En Güzel Günaydın Mesajları

En Güzel Günaydın Mesajları

Günaydın sözleri yazımızda sabahları sevdiğiniz kişilere günaydın sözleri ve günaydın yazıları içeren smsler ya da whatsapp mesajları gönderebilirsiniz.

Anlamlı Günaydın Mesajları ile Sabahları Keyifli Kılın

Her yeni gün beraberinde yeni umutları getirir. Umutlarınızın hiç tükenmemesi, yarınların yeni günlere ulaşması dileğimle gününüz aydın olsun.

Gecenin karanlığı varsa, karanlığın sonunda doğacak bir aydınlık da vardır. Güzel bir güne gülerek başlamayı bilen herkese günaydın.

Günümü aydınlatan güneşim, gülüşüyle umutlarımı yeşerten çiçeğim, hayatı yaşanabilir kılan gerçekleşmiş dileğim; yeni güne uyanırken yüreğime dokunan narin ellerini öpüyorum.

Yastığa başını koymadan önce geçen günün muhasebesini yaparsın. Tam odaklandığın anda uykuya dalarsın. Sabah olduğunda ise aklında yalnızca bugün vardır. Gününün güzel geçmesi dileğimle…

Yıldızları çok seviyorsan öncelikle yeni bir güne uyanmayı bilmelisin. Güneşi görmeden karanlığı, karanlığı görmeden yıldızları seyredemezsin. Gökyüzüne tutkuyla bakabileceğin bir güne merhaba!

Sabahın ilk ışığıyla uyandığımda gözlerimin aradığı tek varlık sensin sevgilim. Gözlerim göremiyor belki, ancak kalbim fazlasıyla hissediyor seni.

Yeni bir günün habercisi olan kuşların cıvıldamalarını bir ömür boyunca duyarak uyanman dileğimle, günaydın!

Gökkuşağından renk çalan rengarenk bir gün geçirmeniz dileğiyle… Gününüz güzel geçsin.

Hayattaki en büyük alışkanlığınız yeni güne gülümseyerek başlamak olsun.

Sensiz geçen bir gecenin ardından uyanmak ne kadar zor olsa da bu sabahlara, sana gelebilmek için bir günü daha ardımda bıraktığım için günaydınlar diliyorum sana.

Yüzünde gülücük, kalbinde sevgi, yüreğinde umut hiç eksik olmasın. Günün aydınlık olsun.

Geceleri seni sorduğum yıldızlar sabah olduğunda bir baktım artık yoklar. Şimdi doğan güneşe soruyorum seni. Günün güzel, gönlün şen olsun sevdiğim.

Her sabah uyandığımda sana defalarca aşık oluyorum. Alışkanlıktan değil aşktan gurur duyuyorum. Günaydın canım.

Sabaha gözlerimizi beraber açacağımız günlerin geleceğini biliyorum. Her gecenin sabahında yanında olmayı sana armağan etmek istiyorum. Günaydın sevgilim

Bu sabahın sana alışılmışların dışında tatlı sürprizlerle dolu bir gün getirmesini diliyorum.

Sen bu mesajı okurken ben sana ikinci şiirimi yazmış olacağım. Güneş yollarını aydınlatsın, günün hep aydın olsun bir tanem.

Bakmasını bilirsen şayet hayat fazlasıyla güzel… Bu yeni güne uyanırken gözlerinin hep güzel olanı görmesini diliyorum.

Sabahınız bol güneşli, gününüz ışıltılı, eviniz şen şakrak, hayatınız mutluluk dolu olsun.

Günaydın sözleri ve yazıları yazımızın sonuna geldik. Sevdiklerinize daha fazla günaydın ile ilgili söz ve yazı arıyorsanız günaydın mesajları, sevgiliye günaydın mesajları ve uzun günaydın mesajları  yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.