Davetiye Sözleri

03.02.2022
Davetiye Sözleri

Davetiye sözleri yazımızda evlilik ve nişan gibi özel günlerinizde davetiyelere yazabileceğiniz davetiye sözleri, davetiye yazıları ve davetiye mesajları bulabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun diliyoruz.

Davetiye Sözleri

Bir serüveni taçlandırmak amacıyla, birbirimize olan sadakatimiz üzerine yemin ederek hayatlarımızı birleştiriyoruz. Güneşi hiç sönmeyecek yeni bir hayatın töreninde, siz değerli dostlarımızı düğünümüze bekliyoruz.

Birbirleri için atmakta olan bu kalpleri birleştirme zamanı geldi. Kendi ayaklarımızın üzerinde durarak, hayatımızın yeni dönemine ‘merhaba!’ demeye karar verdik. Sizleri de aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

Birbirimize olan inancımız ve güvenimiz, artık bu iki hayatı tek bir bütün haline getirmemiz gerektiğini simgeliyor. Bir elmanın iki yarısı olmaktansa, elmanın tamamı olmayı seçiyoruz! Bu mutlu günümüzde davetimize katılımınızı bekliyoruz.

Gördü gözlerimiz gerçeği, anladı yüreğimiz sonsuz sevgiyi. Dünyanın en güzel ‘evet’i için biz hazırız. Peki ya siz? Siz değerleri dostlarımızı ve büyüklerimizi evlilik törenimizde görmekten onur duyarız.

Sevginin ve aşkın anlamını yüceltmek adına hayatlarımızı birleştirmeye karar verdik. Yalnız birbirleri için atacak olan bu iki kalbin sesini duymak istemez miydiniz? Değerli arkadaşlarımız ve aile büyüklerimiz; evlilik törenimizde sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

‘Siz ne zaman evleniyorsunuz?’ şeklinde gelen soruların ağırlığına katlanamayarak, bu kritik soruya en net cevabı veriyoruz. Biz birbirimize bir ömür boyunca ‘Evet!’ diyoruz. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

Toprak yağmuru, gece sabahı, aşk sahibini bekler. Daha fazla bekletmemek adına aşkımızı sahiplendirmeye karar verdik! En mutlu günümüzde sizleri yanımızda olmaya davet ediyoruz.

Kendimize mutlu bir yuva kurabilmek adına ilk adımımızı atıyoruz. Ömür yoluna çıkarken sizleri aramızda görmenin vereceği heyecanı yaşıyoruz. Nişan törenimizde aramızda bulunmanızı istiyoruz.

O kadar mutluyuz ki, bu mutluluk başkalarına da örnek olsun istiyoruz. Uzun bir yolculuğun başlangıcını yapmak üzere evleniyoruz! Siz değerli misafirlerimizi düğünümüze bekliyoruz.

Dünyanın en uzun gününü yaşayacağımız bu özel organizasyonda, dünya evine girişimize tanıklık etmenizi istiyoruz. Birbirlerini çok seven bu iki gencin en büyük dileği, siz değerli dostlarımızı aramızda görmektir.

El ele tutuşarak çıktığımız serüvende sıra dünya evine girmeye geldi. Kutsal görevimizi yerine getirirken, mutlu bir yaşama kocaman bir ‘evet’ diye seslenirken, sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

İlk önce kalplerimiz birleşti, sonra sözlerimiz. Yaşamdaki acı ve mutlu ne varsa birlikte yaşamak adına evleniyoruz. Evlilik yolculuğumuza siz dostlarımızı da bekliyoruz.

Batmayacak güneşlerin, bitmeyecek sevgilerin, asla yorulmayacak bu iki kişinin yeni bir hayata ‘Evet!’ diyeceği düğünümüzde, sizleri aramızda görmekten sevinç duyarız.

Artık sıra ortak bir hayata imza atmaya geldi. Söz ve nişan yaparak başladığımız bu yolculukta, birbirimize olan güvenimiz ve sonsuz sevgimizle evleniyoruz. En mutlu günümüzde sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Zamanın gerçekten çok hızlı aktığını fark ettik. Kısa bir süreliğine de olsa zamanı ‘Evet!’ diyerek durdurmaya karar verdik. Siz dostlarımızın düğünümüze katılımınızı bekliyoruz.

Allah ile inandık birbirimize, peygamber sözü ile bağlandık yüreklerimize. Mevla’m yüzümüzü kara çıkarmasın bu mutlu günümüzde, siz değerli misafirleri bekliyoruz düğünümüze.

Karşılıklı sevgi, saygı ve sonsuz güvenle başladığımız birliktelik maratonuna evlenme kararı alarak devam ediyoruz. Birlikteliğimizi sonsuza kadar sürdürmek gayesiyle bizler ‘Evet!’ diyoruz. En güzel günümüzde yanımızda olmanızı temenni ediyoruz.

Birbirimizi her şeyin üstünde tutacağımıza yemin ederek, karşılıklı tutkumuzu evlilik mertebesine taşıyoruz. Bir ömür boyu sürecek mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Düğün törenimize katılımınızı bekliyoruz.

Akıp giden yaşamın içinde yepyeni bir sayfa açıyoruz. Birbirini seven bu iki yüreği birbirine bağlıyoruz. Evliliğimizi işaret edecek olan nikah organizasyonumuza bütün dostlarımızı bekliyoruz.

Bir gökyüzü, bir deniz olarak çıktığımız mavi renkli serüvenimizde hayatlarımızı birleştirme kararı aldık. Birbirimize güvenerek ve sadakat yemini ederek çıktığımız bu yolculuğa, siz değerli aile dostlarımızın şahitlik etmesini istiyoruz.

Davetiye sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için güzel sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.