Aşk Sözleri

03.02.2022
Aşk Sözleri

Aşk sözleri 2022 yazımızda anlamlı aşk sözleri. etkileyici aşk yazıları, aşk mesajları facebook yazılarını bulabilirsiniz. instagram aşk sözleri ile takipçi kazanabilirsiniz ve en güzel sözler ile sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. Sevgiliye romantik ve güzel aşk mesajları bulabilirsiniz.

Bu aşk sözleri ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri, sevgi sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, bulmanız mümkün. Sevgiliye gönderebileceğiniz bu sözler ile sevdiğinizin gönlünü çalabilirsiniz. Aşk sözleri dizelerimizden sizlerde alıntı yaparak sevgilinize gönderebilirsiniz ve gönlünü çalabilirsiniz.

En Güzel Aşk Sözlerini Seçiyoruz!!

Aşk nedir ve kendi yazdığınız aşk sözlerini hemen yorumlara yazın.

En Güzel ve Romantik Aşk Sözleri

Aşk ne güzel şey.. Sevgilinize aşkınızı en güzel sözlerle haykırın.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.

Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.

Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam!

Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun…

Deli bir viraneyim sokaklarında, ömrümü adamışım ismine. Ya benim olacaksın, ya da ben kendimden vazgeçeceğim bu sonbahar akşamında.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir. Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Nasıldır bilir misin? Biri kibrit! Diğeri mum! YANAN DA biter. YAKAN DA biter.

Kalp midir sev diyen,
Yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?
Sahi neydi sevmek: bi muma ateş olmak mı,
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ölümsüz bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzelliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz.

Krizantem çiçekler besliyorum zulamda, senli düşünceler girdap oluşturuyor beynimde ve ben sana haddinden fazla vurgunum ey güzel. Bak bana gülümseyen bakışlarınla..

Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.

Dönüveriyorum karşıma çıkan her çıkmazdan, hasretin karşılıyor beni ay ışığına çalmış bir bank köşesi. Ve ben susuyorum aşkımla ve sevgimle sana dair ne varsa içimde.

Sen benden habersiz yaşıyorsun, ben ise seni her gün o durakta görmenin hasretiyle yarınlara ışık yakıyorum her gecenin seherinde.

Tam her şeyi kaybetmiştim derken sen çıkıverdin karşıma, kimsesiz bir çare doğduğum topraklara yeniden umut oldun. Seni canımdan çok seviyorum, aşığım sana.

Sevgilinizi bu yazılarla mutlu edin, sevgiliye göndereceğiniz her bir aşk yazıları ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Birbirinden harika aşk yazıları & aşk mesajları ve aşk sözleri ile sevgilinizin gönlünü çalabilirsiniz.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdamız birdir bizim.

Aşk Sözleri

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

Sevdiğinize aşkınızı en güzel sözler ile iletin, kalbinizi hemen şimdi açın. Duygularınızı en güzel mesajlar ile ifade edin.

Hasret Çekenlere Özel Aşk Sözleri

Şart mı dudaklarımla kal demem, Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken…

İçimde bitmek tükenmek bilmeyen, sonsuz bir sevdasın sen. Birbirinden güzel hayallerle büyüdün sen içimde,  zaman geldin damarımda ki kan oldun, zaman oldu kanımdaki hücre. Senden başka bir hayat düşünmektense, düğün dernek sayılır bana ölüm bile.

Sen vatansever olduğun sürece ben sana vatan olmaktan vazgeçmem. Toprak bütünlüğümü koruyabilmek için her şeyi yaparım.

Aşk insanın kalbine sevdiğini tıka basa doldurması gibidir, arada hiç boşluk kalmaz.

Bazı insanların gidebileceği yerler çoktur, ancak sığınabileceği yerler hiç yoktur. Aşk bir bakıma sonuna kadar yalnızlaşmaktır.

Baharın habercisi olan gülüşlerini benden sakın esirgeme. Eğer ömür boyunca bana gülmezsen, ömrün mevsimleri kara kışa teslim olur.

Ayrı dünyaların insanlarıyız ama aynı rüyanın yolcularıyız. Aynı hayalde kavuşacağımız günler elbet gelecek. Biraz ilüzyon, biraz gerçek…

Eline aldığın gülün kokusu yoksa gülü koklamayı bilmediğin içindir. Aşk da böyledir; nasıl seveceğini bilmiyorsan hayat sana kocaman bir cehennemdir.

Yalnızlık bazen insanın kendinden bile kaçmaya çabalamasıdır. Aşk ise kendinden kaçarken bir başka yalnızlığa tutulmaktır!

Bilindik cümlelerle belli etme aşkını. Onun üstüne güneşin ne kadar çok yakıştığını anlat mesela. Ne demek istediğini düşünsün dursun.

Birini çok sevmen onu mutlu edebileceğin anlamına gelmez. Mümkünse çok sevme, güzel sev. Çünkü sevilmeye ihtiyaç duyanlar farklı hissetmek isterler, çok hissetmek değil!

En sevdiğin sözlerin onun dilinden döküldüğünü fark ettiğin an, aşık olmaya başladığın andır. Ve bu devrimi hiçbir muhafız durduramaz.

Bazı kadınlar silah kullanmaz, çünkü gülüşleri vardır. Fakat unutma; bazı adamlar da silah kullanmaz, çünkü beyinleri vardır!

Anlamlı Aşk Sözleri

Hiç başlamamış bir dün, yaşanmamış bir yarın, ne olduğu belirsiz bir bugün. Eğer zaman kavramın karışıyorsa, saatleri şaşırtan bir kadına aşık olmuş olabilirsin.

Kemiklerimin paramparça olacağını bilsem yine de sarılırdım sana bütün gücümle. Çünkü aşk kendini feda edebilmektir biraz da.

Aşkı Tanımayanlar için Aşk Sözleri

Kendi bahçende yaprak bile olamıyorsan, başkasının bahçesine girip çiçeklik taslamayacaksın. Aşkı yaşamak istiyorsan önce aşkın ne olduğunu anlayacaksın.

Aşkın açtığı yara kabuk bağlar mı sanıyorsun? Belki kanını akıtmaz ama canını alır senden parça parça.

Aşık insan susmaya başladıysa aslında kendisiyle sessiz bir şekilde konuşuyor demektir.

Seni gücümün yettiği yere kadar değil, hayallerimin ulaştığı yere kadar seviyorum. Hayal gücümün bir sınırının olmaması en büyük avantajım!

Senin kalbimden benim aşkım çıkınca ortaya herkes gibi olduğu gerçeği çıkabilir. Belki de seni sen yapan benimdir.

Ben kendimden oluşan bir adaydım. Sen ise beni çevreleyen sonsuz okyanus!

Aşk, milyonlarca kelimenin bir araya gelmesi sonucunda, kelimelerin hiçbir cümle içinde yer almayarak hiçbir şey anlatmamaya karar vermesidir.

Sessizlik seni bin yıl boyunca suskun bir şekilde beklemek gibidir. Sensizlik ise dünya denilen cehennemde sessizliği beklemektir!

Aşk ve yangının birbirini sürekli tamamlar. Sonuç olarak ikisi de düştüğü yeri yakar.

Bahar yağmurlarına destek olsun diye ağlar bazıları. Çünkü ilkbaharda yaşanan aşk daha başkadır, kasımda donan gözyaşları ilkbaharda çözülür.

Denizler derinliğiyle, yangınlar alevleriyle korkutur insanı. Oysaki aşka her şey dahildir; boğulmaktan kurtulan kendisini bir anda alevler içinde bulabilir.

Aşk üzerine boyumdan büyük laflar edebilirdim, ancak haddinden bile küçük insanlara rastladım.

Aşkın huzuruna çıkıp iki kelime bile edemeyince daha iyi anlarsın; bazen şiirlerin bile dili dolanır aşkın karşısında.

Aşkın mevsimleri yok mu sanıyorsun? Kışın işlediği suç büyük olursa, bahar hiçbir zaman gelmemeyi tercih edebilir.

