Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Cuma mesajları yazımızda anlamlı cuma mesajları, uzun mübarek cuma günü mesajları ve cuma smsleri bulabilirsiniz. Cuma günleri gönderebileceğiniz en güzel en anlamlı cuma mesajları, bu yazımızda. Önemli not: Hadis ve ayetler bu yazımızda yoktur.

Cuma Mesajları

Cuma günü ve gecesi; çok büyük nimettir; kıymetini bilene, muazzam ganimettir.
Dilerim dualarınız Cuma günündeki icâbet saatine denk gelir de kabul olur. O ânı bulmak için çok dua edin.

Günlerin en yücesi ve en güzelinde tüm umutlarınızın gerçeğe erişmesi dileğiyle. Cumanız bol ve mübarek olsun.

Tüm müminleri dine eriştiği ve saf’ların tutulduğu en güzel güne davetidir Cuma günleri. Dualarınızın bir araya gelerek Allah’ın huzuruna çıkması dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Yaprak takvimleri yine Cuma’yı işaret ediyor, Rabbinin huzuruna çıkmaya heyecanla bekleyen bir topluluk düşün. Düşünceler içerisinde senin de yer alman dileğiyle hayırlı Cumalar.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, aynı kubbenin altında buluşarak dua etmek ve dualara ortak olmak dileği ile hayırlı Cumalar.

Bu güzel günün hatırına ve hürmetine hitaben sana ve ailene dualar gönderiyorum. Hayırlı Cumalar dilerim.

Sevdiklerinizin her daim gözünüzün önünde, dertlerinizle aranız dağlar kadar mesafe olması dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Allahın selamı ve yüceliği üzerine günlerin en hayırlısı ve duaların en çok bugünde arşa yükseldiği Cumanız hayırlı olsun.

Yüce Rabbim; beni, sevdiklerimi ve tüm Müslüman alemini senin yolunda sana kulluk ederek bir ömür harcamamıza yardım et. Senin yüce bağışlayıcı lütfüne sığınırım, hayırlı Cumalar.

Tüm ömrümüz boyunca güzel ameller ve birlikte aynı kubbe altında dua etmeyi nasip etsin Rabbimiz bizlere. Seni ve tüm sevdiklerini bağışlasın, hayırlı Cumalar.

Benliğimiz ve aklımız şüphesiz doğru olandan yanadır. Yüreğimizle ettiğimiz dualarla birlikte cennetin en güzel yerlerini sevdiklerimize bağışla Ya Rabbim, senin yüceliğin sarsın tüm benliğimizi hayırlı Cumalar.

Cuma gününün hatırı ve güzelliği adına dilediğin tüm dualar seni bulsun. Sevdiklerinle güzel bir ömür, geleceğinle senin yanında olan Allah’a binlerce şükürler olsun. Hayırlı Cumalar.

Tüm kalpler imanla dolsun, dualarınız kabul ve Cumanız mübarek olsun.

Saadete uzanan kalplerimiz tekbir sesleri ile yankılansın ve tüm dualarımız Rabbimizin huzuruna erişsin inşAllah, hayırlı Cumalar.

Günlerimiz sevdiklerimizin gülen yüzüyle coşsun ve tüm gecelerimiz sevdiklerimizin dualarıyla aydınlansın. Cumanızın hayra erişmesi dileği ile.

Dostlarımızın bizlere en büyük hediyesi dualarıdır. Günlerin en güzel ve duaların birleşip gökyüzünü deldiği mübarek Cuma gününüz hayırlı olsun.

Bir selam, herkese edilir. Cuma günlerinin hayırlı vesilelere selamlar ve dualar ile birleşip Allahın huzuruna erişmesi dileği ile hayırlı Cumalar.

Cennet bahçelerindeki gül kokuları bu güzel hatırına üzerinde olsun. Her Cuma yolun Yaradan’ın huzurunda son bulsun nice güzel günlerin hatırına bu güzel Cuma gününde yüzün hep gülsün. Hayırlı Cumalar.

Ahlaksızlığın ve zalimliğin utandırıldığı bu güzel günün hatırına ettiğin tüm duaların gökyüzüne ulaşması dileği ile hayırlı Cumalar..

Bugün günlerden Cuma, yetimlerin sevindiği ve güzelliklerin daha da yeşerdiği bu güzel günün umuduyla dolu dolu yaşaman dileği ile hayırlı Cumalar güzel insan.

