Etkileyici Sözler 2022

03.02.2022
Etkileyici Sözler 2022

Etkileyici sözler yazımızda sevgiliye etkileyici sözler, etkileyici aşk sözleri, etkileyici mesajlar ve kısa etkileyici sözler facebook konularına dair yazılar bulabilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri gönderip onu etkilemek istiyorsanız birbirinden güzel romantik sözleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Etkileyici Sözler

Sende anladım ben sevmeyi, sevilmeyi ve bir tek sende anladım ben tek olmayı. Gözlerini benden ayırma sevgili, ömrüm tükenir kelebek misali. Sevgim ve hasretim sonsuzdur sana bu girdaplı sonbahar akşamlarında.

Ömür kısa yar uzakta, gözlerinde kaybolmanın eşiğini özledim. Seninleyken bile seni özlemeye ve sana hasret kaldığım dönemlere aşığım ben. Saçlarına dokunmayı ve seni koklamayı çok özledim bir tanem.

Ne bugünüm bana hasret çektirir, nede yarınlarım sana olan özlemimi dindirir. Sana olan özlemim ve hasretim hiçbir zaman dinmeyecek ve sen bu kalbin tek sahibi olacaksın. Sana çıkan yollarda yüreğimi ayağına paspas eyledim sevgili.

Aşkın girdabında hüzn-ü şarabından içiyorum sevgili, ne yana dönsem çocuksu gülüşün tırmalıyor göz bebeklerimi ve ben sana yine hasret düşüyorum bu soğuk kış gecesinde.

Günlerden Pazar ve ben yine hiç olmadığım kadar hasretim sana bu zemheri sabah ayazında. Göz bebeklerim uykuya çalar, yüreğim ise bir umut sevdaya. Çok özledim seni aşkım, dön gel sarıl bana.

Özlemin ne demek olduğunu ve hasretin ne denli bir cehennem olduğunu bilmeyenler, bilemezler sana olan aşkımın ne denli büyük olduğunu ve ne denli bir sevgiyle bağlı olduğumu. Bu yüzdendir ki sana olan aşkımı kimselere diyemiyorum.

Yarınların umutları ile bekliyorum seni sevgili, iki bahar kaldı okulunun bitmesine ve seninle dünya evine girmek için tüm benliğimle uğraşıp duruyorum. Yılmadan, usanmadan ve bol miktarda severek.

Ben sevdamdan sevgimi eksik etmem hiçbir zaman. Ne zaman ki unuttum sana olan tüm sevdamı o vakit assınlar beni aklımın en ücra köşesinden. Seni sevmelerim gözlerine baktığım her bir ifadenin belirtisidir sevgili.

Eskiden kim sorsa aşk ve sevgi yoktur derdim. İnanmazdım, inanamazdım bu dünya da gerçekten birine kör kütük sarhoş olup seveceğime. Dünya işte, Rabbim ne eylerse güze eylermiş. Seni eyledi, güzel eyledi, hoş eyledi.

Eğer şu fani dünyada güzel olan bir şey var ise sevgili, oda senin bana baktığın saatlerde içimi hoş eden tarifsiz duygudur. Seni canımdan çok seviyorum ömrümün kimsesi durağı.

Hiçbir mezhepte yoktur sana olan inancım. Seni su gibi, ekmek gibi sevip başımın tacı etmişim. Ne zaman ki aklım başka bir şeye dolansa sen gelirsin akılma, olmayan aklımda yeşerir en yeşil fidanlar.

Yüreğimde kanayan sevda pınarından içen sensin, derdime derman yarama merhem olan sensin. Bir ömür senin dizine koymak istiyorum şu serseri başımı. Ne olur gözlerini benden ayırma sevgili.

Aşk ayrıdır, sevgi ayrı. Hasret ve özlem ayrıdır, alışkanlık ayrı. Ben sana tapıyorum bebeğim, bu hepsinden daha farklı ve apayrı.

Deli divane olmuşum yoluna, bana çıkan tüm sokaklarında naralar atarak seni sevdiğimi bağırıyorum ve uyak düşüyorum yalnızlığa. Ne olur geri dön bir tanem, her zamankinden daha usul ve daha uzun sevelim birbirimizi.

Dağlara duyursam sevdamı, çöllerin her bir metrekaresine senin ismini yazsam. Mecnun ve Ferhat kıskanır mı acep? Ya da kin tutarlar mı bana. Eğer işe yararsa gerçekten dünya bile anlayacaktır seni ne denli sevdiğimi.

Bilirsin yaparım, amansız seni sever ve seni senden alırım. Aklımın ne denli intihar senaryolarına kandığını anlatsam, oturur benimle ağlarsın. Gel bir tanem herkese ve her şeye inat tekrar beraber olalım.

Ayrılık yazmasın bizim aşkımızın kitabında. Herkesi bir kefeye koyalım aşkımızı bir destana. Savrulalım seninle birlikte amansız bir zamana. Bırakalım her şeyi geride, gidelim seninle uçsuz bucaksız diyarlara. *Ayrılık sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Etkileyici sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz etkileyici mesajlar, etkileyici aşk sözleri, etkileyici yazılar paylaştık ve yazımızın sonuna geldik.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Nuray dedi ki:

    Seni seviyorum senan