Denize girmekten korkun çocuk gibi seviyorum seni, yaklaşmak istiyorum ama sana uzak kalmam en doğrusu.

İkimizi de aynı kefene sarsalar, bu dünyada bir olamadık belki öbür dünyada bir olurduk.

Ben seni öylesine geçici değil, ölesine kalıcı seviyorum.

Belki hiçbir zaman adımız aynı yaprakta yazmadı ama ben hayallerimde seninler aynı yastığa baş koyarak yaşlandım.

Yaşadığın bazı duyguları hiçbir zaman yazamazsın, yalnızca hissettirebilirsin.

Sizi hayallerinizden vaz geçirebilecek bir kalp bulduysanız Allah’ınızdan yeni bir ömür isteyen çünkü o kalbi yaşamaya bir ömür yetmez.

Ben senin yalnızca sevgilin değil, gözlerimin içine bakmaya kıyamadığın birisi olmak istiyorum.

Sen benim en büyük günahım ve en çok sevdiğim günahımsın.

Bana hiçbir zaman yüzünü dönme gece olduğunu sanıyorum benim hayat ışığım.

Ben senin her bir zerrene muhtaç iken kim üzüp hırpalıyor seni.

Gülüşünün bende kaç bahar edeceğini tahmin bile edemezsin.

Gittiğin zaman sol yanımı neden götürdün. O olmadan yaşayabilir miyim sandın?

Sevgiliye Hasret Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Sen hangi şiirde ya da hikayeden fırlayıp geldin kalbimin tam orta yerine.

Baktığım her yerde olabileceğini hissettirdin bu gönlüme.

Sen benim yaşadığım ilk şiir, yaşadığım ilk çaresizlik, yaşadığım en büyük boşluksun.

Mühendislik yalnızca hesap yapmaktan ibaret değilmiş asıl önemlisi insan mühendisliğini çözebilmekteymiş.

Elimde baktığım resmin olmasaydı da sen olsaydın. Ben senin olduğun yerde acı çekmeye de razıyım.

Sen benim saatlerce seyre daldığım en güzel varlıksın.

Kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Kimseye sana yaptığımı yapmadım. Ben yalnızca seninle doyumsuz bir şekilde aşkı yaşamak istedim.

Gülerken yaşadığın acıları yalnızca ben anlıyorum, sana derman olmak istiyorum.

Sonunun nasıl biteceğini kestirememekten sevginin aşkın ne olduğunu unuttuk galiba.

Bizim ev dolu bana kalbinde yer açar mısın oraya gelmek istiyorum.

Sesindeki huzuru kimseye gösterme sevdiceğim, seni ölesiye kıskanırım.

Hatalarımıza rağmen birlikte olma duygusuna aşk diyoruz galiba.

Seni yalnızca beni sev geriye ihtiyaç duyduğumuz her şeyi ben hallederim.

Yüzüme karşı kapattığın o kapılardan bir gün girmek isteyeceksin. Ama o kapılar sana karşı hiçbir zaman bir daha açılmayacaktır.

Sevmek zor iş, eline geçen tek şey gözyaşı.

O kadar güzel gülüyorsun ki tamam diyorum Allah’ım artık al canımı bu kadar yaşadığım yeter.

Sımsıkı sarıl bana aramızdan rüzgar dahi geçemesin.

Gözlerin ağlamak için fazla güzel, sen ağlama onu da ben senin yerine yaparım.

Gittiğin her yer olabilmeyi diliyorum yalnızca.

Eğer aşk her zaman karşılıklı olsaydı, herkes tek taraflı yaşanacak olan aşkın en güzel aşk olduğunu iddaa ederlerdi.

Seni herkesi kıskandıracak kadar çok seviyorum.

Kızdığında ya da küstüğünde her zaman yanında olduğunu bildiğin bir sevdiceğinin olması hayattaki en büyük ayrıcalığındır.

Ben utangaç bir kalbi taşıyorum, sana aşık olduğumu ölsem söyleyemem.

Bana öyle bir sır ver ki, kimsenin bilmediği ve kimsenin duymadığı…

Gecenin iyi olmasından çok, canın için gündüz olmayı tercih ederim.

Gerçek aşk beklemekten sabır etmekten geçer. Yalnızca onu gerçekten isteyin ve zamanın geçmesini bekleyin.

Gönlüme düştüğün andan beri onu yanan bir ateş bilirim, hiçbir zaman söndüremediğim.

Öyle bağlanmışım ki gözlerine bakmadan duramıyorum.

Sen benim karşıma çıkıp aşkın ne olduğunu ispatlayan adamsın, hayallerimi süsleyen adam.

Karşılıksız, beklentisiz, çıkarsız, hesapsız ve özgür bırakarak sevmek herkesin harcı değildir.

Sizce aşk sakızdan çıkan o sözler kadar basit bir şey mi?

İnsanı hüzünlendiren şey gece mi? Yoksa geceleri mi hüzünlenir insan? Ya da seni düşünmek için geceyi mi beklediğim için bu kadar hüzünlüyüm?

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Hayal kırıkların denizdeki kum kadar çok olabilir. Önemli olan hayallerinin kırıldığı yerden yaşama tutunabilmektir. Çünkü her aşk engin bir tecrübedir.

İnsanın aklı ile kalbi bir olamaz. İkisinin verdiği savaşın ortasında kalan kişiden arta kalanlar hatıralardır.

Ölüme götüreceğini bile bile birbirimizi sevdik. Farkına varamadığımız tek şey, hangimizin hangimize mezar olacağıydı.

Sevmekten daha önemli olan tek hissettirmektir. Eğer sevgin bir his içermiyorsa, sevdiğin insanın sana bir hayaletmişsin gibi bakması normaldir.

Aşk dediğin işte böyledir; eğer birinin yüreğinde kaybolduysan başka birinin seni bulabilmesi imkansız hale gelir.

İnsanları korkutan aşk değildir. Çünkü aşk kimsenin kırılmasına izin vermez. Ancak hayaller kırıldığı zaman insanın yardımına aşk bile yetişemez.

Düşünecek fırsat bulamayanlar için yazmak her şeyin çözümüdür. Aşkı düşünmek mi istersin yoksa yazmak mı? Düşünürsen var olursun, yazarsan sonsuz olursun.

Aşk, ışık girmeyen su değmeyen topraklarda çiçeklerin can bularak yeşermesi gibidir. Yeter ki aşk araziniz sevilmeye elverişli olsun.

Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, önce yanmayı göze alacaksın.

Çağın vebası mutsuzluk değil ikiyüzlülüktür. Çünkü mutsuz olmanın bir gururu vardır, ikiyüzlülük ise tamamen karaktersizliğin ürünüdür. Aşık olmak isterken maymun olanlar çoktur.

Politik meselelerin görüşüldüğü uluslararası bir oturumdan daha ciddi bir meseledir seni sevmek!

Aşktan kaçmak için rotanı çiziyorsan bana doğru kaçabilirsin. Çünkü benim pusulamın göstereceği yönlerin hepsinde sen varsın.

Emeklemeden koşmaya çalışan çocuklar gibiyim sana karşı. Çünkü zamana hiç güvenmiyorum, olabildiğince hızlı olmalıyım.

Doktorlar keşke reçetelerine şöyle yazsalar: aç karna Cemal Süreya, tok karna Özdemir Asaf, uyumadan önce Attila İlhan.

Bana yabancı gelen bütün duyguların merkezinde seni bulmaktan yoruldum. Kimileri için metal yorgunluğu, aslında biraz da aşk yorgunluğudur. Çünkü kalp ritmi bozulduğunda, olan yaralanan kişiye olur.

Sana ait olduğumda sana sahip olmuş olurum. Çünkü yüreğine yerleştiğim zaman beni oradan çıkaramazsın.

Sana sarılmak için kollarımı değil yüreğimi kullanıyorum. Çünkü sarmaşıkların da bir kalbi vardır.

Karşındaki kişinin eksikliklerini görmezden geliyorsan iyi bir aşıksın. Eğer onun eksikliklerini kendin tamamlayabiliyorsan kusursuz bir insansın.