Hangi dem kurutabilir ki bu güzel günün hatırını. O zaman doğrul ve diril yeniden kuruduğun topraklarda. Coğrafyana umut, meskenine bereket getirmesi dile ile hayırlı Cumalar.

Allah katında günlerin efendisi Cuma’dır. O kurban ve Ramazan bayramı günlerinden de faziletlidir. Cuma gününde şu beş özellik vardır: 1- Hz. Âdem o gün yaratıldı. 2- O gün yeryüzüne indirildi. 3- O gün vefat etti. 4- O günde öyle bir an vardır ki, günah veya akrabalarla ilişkiyi kesme konularında olmamak şartıyla kul Allahü teâlâdan bir şey isterse Allahü teâlâ mutlaka onu verir. 5- Kıyamet o gün kopacaktır. Allah’a yakın hiç bir melek, hiçbir gök, hiçbir yer yoktur, hiçbir rüzgar, hiçbir dağ ve taş yoktur ki, Kıyametin kopmasına sahne olacağı için Cuma gününün heybetinden korkmasın.

Dün geçti yarın da henüz gelmedi. Dün için yapacak bir şey yok. Yarına sağ çıkacağımız belli değil. Bugün Cuma kıymetini bil. Cumanız Mübarek Olsun.

Mekke ufuklarından Allahın nuruyla,ümmetini selamlayan gül yüzlü merhamet peygamber inin selam ve şefaatı üzerimizde olsun. Bütün ıslam alemine hayırlı cuma lar.

Ya Allah (C.C.) Beni ve sevdiklerimi sevdiklerine en yakın dost, Allah ve Rasülü’nün düşmanlarına kaya gibi düşman eyle. Ey Yakin İman Sahibi Müminler!Hayırlı Cumalar.

Yeni gün ülkemize barış, sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Bu Cuma yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Cumanın hayrı, feyzi, bereketi üzerinize olsun. Cuma milletimize, ülkemize, barış ve huzur getirsin. Sağlığınız yerinde, mutluluğunuz daim olsun. Cumanız mübarek olsun.

Müminlerin haftalık bayramı Cuma ülkemize barış, milletimize sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun. Burhanettin Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı

Ya Rab, Cuma hürmetine dirliğimiz, diriliğimiz artsın, kaos ve kargaşa bitsin, birliğimiz sürsün, tüm yüzler gülsün, Cumamız mübarek olsun.

Rabbim öyIe bir insan koy ki kaIbime o insan seninde sevdiğin oIsun.Bana öyIe gözIer gösterki o gözIerden sana baka… hayırlı cumalar

Tüm dostların ve bu mesajımı okuyan herkesin cuma günü mübarek olsun, hayırlara vesile olur inşallah.

Rabbim elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek olsun.

Yüce Türk milleti ve alemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber’in asil ümmeti… Günaydın.Cumanız hayırlara vesile olsun.Huzur mutlulukla geçsin bu güzel gününüz.

Cuma herkese huzur, güven, sevgi ve mutluluk versin. Ülkemize barış, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek olsun. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz

Adaletin dünya’ya şamil olması, mazlumların zalimlere galip gelmesi, hakkın batıla üstün olduğu bir dünya temennisiyle Cumanız mübarek olsun

Mübarek Cuma günü ülkemize barış, milletimize sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Cumaya ermek gerek, kıymetin bilmek gerek. Camilerde cem olup hazzına varmak gerek. Cumanız mübarek olsun. 

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek endişe içinde yenen baldan daha tatldır. Cuması aşk olanın Aşkı Baki Olsun

günümüz hayırlı ve bereketli sağlıklı, huzur içinde geçsin. günaydın ? Hayırlı Cumalar

Dualarınız kabul olsun, dilekleriniz gerçek olsun, akan gözyaşları bir nihayet bulsun… Cumanız mübarek olsun.

Ey sözünde vefalı olan ve vaadinden dönmeyen Allah’ım! Bizleri de sözünden duran vefalı kullarından eyle. Amin

Mübarek Cuma Günü Mesajları

“Dünya nefeslerin, ahiret kalplerin, Allah ise sırların sevgilisidir.” Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

Her gecenin mutlaka bir sabahı var. Her yeni gün, nice hayrın da başlangıcı. Dilerim gününüz dünden güzel olsun. Hayırlı cumalar

ALLAH,ım CUMA gününün hürmetine ümmeti muhammedin duâlarını kabul eyle CUMAMIZ mübarek olsun hayrlı sabahlar.

