Asker Sevgiliye Sözler

Asker Sevgiliye Sözler

Asker sevgiliye sözler yazımızda sevgiliniz eğer askerde ise ona güzel sözler, asker sevgiliye anlamlı sözler ve asker sözleri göndererek onu o peygamber ocağında daha mutlu edebilirsiniz. Eğer sevgiliniz askerde ise ona kesinlikle asker sevgiliye sözler yazımızdan bir yazı göndermeniz gerekmektedir. Bunları beğenmediyseniz anlamlı sözler, aşk sözleri, uzun aşk sözleri ve sevgiliye uzun mesajlar yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Asker Sevgiliye Sözler

Bak yarın alıyorum tezkeremi, 12 ay boyunca yalnız düşlemiştim ben seni. Her gece nöbetimde sigaramdan tüterdi özlemin, şimdi yüzünü göreceğim ya dünyalar yalnız benim. Seni çok özledim bir tanem.

Elimde silahım çapraz, vatanı beklerim soğuk gecelerde ayaz mı ayaz. Senin aşkın beni ısıtan biricik güneştir sevgilim, beni beklemekten vazgeçme sakın, bir gün mutlaka yanına döneceğim.

Vatan bize emanet, vatanımın içinde en stratejik yer sensin bir tanem. Emaneti alan askerdir, ölümü görse de vazgeçmez. Ömrümün yettiğince sana adadım kendimi, önce vatan sonra sen.

Geceler boyu seni düşünürüm; aklımda senin güzelliğin, dilimde yalnızca senin adın var sevgilim. Gece nöbetleri de neymiş benim için, ben senin için bu ömürde sonuna kadar nöbetçiyim.

Askere gitmekten değil, askere gidince benden vazgeçeceğinden korkuyordum sevgilim. Sana kavuşacağım günü bekliyorum, tezkeremi aldığımda geleceğim hemen yanına. Özlemin bana acı veriyor belki, ama ayakta durabiliyorsam sana kavuşmak düşüncesindendir.

Kaldırırım başımı gökyüzüne, yıldızlar o kadar uzak ki ellerime. Tutmak istesem ulaşamam onlara, aynı sana olan hasretim gibidir uzaklarda. Atarsa doğan güneş diyeceğim bir gün, işte o gün ulaşacağım hayatımın yıldızına.

Bekle beni ey sevgili, ellerim silahımdadır şimdi beklerim bütün geceyi. Askerlik dedikleri vatan görevi, ne vatanı bırakırım ne de vatanımın içindeki seni. Beklemekten vazgeçme beni, tezkeremi aldığımda tutacağım ellerini.

Biz komandoyuz sevgilim, vurulunca ölmeyiz. Eğer unutulursak bir gün, işte o zaman ölür bedenimiz. Dağlar boyu sürünürüm, kamufle olurum gecenin karanlığına. Üzerimdeki tek ışık yıldızlardır, onlar da senin gözlerine kalbimden baktığımda.

Şafak saymak değil benim yüreğimi acıtan, saydığım şafakların sensizliğidir gözyaşlarıma sebep olan. Gün gelecek bitecek bu askerlik, olacağım yanı başında ömrüm boyunca.

Tüter sigaram gecenin karanlığının içine doğru. Yıldızlar ve ay dostumdur uykusuz geceler boyu. Elimde silahım, gönlümde sen varsın, bekler dururum yanında olacağın yarınları. Rüyanda oluyorsam şimdi, gün gelecek yanında olacağım daimi.

Senin aşkındır beni ayakta tutan geceler boyu. Uykusuzluk inan sorun değil, sadece düşün beni ömür boyu. Hasretinin anlamını çiçeklere yüklemişim, kokunu çeker dururum yüreğime doğru. Geleceğim bir gün sevgilim, bekle beni usanmadan.

Senden ayrı kaldığım bu zamanlarda, aslında ayrı değiliz bak gökyüzü yukarımızda. Aynı yıldızlara bakıyorsak, neden söylenir mesafeler bir sorunmuşçasına. Şafak sayıyorum sana kavuşabilmek için, zihnimin derinliklerinde yalnızca var senin izin.

Her sabah uyanırım güneş doğmadan, vatana hizmet için eğitim alırım usanmadan. Uğruna ölünecekse ölürüm vatanım için, yaşanacaksa yaşarım vatanımın merkezindeki kalbin için. Sayıyorum günleri biliyorum elbet bitecek, güzel gözlüm seni göreceğim sonsuza dek.

Asker sevgiliye sözler yazımızdan hoşlandıysanız, sevdiğiniz kahraman asker sevgilinizin, yaptığı vatani görev ile ilgili söylediklerine asker sözleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Anonim dedi ki:

  Kendim Uzak Hayalim Yakın Resmime Bakıp Sakın Ağlamayın Kıymetim Varsa Duvara Asın Kıymetim Yoksa Ateşe Atın.. 99/2
  HATAY İSKENDERUN
  M.KTLK

 2. MESUT dedi ki:

  Takvimden kopar yapraklar ,
  ANNE(M)İN gözleri yaşlı bekler .
  Şahadet şerbetiyle gelirsem ,
  ANNE(M) Vatan sağ ola …

 3. Burakcan caglar dedi ki:

  Göz yaşım birikti içindeki özlem ve bitmez dedikleri o günler beklede sevgilim kavusunca görsun seni benden ayırmaya çalışan ibneler…

 4. Cantanem dedi ki:

  Özledim can asker, yolunu arar hergun gozlerim , takvim az az yirtiliyor günler geçiyor , tutamıyorum akan gozlyaslairimi canozum bekliyorum seni tez gel…

 5. gülizar dedi ki:

  kalp herkeste var yürek başka bişey

 6. derya dedi ki:

  hayat bir sudur iç iç kudur

 7. volkangözükara dedi ki:

  Kendim Uzak Hayalim Yakın Resmime Bakıp Sakın Ağlamayın Kıymetim Varsa Duvara Asın Kıymetim Yoksa Ateşe Atın.. 98/2 Volkan Gözükara