Kalp yetmezliğinden ölünür de, aşk yetmezliğinden ölünmez mi hiç? Mezarların bu kadar dolu olmasına şaşmamalı.

Mümkün olmayan her şeyin aşka bu kadar yakın olması acı bir tesadüf müdür? Yoksa aşk ve imkansızlık arasında bilmediğimiz bir ilişki mi var?

Aşktan alacağın varsa yarınların yakasına yapışabilirsin. Geleceği zorlamazsan geçmişin içinde ölebilirsin.

Aşkın miladı sevdiğin kişinin gözlerinin gözlerine değmesiyle başlar. Önce tene değmeye çalışanlar miladı değil kıyameti yaşarlar.

Bir kadının gönlünü fethetmek istiyorsan önce ona teslim olman gerekir.  Çünkü hiçbir kadın istila edilecek bir kale değildir.

Aşk; küçücük bir damlayla okyanuslar yaratan, küçücük bir tohumla ormanlar oluşturan, küçücük bir adımla özgürlük yaşatan mucizenin adıdır.

Bir insana ‘sana hiç kıyamam’ derseniz, sizin ona kıyamayacağınızı bildiği için her şeyi yapabilir. Aşık olmakla ahmak olmak arasında fark burada gizlidir.

Aşk kendinden vazgeçerek biz olanların değil, benliğini koruyarak bir olanların yazdığı bir hikayedir.

Hiçbir bahçıvan soldurmak istediği çiçeği sulamaz. Aşk da böyledir; hiçbir zaman ayrılıklar için bahane yaratmaz.

Aşıkların laneti her şeyi hatırlıyor olmalarıdır. Unutmak için zamana ihtiyaç duymazlar. Zaman sadece işkenceyi uzatır

İlk defa böylesine bir mutluluk yaşıyorum. İlk defa yeşerdi umutlarım böylesine. Ben gözlerine esir olmuş bir aşk savaşçısıyım. Ben aşkı anlatan, tozlu raflarda kalmış bir kitabım. Sen ise yaşanmamış, gizemli bir aşk hikayesi bende.

Cemre gibi düştün yüreğime, ısınsın yansın gönlüm sevginle. Çiğdem çiğdem yeşersin aşk tomurcukları bedenimizde, gözlerim gözlerinde. Nefesin ise nefesimde. Ne zaman seni anlatmak istesem tutuluyor dilim. Koca bir aşk bu, ellerini uzatsan belki de durur kalbim.

Gözlerin beni benden aldı. İçimde fırtınalar kopartan, aşk sandalını okyanusta deviren gözlerin. Baktıkça cennetin bir bahçesi zannettiğim, baktıkça seni daha çok sevdiğim gözlerin. Bir kurşun gibi vurur beni, gözlerime değdiği zaman gözlerin.

Bir Çok Kez Öldüm, Yeniden Hayata Döndüm.
Biten Filmi Başına Sardım Kendimi Orda Gördüm.
İzledim Oyun Bozanla Oyuna Dalmış Saf Ölümlüyü.
Söküp Atmak İstedim İçimden Üzüntüyü.
Ama Nerde….
Boşa Gider Her Hamlem, Sonu Olmayan Ahlem, Bir Dönüş Yok Madem
Hayal Sarsın Beni…

Merhaba sigarayı ıslatarak içen kadın. Yüzündeki çizgilere bakılırsa bir vakitler çok acıya ev sahipliği yapmışsın. Ellerin titriyor zaman zaman, gözlerin donuk bakıyor. Sanki kanın çekilmiş gibi bir halin var, kimseyi görmüyorsun. Görmek için de bakmıyorsun belli. Beni farket diye ne yapmam gerektiğini henüz bilmiyorum ama şimdiden sana bir not bırakıyorum; bütün kırgınlıklarına rağmen çok güzelsin.

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin .

Gördüğüm sadece bir çiçek değil belki de canı yanmış bir kadın, dikeniyle sevemiyorsan bırak dalında kalsın.

Suya Baktığımda Eğer Tertemiz Yüreğin Yansıyorsa Gözlerime,
BEN SENDE TUTUKLU KALDIM;
Aramadığın Sormadığın Zamanlarda, Eğer Yüreğimde İnceden Bir Sızı Duyuyorsam,
SENİ ÖZLÜYORUM;
Her Şarkıda, Her Şiirde Ve Okuduğum Kitabın Tüm Satırlarında Seni Yaşıyorsam,
SENİ ÖNEMSİYORUM;
Ve Uğrunda Vazgeçebileceğim Mutluluğumken, Düşünmeden Feda Edebiliyorsam,
SEN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ VE ÖZELSİN.. VE Sen ; Aklım ve kalbim arasında kaldığım.

Her gece yatmadan önce aynı şeyi tekrarlayın ve en sevdiğiniz kişinin hayali ile şükrederek uyuyun. Pişmanlıklar, sorgu sualler ile uyumayın. Olan olmuştur.Bunu kafaya takmak ufak iştir. Sığınılacak ve af dilenecek tek merci Yaradandır. O’na sığınıp dua edin ve kendinizi Allahın sevgisi ile uykuya bırakın.

Hayallerimde yaşıyorum seni… Göremiyorum, duyamıyorum ama gözümü kapadığımda hayalin canlanıyor… Gülümsüyorsun hep hayalimde… Gözlerine dalıyorum o anda… Zaman dursun ve hep böyle bakayım istiyorum gözlerine… Sonra sarılmak istiyorum sana hiç bırakmamacasına, sarılmak ve kokunu doyasıya içime çekmek istiyorum… Seni ne çok özlemişim… Yıllardır bu özlem kavuruyor yüreğimi… Seni bulmak istiyorum ama bulduğumda unutmuş olmandan korkuyorum… Seni çok seviyorum.

Seni sevmek demek öyle kolay söylenebilecek bir cümle değil; ağızdan çıkarsa bir kere bütün evrende depremler yaratacak kadar kuvvetli, önüne geçilmezse sevgiden ölecek kadar diri bir cümle. Bir kadına ne kadar aşık olabilirsin diye sorulduğunda, seni seviyorum diyecek kadar diyebiliyorsa kalın o kalpte. Gitmeyin bir yere, ömürlük gelin ki ömürlük sevebilsin sizi.

Koca bir şehrin hain çığlıkları gibiyim. Çığlık çığlığayım ama duyan yok. Bağırıyorum, yalvarıyorum ama duyan yok. Kahpe bir gecenin ortasında, kurt yalnızlığına terk edilmiş gibiyim. Sensizliğe terk edilmiş gibiyim. Vurmasaydın beni son sözlerinle, değmeseydi hiç gözlerin gözlerime.

Sevgiliye Aşk Mesajları

Siyahın içerisinde kaybolan bir nokta beyazım. Kimsesiz büyüdüğüm evde hayallerinle kocaman bir aile yarattım ikimize dair. Seni bekliyor düşlerim, seni bekliyor gülüşlerim.

Ne Mecnun çeker halimi, ne Leyla anlar sana ne denli bir sevgi beslediğimi. Aşk ağlar, hasret of çeker sensizliğe.

Yıldızlar kadar uzak bir hasrettir sana sevgim ey güzel, seninle tekrar buluşacağım güne gebe kalmışım. Çareler tükenmiş hasretine, seni canımdan çok seviyorum ey yar.

Aşk seninle güzel, sevgi ise bir başka güzel. Aşıklar parkının virane lambalarıyız biz, sadece birbirimize yanan iki tutkun aşık.

En çok da gül kurusu dudaklarının sıcaklığına kapıldım ben. Bir insanın dudaklarının sıcaklığı kaplar mı başka bir dudağı ya da yayılır mı dudaklardan kalbe kadar bu ısı? Yayıldı ve depremler oluyor içimin faylarından başlayan. Hareket ediyor levhalarım, düzlüğe dönüyor dağlarım taşlarım. Dökülüyor yapraklarım, tenimde yeni aşk tohumları boy gösteriyor. Sen kapat o gül kurusu dudaklarını, benden başka birinin kalbi depremler yaratmasın.

