Geçmiş Olsun Mesajları

03.02.2022
Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş olsun mesajları yazımızda hasta olan yakınlarınıza gönderebileceğiniz geçmiş olsun mesajları bulabilir hasta yakınlarına yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Geçmiş olsun dilekleri ile sevdiklerinize geçmiş olsun sözleri gönderebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Mesajları

Kazanın nereden ve ne zaman geleceği belli olmuyor. Ufak sıyrıklarla atlattığın için çok şanslın. Allah seni nazarlardan saklasın. Geçmiş olsun arkadaşım.

Derdi veren Allah, dermanı verecek olan yine Allah. En kısa süre içinde toparlayıp ayağa kalkacağın günleri bekliyoruz. Büyük geçmiş olsun.

En kısa zamanda gücünü toplayarak aramıza döneceğini biliyoruz. Hastalığın asla yıldırmasın seni, ayağa kalkabilmek için biraz inanç yeterli.

Sağlıktan daha önemli bir şey yok. Ne para ne de başka bir şey. Sağlığına kavuşup aramıza katılacağına olan inancımla geçmiş olsun dostum.

Hayat her zaman güllük gülistanlık değil ne yazık ki. Bu hastalığa yakalandığın günden beri iyileşmen için Allah’a dua ediyorum. Sen bir ayağa kalk, bak neler yapacağız beraber.

Çok önemli bir operasyon geçirdin. Eski sağlığına kavuşabilmen için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Sen dinlenmene bak. Birkaç haftaya eskisinden daha sağlam olacaksın inan.

Kalp krizi geçirebileceğin aklımın ucundan bile geçmezdi. Artık sinir, stres yapmak yok. Yediğine içtiğine dikkat edeceksin. Hastaneden taburcu olduğun anda yanında olacağım.

En büyük zenginlik sağlıklı olabilmektir derler. Şu hastaneden bir çık sen, ben seni dünyanın en zengin insanı yapmasını bilirim.

Hastaneye kaldırıldığın haberini ailenden öğrendim. Şehir dışında olduğum için yanına gelemedim. En kısa süre içinde ziyaretine geleceğim arkadaşım. Büyük geçmiş olsun.

Sen tanıdığım en güçlü ve en kararlı insanlardan birisin. Bu hastalıklarla savaşarak tekrar aramıza geleceksin. Buna yürekten inanıyorum.

Allah’a her gün dua ediyorum ayağa kalkabilmen için. Sen yeter ki güçlü ol, arkanda sevdiklerin var. Senin gelmeni bekleyen bir ailen var. Geçmiş olsun canım dostum.

Gözlerindeki ışık hiç sönmesin. Dün nasıl yaşıyorsan hayatı, yarını da öyle yaşayacaksın. İyi olacağına inan, bunun için çabala. Senden gelecek güzel haberlerin yolunu gözlüyoruz.

Burnun bile kanamadan kurtuldun bak. Allah bir daha kaza bela vermesin. Geçmişler olsun kardeşim benim.

Aramıza döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bütün sınıf arkadaşlarımızla birlikte senin için dua ediyoruz. Hatta sırana kimseyi oturtmuyoruz. Geçmiş olsun canım arkadaşım.

Bu kara günler de geçecek elbet. Senin en iyi bildiğin şey tekrar ayağa kalkabilmek… İyileşeceğine olan inancımızla yolunu gözlüyoruz.

Güneşin altında yürümeyi özlediğini biliyorum. Çiçekleri dalında koklamayı istiyorsun. Bunların hepsinin gerçekleşmesine çok az kaldı. Gücünü toparladığın an seni taburcu edeceğiz.

Böyle bir kazadan bu kadar az hasarla kurtulduysan, seni Allah korumuş demektir. En kısa sürede ziyaretine geleceğim. Geçmiş olsun.

Şehir dışında olduğum için ziyaretine gelemedim. Ben geri dönene kadar umarım hastaneden taburcu olursun da seni evinde ziyaret ederim. Geçmiş olsun canım dostum.

Öğretmenin sizin yokluğunuzda hiç tadımız tuzumuz yok. Hepimiz biraz eksik hissediyoruz. Bize tekrar gülerek ders anlatacağınız günleri iple çekiyoruz. Geçmiş olsun öğretmenim.

İlk duyduğumda şaka yapıyorlar sanmıştım. Çok büyük geçmiş olsun. Sürekli aklımdasın, her an seni düşünüyorum. Enerjini topla, iyice dinlen.

Seni hiçbir zorluk yıldıramadı hayatta. Şu ufak hastalık mı yıldıracak? Bilirim, sen mücadele etmesini çok seversin. Mücadele et ve dön aramıza.

Rahatsızlandığını duyunca iş arkadaşların olarak çok üzüldük. Aramıza geri dönerek beraber çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Sana Allah’tan şifa diliyoruz.

Zor bir ameliyattan sağ salim çıkmayı başardın. Eski sağlığına kavuşabilmen için uzun bir süre dinlenmen lazım. Gücünü topla ve aramıza geri dön. Seni çok seviyoruz.

Kalbim seninle birlikte atıyor. Bu zor zamanında yanında olabilmek için yola çıkıyorum. Bir süre sonra yanına geleceğim. Geçmiş olsun canım arkadaşım.

Geçmiş olsun mesajları yazımızın sonuna geldik.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.