Ayrılık Yazıları

Ayrılık Yazıları

Ayrılık yazıları yazımızda sevdiğiniz kişiden ayrıldıktan sonra gönderebileceğiniz ayrılık yazılarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ayrılık Yazıları

Sevgilinize ayrılık sözleri yolladıktan sonra uzun bir ayrılık yazısı da eklemek istiyorsanız, bu yazılar tam size göre

Ayrılığın bize iyi geleceğini söyledin ve ayrıldık. Bekliyorum bu ‘’iyi’’ nereden gelecek, düşünüyorum bana ne katkısı oldu, bulamıyorum… Mutlu olmanı diliyorum, o çok beklediğin ‘’iyi’’ sana gelir dilerim.

Ayrılmak bize yakışmadı. Ben ve sende hiç durmadı. Son bulur mu bilmem ayrılığımız, başlar mı yeninden hikayemiz? Seni bekliyorum ve bunu bilmeni istemiyorum.

Ayrılığın hüznünü yaşıyorum içimde. Dışarı yansıtamıyorum kızıyorlar, o kız için değmez diyorlar. Senin için arkadaş çevremden vazgeçtim. Senin hakkında kötü söz duymak istemiyorum. Seni yanımda istiyorum….

Hatırlıyor musun tanıştığımız ilk günü? Benim aklımda çıkmıyor, rüyalarıma giriyor. Ayrılığımız ise kabusum oluyor. Benim hikayem senle başladı, sen gidince bitti. Yeni bir hikaye yazmaya ne halim kaldı, ne de isteğim.

Sen dönmeyeceksin biliyorum. Ben gelmeyeceğim biliyorsun. Aşk ve gururu aynı hikaye içinde yaşattık biz. Gurur ağır bastı ve  aşk kaybetti. Biz kaybettik…

Seni seviyorum dedin, inandım. Nereden bilebilirdim yalan olduğunu ve gözlerinin, benim hissettiğim gibi bakmadığını. İlk aşkımdın ve son olarak kalacaksın. Yaşattığın acılar içini sızlatıyorsa korkma, hayatın boyunca bu kadar ‘’tatlı’’ bir acı daha asla yaşayamayacaksın.

Yağmurlu bir gündü ayrıldığımızda, her yağmur yağdığında tekrar ayrılıyoruz sanki. Üst üste ayrılıklar yaşıyoruz ve sen yoksun. Tıpkı eskisi gibi. Ben yaşatıyorum bu aşkı da ayrılığı da…

Hayat ne kadar tuhaf değil mi? Olmaz denilen her şey oluyor. Kollarımdaydın ve hep öyle olacaktın. Başka bir ihtimal tanımazdık aşkımıza, sonsuza kadar sürecekti. Dünya yok olsa bile biz yaşayacaktık, yaşatacaktık… Şimdi kim yaşatacak bu aşkı? Kim devam edecek kaldığı yerden?

Gelmedin, ayrıldık dedin ve gelmedin. Gelebilirdin, arayabilirdin hatta. Ama sadece bir mesaj yetti ayrıldık demene. O kadar kolaydı senin için… Benim için ayrılık mesajını okumak ölüm fermanımı imzalamak gibiydi.

Sevgilim, hayatım, bir tanem, güler yüzlüm… Eski sıfatların bunlar. Artık sen yoksun ve ben yokum. Artık biz yokuz, farklı iki dünyaya da hayatımıza devam edeceğiz. Ayrılmak bize göre mi değil mi, hayatın diğer evrelerinde öğreneceğiz.

Dünyada tek sorulmayan sorudur belki Ayrılalım mı? Çünkü bir taraf ayrılmak isterse olur o ayrılık, diğer tarafın kabul etmesine gerek. Ne kadar kaba bir şey bu ayrılık…Ne kadar hain ne kadar iğrenç….

Benden ayrılmadın, bizi ayırdın. İşte bunu anladığın gün sende pişman olacaksın. Çünkü biz çok güzeldik, sen çok güzel değildin..

Aşk biter, yeni aşk gelir, o biter diğeri gelir… Bitti yenisi gelecek mi bilmiyorum ama, eskisi şu an burnumda tütüyor.

Aşk güzel şey dediler, inandım. Acısını yaşamadan anladım, aşk değil güzel olan, sevmek. Seviyordum ve her seven gibi terk edilen oldum.

Severim ben seni sen yokken de, sen gelsen de severim, o yüzden sen gel sevilen taraf ol.

Ayrılık yazıları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz yazılardan hoşlanıyorsanız ve ayrıldığınız kişiye daha fazla yazı göndermek istiyorsanız ayrılık mesajları yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Aysha dedi ki:

  adam olursan aci cekiyorsun,adam kizlarda var,erkeklerde

 2. Hande dedi ki:

  Cunku hep cok sevip asik oluyorlar

 3. irem dedi ki:

  TABİ TABİ KIZLAR UNUTUR

 4. samet yıldırım dedi ki:

  merak etme erkeklerde acı çekiyor kızlarda öylece bırakıp gidiyo

 5. Anonim dedi ki:

  merak etme erkeklerde acı çekiyor kızlarda öylece bırakıp gidiyo

 6. Anonim dedi ki:

  Ben bir erkek olarak 7 aydir uzuluyorum oyle bisey yok

 7. helin dedi ki:

  Niye üzülen taraf hep kızlar oluyo?

  1. kader dedi ki:

   bilmiyorum ama öyle

  2. Hatice dedi ki:

   Hayatın kuralı bu maalesef…💔