Sukut eyledim kahrı var dediler,
Biraz söyledim zehri var dediler,
Sustum kahrından susuyor dediler,
Biraz konuştum zehrini kusuyor dediler.

Şu göğüs kafesimi genişleten umudum var oldukça, güzel günlere olan inancım hiç bitmeyecek…  Elhamdülillah ALLAH var ALLAH yar .!

Kalp midir sev diyen,
Yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?
Sahi neydi sevmek: bi muma ateş olmak mı,
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Nasıldır bilir misin?
Biri kibrit!
Diğeri mum!
YANAN DA biter.
YAKAN DA biter.

Bir uçurum özlemi belki aşk, paramparça, yere çakılacağını bile bile, sanki elini uzatsan avuçlarında, sanki kilometrelerce uzak, öyle imkansız, öyle mümkün…

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri…

Zamansız dökülen yapraklar gibi ayrıldık işte. Unutma her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir…

Büyüne kapıldım sürükleniyorum Freni patlamış kamyon gibi Sen hayatıma girdiginden beri Gül bahçesinde koşar gibiyim O güzel gül için dikenine seve seve katlanır gibi..

Seni bir saniye bile görsem bütün ömür mutlu olurum ama seni bir saniye bile göremesem bir ömür mutsuz olurum.

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim .

Umutsuz ben aşık oldum ama başkasına aşık oldum, sonra ayrıldım. Ben aşk acısını da çektim, ayrılık acısını da çektim. Anladın mı beni arkadaş.

Sırattan incedir sevda köprüsü. Tut elimden beraber geçelim…

En çok ta çayın demlisini, Aşkın senlisini seviyorum…

Hiçbir aşk sözü karşılayamaz sana dair hislerimi ve hiçbir şair benim kalbimdeki seni yansıtamaz mısralarına.

Senin ışığına herkes koşabilir. Ama senin karanlığını yaşayacak tek insan benim.

Öyle güzel sevdim ki kusurları bile tatlı geldi bana.

Ki sen beni bilirsin. Senden başkasına kapı deliğinden bile bakmadım.

Ben nerde güzel bir çift göz gördüysem tuttum ve onları sana tamamladım. Sen binlerce yaşayasın diye…

Avuç içimin ana vatanı senin yüzün.

Sana yazmaktan hiçbir zaman yorulmadım ama keşke bir satır da haberin olsaydı.

Sezen’in de dediği gibi: “Bu gönül çoktan razı senden.”

Sen muazzam bir ihtimalsin ömrüme.

Seni kimsenin bilmediği şekilde tanığımdan seni kimsenin sevemeyeceği gibi seviyorum.

Aşk sözleri çok vasat sevgilim senin güzelliğinin karşısında.

Bir yere giderken adımlarımı sayar sağa sola bakmazdım bir yanlışlığı sana ihanet sayardım. Öyle çoktun gönlümde, öyle çok sevmiştim seni.

Şimdi bir harita açsalar önüme ve deseler ki; “Bir yer seç!”, ben yine senin olduğun şehri seçerdim.

Boynunda yaşamanın, orada yaşlanmanın bir yolunu bulacağım sevgilim.

Ah benim sevdiğim, ah beni sevmeyenim.

Senin dışında her şeyi boş vermişliğim buna değsin istiyorum.

Ve ben yine yeniden onu severdim, zamanı alsak geri…

Ömrümün tamamısın be kadın!

Farklısın işte. Beni anlamak için dinlemene, hissetmen için dokunma gerek kalmıyor.

Anlam katan sensin güneşin doğuşuna ve batışına!

Bir çift göze aşığım. Geri kalan tüm gözlere ise kör.

Aşk diyorum güzel şey. Seninle yaşanıyorsa eğer…

Seninle çıkılan yolun nereye vardığının hiçbir önemi kalmıyor.

Ben ilk defa başkasında kendime rastladım. Ben sende kendimi buldum.

Sadece seninle darmadağın oluyorum ve sadece seninle toparlanıyorum. Aşk dediğin bu kadar.

Ki ben senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum.

Ve seni bana getiren kaderin de vardı bir bildiği.

Sen benim en derin yaramsın. Kapanmayan…

Bu şehri güzel kılan ne varsa içinde sen varsın.

Kirpiklerine kadar sahiplendiğim tek insansın.

Farklı şehirler bahane. Seni içimden çıkarabilecek tek bir şehir yok dünya üzerinde.

Dizimde başını okşayıp, göğsümde uyutmak istediğim biri var.

Her sabah uykulu gözlerinden öpmek istediğim biri var.

Seni gördüğüm ilk gün kaderimin en güzel kısmı olduğunu anlamıştım.

Bütün kötülüklerin seni bulmasına rağmen, sen harika bir detay olarak kalmışsın.

Kalp koca bir ömürde sadece bir insana emanet edilir. Ve o insanda bir ömür kalır.

Senin için teşekkür ettim Allah’a ve dedim ki alma canımı canına katmadan.

Ki sen dua olsan, avuç yakar yüzün.

Dualarıma en çok yakışan isim sensin.

Sen sevgilim! Bu dünyaya göre fazla güzelsin.

Huzurun bir resmi, bir sesi, bir kokusu var. Hepsi sende saklı.

Bendeki yerini karşılayacak kelime bulamadığımdandır adınla seslenişim.

Geldiğin günden beri keşkeleri bir kenara bırakıp iyikilere açtım dudaklarımı. Sen sevgilim bu dünyada başıma gelen en güzel şeysin.

İnsanın sevdiği kalesidir. Kusuru değil!

Allah seni bana vermekle bana vermediği ne kadar güzel şey varsa telafi etmiş sanki.

Sen, senin için yapılan her şeye değersin.

Sen geldikten sonra bahar geldi ömrüme. Kıştan kalan ne kadar soğukluk varsa ısındı. Sıcacık oldu kalbim.

Ben sadece onun gözlerine baktığımda görüyorum gözlerimi

Kusuru bile sevmenin adıdır kusursuz sevmek.

Sebepsiz yere, sebepsizce sevdiğim tek insansın sen.

Kusursuz olmasa da olur. Huzursuz olmasak yeter.

Biz birbirimize, Allah da bize yeter.

Gitmek istediğim ne kadar yol varsa sonunda sen vardın.

Uzun Aşk Yazıları

Uzun aşk yazıları konusunda sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz etkileyici uzun aşk mesajları ile onları mutlu edebilirsiniz.

Avuç içlerimin terlediğini hissettim önce, sonra hemen kulağımın yan tarafına denk gelen ense kısmımdan boynuma doğru damla damla terler yürüdü. Göz bebeklerim büyümüş, rengim solmuş, ellerim buz tutmuş. İlk önce ölüyorum sandım, sonra her seni gördüğümde anladım. Ben çoktan aşık olmuş, bu aşkın tohumlarını tomurcuğa dökmüşüm.

Merhaba sigarayı ıslatarak içen kadın. Yüzündeki çizgilere bakılırsa bir vakitler çok acıya ev sahipliği yapmışsın. Ellerin titriyor zaman zaman, gözlerin donuk bakıyor. Sanki kanın çekilmiş gibi bir halin var, kimseyi görmüyorsun. Görmek için de bakmıyorsun belli. Beni farket diye ne yapmam gerektiğini henüz bilmiyorum ama şimdiden sana bir not bırakıyorum; bütün kırgınlıklarına rağmen çok güzelsin.

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

Gözlerinden göğsüme sayısız yıldız akar. Bir gülüşün içimde binlerce lamba yakar..

Yum gözünü aç elini yüreğim senindir. İster cam kenarına koy güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler ağzına dolar insanın, sussan acıtır konuşsan kanatır.

Sol tarafımın kral dairesindesin haberin olsun.

Aşk elinden kaçar gider senin acele etmen lazım..