Bu cuma sabahında gününüz bereketli ve huzurlu olsun. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Cuma gününüz mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mübarek olsun

Ülkemizde ve dünyada savaşsız, kardeşçe barış içinde yaşayacağımız günler ve Tüm dünyada hoşgörünün baki olması dileğiyle, Hayırlı Cumalar.

İslam hoş görü dinidir deyip akşama kadar dedikodu yapan ve kendinden olmayanı hain ilan eden demokrasi kahramanları Hayırlı Cumalar

Bekleyenler var Allahım; Şifa bekleyen, haber bekleyen, huzur bekleyen Bekleyenlerin yükünü hafiflet İnşallah.. Selam ve dua ile hayırlı cumalar diliyorum herkese

Gerçek dost; Yanındayken, Sana Allah’tan bahseder.. Yanında yokken, Allah’a senden bahseder… Cumanız Hayır Olsun..

ALLAH hiç bir kimseye gücünün yeteceğinden fazlasını yüklemez. Her şeye canını sıkma ey gönül, Ne bu dertler kalıcı, Ne de bu ömür. HAYIRLI CUMALAR

Aşkla Edilen Dua Kalbe Ağır Gelmez . Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Cumanız mübarek olsun.

Bir daha karanlık günlerin yaşanmaması ve vatan hainlerine fırsat doğmaması temennisiyle hayırlı cumalar diliyorum.

Hayırlı kısmetler Başarı huzur Bereket ve sağlık İçinde bir ömür Lutfeyle AMİN. Ne kadar güzel bir gün hayırlı cumalar

Allah’ım! Şu mübarek Cuma günü hürmetine Bizi dünyada perişan olmaktan ve ahirette azaba uğramaktan koru! Hayırlı cumalar

Milletimizin Birliğine ve Kardeşliğine vesile olması Dilek ve Duası ile… Akşamınız huzurlu gelecegimiz aydınlık birligimiz daim cumanız mübarek olsun

İmkanların bittiği yerde iman vardir. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

Cumanız mübarek olsun. Rabbim korktuklarimizdan emin,umduklarımıza nail eylesin. Şer ve ihanet odaklarına karşı direnme gücünü nasip eylesin

Bu mesajımı okuyan tüm müslüman kardeşlerimin cuması mübarek olsun. Hayırlı cumalar dilerim

Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat verme Allah’ım. Cumanız mübarek olsun.

Akşam dolunay gözünüzün önüne konsun. Etrafınız ışıklarla dolsun. Cumanız mübarek olsun…

Cumanız mübarek Dualarımız ve Tövbelerimiz kabul olsun Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

Cumanız dua ile geçmesi dileğiyle.. Hayırlı Cumalar dostlar..

Rahman ve rahim olan Yaradan ve bagışlayan Yüce ALLAH,ım Sen af edicisin beni ve bizleri Af eyle sayın arkadaşlarım Cumanız mubarek olsun.

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde Melekler dört yanını sarsın… Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Bugün Cuma cenabı Allah bugünün yüzü suyu hürmetine hepimizi affetsin cumamız mübarek olsun. (inşallah)

Rahmet rüzgarıyla savurup cennet bahçesinde durmak, ehli dünyadan geçip Mevlayı bulmak, gönüller sultanı ile beraber olmak duası ile ALLAH’A emanet oldun… HAYIRLI NURLU CUMALAR

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, RABBiMiN kapısı büyüktür kapanmaz, Sen umudunu kaybetme, Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı cumalar:) herkese

Bende çok beğendim gerçekten bu sayfayı hazırlayıp bize sunanlardan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı cumalar.

Akla gelipte gönderen yok ama eğlence için vakit çok hatırlanmayan dosttan bi mesaj hakkım gider diye cuma mesajı atmayan kötü insanlardan sen bizi koru yarabbim, çok şükür etrafımda hiç öyle insan olmadı. Allah herkesten razı olsun.

Sizler de Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi. Yüce Rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi. Cumanız mübarek olsun.

EY nebi akıp giden zaman içinde HEVESTEYİZ. Kurumuş nurdan ise ahesteyiz KABRİMİZ bizi bekliyor iken BİZ ise DÜNYANIN HEVESTEYİZ. Hayırlı cumalar Cuma DOĞRU

Dualarınız kabul olması, Ve savaşların son bulması, Kardeşliğin artması, Bu dünyada çiçek değil de birbirimize Barışın sembolü zeytin dalını hediye etmesi Dileğiyle hayırlı cumalar…

Cuma mesajları, cuma sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için dini sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.