Facebook Sözleri

Facebook Sözleri

Facebook sözleri yazımızda facebookta paylaşabileceğiniz facebook durumları, facebook sözleri, facebook mesajları ve facebook yazıları bulabilirsiniz. 

Facebook Sözleri

Yeni evini beğenmişsindir umarım. Böyle bir konforu hiçbir yerde bulamazsın. Yüreğimde yaşaman benim de hoşuma gidiyor ama kiranı ne zaman ödeyeceksin? En kısa sürede ev sahibiyle evlenmezsen evden kovulabilirmişsin.

Seni ne kadar sevdiğimi sorup duruyorsun bana. Sevgilim, dur hemen söyleyeyim sana. Seni televizyon kumandasından, tuttuğum takımın maçından, bir pazar günü uykusundan çok daha fazla seviyorum.

Annemin dediği her şeye dikkat ederim, onun sözleri önemlidir benim için. Dışarı çıkarken sıkı giyin üşütme dedi. Trafiğe çıkarken arabayı dikkatli sür dedi. Kavgaya falan karışma dedi. Ama aşık olma demedi.

O kadar büyük bir suç işledim ki, şimdi ne yapacağım nasıl kaçacağım yetkililerden bilmiyorum. Yine de işlediğim suçu kabulleniyorum. Peki sen de beni seviyorsan, suçuma ortak olur muydun? Birlikte kaçar mıydık dünyadan?

Aşk çok farklı anlamlara gelebilir. Herkes için farklı bir aşk tanımı olabilir. Genel olarak aşk; karşındaki kişinin bulunabilecek en doğru insan olduğunu sanmanla, onun aslında gereksizin biri olduğunu anlaman arasında geçen süredir.

Hayatta nereye bakacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bakamayacağın birine attığın bakış bütün hayatını etkileyebilir. Bu konuda şanslıyım; çünkü ben sana baktım, sen bana baktın, şu an üç çocuğa birden bakıyoruz.

Hatırlıyor musun sevgilim, nasıl da tutulmuştum eşsiz güzelliğine? Nasıl da aşık olmuştum sana birden bire? O yüzden kalbimi sana vermiştim, bir güzel saklarsın diye. Nereden bileyim saklamak için onu buzluğa koyacağını. Donuyorum be!

Siz hiç sevdiğinizle yürürken birden yağmur bastırınca koşmak yerine el ele yürümeyi tercih ettiniz mi? Sırılsıklam ıslanıp onunla öpüştünüz mü? Nasıl bir duygu olduğunu biliyor musunuz? Ben bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Seni ilk gördüğüm andan itibaren deliye dönmüştüm. Daha tanışmadan sana benimle çıkar mısın demiştim. Sen de sözlün olduğunu, kabul edemeyeceğini söylemiştin. Ben de yazılım olduğunu, beraber çalışırsak kesin geçeceğimizi anlatmıştım. Şu espriye kanıp benimle oldun ya dünyada her şey mümkün.

Çok fazla stres olmayın. Panik yapmaya gerek yok, herkes önce bir sakin olsun. Hepimiz aşık olduk, abartmaya gerek yok elbet geçecek. Yeter ki senin aşkın geçmesin, ben panikatak olmaya da kalp krizi geçirmeye de razıyım.

Doğum günün için sana öyle bir hediye almıştım ki… Sana dünya üzerindeki en acayip, en tatlı ve en yakışıklı hediyeyi göndermek üzereydim ama kargocu arkadaş kutunun içinden çıkmamı söyledi.

Neymiş efendim bütün kadınlar birer çiçekmiş. Yok ya ben istemem bütün çiçekleri, sen benim için dünyadaki en ender görülen çiçek ol, ben senin için eşek arısı olmazsam en adiyim.

Sevgilime facebook hesabın varmış bak neden durumunu güncellemiyorsun ki diye sordum. Aşkım benim durumum yoktu, güncelleyemedim dedi. Bir kez daha sevdim, yine aşık oldum.

Aşkım şu çantandan çıkan garip malzemelere kızmıyorum aslında. Ne bileyim bir gün olur da ıssız adaya düşersek, o çantada bulunan malzemeler sayesinde hayatta kalabiliriz. Hatta medeniyet bile kurabiliriz.

Yokluğunda Emre Aydın’ın “Soğuk Odalar” şarkısını dinleyip duruyorum. Belki ısınırım biraz diye. Odalarımın hepsi buz gibi, keşke yanımda olsan da biraz para versen bana doğalgazı açtırırdık.

Bu dünyadaki en yalnız insanım açık ara. Sevenim yok, arayanım yok, mesaj gönderenim yok, selam verenim yok, ucundan bile olsa hoşlanan yok, niye yaşıyorsun sen diyecek biri dahi yok. Sevgilim olursan her şeyim olacaksın bak, iyi düşün.

Aşkım her an aklımdasın… Sabah uyanınca kahvaltı etmiyorum, çünkü seni düşünüyorum. Öğlen olunca yemek yemiyorum, çünkü aklımdan çıkmıyorsun. Gece oluyor, bakıyorum saat çok geç ve uyuyamıyorum. Neden mi? Açım yahu aç!

Facebook sözleri yazımızın sonuna geldik. Facebookta paylaşabileceğiniz güzel sözler için aşk sözleri, iltifat sözleri ve seni seviyorum sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sözleri yazılarımız olan instagram sözleri ve whatsapp durumları paylaşımlarımıza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. özge özkaraman dedi ki:

    süper