Sonsuz aşk mı istiyorsunuz, alnınızdan öpen mi istiyorsunuz, alın seccadeyi çıkın Allah’ın huzuruna…

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Bir an diyorum kapat şu defteri, unut gitsin sen elinden geleni yaptın, olmuyor işte daha kendini üzme daha diyorum ama olmuyor yapamıyorum, senden uzak duramıyorum, her gün ne zaman yanıma gelecekte onu göreceğim diye düşünmekle geçiyor. Senin parfüm kokun gelince burnuma etrafıma bakıyorum. Hani nerde diye yanıma gelince her şeyi silip baştan başlıyorum, her günümü senle geçirmek istiyorum, gözlerine bakarak uyumak istiyorum, kokunu içeme çekerek yatmak istiyorum. Hani onları düşlerken bile çok mutlu oluyorum. Sonra aklıma geliyor imkansız olduğu, bütün dünya başıma yıkılıyor, o anı düşünmek istemiyorum, çünkü hayali bile çok güzel mutlu ediyor. Belki o anlık ama o bile yetiyor sevmekle hatamı yaptım tabi hayır. İlk doğrum ve son doğrum olacaksın bu dünyada, çünkü sevdim, aşık oldum, alıştım sana, benden bi parça oldun sen yokken bir şeyler eksik duruyorum. Biliyorum biz diye bir şey olmayacak ama hayalimde bile olsan yeter bana, çünkü amaçsız karşılıksız sevdim seni. Geç saatlere kadar sana sayfalar dolusu şiirler, mektuplar yazan bu eller, bir bakışınla tutmaz oluyor, galiba sensiz olmuyor. Adını çaresizlik koyduğum bu anlamsızlığın içinde boğuluyorum, bu yüzden her defasında yenik düşüyorum ya kendi aşkıma, tek yürekte yaşattığım karşılıksız aşkıma, Sonunu bilmem ama sessizce sevdim seni, sessizce büyüttüm hayallerimde ve sessizce sevmeye devam edeceğim. Seni her gün bir önceki günden daha çok seveceğim, Belki de dünya da hiç ama hiç kimse “seni benim kadar sevmeyecek.” sevemeyecek eminim. Bunu biliyorum ya içim rahatlıyor, adamlık bunu gerektiriyor, tek kadın ve sonsuza kadar onu sevmek..

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Duygusal Aşk Mesajı

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Yerle gök yarılsa ikiye yada gece gündüz bölünce orata yerinden sadece sen kalacakmışsın gibi geriye. Sensiz bir hayat düşünülemez sevgili. Kalbin atmaya devam etse etmese, sanki varlığın hep benimle. Sen nefesi tükenmeyecek gibi güçlü, hiç yaşlanmayacak gibi genç ve güzel.

Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgili, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

Etkileyici Aşk Sözleri

Etkileyici aşk sözleri ile sevgilinizin aklını başından alabilir onları etkileyebilirsiniz. Etkileyici aşk mesajları sevdiğinize ona çok aşık olduğunuzu anlatmanın en iyi yöntemidir.

Seni sevmek demek öyle kolay söylenebilecek bir cümle değil; ağızdan çıkarsa bir kere bütün evrende depremler yaratacak kadar kuvvetli, önüne geçilmezse sevgiden ölecek kadar diri bir cümle. Bir kadına ne kadar aşık olabilirsin diye sorulduğunda, seni seviyorum diyecek kadar diyebiliyorsa kalın o kalpte. Gitmeyin bir yere, ömürlük gelin ki ömürlük sevebilsin sizi.

En çok da gül kurusu dudaklarının sıcaklığına kapıldım ben. Bir insanın dudaklarının sıcaklığı kaplar mı başka bir dudağı ya da yayılır mı dudaklardan kalbe kadar bu ısı? Yayıldı ve depremler oluyor içimin faylarından başlayan. Hareket ediyor levhalarım, düzlüğe dönüyor dağlarım taşlarım. Dökülüyır yapraklarım, tenimde yeni aşk tohumları boy gösteriyor. Sen kapat o gül kurusu dudaklarını, benden başka birinin kalbi depremler yaratmasın.

Avuç içlerimin terlediğini hissettim önce, sonra hemen kulağımın yan tarafına denk gelen ense kısmımdan boynuma doğru damla damla terler yürüdü. Göz bebeklerim büyümüş, rengim solmuş, ellerim buz tutmuş. İlk önce ölüyorum sandım, sonra her seni gördüğümde anladım. Ben çoktan aşık olmuş, bu aşkın tohumlarını tomurcuğa dökmüşüm.

Bunca kirlenmiş, paslanmış, eskimiş dünyada seni en güzel ben severim. Biliyorsun…

Bir eylül hikayesiydin sen. Ömrüme eklendin…

İmtihanın en ağırı senden olmak, senden ayrı kalmakmış. Anladım …

Her şeye rağmen gözlerinin içine baktığınızda kaybolduğunuz birini bulduysanız, Allah’tan bir ömür daha isteyin. Tek bir insan ömrü yetmez onu yaşamaya…

Senin bana bakışınla gün aydınlanıyor, bulutları kayboluyor gökyüzünün. Sen sevgilim, bir yağmur sonrası gökkuşağı gibisin ömrüme.

Sonra bahar geldi dediler. Dedim yine bir yerde gülümsemen görülmüş.

Senden öte dua, senden başka yol bilmem ben. Daha ötesi yok seni anlatmanın.

Gözlerine bakmadığım bir gün daha bitti. İçim el vermiyor biz buna “gün” demeyelim.

Kabul olmuş duamın yeryüzündeki halisin. Çok şükür, bin şükür…

Bazen hayatınıza bir el dokunur ve siz baştan aşağı değişirsiniz.

O kadar güzel gülüyor ki, tamam diyorum bundan ötesi yok hayatta göreceğim ne varsa gördüm.

Bir dilek hakkım olsaydı, tüm yollarının bana çıkmasını dilerdim.

Yer yerinden oynadı. Ne kasırgalar, ne fırtınalar koptu. Senin gram yerin oynamadı gönlümde.

Harikalardan biriymiş diyorlar Çin Seddi’ne. Seni görmeden hüküm vermek kimin düşmüş haddine?

Durduğum yer yanınsa, yerin de yarının da bir önemi olmuyor gözümde.

Şu sol yanıma saplanan acıya, aşk denmese hançer derdim.

Yaşadığım aşk, hayal ettiğimden çok daha fazlası.

Herkes, her şey bu kadar sana benzerken, nasıl oluyor da kimse senin yerine koyulmuyor?

Sen sol yanıma yakışan en güzel duygusun. Sen ömrüme verilen en güzel armağansın.

Aşık olanda mı suç, yoksa hiçbir şey söylemeden çekip giden de mi?

Seni her hatırladığımda kalbime bir yıldız çiziyorum, şimdi benim bir gökyüzüm var artık.

İnsana sev diyen kalp midir? Yoksa insan yalnız kalınca mı sevmek ister?

Sevmiyorsan eğer sahip çık o güzel gözlerine dönüp dolaşıp buluyorlar gözlerimi.

Kalbimde oldukça temin olan bir hatıramsın. İlk aşkım…

Sıradan bir sevgi yaşayacak kadar basit birisi değilim. Seni sıradan bir sevgiye layık görenlerin yanındasın ama sen.

Hayatımı değiştiren en güzel şey senin benim yanıma gelmen.

Aşk izlemiş olduğun bir film gibidir, tekrar tekrar izlersen hiçbir zaman ilk hissettiğini hissetmezsin.

Hayatımda en çok sana sarılmak, seni doyasıya koklamak istedim.

Bana baktığın her bakışta kalbim paramparça oldu. Çünkü kalbimde bıraktığın hasar hala duruyor.

Yağmurun başladığı anda gelse de beraber ıslansak dediğin birisi yoksa çok yalnızsındır bu hayatta.

Ritmini değiştirmiş bir gönül bütün dünyaya meydan okuyabilir.

Yaşam dediğin şey gözlerinden ibaretmiş meğer.

İnsanları üzen şey düşünmek değil, yaşayamadığı mutluluklardır.

Acılarımı tatlandırmaya dahi yeterken bu aşkın neden bırakıp gittin beni.

