Çıkma Teklifi Yazıları

03.02.2022
Çıkma Teklifi Yazıları

Çıkma teklifi yazıları konumuzda sevdiğiniz kişiye teklif edebileceğiniz birbirinden anlamlı çıkma teklifi yazıları bulabilirsiniz. Teklif ederken zorlanıyorsanız sitemizdeki yazılar ile teklif etmenizi tavsiye ederiz.

Çıkma Teklifi Yazıları

Senin adın benim soyadıma dahil olsun diye konulmuş sanki. Ömür yolculuğu denen bu büyük borca ortak olur musun benimle?

Gülüşünde açan çiçekleri büyütecek yağmurun olabilir miyim? İstersen havan ve güneşin bile olurum.

Bütün çaresizlikleri geride bırakıp, gerçekleşmesi için emek isteyen hayaller kurmaya benimle var mısın?

Hayatta güvenebileceğim tek insan sensin. Bunu nereden mi biliyorum? Aslında bilmiyorum. Sadece gözlerine baktığımda kendimi görüyorum. Bu sayede sana güvendiğimi hissediyorum. Sonsuza kadar gözlerine bakmama izin verir misin?

Yalnızlık paylaşılmaz. Zaten benim ihtiyacım olan yalnızlığımı değil ömrümü paylaşmak. Ömrümün en güzel yerinde yetişen papatyaların kokusunu içine çekmek ister misin? Hatta o papatyaların sahibi olmak?

Ölümle ilgili bir sıkıntım yok. Fakat ölümsüzlüğe karşı büyük bir tutkum var. Senin için ve senin yolunda yaşamaya başladığımda ölümsüz olacağım. Yolumuzu birleştirerek sonsuz olmamızı istiyorum.

Her şeyin mutlaka bir nedeni vardır. Dünyaya gelmemizin ve acı çekmemizin bir nedeni olduğu gibi, senin gözlerine baktığımda hissettiğim açıklanamaz duygunun da bir nedeni olmalı. Nedeni sensin, sonucu biz olsak ya?

İnsanlarla dolu şu yalnızlığımızda acı çekmektense, birbirimizin yalnızlığını birleştirip mutlu olmayı istemez misin?

Bütün mevsimleri seninle birlikte yaşamak istiyorum. Dünyadaki mevsimlere seninle birlikte yeni iklimler katabilir, doğanın bozulan dengesini birlikte düzeltebiliriz.

Adın dilime değince bir dua olur Allah’a ulaşır, gönlümdeki yerleşkenin misafiri değil sahibi olmanı istiyorum.

Benim denizlerim senin kıyılarına paralel uzanıyor. Sana ulaştığım her an yeni bir hatıra oluyor. Ellerim ellerinde kalsa ya sonsuza dek?

Sen gülümseyince ben güneş açıyorum. Ömrümün sonuna kadar gamzelerinin içinde yaşamak istiyorum. Alır mısın beni yüreğinin cennetine?

İsmini başkasının dilinde duyunca çılgına dönüyorum. Seni kıskanmanın doruklarında yaşıyorum. Rüzgarına kapılarak fırtınana dahil olmanın arzusu içindeyim.

Takvim düzeni bütün insanlar için aynı gibi gözükür, fakat ben seni gördüğümde takvim yaprakları bir bütün halini alıyor ve zaman donuyor. Bu sonsuzluğu benimle beraber yaşamak ister misin?

Seni tanıdığım her güne duacıyım. Çünkü sen benim için hiçbir zaman bir seçenek olmadın. Yaşamak zorunda olduğum bir gerekliliğin içinde olmak istiyorum seninle.

Benimle aynı rüyanın içinde büyüyen gerçekliği büyütmek ister misin? Çünkü rüyadan uyandığımızda aslında yaşadığımız her şeyin gerçekten var olduğunu göreceğiz.

Çıkma teklifi yazıları konumuzun sonuna geldik daha fazlası için çıkma teklifi sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.