Ay Dönümü Mesajları

Ay Dönümü Mesajları

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgilinize ay dönümlerinizi kutlayabileceğiniz anlamlı ay dönümü mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye ay dönümü mesajları göndererek onu hiç unutmadığınızı hissettirebilirsiniz. Evlilik yıl dönümü mesajları ve tanışma yıldönümü mesajları olarakta kullanabilirsiniz. Ayrıca çıkma teklifi sözleri ile sevdiğinize teklif ettikten sonra kabul etmesi durumunda evlilik yıldönümü mesajları, tanışma yıldönümü mesajlarısevgiliye yıldönümü mesajları ve yıldönümü mesajları yazılarımızdaki yıldönümü mesajlarını da gönderebilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

Birbirine kenetlenmiş olan yüreklerimiz gibi ellerimiz de hiç çözülmesin. Günler ayları, aylar seneleri kovalasın. Seninle her şeye varım ben sevdiceğim. Nice aylarımız olsun.

Bütün dünya buz tutsa, sana olan aşkım alevlenmeye yine devam eder. Seni sevmekten başka bir işim yok benim. Aylar geçiyor bak, biri daha geçmek üzere. Hep yanındayım sevgilim.

Senden önceki yaşamım ne kadar boş geçmiş onu anlıyorum. Sen benim için var olduğunda, ben kendi varoluşumu keşfediyorum. Bir ay geçti bile, en güzel ay dönümleri bizimle olsun sevgilim.

Seninle evlendiğim gün başladı aslında hayatım. Senden öncesi ve senden sonrası, iki ayrı roman benim için. Senin romanının sayfaları hiç bitmesin, romanın kapağı hiç kapanmasın. Mutlu ve huzurlu aylarımız olsun sevgilim.

Yüreğinin her bir atışında ben varım. Seni hissedebilmek için sana en yakınım. Gülen yüzün hiç solmasın. Daha önümüzde çok aylarımız var bizim. Hepsini yaşayalım.

Yaşamımda bazı yanlış kararlar vermiştim. Verdiğim tek doğru karar ise sendin. Şimdi dünyadaki en mutlu insan benim. Ay dönümümüz bugünkü gibi hep mutlu geçsin bir tanem.

Eksik kalmış bir tarafım varsa, hepsini tamamlayan sensin. Seninle bir bütün haline gelmenin sözlerle anlatılabilecek bir tarifini bulamıyorum. Kaç ay geçti, bu ay da seni çok seviyorum.

Dünyaya bir kez daha gelsem, yine seni bulur yine senle olurdum. Seninle yaşamış olduğum hiçbir şeyden pişman değilim. Aylar seneleri yakalasın, gülen yüzümüz hiç solmasın canım.

Zaman o kadar hızlı geçiyor ki… Senin yanındayken her bir saniyeyi aklıma kazıyorum. İlk ayımızı nasıl kutlamıştık, hatırlar mısın? Bundan sonrakileri de öyle içten kutlayacağız hayatımın anlamı.

Okuduğum en güzel şiirsin sevgilim. Her bir harfte, her bir kelimede yalnız senin izlerin var. Cümleler dizelere, dizeler şiire dönüşür senin sayende. Ay dönümümüzü en güzel şiirimle hatırlıyorum.

Birlikte ağladık, birlikte güldük. Ne yaşadıysak hepsini beraber yaşadık. Senden ayrı bir yaşam yok benim için. Seninle tanıştığım ilk gün, benim için her gün hatırlanması gereken kutsal bir andır. Ay dönümünde o gün yine hatırımda sevgilim.

İlk günkü tutkuyla, heyecanla ve sevgiyle sarılıyorum sana. İlk ayımız dolarken, sonraki aylara ve yıllara aynı duygularla sarılmaya devam edeceğim. Sen benim en güzel sebebimsin bu hayat için bir tanem.

Seninle yaşamak değil, seninle birlikte yaşlanmak istiyorum. Zaman çabuk geçiyor belki, ama geçen her dakikanın değerini bilirsek zaman kavramına yeni bir anlam katabiliriz. Ay dönümümüz kutlu olsun meleğim.

Gözlerim sürekli sana bakacak ve bundan hiç yorulmayacak. Aynı yüreğim gibi… Bu yüreğin içinde sen varsın ya, yüreğim asla yorulmayacak. Ölüm geldi diyelim, ruhum senin sevginde yaşayacak. Nice huzurlu aylarımız olsun sevgilim.

Bazen o kadar çok mutlu oluyorum ki seninle, bir rüyayı yaşadığımı düşünüyorum. Rüyalarımı gerçeğe dönüştüren kadın, iyi ki benimlesin. Aylar geçti ilk buluşmamızdan, her ay yine hatırlayacağım rüyamı.

Sıcacık yüreğini bana açtığın için dünyanın en huzurlu insanıyım ben. Hayallerim seninle gerçek olur benim. İçinde senin olmadığın bir hayalim yok. İyi ki beraberiz, ay dönümlerimiz hiç sona ermesin.

Hatırlıyorsun değil mi ilk günümüzü? Nasıl da yüzüm kızarmıştı, küçük bir çocuk gibiydim senin karşında. Üzerinden aylar geçti, fakat her ay dönümü yine o çocuk olurum kızararak. Şimdi yine öyleyim, hep çocuk kalacağım sevginde.

Sen hayatımda yokken sürekli yarım hissederdim. Sanki diğer yarım hiç beni bulamayacakmış gibi… Bir gün sen geldin kalbimin en derinine. O gün anladım ki, umudun adı sensin sevgilim. O günü her ay anıyorum ve kutluyorum. Şimdi olduğu gibi…

“Keşke” olmadın benim için sevgilim. Her zaman “iyi ki” dedim senin için. Bunu demeye devam edeceğim sevgilim. Gözlerinin hayat veren parıltısında yeni aylara ve senelere yürüyeceğiz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. c dedi ki:

  daha 1 ay olmuş 1 aydır uğraşıyorsan uğraşma bence bırak

 2. HasanOrkun Çilo dedi ki:

  İyi şeyler birdenbire olur bu kadar bekletmez insanı der Oğuz Atay tıpkı bizim ilişkimiz aşkımız gibi birdenbire ve bu iyi şeylerin sonu gelmesin diye uğraşıyorum 1 aydır , uğraşmaya da devam edeceğim ben seni çok seviyorum ve sevmeye de devam edeceğim bu 1 ayda olduğu gibi. 1. Ayımız kutlu olsun sevgilim.

  1. Anonim dedi ki:

   allah allah;)