Sevgi vücudundaki bir zayıflık değildi, yalnızca onunla olma isteğiydi!

Kalbimi bütün bedenimden sökerek avucuna vermek istiyorum, o sana ait artık çünkü.

Hayata artık tozpembe bakmayı bırak, bana yaşattıklarını hatırla.

İnsanların sevgi kaybından delirdiklerini ilk kez senden sonra anladım.

Ben senin ince düşünen güzel ruhuna aşık oldum, sürekli yanımda olsun istiyorum.

Ben sadece seninle sonsuza kadar yaşamak istedim. Hepsi bu…

Belki de hiçbir zaman kavuşamayacağımızdan dolayı bu kadar çok seviyorum seni.

Benimle hayatı doya doya yaşayacak bir eş aradım bu zamana kadar ve seni buldum.

Birisi var her geçen gün daha da bağlandığım.

Aşığım ben diyeceksen ona her baktığında bunu sonuna kadar hissettireceksin.

Onu ne zaman yaşamak istesem ona tekrar tekrar aşık oluyorum.

Şu kısacık hayatımda bana yaşattığın o güzel duygular için sonsuz kere teşekkürler ela gözlü kız.

Senin yaşadığım zaman geleceğimde yaşayacağım en güzel zamanlara vesile olacak.

Aşk bir pamuklu şekerdir, şekeri yedikten sonra elinde yalnızca sapı kalır.

Bu dünyada hiç kimse seni benim sevdiğim kadar çok sevmeyecek, bende kimseyi seni sevdiğim kadar çok sevmeyeceğim.

Eğer beni arıyorsan, gözlerinin daldığı yere bak!

Yalnız geçen gecelerime umut bağladığım hayalimin adısın gamzelim.

Dünya öyle bir karanlık hal alsın ki beni aydınlatan tek şey gözlerin olsun.

Bana ilk baktığın gibi ilk güldüğün gibi ilk konuştuğun gibi bakmana öyle hasretim ki sana.

Gözlerinde ki ışıklara doyamadan ayırdı mı bizi bu hayat.

Gittim demekle gidilmiyor ki kalbin onda kalmışsa sen hep onun yanındasın.

Kimileri herkese söylemiştir onu sevdiğini, kimileri ise utancından bir kişiye dahi söyleyememiştir gerçekten onu sevdiğini.

Beni daha önce yaşadıklarınla kıyaslama, ben farklıyım.

Uzakken bile bana bir nefes kadar uzaktasın halbuki.

Bu şehir yalnızca sen ve benden mi oluşuyordu acaba sen gidince ben tek kaldım.

Yeryüzünde bana yaşattığın bütün duygular için teşekkürler.

Onu anlatmaya başlamam ona tekrar aşık olma sebebim.

Kalbim senin için atmaya ve çarpmaya her zaman devam edecek, ben yaşamasam da.

Hala senin gözlerinin içinde aradığım mutluluklarım var benim.

Evlilik aşkı öldürmez, ona bağlanma hissini kuvvetlendirir.

Sevgiyi sürdürmek için ihtiyaç olan tek şey emektir.

Güneşin yalnızca ikimiz için doğacağı günler çok yakında.

İçimde bilemediğim bir hüzün var, belki de güzel gözlerini arıyordur gözlerim.

Sözlerini mısralarla söylemek, aşkını şiirlerle itiraf etmek isteyenler için en güzel aşk şiirleri

Yeni Aşk Sözleri

Merhaba arkadaşlar aşk sözleri sitemize hoşgeldiniz. Sevgiliye uzun aşk mesajları başlıklı yazımızda sevdiginiz insana yani, sevgilinize, eşinize, nişanlınıza veyahut birbirinizi sevdiginiz ancak açılamadıgınız insana paylaşılmak üzere aşk yazılarını sizler için muhteşem bir aşk sözleri hazırladık.

♥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin bir ömür benimle güler misin 🙂

♥ Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

♥ Gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak çekici ve bir o kadar da güzelsin, ama aranızda bir fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim Rabbimden sonra sana taptım

♥ Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum

♥ Benim bi mucizeye ihtiyacım vardı ve hayat seni karşıma çıkardı ve ben seninle TAMAMLANDIM

Daha pek çok güzel aşk sözleri ve diğer güzel sözler için mesajlarisozleri.net sitemize de bakabilirsiniz.

♥ Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara degersin..

♥ Yüregim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

♥ Konuşurken mutlu oldugum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece senin gözlerin içinde hayallere dalacak

♥ Birgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelipte ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin

♥ Yeşili severim ama gözlerinin rengini sevdigim kadar degil, güneşi severim ama gülüşünü sevdigim kadar degil, aglamayı severim ama gülmeyi sevdigim kadar degil, insanları severim ama seni sevdigim kadar degil.

♥ Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim eşim arkadaşım şırdaşım herşeyimsin .Beni benden çok tanıyansın, bilensin. bana sarıldıgın zaman tüm dertlerimi yok edensin sevdigim.

♥ Aşk senin gözlerine baktıgımda gördügümdür.. Heran yanımda olman bana sonsuza dek bakman ellerimi hiç bırakmaman dilegiyle bir ömür yanımda ol yarim.

♥ Dilime dolanır söyleyemem, kalbimde kilitlidir her hece. Varlıgımın adı sen olmuşsun dudaklarımdan çıkan ise iki kelime şu hayat ne garip gülmemde aglamamda senin elinde. Bir bakışın yeter beni masal diyarlarına götürmeye, sevmek ne güzelmis, herşeye deger o iki kelime SENİ SEVİYORUM.

♥ Seni o kadar çok seviyorum ki! Nisan yagmurları düşüyor gözlerimden. Yüregimde sevgin bir boy daha yeşeriyor. Canlanıyor anılar yeniden; yeni baştan. Gökkuşagım gibisin beni saran… Seni o kadar çok seviyorum ki! Kalbimin sahiline dalga dalga vuruyorsun, vuruyorsun da özlemin dalga boylarını aşıyor, hasretinin yakamozunda dagılıyorum. Ve ben; kıyılarımda Sana aglıyorum…

♥ İnsan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır, dengemi şaşırtanımsın.

♥ Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptugum….. Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin. İyi ki varsın. Seni Seviyorum.

♥ Sevgi ne bogazda, ne mum ışıgında yemek yemek. Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

♥ Aşkın en güzel haliyle sesleniyorum sana. Ömrüm ömrüne kilit olsun, gözlerim bir tek sana baksın, dilim bir tek sana konuşsun, ellerim bir tek senin elini tutsun. Bütün ömrüm sadece senin gönlüne kurulsun.

♥ Ne zaman gözlerim dalıp gitse boşluga, hayalin gelir karşıma, benim için aşk sevgi bitti derken adeta uçurumun kenarındayken tuttun ellerimden yeniden hayata döndürdün nasıl sevmeyeyim seni Çünkü sen çölüme yagmur, geceme gündüz, canıma yoldaş, Sen kışıma yorgan oldun.

♥ Ne varsa aradıgım bil ki sende bulmuşum, senden öncesi yoktu seninle var olmuşum, sende bütün ümitler, sende bütün özlemler. Beni bende arama artık ben sen olmuşum.

♥ Baharda gelmedin yazda gelseydin, nasıl sevdigimi sen de bilseydin. Geç buldum ben seni keşke daha önce gelseydin seninle doluydum sensiz bomboştum geç olsa da aşkı sende bulmuştum. İyiki benimlesin benim hazanım eylül bakışlım.

♥ Hatırlar mısın? Seninle zamanların en güzelini yaşamıştık ya hani sen bana bakıyordun gülüyordun, o an seni görünce işte dedim bu benim sevgilim degil diger yarım. En büyük çemberini çizmiştik mutlulugun, Yagmurlar yagdırmıştık en kurak mevsimlerde. Bir şarkımız vardı ki en içlisiydi şarkıların. Şiirlerim vardı sana okurdum mısra mısra. Sen mutluluktan bile aglama melegim bu yürek acına dayanamaz seni çok seviyorum.

