Eşime Mesajlar

03.02.2022
Eşime Mesajlar

Eşime mesajlar yazımızda eşinize gönderebileceğiniz duygu dolu aşk mesajları bulabilir bu mesajlarla eşinize sürprizler yapabilirsiniz. Eşime mesajlar yazımıza yorum yaparak görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Eşime Mesajlar 2022

Bugünlere beraber geldik, yarınlara yine beraber ulaşacağız. Sevgimiz tükenmedikçe, hayat denen bu macerada başarılı olacağız. Yeter ki yorulmak nedir bilmeyelim.

Ayın silueti nasıl yansıyorsa denizin üzerine, senin kalbinin silueti bir o kadar yansıyor gözlerime. Senin ışığında var oluyorum sevdiğim.

Sana gelmenin yolunu kalbimdeki pusula sayesinde buluyorum. Pusulanın bütün yönleri seni işaret ediyor. Senin kalbin öyle mıknatıs ki, benim pusulamı yüreğine sabitliyor.

Sen akrep, ben yelkovan… Sürekli birbirimizi kovalıyoruz. Bir araya geldiğimizde ifade ettiğimiz anlamın büyüklüğünü zaman kavramı bile anlatamaz.

Sabit fikirli olduğum tek konu sensin hayatım. Senden başkasını düşünebilecek bir zihin yok bende.

Hayata nasıl bakarsan hayat da aynı gözlerle bakarmış. Hayata öyle güzel bakmışım ki, senin gözlerini bir ömür boyunca izleme şansım var.

Seni sevmekten başka bir meslek edinemedim. Aklımda, kalbimde, hayalimde, geleceğimde yalnızca sen olduğun için bütün her şeyi sana vermek istedim.

Senin sayende aşkı iliklerime kadar hissediyorum bir tanem. Hayatımızı birleştirdiğimiz gün ömrümüzü birleştirdik. Aynı yastığa koyduğumuz başımız hiç ayrılmasın.

Kalbimde ufak bir sarsıntı yaratsan şiddetli depremlere neden olurdun. Kalbimin bu denli hızlı atmasının nedeni sensin hayatım.

Hayata doğru yerden başladığım kadınsın, senin ellerini ellerime alınca hissettiğim açıklanamaz duygunun karşılığısın.

Ruhuma düşen cemreler gibisin bir tanem; sen bana her gülümsediğinde baharlar geliyor ömrümüze.

Şiir okuyorum sana rastlıyorum, şarkılar dinliyorum seni duyuyorum, çiçekler topluyorum seni kokluyorum, nefes alıyorum içime sen diye çekiyorum. Seni göremedim zamanlar her yerde senin varlığınla yaşıyorum.

Aşk bir tutkuysa sana tutunmuşum, sevgi bir ekmeği bölüşmekse seninle doymuşum, sonsuzluk gözlerinse ben çoktan ölümsüz olmuşum.

Hayat bize kötü şakalar hazırlayabilir ama birlikte göğüs gerersek altından kalkamayacağımız hiçbir zorluk yok. Sevgimizi yarınlara taşırsak, yarınlarda bize mutluluk pek çok…

Ben senin yağmurlarında ıslanmayı, güneşinde yanmayı, fırtınanda savrulmayı çoktan göze almışım. Sen yeter ki bana es, bana gürle! Ben senin için her şeyi göze almışım.

Ben seninle oturup iki kelime etmeden susmayı bile seviyorum! Yeter ki hep benimle ol!

Her şeyi senin için var ettim diye buyuran Allah’ıma şükürler olsun ki seni bana vermiş.

Saatleri durdurunca zamanı durdurmuş olmuyoruz belki, olsun yine de seninle daha fazla beraber olabileceğimize inandırıyor beni.

En ağır işçiliği ben sergiliyorum, çünkü seni 7/24 hiç durmadan düşünüyorum. Kalbimdeki kasların bu kadar güçlü oluşu bu yüzden…

Eşime mesajlar yazımızın sonuna geldik. Eşinize daha fazla güzel söz göndermek için eşime sözler, aşk sözleri ve seni seviyorum sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz. Bu yazılarımızda da birbirinden güzel sevgi sözleri bulabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. zehar saçlı dedi ki:

  çokmu sevdin onu yoksa oseni sevmiyomu

  1. Anonim dedi ki:

   cok biliyon sen

 2. zehar saçlı dedi ki:

  o kişiyi seviyosan o kişi seni seviyor demikidir