Çıkma Teklifi Sözleri

03.02.2022
Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma teklifi sözleri yazımızda sevgiliye çıkma teklifi mesajları, çıkma teklifi mesajları, anlamlı çıkma teklifi sözleri ve uzun çıkma teklifi sözleri yazılarını bulabilirsiniz.

Çıkma Teklifi Sözleri

Bir tatlı bela misali düştün gönlüme, ne yana baksam sen düşüyorsun aklıma ve tüm benliğim seni görürcesine delirmekte. Seni seviyorum dersem, bir ömür misafir olur musun yüreğime.

Geceler uzun, seni sevdikçe daha da uzaklaşıyor gündüzler. Gecelerin hatırına beni sever misin ve bir ömür benimle güler misin?

Hayatım hep virajlı sancılarla geçti, ne kadar yelkensem umutlarıma hep çelmeler ile karşılaştım şu kısacık hayatımda. Nankörlerin ve zalimlerin inadına tutar mısın ellerimden.

Gözlerine bakarken bir yavru ceylan görürüm aşkına yenik düştüğüm anlarda. Bir umut yeşerir en derinden ve can alıcı yerinden. Söylesem dilim varmaz, seviyorum seni ey güzel gözlü yar.

Yar her dem yüreğimizde yatar bizim. Sen benim umutlarıma ışık saçan bir yıldız, gel gir gönlüme beni kendine al.

Sahipsiz aşkların sahibidir meyhaneler, o kadar insan kim bilir kimin şerefinden içecekler. Bana kalsa yarınım için seni içerim en sarhoş edici demden, gözlerinde sarhoş olmak istiyorum kovma beni gönlünden.

Gelmeler zor değildir, yeter ki gelmeye niyetlen. Sevmeler de zor değildir, yeter ki sevmeye gel meyil ilen. Gündüzler kısa değildir, sevmeyen insana. Geceler uzundur, virane olmuş aşıklara. Gel bana tenimin ısındığı bir sonbahar akşamında.

Geceler uzun ve soğuklu düş sancıları ile geçiyor ve ben her dem gözlerine vurgun virane bir aşığım sokaklarında. Ne denli bir sevda hüznüdür içtiğim mahalle başlarında. Kör kütük sarhoş düşmüşüm aşkına gel ayılt beni.

Sevmeler her ne kadar acı ise gelmeler de bir o kadar tatlıdır umutlarıma. Ben seni gözümü kara edip sevmişim ey güzel, dokunmaz bana sonu korku ile bitecek olan ayrılıklar. Bir kez gül bana ve sev beni. Kapında kölen, gözünde erkeğin olurum.

Dünya tersine dönse de sevmez demiştim bu yürek. Ama sen çıktın karşıma dünyam tersine döndü bir avare olmuşum yeryüzüne. Gel bana şimdi gülüşlerinin en güzel haliyle, sarılalım birbirimize ve unutalım tüm dertleri.

Her sabah güneşin doğması şüphesiz mahkumdur batının seyrine. Sen bana hep doğ sevgili, gel seninle güneş ve ayın birleştiği o güzel güne gidelim.

Çiçek türlerine baktığımda her biri birbirinden güzel ve narin. Özellikle de gül her kızın kalbini çalan bir hikaye ile verilir. O çiçekler arasında keşfedilmemiş ve kalbinin topraklarına henüz adım atılmamış bir sen varsın içlerinde parıldayan. Seviyorum seni, gel bana gülün kokusuyla özlem duyduğum ey güzel.

Bahçemin en güzel çiçeğisin, sevdiklerimin değer biçildiği gönül bahçemde koparamadığım ve koklamaya doyamadığım en güzel gülümsün. Ey kokusu dağları saran yarim, kal bahçemde gitme yaban ellere.

Gül dalında güzeldir derler, bende seni umudumun en güzel dalında besliyorum ve hiç koparmadan, elemden ve bir an olsun o düşünceye bile kapılmadan sevdim seni.

Dertlerim senin gülüşünle son bulan bir yalan hikayesine dönüp durur. Ne zaman seni görsem bir kuş konar yüreğime çocuklaşırım, sürgün edilirim en divane hayallere. Sev beni en can alıcı gülüşlerinle, seviyorum seni.

Ben bir garip mülteciyim kalbine sığınan, sen ise gönlü zengin bir devletsin bana sahip çıkan. Daha çok sev beni, kimlik ver bana kalbinin en güzel köşesinden yarim ol, vatanım ol, umudum ol.

Sahipsiz bir yüreğim var ve sana çarpan bir kalbim. Sınırları olmayan gönül yurdumun en güzel insanısın sen. Yüzüne bakmaya doyamadığım ve sevemediğim güzel kız gel sev beni, ömrümü ömrüne iliklediğim.

Yuvasız kuşların dostuyum ben, yön veren ve bir türlü kendisine yer veremeyen. Yerim senin kalbin olsun, gözlerin ise umutlarım gel sev beni ey güzel insan.

Çıkma teklifi sözleri yazımızın sonuna geldik, daha fazlası için aşk sözleri ve sevgiliye uzun mesajlar yazılarımıza bakabilirsiniz. Teklifinizi kabul ederse yıldönümünüzü kutlamak için yıldönümü mesajları yazımıza bakabilirsiniz. Sizde yorum yaparak buradan aşkınızı ilan edebilirsiniz 🙂

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. söylemem dedi ki:

  karşiliksiz sewmek insani sadeje ýipratir Allah gönlünüze göre birini wersin

  çok iyi çok anlamli ilgi çekiji begändim

 2. polanyalı yar dedi ki:

  hayat dostum kadınıma burdan evlenme teklif ettım

 3. B&S dedi ki:

  Sana aşık olduğum da daha 8 yaşındaydım şu an 14 yaşındayım aralığın sonunda 2190 gün olcak toplam 6 senedir aklımdan çıkmayan tek kişisin gel be güzel gözlüm… 😍😍😍🙏🙏

  1. Zerdadurmaz00 dedi ki:

   Karşılıksız sevmek insanı sadece yıpratır Allah gönlünüze göre birini versin inşallah