♥ Hangi yemegi yesem sever misin diye düşünüyorum. Bogazıma diziliyor lokmalar hep yarısını sana ayırmak istiyorum. Seni sevmek yaşamın hala umut dolu oldugunu hatırlatıyor bana. İnançlarıma inadıma düşlerime sana olan sevgimle sahip çıkıyorum. Bir mucize gibi bir rüya gibi sagdık bir dost gibi hep hayatımda kalmanı diliyorum. Ben seni sen oldugun için seviyorum.

♥ Sevimli bir çocuk olsa, sana anne, bana da baba dese…Bir eliyle seni, bir eliyle de beni tutsa sımsıkı… O küçük adımlarla koşsa ve biz hızlanıp uçursak onu… Mutluluga ve hayatın güzelliklerine yürüsek hep birlikte… Yaptıgı çocukça şeylere gülsek kahkahalarla…Uyuyup uyansak ve görsek her şey bir rüya degil… Ne kadar güzel ve mutluluk verici olur degil mi.

♥ Sevgimi haykırmak istedim gökyüzüne, sevgimize nazar degmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çıglıklarını dinledim, inan ben Seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, Seni çok sevdigimi bir an bile unutma.

♥ Güne Seninle başlamak Sen olmadan uyuyamamak Senin güzel mesajlarınla uyanmak söyledigin her kelimeye baglanmak güldügünde yeniden hayat bulmak mutlulugu hüznü sevinci kızgınlıgı her şeyi Senle yaşamak kalbinle aynı ritmi tutturmak ellerinde yaşadıgını hissetmek gözlerinde kaybolmak kokuna esir olmak sessizligini düşüncesiyle kanamak gelecegini umutlarını hayallerini sana baglamak… İşte Seni sevmek böyle bişey.

♥ Sabaha ulaşamayan soguk gecelere sor beni, onlarla paylaştım hep Sensizligi… Yalnızlıgım, geçmek bilmeyen saatler, sessiz odam, sıcak yatagım, uykulu gözlerimle bir geceyi daha geçmişe yazarken, sana da en güzel, en özel duygularla bir günaydın yazmak istedim, cennet yüzlüm, sevda bakışlım. Sokak lambaları 07:04’de sönüyor. Seni severken ögrendim.

♥ Senin adınla uyandım bu sabah ,Varlıgına teşekkür ederim İyi günde sen, kötü günde sen. Nasıl özlemiştim bir bilsen yoklugun anlamsız bu dünya vefasız Ruhuma hapsettim adını İyiki hayatımdasın Sensiz kimler anlasın Attıgım her adımdasın Sol yanımsın Gönlünü gönlüme nasip eden Rabbime Şükürler olsun sevdigim…

♥ Güzel gözlerini uykudan açtıgında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptıgını hisset diye. Yürümeye kalktıgında ayagın takılıp düşecekken Seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdigim yanımda olsun diye Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en dogru şey… Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, aglamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel..

İçerik editörü arkadaşlarım ve ben sizlere sürekli en güzel ve benzersiz 2021 aşk yazıları üretmek için çalışıyoruz, umarım begenirsiniz sevgili dostlarım. Bunun yanı sıra bizlere isteginiz olursa hiç çekinmeden yeni aşk sözleri sitemizin yorum kısmından ulaşabilmeniz mümkün.

Sevgiliye dinletilecek şarkılar;

» Adil Karaca – Aşkın tarifi
» Mustafa Ceceli – İyiki hayatımdasın
» Ferhat Göçer – Aşkın mevsimi olmaz ki
» Yıldız Tilbe – Ben sana öyleyim
» Selim Gülgören – Aşıklar Şehri
» Kürşat Zengin – Kalp Yolu
» Petek Dinçöz & Resul Dindar – Teşekkürler
» Çagatay Ulusoy – Mutlu sonsuz
» Toygar Işıklı – Hayat gibi
» Murat Yürük – Kıyamet
» Ravi İncigöz – Şeker
» Ferman – Yemin ettim yar
» Taner Çolak – Mutlu Ol Doğum Gününde
» Eylem Aktaş – Bir elmanın yarısı
» Kibariye – Gülü soldurmam
» TARKAN – Beni Çok Sev
» Uğur Çakır – Gerçeğim

[Aşk testi] – sizi % kaç seviyor merak ettiniz mi? 🙂

 
%95

Uzun aşk yazıları

♥ Sana olan sevgim öyle bir yangın ki …Yıllardır kopan fırtınalar onu sadece körükledi…Her zaman sevginle yeniden inşa ettim külden yerleri…Dudaklarınla tekrar yaktım o dingin yerleri..
Sana olan sevgim öyle yeşil ki …Uçsuz bucaksız…Her yagmurda çamura bulanan o yeşil güneşinle kuruyup benzendi yeni renklere…

Sana olan sevgim öyle bir okyanus ki…İçinde bir damla olamadı kimse..Tüm okyanus senin yagmurlarınla büyüdü;derinleşti..Öyle bir okyanus ki ;sen varsın her damlasında.. Sana olan sevgim öyle bir ışık ki….Güneşi aratmıyor gecelerime…Apaydınlık kör karanlık bile seninle.. belki büyük sevgin bunların nedeni…Belki yalansız sadakatin…

Vurdum duymazlıgın,asiligin,sertliginin ardındaki o sıcacık yüregin…Düşünüyor musun bilmiyorum geçmişi benim kadar…İlk ellerimizin kenetlenmesi,ilk öpüşün,ilk bakışın…Hep vardın sanki…Hep sendin…Herkeste senden bir parça vardı..Ne kadar aptalmışım halbuki…Kimse sen olamaz ki…

Kimselerin görmedigi;benim bile sadece hissettigim;dokunmadıgım,göremedigim,duyamad ıgım o eşsiz yüregin… Dilinden çıkan,yüzünden geçen,satırlara döktügün her ne olursa olsun;biliyorum ki SEN HEP VARSIN,HEP OLACAKSIN o eşsiz yüreginle…İyi ki bensin;iyi ki senim…İyi ki benimsin;iyi ki seninim…İyi ki varsın papatyam!

♥ Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildigim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdigim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak degil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benligime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük

düşürüyorum ama sevgide küçük düşme söz konusu olsa bile seve seve senin için her adımı atarım. Seni o kadar çok sevdim ki artık aşkım senden bile öte. Seni sevdigimi daglara, taşlara kısacası her yere; bütün kainata haykırmak istiyorum Seni Seviyorum!! Bu kelime topluluklarını defalarca senin için ama yalnız senin için tekrarlayabilirim.

Biliyor musun; seni sevdigimden beri artık çevremdeki her şey gözüme daha güzel daha hoş ve de daha ümit verici gelmeye başladı çünkü onlar bana seni hatırlatıyor… Daglar gibi sende içimde çok büyük tutunulması zor bir yerdesin. Tepeler gibi sende içimde ulaşılması z orsun. Zirveye sadece bir kişi çıkar senin yaşamında; işte o da ben olmak istiyorum zirvede tek ben; BEN VE SEN…

♥ İstanbul’u sokak sokak geçip gel. Her sokakta kendi izini göreceksin, şaşırma.Nereye gittiysem senide götürdüm yoktun; ama, yanımdaydın. Hep yüregimde, hep aklımdaydın.Seni İstanbul’suz, İstanbul’u sensiz düşünemedim. Gel bu kentin tarihine en ölümsüz sevdayı yazalım.

Nice aşka mezar olmuş İstanbul, bu kez kabul etsin yenilgiyi. Haydi gel biz İstanbul olalım.
Korkma gel, başkalarında gördügün ihanetler, iki yüzlülükler, bitmek bilmeyen acılar yok bende.
İlk kez bırak kendini kaygısızca. yarını düşünmeden ‘ ya sonra ‘ demeden gel.

