Aşık Edici Sözler

03.02.2022
Aşık Edici Sözler

Aşık edici sözler yazımızda bulduğunuz sözler ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebileceksiniz, aşık edici sözler ve mesajları sevdiğinize göndererek gönlünü kazanabilirsiniz.

Aşık Edici Sözler

Benim sözlüğümde aşk sensin, özlem sen ve ben de baştanbaşa sen! Öyleyse baharımın başlangıcı cemre de sen demeksin kitabımda! Bu durumda sensiz dünyayı neyleyeyim ki ben?

Gönlümün karar meclisinde herkes konuşmasın, istemem bunu; uzak bulduklarım yakın olmasın ve söz etmesinler geçerli olacak hükümde; ağaçlar sular ve kuşlar kurtlar şahit olsun ki senden başka kimseler müdahale etmesin isterim aşkıma. Bundan başka bir talebim yoktur sevda bahsinden yana.

Taşradaki küçük kasabalar gibiyim. Ondan sonra kimsecikler yoktur. Sokakları tenha… Ve bende de senden sonra artık hiç kimsecikler yok. Kalbim ıpıssız!

Seni tanıyıp yaşadıktan sonra bu sıradan  hayatta artık her şey ve diğer insanlar çok daha basit geliyor bana. Ve geldiğin an değişiyor bütün dünya!

Sensiz geçen zamana katlanmak en ağır yüküm. Yaşama sebebim ve gücümsün, budur en güzel hüküm. Her şeyin bir hazzı var seninle. Özlem bile bir nehirdir, akar büklüm büklüm.

Gözlerinin kahvesinden sundun ömrüme, onun hatırına kırk yıllar boyu, kovsan da koştursan da çare yok, kaldım işte sende.

Yanımdayken bile özlerken seni, şimdi yokluğunla eksiliyorum durmadan. Ya al beni yanına yahut al götür kalanımı da. Bir şekilde bitir böylece ya özlemimi yahut beni!

En küçük sağanaklarda bile su baskınlarına uğrayan şehirler gibiyim; aklıma geldiğin an gözlerimde bir yağmur başlıyor, kesintisiz. Hayat duruyor o an. Ve her şey alt üst!

Sen yoksan yağan hüzündür. Ve bulutlar kapkara… Geçince aklımdan bir an, durur hüzün ve yol verir gökyüzüm güneşe… Her yer mavi, her yer çiçek!

Kapını çalan çocuğum, öperim gözlerinden. Bakma kara gözlerime, en beyaz ruhumla baktım sana.  Şeker değil senden dileğim, sevdanı yönelt kalbime.

Baharı beklerken gözlerinde birden beliren kara kış vurur beni. Sevgilim oysa ne zaman bakıp gülsen bana gelmiş geçmiş şairlerin şiirleri ancak anlatır o anki sevincimi.

Yıllar benden ömrümü söküp alabilir az az. Seni ise benden koparıp almaya gücü yetmeyecek ölümün bile! Çünkü sevgilim, gerçek aşk sonsuz olanın diğer adıdır bende.

Lunaparktaki çocuk kadar heyecanlı ve sabırsızım işte. Seni bekliyorum ya. Az biraz da korkmadan edemiyorum, salıncağımı başkası alırsa diye.

Allah’tan dilediğim dileksin sen ve bunun için açılan ellerim… Sonra göz pınarlarımda beliren iki damla yaş… İstediğimsin, özlemimsin bir tanem. Sen en güzel rüyam ve en şiir günlerimsin.

Her şeye güç yetirdim de bir sensizlikte söz geçiremedim şu kalbime!

Bugün hep yaptığımdan farklı bir şey yapmak istedim. Ne kalbim bu konuda söz dinledi ne buna gücüm yetti. Yine sen, sen ve sen! Âşık olmak dönüp dönüp seni bulmakmış her yer ve anda.

Hep sesini duysam bile bu seni görmeye benzemiyor. Yine özlüyorum seni bir tanem.  Bütün dünya aşka tutulsa hiçbir anlamı yok bende. Çünkü hiçbir şey seni sevmeye benzemiyor!

Mümkün olsa da gidebilsem uzaklara ve sevmesin diye seni yakabilsem yüreğimi… Hiç kalmasın diye sonra da savursam küllerimi dağlara denizlere… Biliyorum, küllerimden doğardı kalbim yine aşkınla Simurg gibi, sevmek için seni.

Aşık edici sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için aşk sözleri ve seni seviyorum sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sado dedi ki:

    5 nisan akşamıydi hava yağmurlu değildi ama ben ıslanmıştm o an 11 heceli iki kelimeden oluşan bir mesajla ve 11 heceli iki kelimeden oluşan bir cevapla başladı bütün olay Sonra olayın üstünde durduk biraz konuştuk istişare ettik bu durumu Tarafları tanıdık tanıştık benimsedik birazda❤ Yavaş yavaş git gide olay büyümeye başladı daha fazla konuşuyoruz kalpler sözler hafızalarmz çarpışmaya başladı Geldikmi Ağustos ayına Çat dedi durdu yüreğim kanatlarıyla beraber çarpmaya başladı uçuştu havalandı Anladmki uzun bir yolculuk bizi bekliyor aldım herşeyimi yanıma ne varsa bıraktım kendimi onun dünyasına Beni aldı götürdü uzak diyarlarina Sessiz sessiz alıştığı mı hissedyodum okadar tatlı bir manzaranın içine düştüm ki daha önce annem bana hiç bu böyle şeker vermemişti anne bunu istiyorum dercesine Hergun Hergun daha çok istedim daha çok bağlandım Zaman geçtikçe içimde büyüdüğünü görebilyodum çıkmaz bı hal aldım onunla can verdi can kattı bana Gecerlerimi ona demledim Bedenimi ruhumu onunla besledim aklımı onunla kullandım kalbimi onunla arttırdm❤❤ Yüreğimi kaplayan bir tabaka gibi sindi içime içime Artık seninle dolup taşmak istedim Birde aşık olmaz mı insan Tövbe haşa yer gök bir araya gelse yinede bırakılmaz O kadın ❤ Hayallerime koydum düşüncelerime ekledim onu fikirlerime sordum Duygularıma karıştı ruhuma dokundu birde Acıyı tatlıyı bi anda yaşadım Günümü aydınlattı bahar gibi geldi bana sıcacık çiçekler içinde bir yaz getirdi kendinle Sevgisini katti bana yüreğini koydu ortaya al bu senin payın dedi içimden Hıh dedim işte aradığım kadın bu gerçekten Önce duruşuna aşık oldum İkide bı kafamı çevirip bakmama sebep oldu baktım ki olucak gibi değil her zerresine aşık oldum ❤1975❤ günün ilk günü gibi hala heyecanlıyım hala uğruna ölecek kadar çok seviyorum şükür Sen sonsuzumsun benim Hayatımın her alanı seninle dolu senin aşkınla senin ozleminle senin hasretinle dolu Seni cooooooook seviyorummmm aşkım KADERİMMM❤