Yaşam bize güzeldir biz her şeyi paylaştıkça senle. Anılar güç verir hastalıkta. Öyleyse meydan okuyalım şimdi geçmişe. Yine sağlıklı ve sevinçli güzel günlerin olduğu geleceğe birlikte yürüyeceğiz. Geçmiş olsun aşkım, geçmiş.

İnancımız var oldukça her derdin devası vardır, bozma sakın moralini. Aşktır bütün inançların tarlası; sarıl ruhundaki sevdaya, senin de bitsin derman fidelerin. Geçmiş olsun bir tanem.

Hastaya mesajlar yazımızın sonuna geldik daha fazlası için geçmiş olsun mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Jindar dedi ki:

  Geçmiş olsun 😚😚😚😚😚😚😂😂💝

 2. melek sevgi dedi ki:

  Canım arkadaşım geçmiş olsun yardıma ihtiyacın varsa ben burdayım tekrar geçmiş olsun ?

  1. Ömer dedi ki:

   Tsk ederim su an ıyiyim tekrar aranızdayım en kisa zaman icinde