Eşe İyi Geceler Mesajları

Eşe İyi Geceler Mesajları

Eşe iyi geceler mesajları yazımızda eşe gönderebileceğiniz iyi geceler mesajları bulabilir ve eşe iyi geceler mesajları göndererek eşinizi mutlu edebilirsiniz.

Eşe İyi Geceler Mesajları

Yaşadığımız sevinçler cihan kadar geniş ve engin olsun, üzüldüğümüz şeylerin her biri denizin dibindeki küçücük çakıl parçası olsun. Gecelerimizin bir sabahı, karanlığın bir ışığı olsun.

Şimdi koca bir şehir uyuyor olmalı. Benim başımı yastığıma koyduğum yerde senin şehrin var, senin şehrinin en güzel hayalleri var bir tanem. Seni özlediğim geceleri biriktiriyorum, yanına geldiğim zaman sunacağım hepsini güzelliğine.

Şu karanlık ve puslu geceleri anlatmaya kelimeler yetmeyebilir. Önemli değil, bana bir tek sen yetsen de olur. Senin yettiğin yerde ben büyüyorum. Bu hasretlik gecelerin anlamını böyle kuruyorum.

Gökyüzündeki yıldızlar sabah olunca sönmezler, sadece bizim göremeyeceğimiz kadar parlak hale gelirler. Seni yıldızlardan ayrı tutuyorum sevgilim; senin parlaklığım beni kör etmez, gözümün başka bir görüntüye ihtiyacı olmadığını gösterir.

Gece lambasını kapatıyorum şimdilik… Uykumdaki karanlığı aydınlatman için senin gözlerinin ışığını açıyorum yüreğime. Sabah olunca biliyorum ki, senin bilincimde bıraktığın izlerin hayat verecek bana.

Güneşin batmasını ve doğmasını engelleyemediler. Çünkü güneşin bir kudreti bulunuyordu. Ne zaman aydınlatacağını ve ne zaman karartacağını biliyordu. Senin sevginin beni, güneşten öte bu denli rengarenk bir yaşama sürüklemesi normal mi? Daha normali varsa, inan ki istemiyorum… Bu gecenin sabahında yine senin renklerinle uyanacağım.

“Sana dünyaları değişmem” derler ya… Bırak dünyaları, bütün gezegenler bir araya gelip evreni müjdelese, ben yine senin yanında olurum. Sen şimdi gecenin içindeki yıldızsın ya, ben sana bakan göz olurum.

Gecenin karanlığında parlayan ateş böceklerini bilir misin? Şimdi seni parlak ve özlem dolu gözlerimle izliyorum. Uzaktan, dokunamadan, ulaşamadan parıldayan bir ateş böceği gibi. Güneş doğduğunda gündüze karışacağım, seni oradan izlemeye devam edeceğim.

Gecenin bana getirdiği senin hasretindir. Uykunun bana getirdiği senin düşlerindir. Gözlerimi sabaha açmanın bana getirdiği senin odamdaki izlerindir. Senin düşüncen olmadığı sürece benim fikrim hep biraz eksiktir.

Mesafeleri ölçmedim, mesafeleri yaşadım. Bunu her gece düşünüyorum, uyumadan önce mesafelerin içinde nefes almaya çalışıyorum. Senin bana olan uzaklığını gecenin içindeki sislerden içime çekiyorum. Günün ilk ışığını bekliyorum.

Saatimi senin gülen gözlerinin merkezine kuruyorum. Her sabah uyanınca gözlerinle gülümsersin ya bana, işte senin gözlerin benim saatimin akrep ve yelkovanında. Geceler elbet biter, ama cennet gülüşün hiç bitmesin.

İnsan kurduğu hayaller kadar büyükmüş. Benim kurduğum hayallerin, düşlerin içinde yalnız sen varsın sevgilim. Ayrı kaldığımız bu günlerde hep bunu düşünüyorum. Senin hayallerinle büyüyorum sabaha doğru.

Eşe iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için iyi geceler mesajları ve sevgiliye iyi geceler mesajları yazılarımıza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.