Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe doğum günü mesajları yazımda eşinize doğum günü mesajları atarak onu mutlu edebilirsiniz. Eşe doğum günü sözleri ve mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Eşinizi doğum gününde hatırlamanız sizi onun ne kadar düşündüğünüzü gösterir eşinizin doğum gününü güzel bir mesajla kutlayabilirsiniz.

Eşe Doğum Günü Mesajları

Var olan hiçbir harfi, adının geçmediği hiçbir cümleye kurban etmedim. İyi ki hayatımda varsın başımın tacı, canım eşim.

İyi ki varsın. İyi ki hayatımda varsın. Ve milyarlarca insan içerisinden, beni seçmişsin. Seni çok ama çok seviyorum hayat arkadaşım.  Doğum günün kutlu olsun, Biricik eşim.

Bu gözlerim bir kere seni gördü artık. Başkasını asla görmez. Bu yüreğim seninle güldü, başkasıyla asla gülemez artık. Bu gönlüm seni sevdi ya, başkasını asla sevemez artık.  Bu ömür hep seninle geçecek, başkası olamaz artık. İyi ki doğdun can parçam, canım eşim.

Kalbim kayadan taştan yaratılmış olsa bile, bir sıcacık bakışın ile erir giderdi. Gözlerinden bir damla yaş düşse, nice ateşleri söndürürdü. İyi ki benim eşimsin. İyi ki sen doğmuşsun hayatımın aşkı.

Bu zor ve çetin geçen hayat yolunda, rahata erdiğim, nefes alıp mutluluk duyduğum tek yer, senin yanındır aşkım. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara canım.

Bu hayatta kedere, acıya, yokluğa ve hatta daha fazla acılara alışabilir bu yüreğim.  Ancak sensiz kalmaya, sensizliğe hiçbir şekilde alışamam. Doğum gününü, en içten dileklerimle kutlarım hayatım.

Dünyamın varlık sebebi, canım eşim. Ailemin mutluluk kaynağı, iyi ki doğdun. Doğum gününü sonsuz dileklerim ile kutlar, nice mutlu yıllara erişmeni dilerim.

Senin gibi bir eşim olduğu için, çok mutluyum. Sana layık olmak için, seni bir ömür boyunca seveceğim. İyi ve kötü günde, her zaman yanındayım aşkım. Hep beraber nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Can yoldaşım. Hayat arkadaşım. Seni çok ama çok seviyorum, gönüldaşım. İyi ki doğdun..

Sen benim en kıymetlim, hayat arkadaşımsın.  Rabbim sana bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve huzur versin. Mutluluğumuz daim olsun. İyi ki doğdun sevdiceğim.

Bugün canım eşimin doğum günü. Bugün benim de en güzel günüm. Hayat sana yaşamının her anında, mutluluklar getirsin canımın içi. Seninle ve çocuklarımızla birlikte, daha nice mutlu yıllara.

Sanma ki seni, tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Ben seni, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.  Senin gibi bir eşim olduğun için, oldukça şanslıyım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimsin canım sevgilim.

Bu hayata ne vermişsen, hayat sana verdiğinden daha mükemmelini verirmiş. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama, hiç beklemediğim, umduğumdan çok daha değerli olan birini, seni bana verdi. İyi ki doğdun ve iyi ki benim eşimsin. Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

Dilerim ki bugün, tüm dileklerin kabul olsun. Sen benim kalbimin en derin yerindesin. Nice mutlu yaşlara canım aşkım.

Biraz sabır ve sevgi, biraz şans, bir parça zaman ve memnuniyeti eklediğimizde malzemelere, tüm malzemeleri karıştırıp, senin için uzun dileklerin gerçekleştiği uzun bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Nice yıllara sevgilim.

Her gün, evlendiğimiz gün kadar mutluyum. Bir an bile olsun üzmedin beni. Sensiz geçen hiçbir günümü, mutlu geçmiş kabul etmiyorum. Bana hayatımın en mutlu günlerini yaşattığın için, sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki hayatımda varsın ve iyi ki doğup benim eşim oldun. Doğum gününü canı gönülden kutlarım sevgilim.

Seninle geçirdiğim her gün, benim için ayrı bir doğum günüdür sevdiğim. Allah’a şükürler olsun ki eşim olmuşun ve hep yanımdasın. Dünyada ki en büyük mutluluklar, daima senin olsun. Her zaman yanında olayım. Doğum günün kutlu olsun Ruhum!

Yaşayacağın tüm güzellikler, gözlerindeki ışıltı kadar umut verici olsun. Umutlar kalbine dolup, hayallerin gerçek olsun. Senin gibi bir eşim olduğu için, ne kadar gurur duysam azdır. Doğum günün kutlu olsun Hayalim!

Eşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Doğum günü mesajları ve sevgiliye doğum günü mesajları yazılarımıza göz atarak çevrenizdeki eşinize, sevgilinize güzel bir mesaj ile doğum gününü kutlayabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.