Eski Sevgiliye Sözler

03.02.2022
Eski Sevgiliye Sözler

Eski sevgiliye sözler yazımızda çekip giden eski sevgiliye kapak sözler, eski sevgiliye anlamlı sözler ve eski sevgiliye ağır sözler bulabilirsiniz. Daha fazlası için kapak sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Eski Sevgiliye Sözler

Şimdi kim tutuyor ellerini, sonsuza kadar kenetli kalacağını düşünerek? Şimdi kim gülümsemene aldanarak mutlu olduğunu sanıyor? Söylesene hadi, kimi kimden alıyorsun yine?

Artık sandığından da geç; bu saatten sonra ben geleceğe yürürüm, sen arkamdan geçmişin kırıntılarını toplarsın. Tren gibi geçerim ömrünün raylarından, sen anca öküzler gibi bakakalırsın.

Hep hatırlayacağım aklımın derinliklerine kazınmış olan üç şey var şu yaşamımda. Birincisi, gözüme gözüktüğün an. İkincisi gözüme girdiğin an. Üçüncüsü ise gözümden yaş olup düştüğün an!

Benim için ilk değildin, son da olmayacaksın. Sen sadece hayatımdaki değersiz bir anı olarak zihnimin tozlu raflarında kalacaksın. Aşkımla var olmuştun, nefretimle yok oldun. Sen artık tamamen unutuldun.

Dünya hakkında sorular sorup duruyordun bana. Ben de yaşadığın evreni keşfetmek istediğini sanarak sana cevaplar bulmaya çalışıyordum. Ama nereden bilebilirdim dünyanın sadece dönmesine hayran olduğunu? Sende dönüyorsun işte, bir tek kendi ekseninde.

Dünyaya bir kez daha gelsem, senden hariç yapılacak çok şey bulunur. Değil seni bulmaya çalışmak, senin bir ülke yakınında olmak bana işkence olur.

Yalan söylemeyi hiç sevmem bilirsin, aklımın içindesin sen daha. Ne yapabilirim ki, bu da bendeki noksanlık; faydasız ve lüzumsuz şeyleri aşırı takıyorum aklıma!

Tutamayacağın sözü diline, dayanamayacağın acıyı kalbine, içemeyeceğin içkiyi kadehe, aşkına ihanet edeceğin insanı yüreğine koymayacaksın! Bakıyorum da sana, sen bunların hepsini ustalıkla yapmışsın.

Bir zamanlar canımın üstünde candın, şimdi ise yalnızca hafızamdaki gereksiz bir hatıra olarak kalacaksın. Şimdiye kadar bana yaşattığın bütün acılara sağ olsan, artık daha da sol yanımda olamayacaksın.

Hakim kararını çoktan vermiş, kim suçlu kim masum hepsi belirlenmiş, idam edilecek olan cezasının bedelini ödemiş, sen kalkmışsın af istiyorsun. Bende tek bir af var, o da Allah’tan verdiğidir, kullarının istediği değil.

Hayat ne kadar tuhaf öyle değil mi? Bağrıma basmaya, ipek saçlarını okşamaya, güzel gözlerine bakmaya, çılgınlar gibi defalarca aşık olmaya doyamadığım insana, şimdi söverken doyamıyorum!

Ne kadar yaşanmışlık varsa hepsini almış gitmiş, geriye kalan her şeye gülüp geçmiş, egosu hareketleri acayip değişmiş, yüzüne tüküresim geliyor ama makyajım bozuldu diyebilirmiş!

Karşındakinin gözünden gör hayatı, onun açısından bak hayata diyip duruyorlar bana. Ben empati yaparım yapmasına da, senin kadar adi bir şerefsiz olmayı başaramam!

Sonunu çok iyi bildiğin bir romanı bir daha okumak ister misin? Zevk almayı başaramazsın. Çünkü ne olacağını biliyorsundur. Şimdi sana neden döneyim ki, sonunun nasıl olacağını bile bile?

Alnımın en kalın yazısı, gönlümün baş tacı, hayatımın biricik kadını, evimin gülen gözleriyle bütün odaları aydınlatan sonsuz ışığı olmak yerine kalbimdeki sızı olmayı tercih ettin.

Öncelikle kendini biraz olsun geliştir, sonra diğer insanları eleştir, yargılama yapacaksan ilk başta algılamayı öğren. Hayatını adadığın o hayat, gün olur ölüme gider aniden.

Dediğim hiçbir şeyi anlamıyorsun, bunu belki de bilerek yapıyorsun. Kulakların sağır olsa inan üzülmem, ama sağır olan senin beynin. Bağırsam çağırsam da fayda etmez.

Seninle arama mesafeyi nasıl koyduysam, son noktayı da öyle koydum. Bu vakitten sonra söyleyeceğin her şeyi ancak kendin dinlersin. Bende seni duyabilecek kulak yok, biraz kalbim vardı onu da sen hiç ettin.

Hiç aklıma gelmiyorsun diyemem, dersem yalan söylemiş olurum. Bilirsin ben böyle şeyleri hiç sevmem. Ne zaman belgesel izlesem aklıma giriveriyorsun, üstelik çıkmıyorsun da!

Bana geri gel diyip duruyorsun, hiç umutlanma bence. Ben bakkala gitmeye üşenen adamım. Ona da annemin hatırına gidiyorum sadece. Şimdi sen kim oluyorsun bakalım bunu söyle.

Eski sevgiliye sözler yazımızın sonuna geldik. Eski sevgilinizden sözlerinizle intikam almak için ağır ve sert sözler yazımıza da bakın mutlaka!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Anonim dedi ki:

    Gidene gitmiş denilir görmüş😂😁😀😋😋