Günaydın Yazıları

Günaydın Yazıları

Günaydın yazıları yazımızda yanınızdakilere ve sevdiğiniz kişilere sabah günaydın yazıları gönderebilir onların güne daha mutlu uyanmasını sağlayabilirsiniz.

Günaydın Yazıları

Hadi gel, başlıyor gün. Gel tut ellerimden. Birlikten güç doğarmış. Beraber meydan okuyalım her engele. Hep benimle uyan ve hep benimle uyu. Günaydın bir tanem.

Sen başıma gelen en tatlı şey olduğun kadar sabahlarıma doğan en sıcak güneşsin sevgilim. Ömrümün bütün sabahlarında benimle ol ve benimle uyan. Günaydın sevgilim.

Sevgilim sen sensiz uykulara bile düşman ettin beni. Sensiz rüyalarda bile seni arar olmuşum. Geriye kalan odur ki artık sensiz ne yaşayabilirim ne de uyuyabilirim. O halde birlikte uyumaya ve uyanmalara yürümek üzere günaydın bir tanem. Yeni bir çağın başlangıcı sabaha hoş geldik!

Seni sevmek ekvator güneşine dokunmak gibidir. Senin yüzüne bakınca erir içimdeki bütün buzlar ve biter kışlar.  Öyleyse her günüm seninle başlasın ve seninle yaşansın. Günaydınlar sana bana ve bize bir tanem.

Yolumu kaybettiğimde sen bana yolumu gösteren kutup yıldızımsın ve bütün seher vakitlerinde ettiğim sonsuz duamsın. Günaydın biricik sevgilim.

Sen her sabah uykudan ilk göz açtığımda hayata yaşamaktan da önce gelensin aklıma. Aşk bu demektir, sonsuzca özlemek de. Öyleyse günaydın ve bütün günler aydın olsun sevgilim.

Günaydın her sabah benim yüreğime doğan ve ruhuma ışıyan sevgilim, senin de günün bana getirdiğin ışıklarca aydın olsun. İyi ki doğuyorsun ve ışıyorsun her sabahıma; seni çok seviyorum bir tanem.

Günaydın, günü aydınlatan bir tanem, can tanem. Gülücüğün güneşimdir ve öpücüğün sevincim. Ben de öpüyorum ruhundan.

Günaydın benim eşsiz sultanım, günaydın; en özel bağımın gülü, günaydın; sen ki benim Süreyya yıldızımsın, ay yüzlümsün, günaydın!

Bende yaşam seninle başlar. Her şey seninle hayat bulur. Ve çiçekler senle açar bende ve kuşlar senle öter. Sevincin ve neşenin bulutu sensin bende, mutluluk senden yağar. Öyleyse hadi uyan sevgilim, birlikte günaydın diyelim evrene. Hadi, günaydın sevgilim!

Sana ulamadığım günlerde rüyalarımda geliyorum yanına. Ellerinden tutamadığım anlarda rüyalarımda yakalıyorum ruhunu. Alıyorum sevincimi öylece. Zenginliğimin kaynağı olmuş sevgilim, günaydın!

Günaydın en derin ve en zengin anlamım. Günaydın ruhumun hiç sönmeyen ışığı. Günaydın sevincimin başlangıcı. Sonsuz mutluluk günaydınları sana!

Sensiz uyanmak ölüm gibiyken hayalin bile yeter beni canlandırmaya. Günaydın sevgilim sana ve hayata bu sabah da!

Günaydın yazıları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için günaydın mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.