Duygusal Sözler

Duygusal Sözler

Duygusal sözler yazımızda, duygusal aşk sözleri, sevgiliye duygusal sözler, duygusal mesajlar, duygusal yazılar, duygusal sözler facebook gibi yazıları bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz duygusal sözler ile duygu dolu anlar yaşatabilirsiniz.

Duygusal Sözler

Duygularımın harmanlaştığı bu saatlerde en çokta sana uyak düşüyor aklımın odaları. Seninle yeşeren umutlarım ancak senin ayaklarının altına gül serer. Sür beni yüreğine, sürgün eyle beni gözlerine. Hiç koparma beni kendinden.

Senli uyandığım sabahlarda ilk elime aldığım telefon ve sana attığım mesaj beni kendime getiriyor. Günaydın mesajlarına hasret kaldığım sevgili ne olur benden şefkatini esirgeme.

Yalan dünya, bomboş kalplerin feryadını dinlemez. Ben ki seni cennetin en güzel köşesinden tut, cehennemin en ücra köşesinde yer alan 7 kat alevlerin içerisinde sevmişim sevgili. Hasretim sana, vurgunum sana.

Gönül pencereme ancak sen konabilirsin bir kuş misali ve ben sadece sana aşk yedirebilirim sevgili. Sanma ki usandım, sanma ki yoruldum. Sadece gözlerine dalınca unutuyorum ben kendimi.

Deliler gibi sevdiğimiz dönemlerde ne yöne doğrulsak ta başaramıyoruz birlikte kalmayı, biz insanoğlu her daim böyleyiz. Fakat ben tabuları yıktım bir tanem, ömrümü ömrüne iliklemişim ve gözlerinde kaybolmak istiyorum.

Ben muhtacım sana, hasretim sana ve hiç olamadığım kadar aşığım sana bir tanem. Ne zaman ki seni unutmaya yelkense kalbim, kendi ellerimle söker atarım dışarıya. Sana ait bir aşkım ben, yalnızca sana yanan ve yakınan.

Sevgiliye gönderebileceğiniz daha fazla söz için aşk sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, seni seviyorum sözleri, romantik sözleranlamlı aşk sözleri ve etkileyici sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Dertler bizi sarabilir ve hiç olamadığımız kadar hüzünlenebiliriz bu hayatta. Yine de sana olan hasretimi ve özlemimi hiçbir zaman kötüye çalmam, alırım seni yüreğimin en ücra köşesine saklarım bir umut dolusu zamanla.

Gözlerinden düşen her bir damla yaş sebebim kabul ederim, çünkü seninle olduğum her anda gözünden düşen sebebe ortağım ben sevgili. Ağlama, severim seni öyle bir severim ki; aşk komasına girersin.

Bir gün döneceğim ve bir daha senden ayrı dakikalarım bile olmaksızın yanında kalacağım. O kadar ki kalacağım ki dizinin dibinde sen bile sıkılmaya başlayacaksın bu sevgi ve sadakatimden.

Ağlama yar, ağlama. Gün gelecek senin yanında var olmayı hedefleyen bir insan olarak hayatının ortağı olmaya geleceğim. Seni canımdan çok seviyorum ve seninle yaşlanmak istiyorum.

Deli gibi sevmeler vardır, benimkisi zır delilik sanırım. Çünkü sevdam, sevgimi itiyor ve sana daha da uyak düşmemi sağlıyor bu soğuk kış gecelerinde. Yüreğinde ısıt beni sevgili, sana merhem, sana umut ve sana yarınlar olayım.

Süslü cümlelerin arasında yer alan noktalarım ben. Her cümlenin sonunda ben varım, başlangıcının bile nasıl gideceğine ben karar veririm. Sen benim bitmeyen bir metnim, paragraflarla süslenmiş bitmeyen özelliklerimdensin.

Göğsümde kanayan pınarlar ile susamışlığını dindiriyorum yaralı kuşların. Sana haber getirsinler benden yarim. Yakındır sana kavuşmam, az daha sabır.

Bir insanı zorla sevemiyorum ya da zorla güven duyamıyorum insanlara. Fakat sen öyle bir şahsi ikramsın ki yüce Rabbimden bana. Yok desem bile ömrü zamaneme belasın sevdiğim. Ve ben bu belaya aşığım.

Günü gelirde özlemeye kalkışırsan, özle!. Özle ki bana geri dönmeye cesaretin olsun, duygular insanlara cesaret sağlar sevgilim, ne yana dönsen de ensenden tutar seni ait olduğun yere götürür. Benim ait olduğum yer ve mekan senin yüreğin.

Aşka geldin, başka gidiyorsun yar. Gitme zalimlerin kuyusundan içme o suyu. Gel bana ummadığım saatlerde sürpriz olsun yüreğime.

Duygusal aşk sözlerini okuduğunuz duygusal sözler yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmında sevgiliye duygusal sözleri gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. hasan dedi ki:

  idare eder

 2. Volkan Başakcı :D dedi ki:

  Sözleriniz biraz basit ama idare eder

 3. Gizemli kiz dedi ki:

  Sözleriniz biraz saçma ama idare eder ???

  1. admin dedi ki:

   o zaman biz de yine de teşekkür ederiz 🙂

 4. Gizemli kiz dedi ki:

  Sözleriniz biraz basit ama idare eder