Bak günler anlamsızca geçip gidiyor.Oysa ömür dedigin şey üç günlük. Birlikte ve severek tüketmek varken günleri, böyle koyu karanlıkta kalmak niye? Gel haydi sensiz geçen günlere bir yenisini daha eklemek istemiyorum. Özlem yanıyor alev alev. Özlemin ateşini söndürüp aşkın ateşini yakmaya gel. Bekleme artık, geleceksen şimdi gel. Gel ki… Adın eksilmesin dilimden…

♥ Ben hayatım boyunca hep sewdigimi sanmıştım.bunu sen hayatıma girince anladım.sen geldigin günden itibaren düne ait ne varsa silindi gitti aklımdan.çünkü sana aşık olmuştum.çünkü ilk defa kalbim böyle delicesine atıyor ve ilk defa birisini kıskanıyor sabahlara kadar onu düşünmekten uyuyamıyordum.

sen geldikten sonra başladı tüm güzel şeyler.sen varsın diye artık kötü olan şeyler bile güzel geliyordu gözüme.çünkü sen benim hayata bakış açımı degiştirdin.gerçektende mutlu olabilecegimi ögrettin bana..çünkü sen bana tekrardan yaşamanın güzelligini ögrettin bana

Oglumuz çok yakışıklı,kızımız ise güzeli olacak hissedebiliyorum bugünüde yarınıda seninle yaşayacagım…bu hayatta ne olacaksa iyi yada kötü birlikte karşılayacagız.birbirimize güç verip ,hayata karşı direnme gücünü birbirimizden alacagız…

♥ Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz dikmeyişimsin ve kapanmayan avuç içimsin. Sen benim; haksızlığa ve zulme baş kaldırışım, mazluma kucak açışım, zalime düşmanca bakışımsın ve mağdurdan yana tavır alışımsın.

Sen benim; menfaate ve çıkara tepkim, almak için verene öfkem, ille de karşılık bekleyene lanetimsin ve alayına isyan edişimsin Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişimsin ve ümidimi yitirmeyişimsin.

Resimli aşk sözleri;

Resimli aşk sözleri paylaşımımız sayesinde sevdiginiz kişiye kolaylık paylaşmış olduğumuz aşk mesajı resimlerini kaydetip gönderebilirsiniz. Telefondan giriyorsanız resmin üzerine biraz basılı tuttuktan sonra kaydet seçenegini göreceksinizdir, ona basıp güzel aşk sözlerini sevgiliniz, eşiniz dostunuza gönderebilirsiniz. Veya bilgisayardan ziyaret ediyorsanız sitemizi sag tıklayıp yine resmi farklı kaydet yapabilme şansına sahipsiniz. Sürekli aşk sözleri güncelleyeceğiz bizi takipte kalın dostlarım.

Aşka dair en güzel sözler ile sevginizi en derinden ifade edin!

Aşık mısınız? Onu çok mu seviyorsunuz? O zaman doğru noktadasınız. Sizler de aşkınıza aşkınızı ilan etmek istiyorsanız, aşağıdaki seviye dair aşk sözleri tam size göre biçilmiş kaftan  aşkınıza hemen kopyalayıp gönderin. 

Aşka Dair En Güzel Sözler

Sevgi nedir sizce? Sevdiğin birini elde etmeye mi çalışmak yoksa elde ettiğin birini sevmeye mi çalışmak?

Sevgi senin çabalama isteğin mi, yoksa senin olan biriyle gurur duyma isteğin mi?

Sevgi ve aşk ne olduğuna karar vermeden yaşanmayacak duygulardır.

Seni özlemenin her türüne büründüm, yine de özlemenin başka bir türünü sevemedim hala.

Özlemek acaba tek başına yapılan bir eylem mi? Galiba evet bu kadar çok acı çektiğime göre.

Aşk ne kadar sonsuz olursa olsun, onu bana yaşat.

Küçük dünyamda bana yaşattığın en güzel duyguydu bu aşk.

Yalnız kalabilir de insan sessiz bir ortamda kalamaz.

Sonsuza kadar aldığın her nefeste senin yanında olmak için ne yapmalıyım?

Çok zor bir matematik sınavında çıkan bilinmezi buldum sanki gözlerinde, ben seni yıllarca aramışım meğer.

Gözlerinin içine bakmayı o kadar çok özlem ile anıyorum ki, her sabah resminle avunuyorum.

Eğer bırakıp gittiğin kalbini bir gün arayacaksan kalbin bende kaldı haberin olsun.

Beni ne kadar düşünmezsen, ileride beni o kadar özlem ile anacaksın.

Hayat, karşılaştığın rüzgarlara karşı dengeni koruyabilme sanatından ibarettir.

Sana karşı hissettiklerimi anlatamamaktan korkuyorum. Çünkü o güzel gözlerine bakarken konuşmayı unutuyorum.

Bakma bana öyle kayboluyorum o güzel bakışlarında, üzülme sen yeter ki ölürüm senin uğruna.

Şayet beni seviyorsan, Riyad et o güzel kalbine, artık olmayalım iki olalım hep bir.

Bombanın patlayacağı son 1 saniye de bile senin o güzel gözlerine bakarak ölmek isterim.

Balıklar bile on saniye susuz ortamda yaşayabilirmiş ama ben senin gözlerine bakmadan bir saniye bile yaşayamam.

Titreyen ellerimi tutunca gerçekten anladım aşkın beni sonuna kadar ısıttığını.

Senin gözlerinin içine doya doya bakamazsam bu dünyanın hiçbir değeri kalmaz ki benim için.

Bu sonsuzlukta benimle kaybolmaman için bir nedenin mi var, yoksa hadi gir koluma, daha ne kadar bekleyeceğim?

Kalbim ve aklım neden bu kadar çok acıya maruz kalıyorsun?

Aklımla kalbim arasındaki en büyük uçurum senin o güzel gözlerin.

Aklıma sen gelince kendimi bir anda bir boşlukta gibi hissettim sevgilim.

Aşık olan insanı bulmak bu kadar zor iken, aşık olanlar neden bu kadar çok acı çekiyor?

Dün gece rüyamda seni gördüm, seni o kadar çok özlemişim ki, seni bir daha hiç göremeyeceğimi hatırlayarak sana sarıldım ve kokunu içime öyle bir çektim ki…

Güneşin ışıkları günümü aydınlattığı gibi sende kalbimi o kadar güzel aydınlattın ki…

Bir insan yaşadığı acıdan dolayı delirdiğinde etrafındaki insanlar onun yalnızca delirdiğini görürler.

Bu koskoca şehir mi çok sessiz? Yoksa ben mi çok yalnızım?

Bu dünya, istediği şeylerin yalnızca bedelini ödeyebilenlere istediğini verir!

Ben seni yaşadığım her an beklerim. 1 saat… 1 yıl… 1 ömür…

Seni sevmemin bir zamanı yok sen her zaman benim kalbimde, aklımda ve düşüncelerimdesin.

Dışarıya yağmur yağıyor, yüreğimi hasret ıslatıyor, gözlerim gözlerini özlüyor.

İstediğin kadar kalabalıkta yaşa, sol yanın senden uzaktaysa yapayalnızsındır.

Sen kitaplardaki her cümleyi bense yüzündeki her taneciği inceliyorum.

Çok sevmen ya da çok sahiplenmen sana hiçbir zaman mutluluk reçetesini vermez.

Seni sen yapan benim sevdamdan ibaret.

Mutluluğun başlangıcı gözlerimizin içine baktığım anda başlar, bunu ne zaman anlayacaksın.

Seninle yaşamak, seninle var olmak o kadar güzel bir duygu ki çıkmam istemiyorum o duygunun içinden.

Hayatıma renk ve anlam katan gözlerine bakmaya hiçbir zaman doyamayacağım.

Yaşam senin gözlerinin içine bakamadığım an bitti benim için.

Güzel ve anlamlı sözler bulmak ve daha fazlası için ilgili sayfamızı ziyaret ederek, aşka dair mesajlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Anonim dedi ki:

    Aşkı kalem yazmaz kalp yazar ve sen dünyamı güzelleştiren başımı döndüren kadın iyi ki varsın.😍♥️

  2. REMEZAN dedi ki:

    benim sevdigim bir kiz war ady ogulnur bende ona dogum gunune romantik sozler isteri.

1 3 4 5